pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

konik

konik

Ostatnie 10 wpisów
Vox napisał(a):
Hosanna.... I tak do następnego kryzysu. Koronawirus historia zakonczona - można się rozejść.

Hola, hola. Nie tak szybko. We Włoszech przybywa chorych w tempie ok 500 dziennie. W całej zachodniej Europie rozprzestrzenianie się wirusa przyspiesza. Jeśli dołączy do tego Rosja i bliski wschód, a tam może być trudniej kontrolować sytuację, to być może zobaczymy jeszcze jedną falę paniki.

Z drugiej strony w Chinach sytuacja wydaje się być pod kontrolą, zbliżająca się wiosna też powinna pomagać i może ludzie sobie uświadomią, że nie jest to, aż tak groźny wirus.

Pewne jest, że strach pokazał wielkie oczy i łańcuchy dostaw zostały zaburzone. Ucierpiało też masę drobnych biznesów (restauracje, hotele itd). Nie pozostanie to bez wpływu na gospodarkę. Pytanie czy i kiedy rynki finansowe skorelują się z gospodarką a nie z drukarkami banków centralnych.

Ta cała historia z epidemią w dłuższej perspektywie może nawet pomóc polskiej gospodarce. Globalne koncerny produkcję i łańcuchy logistyczne rozsieją bardziej równomiernie na mapie. Być może Chiny przestaną być jedyną (wiem, że to na wyrost) fabryką świata.

le rom napisał(a):
angry3 Nieosiągalny do zbadania jest zamysł Najwyższego. Hiobowe żale na krzywdy i upodlenie, zapewne słuszne, wobec bezgranicznej uczciwości Hioba, ale w końcu przyjdzie mu przeprosić się w pojednaniu z przyjaciółmi o jakże go raniącymi i z Bogiem o jakże odmiennym w rzeczywistości od słów wypowiadanych w cierpieniach, aby odzyskać z powrotem pomyślność i opatrzność Jego.
...
Opatrzność jednak, przezwycięża w końcu wszelkie ukrywanie prawdy i jak w przypadku Hioba
i JSW odzyska pomyślność dla inwestorów i Załogi, przy tym ratując owych ją raniących "przyjaciół",
a decydenci miejcie na pieczy, że nie "mędrcy" stworzyli ten świat i nie oni są wyrocznią odnośnie węgla czy klimatu.

Wow. Dopalaczom mówię stop blackeye

Multiplayer w 2022 lub później. A jakiego zysku można się z niego spodziewać? W jakim przedziale?

W ciągu ostatnich 5 lat zarobili jakiś 1mld zł. Ile zarobią w ciągu najbliższych 5 lat? 3-5 mld? A później co?
Walor jest bardzo silny, ale czy poza instynktem stadnym jest jakieś uzasadnienie tego?

Mam wielką prośbę do ekipy SW. Czy możliwe jest wygenerowanie listy top10 najwyższych wartości C/Z w historii GPW.
Sam powoli zaczynam wierzyć, że ten papier będzie drożał w nieskończoność a to już niezdrowe.

Wyniki fatalne. Czy są jakieś nadzieję, że firma będzie miała stabilne i przyzwoite zyski? Think

Wydaje mi się, że największym problemem tej spółki są uprzywilejowane akcje pana prezesa. Wszystkie wyceny od dawna wskazują niedowartościowanie, ale zdaje się, że jest to stan permanentny puke_l Sam dawno temu skusiłem się wskaźnikami i do tej pory nie wiem co zrobić z tym papierem, choć najrozsądniej byłoby rozstać się dawno temu.
Zdaje się też, że rynek spodziewa się jakiegoś spowolnienia w deweloperce a instal od dłuższego czasu tu robi wynik.

Zapomniana spółka na forum. Czy jest ktoś kto ma wiedzę na temat branży i samej spółki. Wiadomo,że nasza energetyka nie ucieknie od olbrzymich inwestycji, na krórych ZPUE może skorzystać. Czy te inwestycje już ruszyły? Czy ZPUE ma silną konkurencję na naszym rynku? (notowaną na naszej giełdzie?) Dlaczego spółka nie zarabia? Z góry dziękuję za podzielenie się wiedzą

Nie jestem przekonany czy analiza techniczna jest odpowiednim narzędziem przy spółce o tak niskim freefloat i takiej płynności

Dodam, że dwie ostatnie zwały na SPX miały zasięg ok 300 pkt a intraday ok 340. Obecna właśnie wypełniła ten zasięg

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 21 kwietnia 2020 16:04:37
Liczba wpisów: 467
[0,13% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,447 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +104,16% +20 832,60 zł 40 832,60 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d