pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

twojbyly

twojbyly

Ostatnie 10 wpisów
MA50 przebita od góry, kurs poniżej ostatnio był we wrześniu. wygląda na ewakuacje, dowiemy się ostatni.

te wasze AT z poprzedniej strony to o dupę rozbić hehe :)

1) PZU chce 5,41 pln dywidendy
biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

2) Podpisano kontrakt z Mitsubishi Power Europe GmbH. na 37,5 mln

Cytat:
Wstępne skonsolidowane wyniki finansowe Grupy Kapitałowej POZBUD za 2020 roku _w nawiasie przedstawiono dane za analogiczny okres roku poprzedniego_:
- przychody ze sprzedaży 193.746 tys. zł _196.393 tys. zł_,
- zysk netto 28.711 tys. zł _12.183 tys. zł_.

od 1.04.2021 zmian ceny co 0,10 zł a powyżej 500 pln co 0,20 pln.

Masz racje, tak mówił. Mówił też że sprzedał bo 'chciał wiedzieć jak to jest' i mówił że cena jest niska a wywalił za 400 pln przy cenie 530 :)

ale to co się działo na fixie nie wyglądało najlepiej

Cytat:
Zarząd spółki POZBUD S.A. z siedzibą w Poznaniu _Spółka_, informuje, że po otwarciu w dniu 9 marca 2021 roku ofert złożonych w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia sektorowego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie naprawy okresowej na 5-tym poziomie wraz z modernizacją i przeglądu na 3-cim poziomie utrzymania 90 wagonów osobowych typu 141A/111A _dalej "Zadanie"_ przez "PKP Intercity" S.A. _dalej "Zamawiający"_, oferta złożona przez konsorcjum spółek, w skład którego wchodzi POZBUD S.A. _Partner Konsorcjum_ oraz Mag-Train Sp. z o.o. _Lider Konsorcjum_, ma najniższą cenę. Wartość oferty to kwota 391.767.300,00 zł brutto, Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację Zadania kwotę 424.534.500,00 zł brutto.

co taka cisza, dziś +90%

Ktoś jedzie tym pociągiem?

1 LIGHT STREET CAPITAL MANAGEMENT, LLC CDPROJEKT PLOPTTC00011 0,79 2021-01-28

Cytat:
Zarząd Spółki INNO- GENE S.A. _Emitent_ informuje o otrzymaniu w dniu 28 stycznia br. wezwania od GPW dotyczącego przekazania publicznych informacji dotyczących opublikowanych raportów bieżących.
Zgodnie z otrzymanym wezwaniem Emitent informuje iż :

1. Wartość zrealizowanych umów w których Emitent informował w raportach ESPI 41, 48 i 50/2020 na chwilę obecną jeszcze nie osiągnęła żadnej wartości. Spółka LeanTrix nie złożyła żadnego zamówienia i zakończył się termin obowiązywania umowy. Firma BI Biotech India Private Limited pomimo złożenia zamówienia nie otrzymała jeszcze zamówionego towaru. Firma London Europe Group Ltd. nie złożyła zamówienia i prowadzi jeszcze konsultacje z przedstawicielami rządu Wielkiej Brytanii _agencja odpowiedzialna za dopuszczenie zestawów do diagnostyki koronawirusa_, przed planowaną sprzedażą na rynku brytyjskim. W rozmowach z przedstawicielami rządu UK uczestniczyli także przedstawiciele Centrum Badań DNA.

2. Pomimo otrzymania zamówień przez spółkę, z powodu opóźnień i przedłużającym się procesem produkcyjnym, nie udało się zrealizować planowanych zamówień w 2020 roku. Zamówienia zostaną zrealizowane w 2021 roku. Powodem był przedłużający się proces produkcyjny w zakładzie składającym zestawy RTLAMP z którym spółka zależna ma podpisaną umowę. Pierwsze, gotowe do sprzedaży, zestawy do diagnostyki IVD RT-LAMP spółka zależna otrzymała w dniu 26 stycznia 2021 roku.

3. Spółka zależna podpisała w 30 grudnia 2020 roku umowę dystrybucyjną z firmą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii, która w dniu 30 grudnia 2020 roku złożyła zamówienie na testy RT-LAMP do diagnostyki koronawirusa, o czym spółka informowała w ESPI 2/2021. Sprzedaż grudniowa dotyczyła dwóch podmiotów zagranicznych a wartość zamówień łącznie przekroczyła 5.000.000 PLN. Strony zamówienia o którym mowa w RB 2/2021, ustaliły iż dostawa zestawów będzie odbywać się w styczniu i lutym i dotyczyć będzie testów RUO _ang. reserch use only_. W styczniu spółka zależna zrealizowała dostawę pierwszych 2000 zestawów do diagnostyki koronawirusa, przekraczających wartość 100.000 PLN.

Spółka zależna Centrum Badań DNA w grudniu we własnym laboratorium rozpoczęła produkcje zestawów RT LAMP oznaczonych jako RUO _ang. reserch use only_, przeznaczonych do celów badawczych. Zestawy zostały w styczniu br. dostarczone przez spółkę zależną do zagranicznych dystrybutorów. Zestawy RUO mogą być przeznaczone do diagnostyki in-vitro po wykonaniu niezbędnej walidacji, którą spółka zależna posiada i w oparciu o te zestawy spółka zależna świadczyć może usługi diagnostyczne.

A może być tak ze taki Melvin wczoraj i dzisiaj zamknął wszystkie shorty stad te 2 dni wzrostów? Pytanie ile czasu maja na zgłoszenie tego i kiedy będzie to widoczne w rejestrze

dlaczego nie realne? serio pytam, chciałbym żebys powiedział coś więcej. dzieki.

Może ceny były tak wysokie że warto było podpisać te umowy. Obie są z bogatymi krajami.

Tak czy siak żadna kursu nie ruszyła.

yellowshadow napisał(a):
Niezle jaja chyba. BOS usunal rekomendacje nt. Mercatora z calego 2020 roku ze swojej strony poza ostatnia ze stycznia. Przestraszyli sie?

Może dlatego że na forum parkiet ktoś chciał (i mam nadzieję że to zrobił) zgłosić Pana Rodaka i jego rekomendacje do CFA

ta spółka przede wszystkim jest dziurawa jak sito, informacje z niej wychodzą na lewi i prawo. tak było przed wynikami q3, tak było przed abb i tak było teraz kiedy członek rady nadzorczej wywala na górce przed wynikami. dramat.

jak widać dla kursu to praktycznie bez znaczenia, może w lipcu - sierpniu by to na kimś zrobiło wrażenie :)

Przecież webinary nie są dla nas, tylko dla nich. Jakby nic nie mówili to mali by coś podejrzewali a tak są klepani po plecach. Dodatkowo fund który ma 400k akcji od prezesa robi podbitkę 20% pod spotkanie z zarządem i wszyscy zadowoleni.

Przypominam że prezesem firmy jest osoba, która potrafiła w szacunkach podać stratę a w oficjalnych wynikach zysk, myląc się o pare mln złotych. Tak że dzisiejsze zagrywki prezesa w porównaniu do tamtych to nic.

nowe reko, podobno 'sprzedaj'

https://bossa.pl/analizy/rekomendacje

No to nadal nie widzę w tym żadnej tradycji :) Raz się zdarzyło na 4 przypadki.

Ładnie dziś sypią :)

ani za q2, ani za q3 nie były 14-nastego, więc co to za tradycja

Szacunki za Q3 były 13 października po sesji

Pewnie chcą uciec za nim to zacznie przynosić zyski

www.pcc-exol.eu/bazy/exol.nsf/...

Cytat:
11 września 2020 roku firma PCC SE rozpoczęła współpracę z PETRONAS Chemicals Group Berhad (PCG) w zakresie uruchomienia wspólnej produkcji specjalistycznych chemikaliów w Malezji.

Zatrudniają za to na odpisywanie @

www.cdprojekt.com/pl/kariera/o...

Cytat:
Zarząd spółki Mercator Medical S.A. z siedzibą w Krakowie _"Emitent"_ informuje, że łączna wartość umów zawartych w okresie ostatnich 12 miesięcy przez Emitenta oraz jednostki zależne od Emitenta z SUPERMAX Corporation Berhad _"Supermax"_ z siedzibą w Malezja oraz podmiotami powiązanymi z Supermax wyniosła w przeliczeniu na złote 133.958,7 tys. zł, tj. przekroczyła 10% wartości skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży Emitenta za okres czterech ostatnich kwartałów obrotowych. Przedmiotem umów są dostawy rękawic nitrylowych i lateksowych realizowane przez Supermax i podmioty powiązane z Supermax na rzecz Emitenta i jednostek zależnych Emitenta. Umowy są zawierane na warunkach powszechnie stosowanych dla umów tego typu.

Mediaexpert przyjmuje zwroty pudełek do 21 grudnia, gry zamówione do 14 grudnia. Taka informacje z @ od nich.

IGN wystawił ocene na konsole 4/10

ale nikt nie wiedział jak gra bedzie wygladac na konsole takie jak ps4, ja kupiłem i jestem zawiedziony a pudełka przecież nie zwrócę. CDP mnie oszukał, jak wielu graczy. Robili 7 lat grę na konsole jak PS4 a ta gra ledwo na niej zipie.

czyli chcą wyprowadzić firmę z giełdy. wezwanie po najwyżej cenie po której kupowali w ciągu ostatnich 12m? czyli wypada na 5 pln, a cena 3 z hakiem.

Vulgar napisał(a):
Gram na starym ps4 od ok 10, żadnego buga nie spotkałem, wygląda świetnie (jak na starą konsolę), na temat fabuły i grywalności za wcześnie sie wypowaidać.
.

o widzisz a ja gram od 12:00 na ps4 slim i 3 razy wyłączyło mi grę. Raz jak zaczynałem dialog z przypadkową osobą, dwa jak wyszedłem na balkon motelu i trzeci raz jak byłem w klubie nocnym i prowadziłem dialog z właścicielką. Po czwarte postacie są kwadratowe i wczytują się po 1-2 sekundach jak się bliżej podejdzie. Ja wiem że ta konsola to nie jest żaden kombajn, ale gra się słabo i co chwile się zastanawiam kiedy znowu mi wywali, i znowu będę musiał uruchamiać od nowa.

pzdr

nie działa link

ja myśle ze 20% skup a 15% dywidenda

wiadomo kto kupił te akcje?

i chodziło mu o rekomendacje BOŚ. Wczoraj zrobili wzrost, wywalili na górce, dzisiaj panika i odkupują więcej za mniej.

jest też nowa rekomendacja (nie widoczna jeszcze)

jest jakiś minimum akcji na ile trzeba się zapisać? 100? 50?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 9 maja 2021 21:06:51
Liczba wpisów: 48
[0,01% wszystkich postów / 0,28 postów dziennie]
Punkty respektu: 3

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,332 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,37% +33 874,13 zł 53 874,13 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło