Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Masa

Masa

Ostatnie 10 wpisów
Żeby być na bieżąco na wczorajszej sesji ponownie odkupiłem akcje Tauronu. Na razie ogólnie widać korektę ale to dobrze zwłaszcza dla kupującego :)
Cytat:
Business and business every day :)

Na wczorajszej sesji dokupiłem akcje PGNiG natomiast na dzisiejszej nabyłem akcje PKN Orlenu.
Spekulacja zaczyna rozwijać się na całego :)
Cytat:

Zmiana taktyki a co za tym idzie zwiększony "ruch" w portfelu. Tauron sprzedany. Cognor sprzedany. Na czwartkowej sesji kupione PGNiG po 6zł.
Zysk od początku roku + 2,97% thumbright
Cytat:

Wpadł wczoraj Tauron do portfela. Teraz czekamy na dalszy przebieg zdarzeń :)
Cytat:

Zmiana taktyki to nowe wyzwania :)
Na wczorajszej sesji dokonałem zakupu spółki Cognor. Również ustawione mam zlecenie na zakup Tauronu po 1.80 oczywiście czysto spekulacyjnie.
Cytat:

Na dzisiejszej sesji sprzedałem CD Projekt. Akcje tej spółki gościły w moim portfelu dość długo. Sprzedaż z zyskiem +2,79% nie jest może zbyt okazała ale zmieniam taktykę inwestowania. Muszę spróbować czegoś innego a mianowicie troszeczkę agresywniej "pograć". Jak człowiek nie spróbuje to nie będzie wiedział który sposób lepszy :)
Cytat:

To fakt. Wiadomość ta wcale mnie nie ucieszyła a wręcz zmartwiła. Uważam takie posunięcie patrząc ze swojego punktu widzenia jako akcjonariusza mniejszościowego za bardzo krzywdzące zwłaszcza ze akcje będą po nominale 1zł gdy cena rynkowa waha się w granicach 8zł.
Widać faktycznie po tym posunięciu że raczej na takich akcjonariuszach jak ja spółce nie zależy a szkoda :(
Cytat:

Kolejna świetna wiadomość. KBJ podpisało kolejną umowę tym razem z KGHM na łączną wartość opiewającą na kwotę 2 mln zł netto :)
Oj czuję ze ten 2019 rok będzie bardzo udany dla spółki :)

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Moderator:
podmieniono link na rodzimy
Cytat:

Minęły już ponad dwa miesiące od ostatniego wpisu w portfelu. Jest to inwestycja długoterminowa i jakiś szczególnych ruchów nie robię jednak warty odnotowania jest jest fakt iż inwestycje zaczynają odrabiać po dość dużych stratach bo przypomnę iż na CD Projekcie strata wynosiła 20 listopada ubiegłego roku już -39% !! a w tym samym czasie na KBJ-ocie -43,79% !!
Ktoś by powiedział dlaczego nie zastosowałeś stop lossów ? Przecież mogłeś ciąć stratę i poprostu odkupić taniej. Faktycznie mogłem aczkolwiek nigdy człowiek tak na prawdę nie ma pewności czy to juz koniec spadków ? Czy to już czas aby odkupić ?
Są to inwestycje na długi termin a ponieważ obie bardzo dobrze rokują jestem cały czas niezmiennie przekonany o poprawności tych inwestycji. Pisałem zresztą o tym podumowujac zeszły rok w styczniu

-"W portfelu na bieżący rok przeszły akcje CD Projektu i KBJ. Obie pozycje mam na dość dużych minusach jednakże nadal wierzę że jeszcze na tych pozycjach zarobię i jestem o nie spokojny."

Poza tym pokazywana strata jest stratą wirtualną bo zeszły rok zakończyłem na zakończonych pozycjach niewielkim ale zawsze to plusie :)

Na dany moment portfel prezentuje się następująco:

AKCJE:

CD PROJEKT(61,51%)= - 8,99%
KBJ(35,43%)= - 24,35%

FUNDUSZE:

INVESTOR NOWYCH TECHNOLOGII(0,98%)= - 4,70%
PKO PAPIERÓW DŁUŻNYCH USD(1,04%)=+ 0,78%
UNI OSZCZĘDNOŚCIOWY(1,03%)=+ 0,23%

Cytat:

Proszę o sprzedaż akcji OPONEO i zakup KBJ.

"Dużym sukcesem spółki w ostatnich miesiącach był skokowy wzrost wartości backlogu, czyli portfela zamówień. Od października KBJ podpisał trzy kontrakty: z Sądem Apelacyjnym we Wrocławiu, PSG oraz TVP. Ich łączna wartość opiewa na blisko 60 mln zł. To ponad dwukrotnie więcej niż roczne przychody spółki."

Uważam że KBJ wykaże w tym roku ładne wyniki. Jak już wcześniej wypowiedziałem się na forum spółki widać że rozwijają się w dobrym kierunku i coraz lepsze wyniki to tylko kwestia czasu :)
Cytat:

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 29 kwietnia 2019 20:56:33
Liczba wpisów: 715
[0,22% wszystkich postów / 0,22 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,214 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d