pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Propero

Propero

Ostatnie 10 wpisów
dzis mocne odbicie na spolce,

z analizy tech rysuje sie porzucone dziecko, chyba ze sie moge mylic, prosze kogos o zweryfikowanie mojej wypowiedzi. thumbright

No formacja sie utworzyla zgodnie z zapowiedziami. Gratuluje dobrego prognozowania kursu. thumbright

dzis wyglada na to ze mamy odbicie, juz sa gorne widly, wiec pozostaje tylko utrzymac popyt przed PP i na ile to moze wjechac?
blackeye

otw: 142,80

Pray

pewien jestes ze we wtorek?

jak ja liczylem to wychodzilo mi na dzis.Think

wydaje mi sie ze cos sie szykuje.

uznacie mnie debila pewnie ale wyliczylem na podstawie wykresu ze mozemy mowic o formacje RGR:
lewe ramie 13-09-2010
glowa 17-09-2010
prawe ramie 22-09-2010

na tej podstawie ( troche niebyt poparty wolumenem ten RGR, ale jest) ustalilem ze spadek powinien zatrzymac sie na ok 19zł.

Jak widac pomylilem sie o kilkanascie gr.

uwazam ze Cityint powinno stopniowo piac sie do gory, jednak martwia mnie te zwyzki kursu jak dzis o 10%, ale badzmy dobrej mysli.

prosze o komentarze.Pray

Propero napisał(a):
co myslicie o tym mozliwym ORGR na Ponar'ze?

lewe ramie: 22 09 2010 begin_of_the_skype_highlighting              22 09 2010      end_of_the_skype_highlighting
glowa: 30 09 2010
prawe ramie: 06 10 2010

pewnie sie myle ale chce znac wasza opinieThink

pomylilem sie,

oczywiscie chodzi o Pronox.

przepraszam za pomylke.

co myslicie o tym mozliwym ORGR na Ponar'ze?

lewe ramie: 22 09 2010
glowa: 30 09 2010
prawe ramie: 06 10 2010

pewnie sie myle ale chce znac wasza opinieThink

pewne ruchy w gore juz sa.

teraz tylko czekac az 1 zł peknie, jesli to wogole nastapiPray

p.s. 10.10.2010 trzeba miec akcje na rachunku aby zalapac sie na Prawa Poboru?Think

luka na 4,49 zostala domknieta.

Co do poziomu ponizej 4zł raczej watpie,Not talking

do 29 wrzesnia pewnie sie zapowiada taka padaka na tym walorze, choc dzisiejsza biala swieczka jesli sie utrzyma na koniec wydaje mi sie ze bedzie miec pozytywna wymowe odnosnie przyszlych dni.king

o jakim infie mowa?

Think

czy ta spoleczka rosnie tak znaczaco z powodu wzrostu cen Nicogames, czy sa tego inne powody?Think

poki co dzienne 20% sklania do radosci tych co posiadaja.hello1

pojdzie w slady Cityinter..., hello1

dzis mysle ze spokojnie zamkniemy sie na pieknym wsparciu na dzien jutrzejszy, a mianowicie 30gr. Think

Mysle ze do czasu konferencji we czwartek bedziemy rosli po te ok 40%.Dancing Dancing

plynacyzrynkiem napisał(a):
@Propero - chyba wsparcie? poza tym powiedzialbym, ze 2,40 nadal istnieje

tak, wsparcie, przeoczylem, o oporze chcialem napisac ze poki co nie potrafie go wyznaczyc ale moze to 2,88 zł?

dzieki za skorygowanie mnie.Angel

technicznie opor rzeczywiscie jest przy 1,80 zł,

jednak pamietajmy o tym ze to popyt nakreca zwrosty.., z tego co sie orientuje w necie mozna bylo przeczytac wiele opinni ze kolejka ustawia sie po zakupy przy magicznym 2,40zł - 2,50zł wiec to ta grupa poniekad napedza zakupy, w dalszym ciagu ktos sypie pakietami, jednak kurs mi to rosnie, a to moim zdaniem pozytywny sygnal.salute

przyjdzie poczakac i zobaczyc co dalej, czy dzis wybycie nie jest falszywe, jednak po ukladzie wolumenu i nastawieniu kupujacych wydaje mi sie ze oderwalismy sie od dna.hello1

pieknie to wyglada..,

najwyzszy wolumen od kilku tyg, kurs wciaz rosnie i teraz pytanie gdzie sie zatrzyma?
moje przewidywania to ok: 14,60 ale sadzac po wolumenie i popycie mozna smialo powieddziec ze nie powinien miec problem z ta wysokoscia. king

Efekt Prawie miesiaca dreptania w miejscu.Dancing

moze sie myle, ale czy dobrze widze cos na kształt choragiewki?Think

na watku cisza, natomiast Police dzis i od poniedzialku powinny sukcesywnie piac sie w gore.

prosze o komentarze.Think

Propero napisał(a):
czy z tego co sie orientuje jutro podadza i omowia wyniki polroczne?

Think

przed nami dzis piekne wybicie gora z choragiewki + dobre wyniki, szykuje sie jazda na kolejne szczyty.thumbright thumbright

i tu moje pytanie..., do ilu?

czy z tego co sie orientuje jutro podadza i omowia wyniki polroczne?

Think

cisza na watku, a spoleczka moze nie powala ale wydaje mi sie ze po wynikach 31 sierpnia powinno znaczaco wzrosnac.Whistle

ciekawa wymiana akcjami...,

poczatek z - 7,00%, mija pol godziny i mamy lekki plus.

chwilowe wyleszczenie po tym nie ciekawym info, ale jak kolega wczesniej juz mowil, ktos te akcje musial zakupic.., a ten ktos sie pewnie za jakis czas dopiero ujawni Think

Masz racje,

patrzac na dzis ruch cen w gore moze sie zamknac jak mowisz hello1

Wazne ze Północ przed nami thumbright

dzis ladne wybicie gora z choragiewki sie robi..:)

do ilu dojdzie, 2,55 to max?

Monrov napisał(a):
Po 14:30 ważne dane więc może wtedy coś spadnie?

jakie wazne dane o tej godz beda?

pewnie raczej negatywne dla Borka?

Shame on you

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 13 sierpnia 2011 21:53:45
Liczba wpisów: 27
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,422 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,37% +33 874,13 zł 53 874,13 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło