pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

KamiLPArsenal

KamiLPArsenal

Ostatnie 10 wpisów
Green Hell zwróciło się z nawiązką, budżet na kolejny projekt dopięty, pracownicy z atrakcyjnym programem motywacyjnym.
Dodatki go GH to budowanie wartości gry i marki, a także relacji z graczami. Dopracowany produkt nie zestarzeje się szybko i jest reklamą kolejnej produkcji. Zadowolony gracz chętnie sięgnie po nowy tytuł tego samego studia, nawet jeżeli tematyka go nie interesuje. Dzisiaj produkuje się mnóstwo gier i to jest wyzwanie dla studia by przypominać o sobie aż do kolejnej premiery.

Znam to uczucie. Kiedyś miałem spory pakiet Optimusa sprzedany z zyskiem 160%. Dziś wiem, że warto inwestować długoterminowo i staram się szukać takich perełek.

mrk napisał(a):
Koszt obecnego programu motywacyjnego będzie wykazywany co kwartał do końca 2022, tak jak wynika z jego horyzontu i warunków. Licząc bardzo pobieżnie to jego łączny koszt może wynieść około 37 mln zł (zakładając 37 tys. akcji i różnicę między ceną nabycia przez pracowników i ceną rynkową z dnia przyznania w wysokości 1000 zł).

Połowa wypłacona jeżeli pracownik będzie związany z firmą do końca 2022:

"pozostawanie przez pracownika lub współpracownika Spółki w relacji prawnej wynikającej z określonych umów (np. umowa o świadczenie usług, umowa o pracę), co najmniej od dnia zawarcia umowy uczestnictwa do 31 grudnia 2022 roku włącznie (Transza 1),"

a druga połowa gdy przez 3 lata Spółka wygeneruje zysk 60mln zł.

"osiągnięcia przez Spółkę średniorocznego zysku brutto w latach 2020-2022 w wysokości 20.000.000,- (dwadzieścia milionów) złotych (Transza 2), jako warunek pełnej alokacji Transzy 2."

Przy 23 etatach wychodzi sporo na osobę.

Długoterminowo, wygląda że budżet i ludzie do końca produkcji Chimery zapewnieni. Każdemu będzie zależało, by wartość Spółki rosła. Lojalność i zaangażowanie przełoży się na wyniki.

Zgodnie z komunikatem:

"W związku z faktem, że w pierwszym kroku nastąpi przekazanie i umorzenie akcji od wyżej wymienionych akcjonariuszy-założycieli, to w wyniku emisji nowych akcji nie dojdzie do istotnego rozwodnienia dotychczasowych akcjonariuszy Spółki, ponieważ potencjalne „saldo” dodatkowo wyemitowanych akcji w ramach tego działania wyniesie 30.000 akcji zamiast 100.000 akcji."

Spółka będzie robić emisję akcji w ramach programu motywacyjnego dla pracowników.

oncoarendi.com/informacja-doty...

Skąd takie przypuszczenia co do redukcji? Jakieś źródło możesz podać?

mroman napisał(a):
Dziwi trochę że przez 12 dni nie pojawiła się żadna recenzja na Metacritic, nie ma nawet Nintendolife.

Dzisiaj pojawiła się recenzja na Nintendolife - 8/10, a FOR dostarczył grę do recenzji.

Od siebie dodam, że gra na prawdę mnie wciągnęła. Nie grałem wcześniej na PC, bo czekałem na Switcha i jestem zadowolony z tego co otrzymałem. Czekam z niecierpliwością na dodatki i co-op'a.

Pytanie, na jaki region portal ten podaje dane? Często publikują dane z rynku japońskiego, na którym GH nie miał jeszcze premiery.

BTW Pojawiła się recenzja gry na polskim portalu Nintendo. Ocena 8/10, czyli mamy potwierdzenie że port jest udany.

Pojawiają się pierwsze recenzje na zagranicznych portalach. Ocena 9/10 oraz dziesiątki na metacritic.

Gra osiągnęła olbrzymi sukces na PC, a jaki miała marketing wcześniej?
Czytając komentarze niektórych osób mam wrażenie, że oczekujecie od portu na NS marketingu jak ma Cyberpunk?

Przy okazji premiery portu na NS, Spółka ogłosiła road map dla GH. Można się spodziewać, wraz z nowościami na inne platformy. Użytkownicy Switcha będą sobie przypominać, że ten tytuł jest na ich konsoli i będą sięgać po niego.

Niby bank, ale trzeba się zastanowić czy nie pod rolowanie poprzednich emisji?

Proszę o dopisanie mnie, gdy zwolni się miejsce :)

Bankrucik, nie wiem czy już gdzieś o tym pisałeś, ale zastanawia mnie czym zajmujesz się zawodowo? Masz bardzo olbrzymią wiedzę inwestycyjną i jestem ciekaw czy wynika to właśnie z Twojej profesji.

Gratulacje za udany rokthumbright

flesz napisał(a):
Przerzucę na zwykły rachunek maklerski. Zakładam nacjonalizację środków z III filara.

Do UFK przynajmniej nie mogą się dobrać. Więc jest to bezpieczne rozwiązanie.

Kiedyś Tauron oferował rabat pod warunkiem, że osoby które kupiły akcje podczas IPO posiadały je przez przynajmniej rok.
Jeżeli się nie mylę to było jakieś 10-15% rabatu.

vladinho napisał(a):
Co do sfinksa, to dość spora panika wybuchła po komunikacie o zejściu funduszu poniżej progu 5%:

www.bankier.pl/wiadomosc/SFINK...

Dlaczego informacja, która uwala kurs o 10% jest publikowana po dwóch tygodniach od zdarzenia?
Czy takie komunikaty nie powinny być przekazywane w przeciągu kilku dni?

Jakieś przemyślenia przed debiutem? Wskaźniki rentowności na przyzwoitych poziomach porównując do konkurencji. Planowane wejście na nowy rynek - krakowski.

Dzięki, zawsze brałem tego typu wypowiedzi za żart, ale jak zobaczyłem Twój komentarz, to zacząłem się zastanawiać nad tego typu działaniem. Chociaż, faktem jest że ktoś zleceniem ukrytym zasypuje rynek i nie pozwala rosnąć spółce.

anty_teresa napisał(a):
Grubasy zaniżają przed odpałem.

Jaki jest cel tego typu praktyk, by zaniżać cenę?

bankrucik napisał(a):
zestawienie opublikuję na dzień 31.12.2015,
co do K2 to spokojnie czekam najpierw na zapowiedziane bardzo dobre wyniki za 4 kwartał 2015 a potem na ogłoszenie planów co do OCTAWAVE, ogólnie kupiłem i czekam spokojnie
to może być w mojej ocenie jeden z hitów inwestycyjnych 2016r.binky thumbright

gpwmedia.pl/wiadomosci/17493/d...

"4Q zapisze się bardzo pozytywnie w historii firmy"

Czy wskaźnik C/Z nie zatrzyma wzrostu kursu, nawet jeżeli wyniki będą rekordowe?

Czy problemy Volkswagen'a aż taki mają wpływ na Spółkę?

Czy ktoś posiada wiedzę na temat obecnej wyceny spółki metodą DCF?

Wiadomo coś o ewentualnej redukcji przy zbyt dużym zainteresowaniu na akcje?

Coś wiadomo nowego z debiutem, czy czekają na lepszą koniunkturę?

Czy jest możliwość zdobycia za darmo starszej, ale oryginalnej wersji Metastock?

Zamiast stawiać SL to lepiej uśredniać Dancing

USA niewiele brakuje do zakończenia roku na zielono, więc będą próbowali wyjść na plus, a za tym idzie wyciąganie reszty w górę.

Za 2 tygodnie wygasa seria, więc wtedy na pewno spadnie LOP.

Jeżeli chodzi o obniżenie raitingu polskiego banku to jest nim PKO BP. Przynajmniej tak napisali na PB.
Wczoraj kupiłem Krezusa, jak na razie nie mam na co narzekać. Jeżeli rynki będą teraz stabilne, to na tej spółce powinien być spory wzrost w krótkim czasie.

Ja krótką trzymam już od ponad tygodnia i czekam na spadek w granicach 2220.

Po wczorajszym spadku raczej nie widzę sensu brania S. DAX spadał mocno 2 dni, my tylko 1, ale za to jak. Z rana może być jeszcze wyprzedaż, ale później będziemy wychodzić coraz wyżej.

Ja zamknąłem swoje S i czekam na lekkie odbicie żeby znowu otworzyć S.

A są jakieś fundamenty do wzrostów? Wig20 oddalił się od 2300 na koniec sesji, więc wyraźne przebicie go będzie trudne. Dzisiaj głównie drożały akcje banków, więc jutro mogą tanieć i pociągnąć za sobą resztę spółek. USA po wzrostowej sesji wyhamowały na koniec.

Już nawet nie chodzi o gospodarkę USA, a ogólnoświatową. Ogłoszą bankructwo grecji, a zaraz zrobią QE3. Taka kombinacja nie zachwieje za bardzo rynkami.

A co jeżeli będziemy mieli QE3? Nie będzie testowania niższych poziomów.

No i mamy Synthosa w MSCI Poland.

www.parkiet.com/artykul/7,1052...

Na jakim poziomie jest najbliższe wsparcie?

pb.pl/2/a/2011/05/14/Synthos_z...

Zamieszczam linka, bo nikt jeszcze nic nie napisał.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 17 stycznia 2021 21:08:02
Liczba wpisów: 40
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 4

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,505 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,47% +30 293,47 zł 50 293,47 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d