Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

krzysztofk83

krzysztofk83

Ostatnie 10 wpisów
Ok w takim razie będe robił wersje w poście. Nie ma problemy

Hey vladinho

Dodam firme jak tylko będę mógł ponownie edytować wątek. Jak narazie mam otwarty problem z Helpdeskiem. Z jakiegoś powodu przycisk "Edytuj" przestał działać.

Co do Firmy. Na pewno warto śledzić. Jest pare tytułów w portfolio co ciekawine się prezentują.

Pozdrawiam

Witam

Chciałem powiadomić, że wciąż nie moge edytować posta.

Próbowałem przez różne przeglądarki oraz na paru komputerach.

Czy możne jakoś post odświeżyć.

Pozdrawiam

To by się zgadzało. Fakt używałem opcji wielokrotnie. Jak jest możliwość odblokowania było by fajnie. Będe bardziej ostrożny. Z perspektywy bezpieczeństwa jest to bardzo dobra opcja, inaczej któś mółby łatwo z DDosować baze danych forum

Hey

Tylko pierwszego dnia mogłem edytować. Musiałem dokonać parę zmian, oraz wpadłem na nowy pomysł co wymagało edycji i poprawek pare razy. Po jakimś czasie nie mogłem więcej edytować.

Pozdrawiam

Życzę tej firmie takiego samego sukcesu jak 11Bit, ponieważ jak narazie przedstawia naprawde fajne pomysły.

Aż szkoda, że nie wpadli na Darkest Dungeons :)

Witam

Problem w tym, że nie mogę kliknąć na Edytuj od 3 dnia :D. Wszystkie inne opcje opcję mogę kliknąć

Pozdrawiam

Witam

Czy moglibyście mi napisać dlaczego nie moge edytować własnego wątka:
www.stockwatch.pl/forum/wpis-n...#341562

Chciałbym nanieść jeszcze pare zmian, ale opcja "edytuj" jest dla mnie jakby wyłączona.

Pozdrawiam

Cytat:

aksu
Karkołomne zadanie ze stworzeniem takiej listy. Trzeba dodać, że praktycznie każdy fund PE ma podmiot z Game Dev. z intencją jego późniejszego $$ poprzez giełdę, zwłaszcza że klimat sprzyja.

W każdym razie cieszy, że mamy na tym polu w czym wybierać i nie jesteśmy skazani tylko na CDR, ale można też inwestować bardziej spekulacyjnie

Witam aksu.

Mnie najbardziej zależało na liście producentów gier, którzy są na giełdzie. Co do ogólnej listy producentów w polsce podzielam zdanie że byłoby to Karkołomne. W zasadzie nie możliwe. Tych firm jest mnóstwo. Z chęcią jednak dodam firmy których brakuje.

Czy mógłbyś rozwnąć co masz na myśli z
Cytat:

Trzeba dodać, że praktycznie każdy fund PE ma podmiot z Game Dev

Pozdrawiam

Podejrzewam, że dowiemy się o tym w ciągu kilku tygodni, co firma zamierza robić dalej.
Spłata długu to dobry scenariusz, jak tylko mają za co kontynuowac pracę nad Lords of the Fallen 2.Tutaj Scipio ma racje, że na spłaceniu się nie skończy. Będą najprawdopodobniej szukac pieniędzy.

Tak swoją drogą

Zobaczcie jakie plany firmy były z pocątku roku

cigames.com/relacje-investorsk... - Kalendarium inwestora

Premiera gry ‚Sniper: Ghost Warrior 3’ 25 kwietnia 2017
Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy CI Games S.A. 15 maja 2017, godz. 12:00
Skonsolidowany raport kwartalny za I kwartał 2017 r. 24 maja 2017
Premiera gry mobilnej ‚Sniper: Ghost Warrior’ III kwartał 2017

Jak ten Sniper Ghost Warior na aplikacje mobilne ma się do małych projektów i Lords of the Fallen 2?
Ja od czasu do czasu zagram w coś na Smartfonie, ale sa to raczej mniejsze gry które pozwola mi się zrelaksowac w drodze do pracy. Uważam jednak że gra musi być odpowiednio przygotowana pod Tablety i Smarfony. Taką gra jest np; Gemini Rue. Nie widze jakoś przyjemności grania w tak wielką gra na urzadzeniahc mobilnych. Mam nadzieje, że raczej z pomysłu zrezygnują.

Inna ciekawostka:

Zapraszam na listę producentów gier :)
www.stockwatch.pl/forum/wpisy-...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 3 kwietnia 2019 01:11:25
Liczba wpisów: 29
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,226 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d