pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kotletto

kotletto

Ostatnie 10 wpisów
Znowu prosze o uaktualnienie wskaznikow. Dlaczego nie robicie tego automatycznie po raprotach?

Witam,

spółka od dawna na giełdzie a nie doczekała się żadnego omówienia. Czy można na takie liczyć? Możecie uzupełnić dane finansowe w oparciu o Q3? Jak wygląda wskaźnik Altmana?

Spolka obnizyla po raz drugi prognozy na 300K zysku. Cala analiza do kosza

Proszę uzupełnić wskaźniki spółki, minęło dawno 12 miesięcy od debiutu.

również dołączam się do prośby.

Proszę o analizę raportu spółki. Zdaję się, że również analityk portalu stochwatch.pl dał się spółce nabrać razem z całym akcjonariatem.

o kondycji spółki zdecydują kolejne raporty. Ty na podstawie wczorajszego kursu ją oceniasz? Też się tego nie spodziewałem, ale nie dałem się wytrzepać. Czekam do stycznia 2017 do raportu za Q4. Wtedy zobaczymy.

Przesuwa się w kolejce do zrobienia raporcik EC2? Wskaźniki też? Czekamy z niecierpliwością...

Wezwanie ogłoszone. Jeśli dobrze liczę mamy 58% FF a oni chcą skupić 5% wszystkich akcji po 6,90...

zatem nawet jakby się wszyscy zgłosili (co jest nierealne) to na pewno od każdego 10% jego akcji skupią po cenie 215% wyższej niż rynkowa? Trzeba dopełnić teraz formalności :)

Oczywiście, że prognoza to nie to samo co wynik.

Ale jest takie zdanie w raporcie:

"Zarząd emitenta podtrzymuje ww. prognozy".

Prognozy na 2015 rok spełnili także nie ma przesłanek, żeby im nie wierzyć - tym bardziej, że wszystkie potrzebne projekty już mają. Ale trzeba poczekać do stycznia 2017 kto miał rację.

Również proszę o uzupełnienie wszystkich wskaźników fundamentalnych oraz o analizę raportu za Q1. Wszystkich interesuje odpowiedź czy po korekcie prognoz spółka w przypadku ich spełnienia stała się okazją inwestycyjną?

za 2 dni raport za Q1. Ciekawe jak "sprzedaż" prognoz przełoży się na realne wyniki - i czy one potwierdzą/uwiarygodnią prognozę.

Patrzenie wstecz nie ma sensu, to jest zupełnie inna spółka niż ta z 2014-2015r.

Ale oczywiście możemy czekać aż ten Wasz trup w szafie wyjdzie. Gorzej, jak nie wyjdzie i spółka spełni prognozy... Dla Was gorzej.

To nie jest zarząd.

Po pierwsze, czytałeś ich oświadczenie? grupaec2.pl/oswiadczenie-zarza...

Po drugie zaraz (przyśpieszone) wyniki kwartalne i mają okres zamknięty.

Podaż dziś była silna, to może być jeszcze wiceprezes, który w momencie rezygnacji był pod progiem 5% - 130K papiera. Też z jego winy dużo osób zebrało papier w lutym w okolicach 1 PLN i realizacja 300% zysku nie dziwi. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni, myślę że rynek będzie silniejszy...

flesz napisał(a):
kotletto napisał(a):
Wystarczy spojrzeć na chronologię zdarzeń:

Pozostałe 2016-04-11 prognozy finansowe na lata 2016-2017 - korekta
Pozostałe 2016-04-06 umowa z JWA sp. z o.o.
Pozostałe 2016-03-31 prognozy finansowe na lata 2016-2017 - korekta

nie rozumiesz nadal dlaczego prognoza uległa zmianie? 12 dni w biznesie może wiele zmienić, np. można sfinalizować umowę...

Spółka ma za sobą spory smród. cofnij się kilka miesięcy - wygrali jakiś duży publiczny przetarg a potem okazało się że wogóle nie spełniali formalnych wymogów udziału w przetargu i zostali wykluczeni.

Tak więc na umowy zawierane przez tą spółkę bym uważał. Pozatym zarząd sypał dużymi ilościami akcji po znacznie niższych cenach.

siedze na ten spolce od listopada. stracili 1 przetarg publiczny, a zaden z wygranych ostatnio taki nie jest.
Byla tez ewakuacja wicepreza, rowniez jestem tego swiadom.

O kursie decyduje rynek, reaguje spontanicznie na nowe prognozy, do tego widac aktywnosc wiekszego inwestora.
Spolka od poczatku miala przeciwnikow, ktorych juz ominal wzrost 100% a mysle, ze bedzie duzo wiecej - teraz mamy niecale 8mln kapitalizacji.

Spolka ma juz wygrane wszystkie przetargi, zeby zrealizowac prognozowany przychod. Wyzwaniem bedzie uzyskanie zakladanej marzy. Ale przynajmniej projekty juz sa i trzeba sie na nich skupic. Co do 2015r, to oni obnizyli prognoze informujac, ze czesc pieniedzy wpadnie na 2016r na Q1. Ich wyniki byly zgodne wowczas z prognoza, dlatego teraz jestem w miare spokojny o to. Zakladam oczywiscie poslizg do 20-25%, ale nawet 2.5mln zysku to kosmiczna wartosc w stosunku do tego co bylo i nie dziwi mnie ruch kursu na polnoc. Niedlugo raport za Q1, sporo sie dowiemy jak sprawy sie maja a i analitycy ze stockwatch.pl na pewno go skomentuja.

Wystarczy spojrzeć na chronologię zdarzeń:

Pozostałe 2016-04-11 prognozy finansowe na lata 2016-2017 - korekta
Pozostałe 2016-04-06 umowa z JWA sp. z o.o.
Pozostałe 2016-03-31 prognozy finansowe na lata 2016-2017 - korekta

nie rozumiesz nadal dlaczego prognoza uległa zmianie? 12 dni w biznesie może wiele zmienić, np. można sfinalizować umowę...

Masz abonament tutaj? Bez tego nie przeczytasz. Post jest z 4 lutego 2016 23:48:12

Człowieku, widać nie masz pojęcia o czym piszesz. Kompletna kompromitacja.

To co wkleiłeś to mowa o reakcji na utracenie kontraktu CSIOZ w listopadzie - spadło wtedy z 2 na 1,60. Wklejasz bez zrozumienia teksty z podsumowania za Q3, kiedy nowe informacje i wartość kontraktów jest w umówieniu Q4.

Grum, nie czytałeś podsumowania raportu za Q4 zrobionego przez analityka stochkwatch? EC2 ma już 12 milionów w kontraktach na 2016, a cena rynkowa oczekuje teraz ok 450K zysku... Firmy IT zatrudniają coraz mniej pracowników, za to coraz więcej mają podpisanych umów B2B z programistami - jest to stała załoga tylko rozliczana poprzez faktury. Wygodniej dla wszystkich.

Moim zdaniem przez ostatni kilka dni, ktoś kto obejmował akcje po cenie emisyjnej zrealizował 100% zysków (sprzedał wszystko co objął). Jest to niezwiązane z trupem w szafie ani działaniem zarządu.

A ja Pana Sokołowskiego kojarzę z dobrego nosa inwestycyjnego. Kupował spółki raczkujące i bardzo często zarabiał na nich kilkaset procent.

Może mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć co się stało z kursem tej spółki? Takiego obrotu nikt się nie spodziewał chyba.

Czy będzie analiza kiepskiego raportu admirala?

Po 4 raportach będą, jeszcze masz pół roku czekania.

Ponawiam prośbę..

Witam,

wjechał raport za Q4. Czy można prosić o kolejne krótkie podsumowanie?

Anty napiszesz mi 2 słowa na temat dzisiejszego komunikatu? Kurs spółki przez ostatnie miesiące został zbity przez prokurentkę. Teraz robią duża emisję, którą obejmują sami sobie poprzez inną spółkę Loyd BK sp. z o.o. - jej zarząd jest identyczny jak LOYD S.A. Ta emisja 3-krotnie podniesie kapitał zakładowy. To nie jest jakiś wałek?

Kod:
mod: prośba o minimum wysiłku + staranności i podanie linka do komunikatu, o który chodzi

To dosyć dobre info, ale chyba już wszyscy stracili nadzieję/cierpliwość do tej spółki. Powolne osuwanie się coraz niżej...

Seria I po 0,40. Seria J nie wiadomo jeszcze.

Dobrze, ważne żeby był :) Czekam z niecierpliwością

anty da radę jako prezent na święta? :)

Czy mogę prosić o analizę wyników spółki dla abonamentów? Spółka wydaje się tania fundamentalnie i ma ostatnio dobre wyniki. Martwi fakt, że prokurent spółki sprzedał ostatnio dużo akcji i zdołował kurs .. teraz obroty zamarły.

+100% odkąd napisałeś ale obroty były minimalne. Oni mają jakiś spór sądowy o dużą kasę, jak wygrają to może znacznie przekroczyć kapitalizację, która wynosi jakieś 1,5mln.. Branża jest perspektywiczna, powinni w końcu zacząć poprawiać wyniki.

Trzymam za słowo :) Odnieście się proszę też do 2 ostatnich komunikatów o przetargach.

Czy dziś będzie podsumowanie raportu spółki?

Wykres się rysował przez 2 miesiące na tak małej płynności i obrocie, że dla mnie powoływanie się na AT nie ma na razie sensu. Czekam natomiast na obiecane podsumowanie do końca tego tygodnia. Osobiście jestem zawiedziony, że pojawił się "sypacz" i zabił zdrowy popyt. Ciężko będzie zatrzeć to co się stało w piątek po drugim wygranym kontrakcie... Ale jak to na giełdzie, nie ma rzeczy pewnych.

Może coś drgnie w przyszłym tygodniu, wg informacji, które zdobyłem powinni podpisać umowę na te 14.5 mln PLN i dać info w komunikacie.

Jest dostępny raport za Q3. Bardzo proszę o krótkie podsumowanie.

Mamy raport za Q3. Bardzo proszę portal o podsumowanie.

A czytać nie umiesz? Wygrała przetarg na 14,5 MLN PLN - to jest dla Ciebie prognoza? To jest konkret i to gruby.

EC2 przedstawiło najkorzystniejszą ofertę na kontrakt warty 14.400.000 PLN netto:

www.csioz.gov.pl/zamowienie.ph...

Jak się potwierdzi, że ich wybrano to może być ciekawie. Przypominam o obecnej kapitalizacji 3.000.000 PLN.

Ależ ładnie poszło 0,04 na fiksie.. Czy nasz portal mógłby się odnieść do obecnej sytuacji?

Super, raport za Q2 też jest dostępny także jakiś mały wkład do analizy będzie.

Brak historii na pewno nie pomaga. Wszystko może się zmienić po raporcie za 3Q, jeżeli spółka wykaże zysk i uwiarygodni prognozę to będzie to może mieć to wpływ na kurs.

Zgadzam się również, że spółka jest praktycznie nieznana, obrót maksymalny od debiutu to max 50K PLN, ale z biegiem czasu to się będzie zmieniać. Mam nadzieje, że nasz portal zrobi jakieś omówienie tego raportu.

Nawet w oparciu o to co jest wycena spółki wydaje się być zdecydowanie za niska - obecna kapitalizacja to niecałe 3mln, to fragment ich niedawnej prognozy:

Zarząd EC2 S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej Spółka lub Emitent ) podaje do publicznej wiadomości prognozę wyników finansowych Spółki na lata 2015 2017.

Prognoza na rok 2015 zakłada osiągnięcie przychodów ze sprzedaży na poziomie 5 500 000 zł.

Prognoza na rok 2016 zakłada osiągnięcie przychodów ze sprzedaży na poziomie 7 250 000 zł.

Prognoza na rok 2017 zakłada osiągnięcie przychodów ze sprzedaży na poziomie 9 500 000 zł.

Prognozowany zysk za rok obrotowy 2015 wynosi 1 100 000 zł.

Prognoza została oparta na:

- osiągniętych przychodach ze sprzedaży i wyniku finansowych netto za osiem miesięcy 2015 r.,

- wartościach i planowanej rentowności realizowanych kontraktów,

- prowadzonych działaniach marketingowych i sprzedażowych dających duże prawdopodobieństwo zawarcia kolejnych umów,

- prognozowanym rozwój rynku usług IT, ze szczególnym uwzględnieniem wzrostu liczby projektów realizowanych przez administrację publiczną z wykorzystaniem funduszy unijnych.

I co odpisali? Spółka ma ogromny potencjał, obecna kapitalizacja to okolice 3mln PLN, a startuje w przetargach wartych kilka razy tyle.. Ja dziś wszedłem.

Witam,

czy spółka osiągnie zysk operacyjny w 3cim kwartale 2015? Po tylu raportach ze stratą to jest coś na co czeka rynek. Czy ktoś ma nowe informacje?

Witam, czy ktoś z forumowiczów zapoznał się z ostatnią strategią spółki? Był też wygrany przetarg w Bukowinie. Branża przyszłościowa, lecz oba zdarzenia poza chwilową euforią bez wpływu na kurs..

Jak oceniacie rozwój sytuacji? To jednak bankrut czy ujawni się jakiś inwestor?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 13 grudnia 2016 23:40:18
Liczba wpisów: 49
[0,01% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,205 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,51% +33 701,22 zł 53 701,22 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d