Prośba - wzór umowy sprzedaży akcji (zawieszonej spółki) - Warsztat - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Prośba - wzór umowy sprzedaży akcji (zawieszonej spółki)

TomcioZboj
Wpisów: 1
Wysłane: 27 listopada 2018 23:40:48
Dzień Dobry,

Miałbym do Was prośbę, może któryś z forumowiczów dysponuję wzorem umowy sprzedaży akcji, lub może taką umowę już kiedyś podpisywał, ponieważ posiadam akcje zawieszonej spółki, której nie mogę sprzedać na rynku, a chciałbym móc sobie odliczyć stratę przed końcem roku. Kontaktowałem się z moim biurem maklerskim w tej sprawie, powiedzieli że nie mają wzorów takich umów i żebym im wysłał taki wzór przed podpisaniem, ponieważ musi zaakceptować to ich dział prawny. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

gandalfp
Wpisów: 59
Wysłane: 3 grudnia 2018 17:48:24
Mam pytanie, które również dotyczy spółki zawieszonej. Czy ktoś z Was pisał kiedykolwiek list do KNF odnośnie jakiejkolwiek spółki zawieszonej i czy to w ogóle ma sens? W skrócie mówiąc, chodzi mi o to czy pod wpływem takiego listu KNF może jakoś zmotywować spółkę do działania żeby powróciła do notowań? Spółka od 1,5 roku jest zawieszona ze względu na brak rocznych raportów i zarząd nic sobie z tego nie robi. Zresztą nie wiadomo kto jest prezesem, bo ostatni mi napisał, że już nim nie jest i nie może udzielać żadnych informacji. I spółka w ostatnim raporcie (luty2018) napisała, że nie prowadzi działalności gospodarczej.
Może ktoś doradzić czy pisać do KNF list i czy to coś da? Do tej pory KNF jedynie przesuwał notowania na FIxing i tyle. Taka kara to raczej spółki nie motywuje do działania, tylko utrudnia akcjonariuszom. I jak pisałem trwa to już półtora roku.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość