Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

awz

awz

Ostatnie 10 wpisów
To w końcu technicznie czy inne czynniki, bo 2 z 3 napisałeś nietechniczne :)

Poza tym bardzo średni ten trójkąt, można by powiedzieć, że coś tam zakrawało na trójkąt, alę żadna taka formacja zbyt szczególnie się tam nie wypełniła, zarówno jeśli chodzi o punty styczne jak czas "wybicia" przed wierzchołkiem.

Mimo wszystko ja liczę na 0.27 żeby wejść ponownie.

Vox, pokaż rysunek z opisem.

Przy takiej szerokości RGR gdzie kontekst biznesowy może się kompletnie zmienić, nie wiem czy "książkowy" opis wolumenu można tu stosować, w szczególności że w drugim R przemieliło dużo papieru zwiastując odwrót trendu średnioterminowego.

Za to na mega obrotach przebicie linii szyi i na tę chwilę gdzieś tam się zbliżało do oporu po otwarciu luki 22 listopada, ale nie było siły żeby jakoś konkretnie chociaż potestować ten poziom.

Co będzie oczywiście zobaczymy, zakładam że jednak będzie podejście pod okolice 2.

Sorry, zafiksowałem się na oRGR, chodziło o RGR*.

kliknij, aby powiększyć

Krewa nakreślił połowę świecy na 1,15, minimum było na 1,18, wygląda na obronę tego poziomu.

W czwartek największy wolumen w historii, w piątek zabrakło transakcji za jakieś 25 tyś PLN, aby w piątek był drugi w historii dzień z największym wolumenem. Do końca listopada zapewne wolumen miesięczny będzie zapewne również największym w historii.

Odbicie na okolice 2 PLN prawdopodobne, tylko co dalej? Mnie przeraża ten ogromny oRGR na rocznym, chociaż zapewne o długofalowym kierunek wykresu przesądzą fundamenty. Jeśli spółka się pozbiera to się nie wypełni, tylko czy właśnie ten oRGR nie świadczy o tym co będzie z VIVID? ;)

Krewa, możesz napisać jakie widzisz potencjalne poziomy odbicia i czy według Ciebie to było dno tej fali i mamy zwrot? Wolumen by na to wskazywał.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 6 września 2019 15:02:49
Liczba wpisów: 7
[0,00% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,418 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d