Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

topfacet

topfacet

Ostatnie 10 wpisów
Kolejny niekorzystny wyrok dla GNB:

Poległ Getin Bank. Pozwał i przegrał (y) (y) (y)
Sąd Apelacyjny w Białymstoku mówi STOP dla plombowania umowy kursem średnim NBP (y)

Sąd Apelacyjny w Białymstoku, wyrok z dnia 8 sierpnia 2019 r., sygn. akt I ACa 126/19.

Sąd Apelacyjny uznał, tak jak Sąd I instancji – Sąd Okręgowy w Olsztynie, że zawarta przez kredytobiorcę z Bankiem umowa kredytu jest ważna – jednakże zawiera niedozwolone postanowienia umowne dotyczące indeksacji kredytu kursem waluty CHF. Sąd Odwoławczy przyjął jednak inny skutek abuzywności tychże postanowień umownych a mianowicie upadek indeksacji kursem waluty CHF od momentu zawarcia umowy kredytu i dalsze obowiązywanie tej umowy w oparciu o oprocentowanie stawką LIBOR (inaczej niż Sąd Okręgowy w Olsztynie w uzasadnieniu wyroku z dnia 7 listopada 2018 roku w sprawie o sygn. akt I C 325/18, bo ten przyjął, że na skutek uznania postanowień umownych za abuzywne kwota kredytu i raty kredytu powinny być przeliczane według kursu średniego waluty CHF obowiązującego w NBP).

Z piątkowego parkietu: dwóch ekspertów wytypowało 11BS do składu portfela parkietu na sierpień, licząc oczywiście na zwyżki.

Czemu uśmierciłeś FP na MAC?

Anty czy Twoja ocena sytuacji technicznej jest aktualna? Jeśli tak to rozumiem, że droga na szczyt jest teraz otwarta.

Zastanowiły mnie dziś te wysokie obroty, jak widać nie tylko mnie:

"11 bit studios do obserwacji
Jacek Rzeźniczek - Stooq
16 lipca 2019 16:47


Warto rzucić okiem na tan walor, który z uwagi na ruch boczny i całkowity zanik zmienności jest obecnie nieco zapomniany. Na wykresie dziennym za nami wiele tygodni marazmu z wahaniami wokół okrągłego poziomu 400 zł przy bardzo niskiej zmienności. Dzisiejsza sesja na pierwszy rzut oka wpisuje się w ten wielotygodniowy klimat. Gdy spojrzymy jednak na wzrost z poziomu rosnącej średniej średnioterminowej w połączeniu z obrotami na poziomie ponad 15 mln zł (drugie po Enei obroty w drugiej linii spółek i najwyższe na walorze od końca marca), to takie zachowanie waloru moż dawać do myślenia. Walor na pewno godny uwagi."

Wykres> https://stooq.pl/mol/?id=4559

NS organizuje bezpłatne warsztaty online z wyceny spółek gamingowych:

https://interakcje.noblesecurities.pl

Dokładnie tak samo zareagowałem jak ty - ponad 100 mln zysku prognozowane nie daje raczej wyceny na poziomie poniżej 500 złotych za akcje.

Nikt nie wspomniał o nowej reko od Noble Securities - akumuluj - cena docelowa podniesiona z 321,8 zł do 464,7 zł.

"W dalszym ciągu dobra sprzedaż Frostpunka, sukces pionu wydawniczego, a także bogaty pipeline na drugą połowę roku stanowią w naszej opinii dobry prognostyk na wyniki w całym roku. W br. spodziewamy się otrzymać więcej informacji dotyczących najnowszej produkcji (P8), co może wpłynąć na wzrost oczekiwań co do przyszłych wyników. Aktualizujemy założenia dotyczące najnowszej produkcji w górę" - napisano w rekomendacji.

"Dodatkowo po dużym sukcesie ostatniej produkcji z wydawnictwa, aktualizujemy w górę nasze założenia dotyczące tego segmentu. W wyniku aktualizacji naszych prognoz i wyceny podnosimy cenę docelową z 321,8 zł do 464,7 zł na akcję, obniżamy jednak zalecenie do AKUMULUJ ze względu na znaczy wzrost kursu w ostatnich miesiącach" - dodano.

Analitycy podwyższyli swoje prognozy zarówno przychodów, jak i zysków spółki na kolejne lata. Obecnie oczekują, że przychody w 2021 roku wzrosną do 212 mln zł z 85,9 mln zł w 2020 r. Zysk netto w tym okresie wzrosnąć ma do 102,1 mln zł z 22,8 mln zł."

A gdzie czytasz te relacje?

Parkiet znowu pisze o 11BS - w poniedziałkowym wydaniu spółka pojawiła się dwa razy - w tekście o ponadprzeciętnych marżach oraz o mWig40.

Informacje
Stopień: Złotousty
Dołączył: 9 września 2010
Ostatnia wizyta: 18 sierpnia 2019 20:08:59
Liczba wpisów: 2 451
[0,74% wszystkich postów / 0,75 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,475 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d