pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

olzi

olzi

Ostatnie 10 wpisów
U usiaków kolejna czarna świeczka. Tylko wąsy coraz dłuższe. Nawet pozytywne głosowanie nie zapobiegnie nerwówce. Przełom coraz bliżej, diabeł tylko wie w którą stronę.

krewa napisał(a):
amerykanie jutro nie zaczną korekcić się, to akurat jest pewne jak ruskim banku.
kierunek wskażą zachodni sąsiedzi po odczycie indexów PMI i Ifo. na tym paliwie będziemy podróżować do godziny 14:00.

Usiaki jutro nie pracują

To są dwie różne sprawy.

Ty piszesz jak powinno być (obowiązek przygotowania PIT-u przez DM), a ja piszę o tym, jak jest (wątpliwości co do istnienia takiego obowiązku). Przepisy nie są jasne, być może jest luka.

Biura dotychczas przygotowywały PITy, ale jeśli praktyka się zmieni, to inwestorze radź sobie sam.
A US na pewno sobie poradzi w ustaleniu dochodu.

misza napisał(a):
tak, musisz się przecież rozliczyć za okres swojej działalności w 2010 do momentu rozwiązania umowy

To nie takie prosteAnxious

Rzepa wczoraj przekonywała, że biura nie mają obowiązku przesyłania pitów.
Ja dostałem z BDM, czekam na DM BOŚ.

Obawiam się, że nie będzie Mikołaja w tym roku.
Za dużo ludzi w to wierzy.

Tygodniowy WIG20 nie wygląda dobrze, a miesięczny jeszcze gorzej.
Czas pokaże ...

Watch napisał(a):
Dogтише едешь дальше будешь

WD, my to rozumiemy, ale Młodzież tego nawet nie przeczytaviolent1 .

Niebieski, nie ma pewniaków :-(

Benjamin Graham zwykł powtarzać: "nie da się przewidzieć przyszłości cen papierów wartościowych".
Jakie to ponadczasowe.
"Pewniaki" to tylko nasze marzenia.

Prezes Spółki Janusz Niedźwiecki został wybrany w niedzielnych wyborach do sejmiku wojewódzkiego. Nie wiem po co to Prezesowi i pewnie nie najlepiej dla Spółki.

torun.gazeta.pl/torun/1,87119,...

Spółka prowadzi rozmowy w sprawie sprzedaży nieruchomości - siedziby w bardzo dobtym punkcie miasta. A następnie przeniesienie zakładu do SSE.

Zmiana WIG20 z 2680,57 na 2688,32 to nie wzrost?

Nie przesadzaj, wczoraj był wzrost.

WD dobrze jest, jak jest.
Póki co, nic lepszego nie wymyślono.

Fachowa część to www.stockwatch.pl.
Trochę gorzej z www.stockwatch.pl/forum/.

Giełda to trochę takie forum, nie tylko mądrzy tam działają.

Analiza funadamentalna automatyczna to świetne narzędzie. Jak kto z tego korzysta, to jego sprawa.
Nie można zabronić sprzedaży żyletek z tego powodu, że ktoś może się pociąć.

Poza tym, czy mądrzy zawsze wygrywają? chyba nie.
Chamstwo i ewidentne naganianie trzeba eliminować, resztę powinno się zostawić.
Wiele dyskusji przydaje się chociażby do oceny nastrojów.
Nie jestem tu długo, ale zorientowałem się, że odróżniasz swobodną rozmowę od naganiactwa.

No, chyba że Twoje wątpliwości są spopowodowane brakiem chleba, a ja naiwnie uwierzyłem, jak pisałeś o pasji Think .

W dotychczasowej formie przedłużę abonament, po zmianach ... zobaczę.

Życzę mądrej decyzji,

Chyba trzeba zacząć się martwić.
Dzisiaj krótka walka o 2700, potem dłuższa o 2690, no i skończyło się na obronie 2.680+, kolejne dołki dzienne coraz niżej

Jakoś, nie wiedzieć dlaczego, wszyscy przywiązali się do okrągłych liczb.
Od dłuższego czasu wszyscy mówią o głębszej korekcie.

Być może przyda się -5-10% (jak drzewiej w litopadzie bywało), a potem na północ.

ynwestor napisał(a):
(...). GPW w 2009 r. i 2010 r. to dwie całkiem inne spółki. Wypłata dywidendy była kluczowym wydarzeniem - wg mnie kuriozalnym wydarzeniem.

Dlaczego kuriozalnym?

Skoro Spółka miała zostać sprzedana, to właściciel uznał, że nie bedzie prywatyzował gotówki.

Gdybyś sprzedawał sklep, to nie zabrałbyś gotówki z kasy?

www.parkiet.com/artykul/7,9777...

Prezes Krzysztof Jaworski sprzedał 91,2 tys. akcji za 1,4 mln zł. Członeka Rady Nadzorczej Witold Matacz zbył natomiast 410,4 tys. papierów za blisko 6,4 mln zł.
W prospekcie emisyjnym spółki obaj złożyli oświadczenia, iż nie sprzedadzą swoich akcji w obrocie giełdowym ani pozagiełdowym w terminie 12 miesięcy od dnia przydziału.

Taka krótka historia na rynku giełdowym, a tu kolejny numer.

www.knf.gov.pl/o_nas/komunikat...

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) na posiedzeniu w dniu 12 października 2010 r. zatwierdziła prospekt emisyjny sporządzony przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie SA w związku z ofertą publiczną akcji serii B (w dniu wydania decyzji oznaczonych jako akcje serii A), oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii B (oferującym jest Dom Maklerski PKO Banku Polskiego).

Trwa oferta publiczna ED Invest, która obejmuje 3 mln akcji serii B.
W transzy małych inwestorów oferowanych jest 1 mln akcji, a w transzy dużych inwestorów 2 mln akcji.

Cena akcji wynosi 7,50 złotych.

Zapisy na akcje trwać będą do 18 października.

ED Invest to deweloper działający na rynku warszawskim. Pozyskane z emisji środki spółka planuje przeznaczyć na trzy inwestycje realizowane na Gocławiu wspólnie ze spółdzielnią mieszkaniową "Gocław-Lotnisko.

Analitycy DM BOŚ wycenili akcje na 10,13 złotych.
Spore dyskonto, ale ... (casus Interbudu Lublin?)

Może WatchDog lub ktoś ze Współpracowników mógłby przygotować obiektywną wycenę na podstawie dostęonych danych?

Dzięki WatchDog, świetna robotathumbright

Zastanawiają mnie zawsze sytuacje, gdy na podstawie tych samych danych, korzystając z tych samych wskaźników analitycy dochodzą do różnych wycen. A wydawałoby się, że to czysta matematyka.Think

Wniosek o upadłość w kontekście danych finansowych wyglada na zwykłe pieniactwo i raczej nie ma szans na uwzględnienie (no, chyba że jeszcze o czymś nie wiemy).
Co innego pozwy o zapłatę, ich ewentualne uwzględnienie znacznie uszczupliłoby majątek Społki.

Mam wrażenie, że w tej całej zadymie chodzi bardziej o wywalenie złych emocji. Kontrahenci się pokłócili i próbują popsuć święto drugiemu.

Wszystko się może zdarzyć.
Tylko czy ten środowy wyskokowy volumen nie wygląda jak punkt zwrotnySilenced ?

Na początek dobre i to.hello1
Jeśli nie będzie problemu, to poproszę.

W necie można wprawdzie znaleźć wycenę dokonaną przez DM BOŚ, ale przy całym szacunku, DM zajmował się sprzedażą akcji.
Na rynku pełno jest wycen innych spółek, gdzie na podstawie tych samych danych, analitycy dochodzą do innych wniosków.

StockWatch jest przynajmniej postrzegany jako obiektywny wave
(o rany, ale przysłodziłem)

www.interbud.com.pl/pl/71_wyda...

"We wtorek 12 października br. na rynku głównym GPW zadebiutuje INTERBUD-LUBLIN S.A. – jedna z największych firm budowlano-deweloperskich w woj. lubelskim. Spółka we wrześniu br. przeprowadziła pierwszą publiczną emisja akcji, w ramach której pozyskała 30 mln zł. Inwestorzy złożyli zapisy na wszystkie oferowane akcje (2 mln akcji serii E) po cenie 15 zł za sztukę. Funkcję Oferującego podczas emisji pełnił Dom Maklerski BOŚ S.A."

Czy uda się do wtorku założyć monitor Spółki wraz z wycenami?

W transzy Drobnych zlecenia zredukowan o 46% angry3

Dzisiaj miał nastąpić przydział akcji.
Nigdzie nie ma żadnych informacji o wynikach emisji.
Dziwne.

Można prosić o PGNiG?

Miras napisał(a):

Dla przeciwwagi mozna przytoczyć rekomendację DI BRE z 14.06.2010 - PGNIG kupuj z ceną docelową 4,24 .

Ale to było przed wynikami z I półrocze.

france25 napisał(a):
co sie dzieje ze kurs tak leci w dol ?

Po prostu podaż przewyższa popyt angry7 .

A na dokładkę analitycy DM BZ WBK w raporcie z 1 września obniżyli 12-miesięczną cenę docelową akcji PGNiG do 3 PLNbandhead .

Wycena fundamentalna Stockwatcha jest zupełnie inna.
Poczekajmy na analizę sprawozdania, może się nam coś rozjaśni.

Czy jest szansa na profesjonalną analizę ostaniego sprawozdania PGNiG dla laików? Oczywiście nie popędzam, wiem, że wczoraj "sypnęło" sprawozdaniami.

Dzisiaj aneks do umowy z Policami o spłacie zadłużenia. Kolejne przedłużenie terminu spłaty. Czy PGNiG zobaczy swoje należności?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 4 grudnia 2014 23:25:07
Liczba wpisów: 28
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,589 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,43% +33 685,15 zł 53 685,15 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d