pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

bimbrownik

bimbrownik

Ostatnie 10 wpisów
złotybitcoin96 napisał(a):
Owszem, przyznaję rację, że PPK nie jest programem doskonałym, ale informacja o tym, że ponad 50% Polaków wypisało się z programu, bardzo mnie zaniepokoiła. Liczyłem na to, że dzięki kapitałowi jaki napłynie na GPW z PPK uda się zminimalizować skutki ewentualnego kryzysu gospodarczego, który przecież prędzej czy później dotknie nasz kraj.
Uważam, że nasi obywatele są niedoświadczeni w kwestiach rynku kapitałowego i nie zdają sobie sprawy z jego wagi dla rozwoju kraju. Nasz parkiet jest wyraźnie niedokapitalizowany, co pogłębia jeszcze i tak już nie najlepszą płynność.
Myślę, że jeszcze będą żałować decyzji gdy przyjdzie następna hossa, a PPK zyskają po 20% w skali roku.

Złoty Bitcoin 96

patrzysz na to z punktu widzenia inwestora
a osoby, które przystępują lub nie przystępują do PPK patrzą na to z punktu widzenia przyszłego emeryta i biorąc pod uwagę fakt, że pazerne na ich pieniądze państwo przymusowo ich oskładkowuje do tego teraz jeszcze muszą podjąć decyzję dobrowolnym oskładkowaniu samych siebie to decyzja pozornie nie jest łatwa. Nie wiem czy były już podawane jakieś dane jaki % osób przystąpił już do PPK ale wcale mnie nie zdziwi jeśli będzie poniżej 50%.

cześć,
było by też wygodniej gdyby button "oznacz jako przeczytane" dodać też u góry strony

Cytat:
Przy okazji, na potrzeby badań naukowych, chciałbym prosić o wypełnienie prostej (mam przy najmniej taką nadzieję) ankiety dotyczącej kryteriów oceny reputacji spółek notowanych na giełdzie – link goo.gl/forms/oMFdtU8FmRpYy4zH2... Zróżnicowanie ocen poszczególnych kryteriów mile widziane:). Z góry dziękuję!

w podanym linku na końcu jest kropka co uniemożliwia wejście na stronę

poprawiony link do ankiety

Pusty śmiech mnie ogrania jak czytam, że : "Informacja przekazywana jest z opóźnieniem z powodu błędnej interpretacji przepisów prawa przez zarząd spółki Taleja. Informacja powyższa została przekazana niezwłocznie po dostrzeżeniu błędu i uzyskaniu niezbędnych danych".

Przecież to kpina i próba zrobienia z akcjonariuszy idiotów. Żałosne to.

Nigdzie teraz lekko nie jest, ale to prawda, robota ciężka, spora rotacja pracowników.

bankrucik
możesz garstkę informacji o korzyściach podatkowych dot. IKZE, IKE podrzucić.

Vox napisał(a):
spolka powinna zaczac sypac negatywnymi komunikatami,
zeby przymusic do ceny 41.

zobaczymy, czy pan B. posunie sie do takiego kroku

salute Vox
mówisz i masz

INTEGER.PL SA (16/2017) Ujawnienie informacji poufnej

I3D to Twój strzał w 10 hello1
myślałeś coś o VVR ??

zalecamy ostrożność ze zleceniami typu PKC/PCR :) szczególnie na mniej płynnych spółkach Speak to the hand

@jurror
anty-teresa pisał, że rynek oczekuje - nie spodziewa, to jest zasadnicza różnica

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 8 lipca 2020 23:38:58
Liczba wpisów: 11
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,521 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,30% +26 459,17 zł 46 459,17 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d