pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Masa

Masa

Ostatnie 10 wpisów
@Legs

Niestety nic Ci się nie należy jako odbiorcy końcowemu. Idac podpisywac umowę czy to z PGNiG czy Tauron czy innym dostawcą godzisz się na takie a takie warunki sam wybierasz taryfę i podpisując widzisz cenę i godzisz się z nią więc nie masz podstawy do roszczeń o zwrot.
Cytat:
Business and business every day :)

Panowie ogólnie jest słaby sentyment do branży górniczej i stąd od dłuższego czasu spadki. Dodatkowo górnicy sami poprzez swoje działania osłabiają wizerunek firmy. To wszystko jest przyczyną spadków i zamiast życzeniowo myśleć o odbiciach i wzrostach trzeba tą sytuację wykorzystać do gry na spadki a jak się sentyment poprawi wtedy zainwrstować we wzrosty. Z rynkiem nie ma się co kopać :)
Cytat:

Oki nie ma sprawy :)
Cytat:

W związku z faktem iż dołączyłem do grona portfela "Cztery Fazy Rynku" zawieszam prowadzenie kroniki w sensie informacji odnośnie kupna i sprzedaży spółek było by to bowiem nieuczciwe względem Wojeteka który wkłada mnóstwo pracy i poświęca wiele godzin na swoja kronikę.
Cytat:

Na wczorajszej sesji kupiłem Ambrę i Hydrotor. Portfel już prawie gotowy. Planuję kupić jeszcze jedną spółkę i niech się dzieje wola Boża :) Oczywiście żartuję portfel mam zamiar mocno pilnować i reagować zwłaszcza na spadki aby nie dopuścić do wcześniej popełnianych błędów. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :)
Cytat:

Dzisiaj dokonałem lekkich przetasowań w portfelu.
Sprzedałem CCC ze stratą. Trzeba robić postępy więc uciąłem stratną pozycję zwłaszcza że doczytałem się info o trzech dużych funduszach zagranicznych grających na spadki na CCC.
Nieudaną inwestycję zamieniłem na Skarbiec.
Cytat:

Miło mi tjankow2 że zainteresowałeś się moją kroniką i skoro stwierdzasz że popełniałeś podobne błędy to znak dla mnie że podobnie może robić więcej inwestorów.
Ja cały czas staram się ewaluować i "być coraz lepszym" w dziedzinie inwestycji głównie poprzez poprawę własnych błędów choć nieraz zdarzy mi się gafa (patrz CCC). Najgorsze jest to że po nieudanym wejściu w inwestycję człowiek zaczyna szukać pozytywnych aspektów tejże inwestycji zamiast po prostu ją uciąć. I nie chodzi o to że kurs spada po wejściu bo wszedłem w pięć spółek z czego jedna spadła jedna utrzymuje się na poziomie kupna natomiast trzy z nich ładnie urosły a PEKAO nawet o 4.75%.
Chodzi o fakt niedopatrzenia bądź zasugerowania się analizami. Pozytywnymi analizami. Teraz będę musiał zaostrzyć jeszcze bardziej kryteria wyboru i jeśli jeden z aspektów będzie przeciwny wejściu w daną spółkę to po prostu sobie ją odpuścić.
Cytat:

Na dzisiejszej sesji kupiłem akcje PZU.
Jeszcze jedna spółka i powinien być komplet :)
Cytat:

Cytat:
Pekao mam już w portfelu a na CCC tez się czaje :) może jeszcze troche spadnie

No i proszę jak na życzenie jest przecena :)
Cytat:

Zakupów ciąg dalszy. Na dzisiejszej sesji kupiłem akcje PEKAO i CCC.
Cytat:

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 4 lipca 2020 21:49:32
Liczba wpisów: 791
[0,23% wszystkich postów / 0,22 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,652 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,36% +25 071,75 zł 45 071,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d