Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Masa

Masa

Ostatnie 10 wpisów
Dokładnie tak Sasky.
Wiedziałem o tym przetargu już wcześniej zresztą nie było to tajemnicą. Nie było tylko wiadome czy uda im się go wygrać. Jak widać będzie miał KBJ w nim swój udział i to jako akcjonariusza mnie cieszy :)
Cytat:
Business and business every day :)

Dzisaj na moim KBJ widać ewidentne przełamanie. Wydaje się że "hamulcowy" puścił. Może to początek odwrócenia trendu ? No zobaczymy z wnioskami trzeba jeszcze poczekać ale wygląda to dzisiaj fajnie.
Oprócz dokupienia akcji KBJ-tu nabyłem również jednostki uczestnictwa w funduszu UniOszczędnościowy.
Cytat:

Chciałem dokonać zakupu akcji ELBUDOWY ale odjechała zbytnio niestety na początku roku więc poproszę o kupno na jutrzejszej sesji OPONEO.PL
Uważam że akcje tej spółki powinny dać zarobić w tym roku a spadki które były na walorze ostatnimi czasy raczej wyhamowały. Piszę raczej ponieważ na giełdzie nigdy niczego nie można być pewnym :)
Cytat:

Chciałbym pokrótce podsumować zeszły rok.
Z zamkniętych pozycji wliczając otrzymaną dywidendę Rok 2018 zakończyłem z minimalnym +0.80%.
W portfelu na bieżący rok przeszły akcje CD Projektu i KBJ. Obie pozycje mam na dość dużych minusach jednakże nadal wierzę że jeszcze na tych pozycjach zarobię i jestem o nie spokojny. Spokój zachowuję chyba dzięki doświadczeniu jakie nabyłem przez te wszystkie lata bo inaczej chyba bym już dawno poległ :)
Nie wiem czy wcześniej pisałem ale dodałem też w międzyczasie parę jednostek funduszu Inwestor Nowych Technologii. Kupiłem je bardziej poglądowo chcący mieć w portfelu fundusz do celów porównawczych. Planuję też dokupić trochę jednostek funduszu pieniężnego i zapewne w najkrótszym czasie tego dokonam. W nadchodzącym Nowym Roku życzę Wszystkim jak najbardziej trafnych decyzji inwestycyjnych i jak najwyższych stóp zwrotu :)
Cytat:

Ja również zgłaszam swój udzia.ł na 2019 rok jeśli można :)
Cytat:

Już poznałem odpowiedź na zadane pytanie więc dziękuję jak by co :)
Cytat:

Prawda jest taka że nie zareagowałem w porę na spadki więc teraz moja inwestycja będzie na pewno długoterminowa zarówno na KBJ jak i CD Projekt. Planuję na obu spółkach dokupić jeszcze troszku akcji i odstawić je na bocznicę. CD Projekt wcześniej czy później i tak zacznie rosnąć "pod naporem" zbliżającej się premiery a co do KBJ-tu moje nastawienie i ewentualna zmiana planu nastąpi po zapoznaniu się z najbliższymi wynikami.
Planuję również dokupić jednostki uczestnictwa w jakimś funduszu ponieważ mam coraz mniej czasu na giełdę.
Cytat:

Dawno nie robiłem żadnych ruchów. W portfelu nadal CD Projekt i KBJ.
Z drugiej spółki otrzymałem dywidendę więc postanowiłem za nią (dokładając troszku) dokupić pakiecik akcji.
na razie nie planuję żadnych ruchów. Obserwuję bieg wydarzeń i z ewentualnymi zakupami wstrzymuję się do Nowego Roku.
Cytat:

Witam :)
Chciałbym zapytać czy ktoś się orientuje ponieważ jestem zainteresowany nabyciem jednostek uczestnictwa funduszu UniDolar który to inwestuje środki przede wszystkim w obligacje i inne papiery dłużne emitowane przez rząd USA oraz obligacje korporacyjne firm, mających siedzibę na terenie USA lub w krajach OECD.
Na dany moment nie ma możliwości zakupu jednostek tego funduszu i moje pytanie czy znacie fundusz który podobnie lokuje aktywa ?
Cytat:

No muszę Ci przyznać Mindek rację po tym co zauważyłem na dzisiejszych notowaniach. Opisany przez Ciebie proceder tylko mogę potwierdzić i dołożyć do tego tyle iż sprzedaż jest z ukrytą wartoscią a więc sprzedającym jest zapewne jakaś instytucja posiadająca bardzo duży pakiet akcji. Drobny inwestor nie może używać tej opcji do swoich transakcji.
Zastanawia mnie tylko czy KBJ wie o tym co się dzieje bo był wcześniej poinformowany o planie działania czy dzieje się to poza spółką. Jeśli bowiem tak ma wyglądać zwiększenie wolumenu na akcjach spółki (dołując kurs) to jest to marny sposób. Dla nas drobnych akcjonariuszy pozostaje tak jak piszesz stac z boku i obserwować.
Cytat:

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 20 stycznia 2019 21:13:26
Liczba wpisów: 703
[0,22% wszystkich postów / 0,23 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,224 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d