pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Loco_Mario_PL

Loco_Mario_PL

Ostatnie 10 wpisów
Co to za strzał był dzisiaj na fixingu, że kurs wywindowali na +7%, jakieś info mnie ominęło, czy co ?

poproszę o sugestie, dzięki z góry

Dragos = Rysiek

Spóła niezwykle stabilna, tylko mi brakuje wybicia po takich wynikach. Chyba, że już były "w cenie".

plynacyzrynkiem napisał(a):

skoro trzymasz 5 miesiecy, to chyba nie kupiles tego dla 6 groszy... bioton byl na maksa historycznie po 7,5 zl, moze to pobudzi wyobraznie :)

Spoko, pamiętam dobrze, jak oscylował ok. 3 zybli. Mam kumpla, który zapakował się w tym szczycie po 2,90 i cóż... trzyma do dziś.

Chodzi mi tylko o to, że ta kasa, którą mam w biotku mogła zapracować bardziej efektywnie na kilku spółach, które mam w portfelu, np. w Milllennium, czy Polnordzie.

Po 5 miesiącach już tracę ochotę na ten papier. Kupiłem trochę po 0,29 i ciągle kupa. Kolega, który gdzieś tam wcześniej chwalił się, że wywalił papier po 0,35 zrobił dobry interes. Ja już nie mam cierpliwości, żeby to trzymać

Moim zdaniem ta sprawa w US jest od dawna w cenie. Tłumaczyłoby to zastój i spadek notowań od dłuższego czasu. Ja mam tą spółkę w portfelu od pocz. kwietnia i dużo nie wzrosła od tego czasu (kupowałem po 3,30).

Jak tam koledzy sympatyczni ? Dalej niezadowoleni z tego papiera ? Ja niestety - przyznaję - ciutkę za wcześnie się skróciłem. Ale źle nie jest...

Vox napisał(a):
w tej chwili Amerykanie negują RGR - jeśli się uda
będzie to sygnał kupna.

Właśnie: ciekawie się zamknęło USA. DAX przed 18.00 też wyrwał do góry, jak zobaczył białe świeczki w oczach (w USA binky )

>>To Ty nie wiesz,ze akurat ziemia straciła w ciągu roku najwięcej w czasie kryzysu...Ziemia okazała się powazną wtopą!<<

Może cena metra2 mieszkania spadła, ale ceny działek nie bardzo. Przynajmniej w Stolicy - trochę w tym siedzę. A nawet jeśli, to jeszcze nie słyszałem, żeby w dłuższym terminie ktoś stracił na inwestycjach w ziemię. Napisałem, że w dłuższym terminie to będzie strzał w dziesiątkę.

Jeszcze jedno, są developerzy, którzy rzeczywiście poważnie wtopili. Polnord raczej nie z tego co wiem.

Co tu myśleć. Mają kupę ziemi, a ziemia najlepsza inwestycja. Pytanie, kiedy się to przełoży na wzrosty tego papiera. Na longa dobra spóła.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 22 maja 2012 16:19:29
Liczba wpisów: 13
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,436 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,16% +33 632,53 zł 53 632,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło