pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

topfacet

topfacet

Ostatnie 10 wpisów
Info z FI - data konferencji inwestorskiej podana zostanie w dniu raportu rocznego tj. 26/04.

Biorąc pod uwagę jak bardzo ten projekt jest w plecy w porównaniu do pierwotnych planów (m.in. przez zmianę silnika) to może i lepiej, że ktoś inny to dalej poprowadzi. Ciekawe tylko kto to będzie.

Zmiana pracy - szczególnie w game devie nie jest niczym nowym, ile to już osób odeszło z 11 Bit, a ile przyszło z innych firm właśnie tu. Każdy ma prawo decydować o własnym losie, a taka firma nie opiera się na jednym pracowniku, nawet na Lead D.

Info z FI:

Wyznaczony jest już termin konferencji, niedługo po publikacji raportu rocznego. Termin powinien być wkrótce podany do wiadomości publicznej - zakładam, że będzie to koniec kwietnia.

Problemy kadrowe w dziale finansowym w związku z Covid.

Mowa o prawomocnych, obecnie przegrywają jakieś 95% spraw. Gdyby było tak pięknie, to po co te dodatkowe rezerwy? Zobacz także na gigantyczny przyrost spraw w 2020 roku.

Obecnie Sądy czekają na SN i nie wydają prawomocnych wyroków.

Dodatkowo zwróć uwagę na indeks.

Wielokrotnie mówili, aby nie przywiązywać się do kolejności projektów, gdyż nie na ustalonego sztywno kalendarza wydawniczego. Wszyscy czekamy na konferencję i inne podejście do komunikacji z rynkiem.

Nie znam zwrotu „tu pisze”.

Zwróć uwagę na słowo także w moim wpisie.

11 BIT giełdową spółką roku 2020 wg PB

Spółka znalazła się także w gronie 10 polecanych na 2021 rok z największymi perspektywami wzrostu - zajmuje miejsce 2 w rankingu.

Więcej na www.gsr.pb.pl

Santander BM wydał rekomendację „kupuj” 11 bit studios.

Analitycy Santander BM postrzegają 11 bit studios jako „top pick”. Cenę docelową jednej akcji spółki ustalili na 718 zł, co daje ponad 40-procentowy potencjał wzrostu wobec poziomu kursu z piąt


www.pb.pl/analitycy-wysoko-wyc... ... os-1111049

Przez ostanie 6 lat nie było tu żadnego wpisu, odgrzebuje zatem wątek, od pewnego czasu na spółce bardzo duże wzrosty - urosła już z 0,2 do 3 PLN. Powód wzrostów znany - także z prasy - dronoidy i nowe pomysły prezesa.

Orzeczenie SN nie NSA :)

Liczę, że na konferencji pojawi się wiele konkretów i wtedy także pokażą zajawkę P8. I czekamy na nowy timeline, bo już wiemy, że dotychczasowy jest nieaktualny.

Strach się bać co będzie w kwietniu 😎

Pakiet za ok 78 000 pln także nie taki mały Boo hoo!

Frostpunk dostępny na Mac OS king

Prezes w Polsat Games wypadł świetnie, było ja luzie, śmiesznie ale także trochę zdradził.

Projekt 8 - pierwsza zapowiedź już na przełomie Q1/2, potem na przełomie 2/3 i 3/4 zrozumiałem ze powiedzą więcej o pozostałych Dwóch tytułach wewnętrznych.

Inne tematy:

Jakie gry - idea - chcemy robić gry AAA alternative

Responsible Development - pobudzanie myślenia i emocji

Rozrywka w stylu tarantino

A i Prezes nie jest Indie 😉

Jak coś przekręciłem - prostujcie. Wypadł o niebo lepiej niż GM przez te poprzednie lata w mediach, zupełnie inna osobowość.

A z czego w tym roku miałby wynikać:

"wzrost przychodów i zysków i może się pojawić rekordowy kwartał."

Bo jakoś tego nie widzę.

"Zbliżamy się wielkimi krokami do okresu, w którym deweloper powoli zacznie „odsłaniać karty” długo skrywanych produkcji. Spodziewamy się, że będzie to miało miejsce w kwietniu na konferencji podsumowującej rok 2020. Znając czas rozpoczęcia kampanii marketingowej oraz mając za przykład CD Projekt i słynne „beep” podtrzymujemy nasze zalecenie KUPUJ podnosząc cenę docelową do 654 PLN/ akcję, czyli 18% powyżej obecnej ceny rynkowej. Rok 2021 zapowiada się pod kątem przekazywanych informacji ze spółki bardzo atrakcyjnie. Z produkcji własnych poznamy takie tytuły jak „Projekt 8” (nowe IP oparte o własny, wykreowany świat, miks gatunkowy), „Eleanor” (przygotowywany przez zespół odpowiedzialny za „Frostpunka” – spodziewamy się, jej kolejnej części w skali znacznie przekraczającej poprzednią produkcję) oraz „Dolly” (nowe IP, rozwijane przez zespół odpowiedzialny za TWOM). Z segmentu wydawniczego czeka nas „Vitriol” (RPG skalą przedsięwzięcia przypominający „Frostpunka”), projekty znacząco większe od Monlightera czyli „Foxhole” (jego premiery spodziewamy się w 2021 roku) oraz „Botin” i „AVA”. Liczymy na dalszy dynamiczny rozwój tego segmentu poprzez podpisywanie kolejnych atrakcyjnych umów. Ponadto w tym roku, spółka zamierza mocniej zaakcentować swój udział na rynku gier mobilnych dzięki debiutowi „Frostpunka” na urządzenia z systemami iOS i Android."

Dostępna jest już pełna wersja rekomendacji DM BDM - rekomendacja KUPUJ 654 PLN:

www.bdm.pl/analizy-i-informacj...

W poniedziałek o 17 nowy Prezes wystąpi w Polsat Games:

twitter.com/PolsatGames/status... ... 83968?s=20

Nowa rekomendacja KUPUJ 654 PLN od DM BDM:

www.bdm.pl/analizy-i-informacj...

Być może ktoś ma u nich konto i powie co tam napisali.

Dodatkowo z ich raportu miesięcznego za styczeń:

Dodajemy typ do portfela. Pozytywnie odbieramy przetasowania w zarządzie spółki, naszym zdaniem zmiany te pomogą w dynamiczniejszym rozwoju 11b. Deweloper zapowiedział, że na przełomie 1Q/2Q’21 (spodziewamy się, że to będzie kwiecień – konferencja po rocznych wynikach) przedstawi nowe informacje dotyczące projektów, nad którymi pracuje i tym samym powoli zacznie „odsłaniać karty” długo skrywanych produkcji. Spółka prężnie poszerza swój segment wydawniczy o nowe tytuły, spodziewamy się, że za niedługo dowiemy się czegoś nowego odnośnie tego filaru działalności.

Najbardziej preferowane spółki z segmentu GRY: Artifex Mundi, Ten Square Games, 11 bit studios, Forever Entertainment

www.bdm.pl/analizy-i-informacj...

Wina to raczej czyja a nie kogo. Poczekajcie na SN 25 marca, wtedy może być ciekawie. Dziś SN także orzekł zgodnie z prawem.

Dzisiejszy tekst o branży gier w PL - jest tam także 11BIT i wypowiedź ich PR:

emerging-europe.com/news/why-g...

Moderator:
A w regulaminie forum jest coś o krótkim cytacie


Cytat:
Titles from Poland that have sold millions of copies around the world include CD Projekt’s behemoth role-playing game brand The Witcher, and This War of Mine from 11 bit studios, a strategy game set in an occupied city (loosely inspired by the Siege of Sarajevo) that focuses on ordinary people surviving against terrible odds.Trochę tu prowadzę monolog :) Czy ktoś oceni sytuację techniczną na walorze? Wydaje się, że droga do ATH czyli 619 jest otwarta.

Słów kilka o obecnej sytuacji technicznej:

Boczne oscylacje w ostatnich miesiącach spowodowały, że ten walor jest obecnie trochę zapomniany. Raz po raz jednak byki próbują przeciągnąć kurs akcji powyżej okrągłego poziomu 500 zł. Jedną z takich prób obserwujemy dziś. Kurs po wzroście o 2,6 proc. jest najwyżej od 9 listopada. Jeśli dzisiejsza sesja nie zakończy się podobnie jak tamta sprzed trzech miesięcy, to może się okazać najpoważniejszą od dłuższego czasu próbą ruszenia w górę.

Wykresy w linku:

https://stooq.pl/mol/?id=831

Wygląda na to, że dziś zamkniemy się ponad 500, rosną obroty a do tego 11BS jest chyba obecnie jednym z najbadziej zapomnianych i niedocenianych (wiem, ich PR - jego brak) walorów z GameDevu.

Rzuciła mi się w oko ta tabela którą wstawił na TT kolega z SW przy okazji debiutu Huuuge Games - 11BS wskaźnikowo najtańszy.
Aktualna sytuacja techniczna oczami analityków DM Alior Bank:

inwestycje.aliorbank.pl/gielda...

Nowy PM został przyjęty:

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Jest tez dostępny wykaz akcjonariuszy posiadających powyżej 5% na NWZA:

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Zobaczymy jak będzie po badaniu sprawozdania rocznego.

W jakim powinny zmierzać, stosunkowo licząc GNB ma najgorzej obrezerwowany portfel a przegrywa 90-95% spraw.

Info z FI:

Raport roczny 14 kwietnia, konferencja inwestorska na którą wszyscy czekają prawdopodobnie 15 kwietnia.

Jeśli mowa o rekomendacji BOŚ z 6/12 to jest ona pozytywna, cena docelowa 12m 575 PLN.

Ważne info z FI:

„Wiosną 2021 roku planujemy rozpocząć komunikację na temat projektów wewnętrznych”

Początek roku będzie emocjonujący, choć mi się wydaje, że będzie tu sie także działo już przy okazji CP - myśle ze jeśli dobrze zadebiutuje to pomoże całej branży.

Tylko dodam, że Prezes wspomniał o konferencji w kwietniu.

Liczymy także na większą otwartość w komunikacji z akcjonariatem.

Nowa rekomendacja z ceną docelową 650 PLN:

www.bankier.pl/wiadomosc/Ipope...

Rekomendacja Erste - cena docelowa 567,50 PLN - zalecenie : akumulacja.

https://stooq.pl/mol/?id=16014

U mnie także OK.

Macie juz może przelew za obligacje, które dziś powinni wykupić?

Czy ktoś może zerknąć na sytuację techniczną na wykresie? Raport za Q3 już 17 listopada.

Projekt 11BS z dofinansowaniem z NCBR na 1,8 MLN PLN:

Projekt 11 bit studios wybrany przez NCBR na dofinansowanie w wys. 1,8 mln zł
PAP - Biznes
6 lis 2020, 9:48


6.11.2020, Warszawa (PAP) - Projekt 11 bit studios został wybrany przez NCBR na dofinansowanie w wysokości 1,8 mln zł - poinformował NCBR.
Dofinansowanie otrzyma projekt: "Opracowanie innowacyjnego silnika nowej generacji do produkcji gier multiplatformowych Liquid Engine 6.0".

Całkowity koszt projektu wynosi 3,6 mln zł. (PAP Biznes)

https://stooq.pl/n/?f=1386660

Ty wyrażasz swoje opinie, ja pisze o podstawach prawnych.

Kolego, poczytaj sobie wyroki, jak abuzywnosc była w pierwotnej umowie to aneks nie sanuje tego pierwotnego stanu. Naprawdę poczytaj wyroki SN i SA zanim coś napiszesz.

Stowarzyszenie SBB i parkiet.

Indeksacja nie była oparta na kursie NBP, tylko kursie który sam wyznaczał bank biorąc go z kapelusza.

Getin przegrywa ponad 90% spraw w Sądach dotyczących kredytów indeksowanych do CHF, także rezerwy tu jeszcze wzrosną.

Info z forum IR:

Na wstępie krótkie wytłumaczenie ze zwłoki w odpowiedzi na Państwa pytania. Ostatnie kilka dni to okres bardzo wytężonej pracy nad "zamknięciem" Raportu półrocznego za I półrocze. Nowy audytor (PwC w miejsce Deloitte) miał zupełnie inne spojrzenie na kilka tematów, niż poprzedni. Stąd konieczność dokonania szeregu przekształceń księgowych (sposobu wyceny Programu Motywacyjnego na lata 2017-2019 czy też rozliczania ulgi IP Box), bez których nie dostalibyśmy zielonego światła na publikację Raportu. Jak widać po godzinie publikacji Raportu, "walczyliśmy" do samego końca :) .

Moje przewidywania się potwierdziły.

Są wyniki 1 H 2020:

Przychody: 50,2 MLN PLN.

Zysk netto: 25,01 MLN PLN.

Przepraszam, myślałem, że także badają. Niemniej - przy tym przeglądzie nie mogą zasugerować takich zmian?

Czy ten raport to będzie o 23:59?:)

A nie myślicie, że tak kazał im zrobić biegły przy badaniu za H1 2020? Być może zmienili biegłego ?

Poczekajmy do raportu.

Czy macie dostęp do konsensusu dla wyników Q2? Jakieś własne przewidywania?

Informacja o tym, że 3 dodatek będzie jednak małym dodatkiem była wiele razy podawana - tu apetyt rozbudził 2 dodatek i jego wielkość.

Niestety Pan Darek ma swój styl, ja i cała spółka - albo się to kupuje, albo szuka innych spółek.

Natomiast jakość gry mnie jako akcjonariusza także nie zadowala, trzeba wyciągnąć konsekwencje - także pewnie wobec osób, które coś takiego puściły w świat.

Zdaje się, że na forum trzeba będzie dopytać.

Myślę tak samo jak Ty.

W nowym numerze polityki tekst o 11BS strony 76-77.

Członek RN kupił dziś 150 akcji za 73 200 pln.

Inwestycje bazujące na plotkach nie są najlepszym wyjściem :)

Zespół R&D już w firmie jest, mówili o tym.

Dostępna jest już prezentacja:

ir.11bitstudios.com/prezentacj...

Oraz zapis konferencji:


Mam wrażenie, że oglądaliśmy dwie inne konferencje, po tym co piszesz :)

Pokręciłeś - P9 i P10 dostały nowe nazwy - także nie jest tak, że mają 5 projektów własnych ale 3.

Dwa tytuły rocznie z wydawnictwa pewnie od 2022 roku.

Oczywiście, wszyscy teraz będą koncentrować się na info o P8, a zobaczcie jak się świetnie rozwija wydawnictwo, mają nowe projekty które mają być wielkości FP. Wydawnictwo, które dotąd nie było jakoś szczególnie zauważane, rozwija się szybciej niż ich własne projekty, na które potrzeba czasu. Oni od zawsze mówili, że liczy się jakość i tą jakość dowozili w finalnym produkcie.

Z drugiej strony info - być może do 2022 roku coś własnego uda się wydać, niekoniecznie P8.

FP na MAC wreszcie w tym roku.


Dziś podpisali umowę na nową grę z wydawnictwa :)

Jutro konferencja, jakie są Wasze oczekiwania ? Moim zdaniem nie powiedzą nic o P8 - gdyby jednak tak było - oczekuje mocnej reakcji na giełdzie. Mam cichą nadzieje, że określą ramy czasowe dla kolejnych produkcji.

Krewa, dzięki za poziomy docelowe. Chyba jest szansa na osiągniecie ich wcześniej niż myśleliśmy bo mamy nowe historyczne rekordy i obroty prawie jak na CDP.

A jakbyś miał dalej prognozować, to jakie poziomy wchodzą w grę? Liczę, że 1 lipca na konferencji coś ciekawego powiedzą.

Czy chciałeś powiedzieć, że wybicie ponad 550 skieruje nas na 747?

Mamy jutro dostać ciekawe info:

www.parkiet.com/Technologie/20...

Oczekuje podanie, jak kolega powyżej - w którym roku jakie projekty planują. Tylko tyle.

To przecież żadna nowość, od dawna w reko pojawiała się już data 2022 na P8.

Natomiast ja oczekuje wreszcie od spółki publikacji kalendarza premier, bo nie wiem dlaczego inni mogą to robić a oni nie. Choćby orientacyjny kalendarz z podaniem lat wydania kolejnych projektów.

Na jakiekolwiek ciekawsze informacje ze spółki należy poczekać do konferencji inwestorskiej 1 lipca.

Do tego czasu nic się nie wydarzy.

Właśnie ukazał się pierwszy film z zapowiedzią nowego dodatku do FP: On The Edge. Wydanie - wiosna tego roku.

Poprawka - konferencja 1 lipca i tylko zdalnie - będzie można zadawać także pytania.

Konferencja inwestorska 25 czerwca king Zobaczymy co tym razem pokażą.

Info z forum inwestorskiego - NWZA w sprawie nowego PM, prawdopodobnie po wakacjach. Konferencja inwestorska przed 29 czerwca.

Po pokonaniu 460 PLN, szansa na 5 z przodu:

https://stooq.pl/mol/?id=11794

Nikt nie mówi o zmianie Zarządu a o zmianie PM :)

Powyższe nie uwzględnia: PM i ulgi IP Box king

Przerywam ciszę zatem - wyniki petarda king king king king

Przychody: 30,52

EBITDA: 19,59

Zysk netto: 14,51

Gratulacje dla spółki i czekamy na nowy PM.

I bardzo dobrze 😎 Konferencja inwestorska w czerwcu.

ZWZ 9 czerwca - bez nowego PM.

BOŚ cały rok: 66,8/26,9/24.

Z PM i IP box: + 4 MLN.


Z ostatniego reko bos: 24,5/12,7/10,4. Zysk po korekcie o PM i IP box 13,1.

Jutro wyniki, macie dostęp do konsensusu rynkowego ?

Bardzo mnie to cieszy, wydaje mi się, że tym systemem może być evoting od kdpw.

www.kdpw.pl/pl/uslugi/Walne_zg...

Co znaczy nie trzeba jechać a koszt symboliczny?

Konferencja - planują czerwiec, WZA zakładam po.

Raport będzie po sesji 14 maja :) A wyniki za Q1 powinny być bardzo dobre. Czekam jeszcze na kiedy zapowiedzą konferencje inwestorska i wza.

Jutro także dokładnie przeczytam reko BOŚ, ale tam wskazują, że to właśnie 11BS ma największy potencjał wzrostu 30%.

Czy ten wywiad w PB jest online?

Chyba możemy napisać, że rekomendacja trzymaj z ceną 538.

Być może ta cała sytuacja spowoduje większą otwartość i jasny komunikat co do dat kolejnych projektów.

Kolega ma podlinkowany Twitter, także pudło :)

Czy jest szansa na szerszą analizę założeń tego PM, który przedstawił Zarząd, także na tle innych PM które obecnie zostały przygotowane przez inne spółki growe? Pytanie oczywiście do Antyteresy.

Słuchajcie, założenia PM są przez wszystkich oceniane jednoznacznie negatywnie, ale przy tej okazji dowiedzieliśmy się, że w 4 lata dostaniemy P8, P9 i P 10 oraz 7 gier z wydawnictwa. Jeśli to by się sprawdziło to jest to świetna wiadomość. PR- owo rozegrali to oczywiście tragicznie - pokazali wpierw nieakceptowalny PM a potem wyszli z takim newsem. Chyba, że ktoś to tak zaplanował. Nie wiem tylko jaki efekt chciał tym osiągnąć.

Mamy info od spółki z forum inwestorskiego:

Dzień dobry

Założenia Programu Motywacyjnego na lata 2020-2023/4 przygotowane przez Zarząd i zaakceptowane przez Radę Nadzorczą są punktem wyjścia do rozmów z akcjonariuszami i rynkiem. Oczekujemy na ich uwagi i sugestie wyrażane również za pośrednictwem tego forum.

Zaplanowaliśmy serię spotkań/rozmów z wiodącymi akcjonariuszami, bez poparcia których, na co wskazuje struktura naszego akcjonariatu, niemożliwe będzie przegłosowanie Programu. Z oczywistych względów (równy dostęp do informacji) nie mogliśmy do tej pory prezentować założeń Programu wybranym akcjonariuszom.

Nie ukrywamy, że Program Motywacyjny na lata 2020-2023/4 budowany był na ostrożnych założeniach. 11 bit studios S.A., z czym inwestorzy powinni się już oswoić, prowadzi konserwatywną politykę we wszystkich obszarach funkcjonowania stawiając na długoterminowy, stabilny rozwój a nie na puste obietnice i krótkotrwałe fajerwerki finansowe. Zwracamy też uwagę, że Program Motywacyjny na lata 2016-2019 został zrealizowany odpowiednio w 136 proc. (cel przychodowy) i 126 proc. (cel dotyczący zysku brutto) co najlepiej pokazuje, że nie składamy deklaracje bez pokrycia.

Pozdrawiamy

Znając ich podejście, z nikim z rynku tego nie konsultowali.

Nadal zakładacie, że taki PM przejdzie. Deklarowali WZA w czerwcu maksymalnie i wtedy się okaże.

Czy patrzyliście jak ten PM ma się do założeń w rekomendacjach? Zarząd ma teraz tak mało akcji, że fundusze jak będą chciały to im to zablokują.

Kilka newsów:

Nowy indeks na giełdzie w Wiedniu - w jego skład wchodzi 11BS:
www.stockwatch.pl/wiadomosci/g...

Dziś kurs testował poziom 460 PLN.

Pan Darek na forum inwestorskim potwierdza, że rekrutacje także robią online i na koniec roku planuja zatrudnienie 190-200 osób.

Informacje
Stopień: Kaznodzieja
Dołączył: 9 września 2010
Ostatnia wizyta: 9 kwietnia 2021 15:28:27
Liczba wpisów: 2 603
[0,69% wszystkich postów / 0,67 postów dziennie]
Punkty respektu: 8

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,093 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +160,10% +32 019,36 zł 52 019,36 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d