Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Masa

Masa

Ostatnie 10 wpisów
Witam.
No i jak Panowie ? Jakie są Wasze odczucia po spotkaniu na czacie inwestorskim z prezesem ?
Ja osobiście odebrałem je pozytywnie. Nie ma na razie w planach emisji akcji a wręcz przeciwnie będą w jakimś tam stopniu skupować z rynku co przy niskim free floacie odniesie dobry skutek no i co najważniejsze w przyszłości chęć przejścia na duży parkiet :)
Cytat:
Business and business every day :)

Odpowiem w ten sposób.
4 kwietnia napisałem iż zmieniam taktykę na bardziej agresywną. Zgodzę się z Tobą że transakcje nie są ani na długi termin ani na krótki a to dlatego ponieważ mają one przynosić zysk. I to jest główna idea mojej inwestycji. Czy portfelem buja ? Jak dobrze wiesz najważniejsze są transakcje zakończone to one pokazują nam jaki zysk lub stratę odnieśliśmy w danym roku. To co jest pomiędzy jest mało ważne. To tak jak z maratonem i maratończykami. Nieważne w którym miejscu stawki znajdujesz się biegnąc. Najważniejszy jest koniec i miejsce które zajmiesz na końcu biegu.
Z pozycji zakończonych wygląda to u mnie tak:

CD PROJEKT +2,79%
COGNOR +2,83%
PKN ORLEN +0,57%
TAURONPE +2.98%

Nie wiem gdzie tutaj widzisz bujanie ?
Bo rozumiem gdyby zakończone inwestycje były naprzemienne czyli raz pod wozem raz na wozie ale tutaj jak widzisz do tej pory (i dobrze) każda inwestycja przyniosła zysk a to jest główną ideą inwestycji :)
Przypuszczam że może pod nazwą "bujanie" chodzi Ci o to co dzieje się z kursem między kupnem a sprzedażą ? Jeżeli tak to naprawdę uwierz mi nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. Najważniejsze aby cały czas monitorować inwestycje i ewentualnie podejmować jakieś działania.
Pozdrawiam.
Cytat:

Żeby wszystko było jak się należy dzisiaj sprzedałem w całości Orlena i za uwolnioną gotówkę dokupiłem PGNiG.
Cytat:

Wczoraj dokonałem lekkiej zmiany w portfelu. Sprzedałem akcje TAURONU i dokupiłem PKN ORLEN.
Jak na razie od początku roku na zamkniętych pozycjach mam +2.84%.
Nie jest to może wynik dobry ale dla mnie zadowalający :)
Obecnie w portfelu z akcji pozostały PGNIG oraz ORLEN. Posiadam też kilka funduszy inwestycyjnych. Szerszy opis z udziałem procentowym zaprezentuję w późniejszym czasie. Teraz niestety "gonitwa" i człowiek na nic nie ma czasu :(
Cytat:

Przeczytałem Twoją kronikę w całości. Wprawdzie posty zamieszczasz dość rzadko ale to wynika jak widzę z Twojej strategii inwestycyjnej :)
Powiem tak...bo nasuwa mi się to na myśl. Strategia jak do tej pory wydaje się bardzo dobra. Można powiedzieć z całą pewnością że przynosi zyski a straty są ograniczone do minimum. Jest tylko jedno ale...
Trzeba dysponować przy takiej strategii bardzo dużą kwotą pieniędzy aby zysk zrealizowany po tak długim okresie po podzieleniu na ilość miesięcy dawał adekwatne zadowolenie :)
Cytat:

To są bardzo pozytywne informacje. Od pewnego czasu można zauważyć iż rośnie stan zamówień. Myślę że w przyszłości to zaprocentuje dla posiadaczy akcji :) A tymczasem czekamy na zbliżający się czat z Prezesem :)
Cytat:

Żeby być na bieżąco na wczorajszej sesji ponownie odkupiłem akcje Tauronu. Na razie ogólnie widać korektę ale to dobrze zwłaszcza dla kupującego :)
Cytat:

Na wczorajszej sesji dokupiłem akcje PGNiG natomiast na dzisiejszej nabyłem akcje PKN Orlenu.
Spekulacja zaczyna rozwijać się na całego :)
Cytat:

Zmiana taktyki a co za tym idzie zwiększony "ruch" w portfelu. Tauron sprzedany. Cognor sprzedany. Na czwartkowej sesji kupione PGNiG po 6zł.
Zysk od początku roku + 2,97% thumbright
Cytat:

Wpadł wczoraj Tauron do portfela. Teraz czekamy na dalszy przebieg zdarzeń :)
Cytat:

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 8 września 2019 21:16:29
Liczba wpisów: 721
[0,22% wszystkich postów / 0,22 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,398 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d