pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

gandalfp

gandalfp

Ostatnie 10 wpisów
Dlaczego miała by zniechęcić? Emisja prywatna skierowana jest do inwestorów min 100tys Euro.

Cytat:
W związku z wydatkami inwestycyjnymi planowanymi w Etapie I, Spółka planuje pozyskanie finansowania poprzez emisję na rynku NewConnect do 500 tys. akcji, z czego Spółka planuje pozyskać około 16 mln zł.

Przy tych założeniach cena emisji wychodzi 32zł. Do tego objęcie akcji będzie do końca roku 2020, więc cena może być nawet wyższa do tego czasu.

Dziś powróciłem na Geotrans. Spółkach jest już po wynikach, które były bardzo dobre, ale ostatnio często jest to powodem do spadków, bo ludzie dyskontują wyniki wcześniej :) Dodatkowo dziś pojawiła się strategia na kolejne lata.
Zakup Geotrans 1100sztuk. cena 33zł.

To gratulacje, że i tak ładnie udało Ci się zarobić na Biomedzie. Jest to bardzo trudny walor, z olbrzymimi wahaniami i niewiele jest osób, które na nim potrafią wyczuwać dołki i górki. Jak dla mnie może być i zjazd do 10 jak i wejście powyżej 20. Teraz zagrałem na ochronę kapitału i wejście w coś mniej nieprzewidywalnego. :)

Zakupiłem wcześniej niż analiza Krewy, po 21. Ale byłem na spółce już od 6zł, z większymi lub mniejszymi przerwami. Dziś ostatecznie wyszedłem ze stratą 25%. Przede wszystkim dlatego, że uformowała się formacja głowy z ramionami i kurs nie wrócił powyżej linii szyi, a na to miałem nadzieje. Tak bywa. Szukam teraz innej inwestycji.
Stan obecny: gotówka 38tys zł.

Chyba trafiłeś w odbicie, ale tu niczego nie można być pewnym :) Mam nadzieje, że uda się przełamać złą passe kolejnych 6 dni spadków.

Sprzedawałem i wchodziłem kilkukrotnie, by w efekcie dziś wejść na podbitce, po 20,8. Błąd jak się okazało. Zwłaszcza, że uformowała się głowa z ramionami. Choć z drugiej strony zapowiedzi były, że chcą ruszyć z produkcją od połowy sierpnia. Na razie cisza i 6 dzień z rzędu spadków. Ustawiłem się na sprzedaż powyżej 20zł na kilka dni do przodu, żeby wyjść z tej spółki i na spokojnie pomyśleć, bo w tej chwil emocje chyba zagrały za dużo, u wielu osób. U mnie też :)

Cytat:
A tak od 4 sierpnia to już bliżej do 9 sierpnia(max. czas na scalenie akcji)

Zapewne chodzi Ci o połączenie akcji i PDA. A dlaczego 9 sierpnia?

Dzięki, kciuki się przydały :) W 2 i pół miesiąca, podwoiła się wartość portfela, także do stanu z grudnia brakuje jeszcze takiego samego wzrostu. Ale jak widać do zrobienia.
Stan obecny: Biomed 2500 akcji. Wartość 47tys zł.
Wypłaconych środków od początku roku: 9tys zł.

grabson napisał(a):
Jak to będzie wyglądało po połączeniu PDA z kursem akcji?
Kurs się ujednolici proporcjonalnie i cena zrówna?
Czy kurs notowań PDA będzie "podniesiony" do obecnych notowań akcji, a ilość akcji_pda będzie posiadaczom proporcjonalnie zmniejszona dla zrównania ceny?
Różnica na ten moment to ponad 10%

Kurs powoli zacznie się wyrównywać. W dniu połączenia po prostu PDA automatycznie będą miały cenę akcji, a ich ilość się zsumuje.

Czy była już podana data połączenia PDA z akcjami? Bo jest niezłe dyskonto w tej chwili.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 14 sierpnia 2020 12:05:01
Liczba wpisów: 246
[0,07% wszystkich postów / 0,19 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,380 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +143,50% +28 699,30 zł 48 699,30 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d