pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

sarvath

sarvath

Ostatnie 10 wpisów
skąd te spadki ostatnio? tak bo urosło wcześniej czy jakieś infa które przegapiłam?

z mojej marnej AT wynika ze nie powinno spaść poniżej 1zł...tam idzie dolne ograniczenie trendu ale jak wiemy często AT i NC nie idą w parze...

odkad mam notowania na wykresie tzn koniec 2008 jak byla po 2,4 czy podobnie, tylko w dol. Dno na 0,5 w kwietniu 2009 od tamtego czasu lekko do gory i od 8 miesiecy boczniak. Ja nie widze nic dobrego w tej spolce co mogloby wyciagnac ja z marazmu, niby daja rade cos tam zarabiaja nawet dywidenda bedzie ale nie slychac specjalnego ani planu rozwoju ani zainteresowania inwestorow, ja tu stracilam niepotrzebnie za duzo czasu, teraz probuje wyjsc i zapomniec, to tak ode mnie, moze ktos bardziej znajacy sie w temacie dorzuci wiecej

marsmann, jak widzisz dalszy ciag?

trzymam narazie ale nie wiem ile to jeszcze moze pociagnac...

z jednej strony instynkt mowi ze juz sie naroslo i musi odsapnac

a z drugiej... bardzo zdolowana spolka, ledwo co ruszyla, new connect tez robi swoje ze notowania tu leca mocniej niz na glownym czy w jedna czy to w druga... no i widac pozytywne infa ze spolki... wiec kwestia do ile to moze dojechac

jestem rozdarda miedzy realizacja zysku a wizja przyszlego bogactwa haha ;)

6,15

czy mnie sie wydaje czy podwyzszyli o 25% liczbe akcji dla indywidualnych?
- BOSSA mnie poinformowala ze w zwiazku z wprowadzeniem 2 aneksow do prospektu, do jutra mozna anulowac zlecenie, wiec weszlam na stronke bossy o emisji i tam komunikat aktualizujacy nr 4 to mowi ale chyba nie widzialam daty wydania tego ale to chyba nowy tak??
znaczy ze nie bedzie redukcji?

Ja się odniosę do wypowiedzi kolegów a propos wycieku...
Obawiam się że to potrwa dłużej niż byśmy chcieli. Nie udało się już kilka wariantów żeby to zatamować/zatrzymać, w tym użycie awaryjnego zaworu czy zapory wodne przeciw rozprzestrzenianiu się ropy. W planach jest wiercenie drugiej studni obok żeby skierować tam większość ropy ale to może potrwać minimum 90 dni... Takie mam info z branży.
W tym tempie ropa dawno dojdzie do brzegów.
Nie wiem jak to może długo odbijać się na rynku ale obawiam się że przynajmniej w najbliższych dniach nastroje się nie poprawią, pomijając już inne powody typu Grecja czy GS.

Ciagle offtop ale...
na forum innej spolki juz raz tak bylo ze sie taki komunikat wyswietlil i dyskusja podobna. Tu chodzi o to ze to nie jest czesc forum "zablokowana" bez abonamentu tylko link w poscie do artykulu ktory pewnie jest godny oplat skoro zawiera te 3,5k slow... jesli ja to dobrze rozumiem.
A kwestia czy to jest ok czy nie zeby takie linki z ta niebieska ramka wstawiac w posta...
A o SNS - chyba odbil sie od wsparcia i juz ponizej tego 1.11 nie zejdzie, jak myslicie?

jesli mozna spytac, co masz zamiar robic z SNS?
23ciego kupiles po 1.21 a teraz takie kiepskie info i zjazd na 1.13 w piatek...
rozumiem ze dalej trzymasz?
wykres ladnie nie wyglada chociaz obroty maleja a rsi i trix bardzo nisko... moze niedlugo odbicie?

Tez jestem pod wrazeniem skladu osobowosci tego forum.
Jako ze jestem jeszcze mloda dosc i przygode z gielda zaczelam 3 miesiace temu to niestety merytorycznie nie moge sie jeszcze wypowiadac przez co czuje sie troche winna tak bezczelnie czytajac wasze madre posty samemu milczac.

Uprawiam wspinaczke chociaz mocno rekreacyjnie, lubie basen oraz gre w badmintona z rodzina w cieple letnie wieczory. Lubie tez zeglowac ale brak okazji...
Moje hobby to robienie witrazy amatorsko choc obecnie dzialanosc zawiesilam z racji wyjazdu na wyspy i braku warunkow tutaj.

Kiedys mialam przygode z gitara elektryczna ale okazalo sie ze chociaz muzyke kocham to slon mi na ucho nadepnal i jestem beztalenciem w tej dziedzinie.
Za mlodu i w szachy gralam ale od lat ani razu ale chyba juz mnie nie ciagnie - moze zaczne jeszcze raz na emeryturze? :)

Z komputerami jestem za pan brat, lubie zwlaszcza grzebac w tzw bebechach i zawsze sluze pomoca rodzinie i przyjaciolom jak cos trzeba zlozyc, wymienic itp. Oprocz tego troszku PS i baaardzo podstawowe www.
Gry tez lubie, zwlaszcza strategie i rpg. Moja gra nr 1 to Planescape: Torment - ma chyba juz z 8 lat a ciagle mnie urzeka swiatem muzyka fabula... z mniej intelektualnie zajmujacych Diablo i Diablo 2 - na ktorym nawet zarobilam kilka zl handlujac wirtualnymi przedmiotami za prawdziwa mamone :)
W licemum rodzice mnie od komputera nie mogli odkleic nawet, teraz tez sporo siedze ale staram sie czytac roznie ciekawe strony, fora, newsy (nie mam TV...) itp.

Lubie czasem przewertowac Polityke, Wprost i NW do mnie nie przemawia. Przegladam tez Charaktery - magazyn psychologiczny.
Ksiazki lubie owszem choc za malo czytam i zle mi z tym. Polecam Kapuscinskiego - Cesarz, Imperium, Heban, Wojna Futbolowa, Podroze z Herodotem. Tolkiena i fantastyke tez przerabialam - tutaj takie pozycje jak Blade Runner czy Ubik (z glowy autorow nie pamietam). Koniecznie Ursula Le Guin. Polecam tez Scotta Orsona Carda oraz Sapkowskiego.
Bardzo lubie tez ksiazki Chmielewskiej - kryminaly przy ktorych zalewalam sie lzami ze smiechu. Tez juz wymieniani Eco i Coelho, tutaj dodam tez Marqueza.

Z muzyki rock, jazz i ciezkie brzmienia, od Kultu przez Metallice, Iron Maiden az po Vadera.

Chcialabym nauczyc sie mowic po francusku i robic piekne zdjecia.
I jak to wszystko powyzej o sobie przeczytalam to dochodze do wniosku ze jestem dziwakiem ;)
Pozdrawiam forumowiczow i do kolejnej wymiany pogladow!

www.parkiet.com/artykul/9,8438...

Hmm myslicie ze on ta kase z Syntka na to przeznaczyc moze? (tzn czesc) bo oczywiscie 250mln nie pokryje calosci?
A moze tylko 1 spolke z tych 3 w artykule?
To by mialo jakis sens tzn czemu ta kase tak nagle wyciagnal?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 11 sierpnia 2015 01:37:01
Liczba wpisów: 33
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,443 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +104,16% +20 832,60 zł 40 832,60 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d