Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

BackBasia

BackBasia

Ostatnie 10 wpisów
Ok, rozumiem, szanuje Państwa zdanie, jednak powiedzcie to wszystkim tym którzy zarobili na bitconie a taki jest dużo :) - tu jest piękny przykład -

- zatem jeśli ktoś nie wierzy w przyszłość krytpo to ok, jego sprawa, jednak nie nazywałabym tego "beznadzieją". Zwłaszcza że jest teraz wiele sposobów na bezpośredni i pośredni zakup krytpo- jak np. kantor, kryptogiełda, czy handel między inwestorami. O sposobach można sobie samemu poczytać więc polecam bliżej przyjrzeć się tematowi :).

kryptowaluty są takim rozwiązaniem, weźmy takiego cryptonsq o którym ostatnio czytałam. Waluta ma dość solidne podstawy rozwojowe ze względu na ludzi, którzy ją stworzyli w konkretnym celu, cel ten nieco się zmienił dzięki rozwojowemu charakterowi cryptonsów, teraz jest pełnoprawną emonetą, która ma trafić na kryptogiełdę. Myślę że to interesujące rozwiązanie dla tych którzy chcą spróbować swoich sił w inwestowaniu.
Moderator:
Usuwam linki. To nie jest miejsce na reklamę.

z własnego doświadczenia radzę ciut wyluzować z wiarą w niezawodność bitcoina bo prędzej czy później to wszystkie wybuchnie :), lepiej śledzić rynek i szukać nowych bardziej dopracowanych rodzajów kryptowaluty (a jakie to są? Poszukajcie sami ;) )

ucz się ucz bo nauka to do sukcesu klucz ;)
a poważnie, to poradniki, e-booki, blogi, porady specjalistów, jak znajdę chwilę to chętnie podrzucę

nie chcę was straszyć ale ta bańka może kiedyś pęknąć, nie tylko bitcoin jest na rynku (a co jeszcze to można sprawdzić) :)

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 21 listopada 2018 15:15:51
Liczba wpisów: 4
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,294 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d