pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Maksi Kaz

Maksi Kaz

Ostatnie 10 wpisów
Doszła mnie informacja, że Monnari chce wypłacić dywidendę za 2014 rok. Czy ktoś mógłby potwierdzić tą informacje czy to prawda? w jakiej kwocie i kiedy?

Po scaleniu akcji na koncie maklerskim pokazuje mi mega dodatni wynik wzrostu akcji ponad 500%. Czy od takiego wzrostu będę zobligowany w późniejszym czasie( rozliczenie PIT) zapłacić od tego podatek?

Nie jest to racjonalne wytłumaczenie zaistniałej sytuacji. W każdym przypadku przy dobrych wynikach jest wzrost a tu jest odwrotnie. Odpowiedź że każdy wiedział, że będą dobre wyniki nie jest zadowalająca...

Nie rozumiem zachowania kursu.

www.bankier.pl/wiadomosc/VISTU...

Wyniki coraz lepsze a tu spadek czy może ktoś to racjonalnie wytłumaczyć??

Vistulka coś ostatnio spada. Czyżby miało to związek ze słabymi danymi kwartalnymi??

Czy jest informacja o planowanej dacie opublikowania wyników??

Czy jest informacja o planowanej dacie opublikowania wyników??

Jak napisali przedmówcy dywidenda będzie w granicach 6%, a czy jest już gdzieś informacja do kiedy trzeba trzymać akcję żeby załapać się na tą "sowita" dywidendęd'oh!

Vistula odnotowuje coraz to lepsze wyniki a tu taka rekomendacja???? NIe wiem dlaczego taka sytuacja następuje.

Czy może ktoś mnie uświadomić z czego wynika ta przecena? czy to dodruk akcji? Czy też rządowe "roszady"?

W dniu wczorajszym w czasie trwania czatu podano, ze akcje pracownicze wejdą do obrotu w dniu debiutu. Mam pytanie czy zawsze tak jest? Czy to nie obniży kursu w dniu debiutu skoro do obrotu wejdzie większa ilość akcji?

Czy wyniki Vistuli zostały już opublikowane? Ma ktoś link? Bo kurs w dniu dzisiejszym słabo się zachowuje.

Kiedy będą podane wyniki??

Czy spółka podała jakieś negatywne informacje, ze kurs drugi dzień z rzędu nurkuje??

Skąd ta przecena???? Aż takie słabe wyniki??

Dziękuje:) Analizując wyniki to jest pozytywniehello1 Tylko teraz tak jak pisał harbul czy jest to już w cenie akcji czy być może jest jest potencjał wzrostowy:). We wszystkich mediach podają, ze teraz jest "bum" na spółki odzieżowe więc niech Monnari podąża losem LPPking

Nie znalazłem nigdzie wiadomości na temat wyników spółki. Czyżby nie zostały podane??scratch


Możesz dokładnie wytłumaczyć na czym to scalenie będzie polegało? Czy drobni inwestorzy stracą na tym?? Czy liczba akcji, które ma się wykupione to zmniejszy się ich ilość?

Polimex po emisji akcji został mocno obniżony i został spółką groszową. Teraz musi odbijać powyżej 1 złotego bo inaczej czeka go usunięcie z giełdy. Będzie albo szybki wzrost albo całkowita klapa.

wiadomosci.stockwatch.pl/nadch...

A dokładnie od kiedy ma być ta emisja??

Szykuje się chyba powtórka z połowy sierpnia 2010 roku.Dojście w okolice 5 złotych i zejście znów w dół. Jak to widzicie??

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź. Na pewno ja jak również inni użytkownicy forum wyciągną z tego wnioski, które pomogą im w dalszym inwestowaniu. A co zrobić by być pierwszym w poznawaniu rekomendacji?

Nie rozumiem zachowania kursu padają dobre rekomendacje a kurs leci w dół ma ktoś jakieś mądre wytłumaczenie tej sytuacji?? Tylko proszę bez odpowiedzi, ze ta cena to już jest w rekomendacjach.

compaq100 napisał(a):
edit@-Maks Kaz cyt.:"...Borek miał swoje czasy świetności ale teraz to jest tylko gorzej,gorzej i wyciąganie kasy od małych.."
Mógłbyś dokładniej rozwinąć, wyjaśnić oraz ewentualnie uzasadnić treść Twojego postu.

Tak jak wyżej jest wyjaśniane. Po prostu wielcy włączają sobie automaty i tylko oni na tym zarabiają a od nas małych jest wyciągana kasa...

Z moich przemyśleń niestety wynika, że w ostatnim czasie nie można nic zarobić na spółkach w których największy udział maja wielcy tego świata( ludzie z pierwszych miejsc najbogatszych np.wg forbsa. Najlepszy przykład petrolinvest a inne spółki idą chyba jej śladem. Borek miał swoje czasy świetności ale teraz to jest tylko gorzej, gorzej i wyciąganie kasy od małych...

Kolejna dobra rekomendacja dla Alior banku wydana przez JP Morgan na przeważaj z cena docelowa 100 złotych. Jak widać Alior jest doceniany...salute king

pulsinwestora.pb.pl/2986180,50...

Alior Bank został właścicielem drogeryjnej spółki POLBITAhello1 Polbita jest operatorem logistycznym ogólnopolskiej sieci "Drogerie Natura". Interchem jest dystrybutorem chemii gospodarczej, artykułów higienicznych oraz kosmetyków. Tworzy sieć sklepów drogeryjnych "Drogerie Aster".


www.pb.pl/2984152,39509,alior-...

Co tu się dzieje dzisiaj z kursem? Czy to tylko korekta? Czy w powietrzu wisi jakaś negatywna informacja?

Czy posiada już ktoś informacje kiedy akcje URSUS-PDA bedą notowane jako zwyczajne akcje?

Boryszew jeżeli opuści WIG 20 to powinno wpłynąć pozytywnie bo odkąd jest w WIG 20 to nic dobrego się nie działo.

Tak jak mówisz niektóre rekomendacje w ogóle nie mają pokrycia co do rzeczywistej wyceny spółki ale nie będę tutaj przytaczał konkretnych przypadków. W przypadku Borka i jego wielkich przejęć kurs już dawno powinien być dużo wyżej a niestety cały czas w boczek w boczek i boczek... no ale borek lubi zaskakiwać i właśnie na takie zaskoczenie czekam:)

Najważniejsze jest przebicie oporu na 0,63:) jak to pójdzie to może się coś zmieni bo jak nie to dalej ruch boczny...

U mnie na koncie pojawiła się właściwa liczba PNE bez żadnej redukcji.

Podobno dzisiaj miały być notowane PP. Czy ma ktoś inną wiedzę na ten temat??

Posiadałem na koncie akcje ursusa zakupione we wcześniejszym okresie o liczbie x i posiadam na nie możliwość złożenia zapisu na akcje z praw poboru. W dniu wczorajszym dokupiłem pp o liczbie y ale na nie nie mam możliwości w dniu dzisiejszym złożenia zapisu. Czy one pojawią się na moim koncie po 3 dniach roboczych. Wtedy będę mógł złożyć zapis na wszystkie pp, które posiadam??

Czy może ktoś napisać kiedy będą wyniki kwartalne? To wtedy będzie można powiedzieć coś więcej na temat spółki.

Jak Panie i Panowie oceniacie tą spółkę czy są jakieś szanse dla niej na wzrosty? Czy coś za tym przemawia? i w najbliższym czasie tylko nurkowanie??

Widzę, ze nikt nie komentuje tego co się stało na debiucie... może jakaś mądra głowa coś ciekawego napisze?? Uważacie, ze debiut dlatego taki słaby z uwagi na Stany Zjednoczone?

PKOBP również rozliczone:) teraz czekać na wielki debiut:) są już informacje kiedy będzie?

Ursus jak widać ni niższy bieg włączył żeby przy redukować:) i od dzisiaj znów atak na północ

Tak ale jak życie pokazuje często nie jest to regułą... Spółka Ursus obecnie przeżywa naprawdę duże odrodzenie i na pewno ich przychody będą na dużym plusie:) co będzie uwidocznione na wynikach.

Do Scarry: uważam, że w przypadku Ursusa nie ma co tak szybko realizować zysków bo spółka ma naprawdę potężny potencjał wzrostowy i warto jeszcze poczekać.

Panie i Panowie ładnie się działo a tu dzisiaj co taki spadek?? Macie jakieś niepokojące informacje??

Wytłumaczy ktoś o co tutaj chodzi są niby dobre informacje a tu kurs tak zniżkuje?? czyżby musiało być to zejście do 0,53 zł

Jest bardzo dobra kolejna informacja ze spółki:)

W sądzie w Bijeljinie (Bośnia i Hercegowina) została zarejestrowana spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prawa
Republiki Serbskiej Bośni i Hercegowiny pod firmą Fabrika Traktora d.o.o. Spółka ma dwóch wspólników URSUS i Bobar
Group d.o.o., z których każdy posiada 50% udziałów w jej KZ. Siedzibą nowozawiązanej spółki jest miasto Bijeljina
położone w Republice Serbskiej Bośni i Hercegowiny.

A Boryszew współpracuje z VW to ciekawe jakie będzie to miało odbicie na kursie??

Euromental podwykonawca Polimexu złożył wniosek u upadłość pisze wyborcza.biz zobaczymy jakie będzie odreagowanie rynku...
wyborcza.biz/biznes/1,100896,1...

Pieniądze przez dłuży czas zostaną w firmie:) a akcje możesz już sprzedać bo masz je zaklepane:)

Kolego tu masz wszystko wyjaśnione.
bossa.pl/index.jsp?layout=2&am...

Dzisiaj miały być wyniki kwartalne nic nie wiecie na ten temat??

Zazwyczaj po odcięciu są chętni na kupno bo zawsze to sporo taniej:) Sesja pokaże:)

Tak ale czy taka rekomendacja ma jakąś podstawę w fundamentach? Czy coś nowego w spółce będzie się działo? Czy to tylko rekomendacja wyssana z palca??

Czy jest już jakaś informacja o wynikach za drugi kwartał??wave bo jak narazie pomimo wstępnych dobrych informacjach dotyczących sprzedaży kurs cały czas się osuwa w dół??

Czy jest już jakaś informacja o wynikach za drugi kwartał??wave

W PKOBP również nie ma takiej możliwości. Jeżeli został złożony jeden zapis to automatycznie taka kwota została zblokowana. Jeżeli chcesz złożyć drugi zapis na większą ilość to musisz mieć taką też gotówkę na koncie. Pieniądze z pierwszego zapisu zostaną zwrócone w późniejszym czasie( chyba po zakończeniu zapisów)

ZWZA spółki w związku z osiągnięciem przez spółkę w roku obrotowym 2010 zysku netto w wysokości ok. 25,82 PLN, postanawia całość zysku netto przeznaczyć na fundusz dywidendowy spółki.


Cytat z newstleleru PKOBO:) więc będzie jeszcze lepiej niż jest:)
Tylko ciekawe w jakiej wysokości i kiedy będzie płacona??

Zapisując się na zapis dodatkowy za 10 groszy masz szanse otrzymania w takiej cenie dodatkowych akcji ale nie wiadomo czy sią załapiesz. Są one przydzielane dopiero jak skończą się chętni na podstawowy zapis.

Czy warto zapisywać się na dodatkowe prawa poboru??

Czy cityinter przewidział dywidendę? Jeżeli tak to kiedy i w jakiej kwocie?

Czy optimus przewidział dywidendę? Jeżeli tak to kiedy i w jakiej kwocie?

Spadek jest dlatego bo spadają ceny kauczuku na świecie...

Co tu dzisiaj dzieje się z nasza spółeczką, że tak spada?? Może ktoś to racjonalnie wytłumaczyć???

Chodzi mi oto, że jeżeli nie wypłaca dywidendy to zapewne pieniądze przeznaczą w dalszy rozwój firmy a co za tym idzie dalszy wzrost kursu. Nie chodziło mi oto, że pieniędzmi zrobią co chcą...

Ktoś już kiedyś coś mądrego napisał "nie ważne że nie płaci dywidendy ważne żeby kurs akcji rósł:)salute

Być może to sprawi, że BOMI wystartuje lekko w górę bo od dłuższego czasu nic tu się nie dzieje a nawet jest coraz gorzej:(
gpwinfostrefa.pl/palio/html.ru...

Cytat:
Zarząd BOMI S.A. uzupełniając raport 18/2011 z dnia 28 marca 2011 roku przesyła informacje dotyczące nowopowołanych członków Rady Nadzorczej – panów Jarosława Karasińskiego oraz Macieja Zientary.


Kod:
mod: wstawiaj cytaty, a nie linki z zagadkami - takie posty wylatują

Myślę, że zainteresuje:))
www.bankier.pl/wiadomosc/KGHM-...

Czy jest już jakaś informacja na temat wypłacanej dywidendy?? Kiedy ma to nastąpić i w jakiej kwocie?

Nawet jak podpiszą to znając życie cena akcji i tak nie ruszy... Za dużo już było newsów i tak nic nigdy większego się nie działo. Ta spółka jest w silnych rękach i te ręce dyktują jej kurs.

Obecnie chyba następuje ta sprzedaż i dlatego cena akcja tak spada...

Myślę, że w przypadku chemii będzie teraz korekta i trochę cena zejdzie w dół, ale później ponownie odbije:). Chemii się wyzbyłem po dobrej cenie i teraz czekam na obniżkę...i ponowne dokupienie, a Tauron ma od jakiegoś czasu problem z przebiciem 6,63, ciekawe czy teraz mu się to uda???

W TVN CNBC podawali dzisiaj, że rok 2011 nie będzie rokiem spółek energetycznych no ale czas pokaże...

Jakiś czas temu każdy chwalił Karkosika, że robi nowe przejęcia i teraz Boryszew to będzie szedł do góry jak zaczną się nowe zyski. Jak akcje Boryszewa nie poszły w górę po przejęciu Maflow to zaczynają pisać, ze Boryszew już jest ku upadłości... i na pewno będą spadki. Wiele osób na tym forum chyba sami nie wiedzą o czym piszą...

Dzięki za odpowiedź 3some akcjami zajmuje się od niedawna i dopiero się uczę więc i pytam. A kto pyta to...

Czy można obecnie jeszcze zakupić akcje KGHM żeby załapać się jeszcze na dywidendę. Czy jest informacja o dywidendzie??

Myślicie panowie jak długo będzie trwać ten wzrost?? Czy może w najbliższym czasie może być korekta??

No fajniutko tylko kiedy ta docelowa będzie...??? Gdyby każda wycena się tak sprawdzała to wszyscy bylibyśmy ...:))

O Eureko to już dawno można zapomnieć. Akcję są obecnie na nizinach bo był słaby III kwartał. Po ogłoszeniach wyników za IV kwartał pójdą na pewno w górę a do tego czasu tez nie będą stały w miejscu:)

Skoro mistrz to niech się pnie w górę:)

Widać, że BIOTON pomimo nowych pozytywnych wiadomości ponownie wraca na stary tor czyli wzrost lub dołowanie o jeden grosz i żadnych większych ruchów pomimo dużego wolumenu... Ciekawe co znów Rysiu ma nowego do zaoferowania???

Kryzys jest dlatego ponieważ był słaby wynik za III kwartał. Było dużo wypłat odszkodowań:( Uważam że przy wyniku za IV kwartał pójdzie mocno do góry:)

Tak przez to Eureko jest wielka kołomyja i nikt dokładnie nie wie jakie będą dalsze losy PZU. Ale i tak dzisiejszy spadek poniżej 360 złotych to był cios poniżej pasa dla niektórych, którzy ze strachu sprzedali swoje akcje, a przecież jest to chwilowe wahanie:)

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 12 listopada 2010
Ostatnia wizyta: 15 maja 2018 20:17:29
Liczba wpisów: 103
[0,03% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,171 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +160,00% +31 999,59 zł 51 999,59 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło