Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

topfacet

topfacet

Ostatnie 10 wpisów
NS organizuje bezpłatne warsztaty online z wyceny spółek gamingowych:

https://interakcje.noblesecurities.pl

Dokładnie tak samo zareagowałem jak ty - ponad 100 mln zysku prognozowane nie daje raczej wyceny na poziomie poniżej 500 złotych za akcje.

Nikt nie wspomniał o nowej reko od Noble Securities - akumuluj - cena docelowa podniesiona z 321,8 zł do 464,7 zł.

"W dalszym ciągu dobra sprzedaż Frostpunka, sukces pionu wydawniczego, a także bogaty pipeline na drugą połowę roku stanowią w naszej opinii dobry prognostyk na wyniki w całym roku. W br. spodziewamy się otrzymać więcej informacji dotyczących najnowszej produkcji (P8), co może wpłynąć na wzrost oczekiwań co do przyszłych wyników. Aktualizujemy założenia dotyczące najnowszej produkcji w górę" - napisano w rekomendacji.

"Dodatkowo po dużym sukcesie ostatniej produkcji z wydawnictwa, aktualizujemy w górę nasze założenia dotyczące tego segmentu. W wyniku aktualizacji naszych prognoz i wyceny podnosimy cenę docelową z 321,8 zł do 464,7 zł na akcję, obniżamy jednak zalecenie do AKUMULUJ ze względu na znaczy wzrost kursu w ostatnich miesiącach" - dodano.

Analitycy podwyższyli swoje prognozy zarówno przychodów, jak i zysków spółki na kolejne lata. Obecnie oczekują, że przychody w 2021 roku wzrosną do 212 mln zł z 85,9 mln zł w 2020 r. Zysk netto w tym okresie wzrosnąć ma do 102,1 mln zł z 22,8 mln zł."

A gdzie czytasz te relacje?

Parkiet znowu pisze o 11BS - w poniedziałkowym wydaniu spółka pojawiła się dwa razy - w tekście o ponadprzeciętnych marżach oraz o mWig40.

27 maja w Krakowie pierwsze z zapowiadanych spotkań inwestorskich hello1

11bit na pierwszej stronie parkietu w ramach spółek wytypowanych do portfela na maj. Według eksperta DM Boś jest szansa na atak na maksima z 2018 roku :)

We wczorajszym i dzisiejszym papierowym parkiecie wiele o 11BS. Wczoraj w rubryce byli tygodnia wykres - celem są szczyty i atak na 550 pln. Dziś 11 bit na pierwszej stronie - analitycy którzy wytypowali spółkę miesiąc temu się nie pomylili - dała zarobić 46% i był to jednen z najlepszych wyników w portfelu technicznym parkietu od początku jego prowadzenia.

Dziś byli analitycy, dopytywali. Od siebie dodam jeszcze, że była to ich najlepsza konferencja :) Można także było poznać innych użytkowników z forum (pozdrawiam:)) i pogadać na spokojnie.

Potwierdzam, była kawa i ciasteczka :) A do tego było tak dużo osób, że nie dla wszystkich starczyło miejsc siedzących - zapowiedzieli tez spotkania z inwestorami w różnych miejscach w Polsce. Bardzo dobrym ruchem było dziś postawienie na brodaczy z marketingu :)

Informacje
Stopień: Złotousty
Dołączył: 9 września 2010
Ostatnia wizyta: 18 czerwca 2019 13:09:48
Liczba wpisów: 2 446
[0,75% wszystkich postów / 0,76 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,410 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d