pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

marck10

marck10

Ostatnie 10 wpisów
discopolo napisał(a):
nocnygracz napisał(a):
discopolo napisał(a):

Już jest nas dwóch, którzy wierzą w mega-rakietę w listopadzie. Wcześniej obawiałem się że tylko ja mam takie dziwne myśli.

Nawyzywałeś Rysia, a teraz Ci się megarakiety mażą. Z tym, że od lat ta megarakieta jest rakietą kosmos-Ziemia. Wiesz ile trzeba energii włożyć, żeby taką rakietę zawrócić?

Ale ja nie wsiadałem do tej rakiety w kosmosie Angel Z resztą jakoś nikt się nie chwalił do tej pory że wziął Petrola za cenę trzycyfrową, a myślę że są i tacy nieszczęśnicy.
Im już nic nie pomoże, ale dla takich gości jak ja wciąż jest nadzieja.
Jeśli w listopadzie nie będzie rakiety z powrotem w kosmos to podaję się do dymisji, ogłoszę publicznie że jestem durniem, ale i tak nie sprzedam. Angel A Rysia wtedy dopiero zwyzywam. Poprzednio to było bardzo delikatnie.

Oil jest typową spółką spekulacyjną. Wszelkie AF i AT są bożożyczeniowe. Albo ktoś ugra na plus albo na minus. Obecnie nie ma co marzyć o ropie. Więc kisimy się w przedziale 10.06-11.50.

lukch napisał(a):
Cytat:
To oczywiste, że im bank elitarny nie wyszedl, i teraz skleją go z Getinem. Wydaje się, że formula "banku dla bogatych" to dla bogatych obciach - więc polegli. Pozdrawiam wszystkich aktywnych SW-atchowców.

Ja się tutaj nie zgodzę. Oczywiste wg. mnie jest to, że biznes im wyszedł. Brak placówek jest dobry, generują tylko koszty. Prawdziwa wartość banku dla bogatych jest w pracownikach. Do takiego klienta idzie się do domu, a jak już nas odwiedzi to ma się czuć "jak w domu", usiąść wygodnie, kawkę dostać i tyle uwagi ile tylko jest w stanie znieść.

Generalnie Noble dobrze trafił w rynek i zdobył dużą grupę klientów. Ta grupa nieczęsto zmienia przyzwyczajenia, szczególnie jeśli jest dobrze obsługiwana więc to też trzeba wziąć pod uwagę (stałe grono odbiorców usługi). A połączenie z Getin Bankiem poprzez wchłonięcie przez Noble Bank Getin Banku też pewnie wyjdzie na dobre, będzie można na bazie Getinu wypełnić lukę pomiędzy "emerytami" z Getinu i "bogaczami" z Noble ... coś jak Getin VIP dla klasy średniej, uderzenie w Multibank, Alior Bank, po części BPH, które nie biorą z ulicy wszystkiego co tam łazi (bez urazy).

Będą mogli jeszcze skuteczniej i bez większych formalności łowić z bazy Getinu co obfitsze sztuki na klientów Noble.

Witam

mam troszkę inne zdanie na temat tego co sie dzieje z NBL. Bank jest w grupie Getin-u i to właśnie określa jego status quo.
1.Parytet Getin Bank - Noble Bank - zgodnie z zapisami w umowie o połączeniu, obecne kursu są banków są z kosmosu(dlaczego).
2.Noble miał być bankiem dla wybranym - teraz wystarczy odwiedzić jego stronę by przekonać się, że wiele się zmieniło.
3.Zmiana dywidendy - o ile procent w dół?
4.Dywidenda z racji małego FF i tak w całości by trafiła do GH. Posunięcie marketingowe?

pozdrawiam

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 23 maja 2012 20:22:18
Liczba wpisów: 2
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,264 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d