pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Fexo

Fexo

Ostatnie 10 wpisów
Dzien Dobry,
Mam do napisania prace na temat " Analiza kondycji finansowej spółki na przykladzie XYZ"
Wybrałem sobie jako przyklad Wawel SA.

Ciezko mi ruszyc z miejsca a moj promotor jest delikatnie mowiac malo pomocny.

Praca ma byc podzielona na 3 rozdzialy, z racji że jest to praca inżynierska nie moge sie ograniczyć jedynie do analizy wskaznikowej. Nie mam pomyslu jak ruszyc z tematem...
1 rozdzial to chyba klasycznie wprowadzenie. Wyjasnienie czym jest w ogole analiza finansowa, metody, rodzaje itp.
Mam problem co dalej. Bo chcialbym oprocz samych wskaznikow porownac to do sektora ale nie wiem w ktorym rozdziale i jak to zawrzeć.

Ten post to akt lekkie desperacji. Jesli macie jakies sugestie, choćby najmniejsze to bede zobowiazany!

Slicznie dziekuje. Tak tez przypuszczalem ale zawsze lepiej sie upewnic.
Pozdrawiam!

Hey, prosto z mostu.
Kumpel w korpo ma program lojalnosciowy na ktory sie zapisal. Zgodnie z nim zobowiazal sie przez rok kupowac akcje pewnej spólki za 150 euro. W zamian za to w kazdym miesiacu do liczby akcji zakupionych przez niego dopisywane jest 50% "gratis".

Akcje sprzeda najwczesniej w drugiej polowie 2018. Czy musi rozliczyc sie, w tym roku z tych "gratisowych" akcji? Mimo ze nie zbyl ich jeszcze.

Pozdrawiam!

Również jestem ciekaw, dlaczego takie spółki. Po przejrzeniu wykresów wydaje się, ze Robyk traci impet wzrostowy i czeka nas tutaj korekta. ( Długoterminowo oczywiscie adlej kalarowny trend wzrostowy)
Bogdanka natomiast wykresliła podwójny szczyt w okolicach dlugoterminowego oporu rejonów 80 zł i odbiła w dół. Krótko a nawet srednioterminowo cieżko mi znaleźć jakis punkt zaczepienia do zakupu tychze akcji.

Takze z checia przeczytam motywacje autora tematu

Pozdrawiam!

Jakie jest Twoje spojrzenie na bieżącą sytuacje na wykresie? Jakieś wnioski można wysnuć ze zbycia tych 100 tys akcji przed jeden z OFE? Plus bo nie spadlo za duzo, jest nad wsparciem w postaci wybitego szczytu? Czy minus bo po wybiciu mamy kilka górnych cieni i zbijanie kursu?

Solidny zjazd na fixie, dzien wczesniej tez obsuwka była tylko na mniejsza skale.
Tylko czy mozna jakies powazniejsze wnioski z tego wysunac to nie wydaje mi sie.
Jutro pewnie otworzy sie z luką w gore, ktora pokryje fixingowe zabawy. W perspektywnie kilku dni test wybitych poziomow z okolic 116-117 zl i w zaleznosci od wyniku tego testu zobaczymy.

A nie jest tak, ze od jakiegos % muszą podać to do wiadomosci publicznej?

A to, ze nie sprzedaja wiemy skad?

Jakbys mogl w kilku slowach napisac dlaczego polecasz te produkty?

Obyło sie bez kolejnych prób rakietowych, w zamian Kim zorganizowal bankiet. Huragan co prawda szaleje nad USA ale to juz bylo w cenach. Zielono na gieldach w poniedzialek? Skoro obawy sie nie sprawdzily.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 17 lutego 2018 11:24:28
Liczba wpisów: 63
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,159 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +106,23% +21 246,49 zł 41 246,49 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d