pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

idlaw

idlaw

Ostatnie 10 wpisów
Dzięki,
Tak zysk netto jest OK, to da się zauważyć ale......... pozostaje.
Zobaczymy co bedzie jak bedą Skonsolidowane wyniki już z ZC Solidarność, może wówczas coś się ruszy......., Segment premium OK.
Nie rozumiem dlaczego mają taki mały udział exportu w ogólnej sprzedaży i dlaczego idą w dyskonty i sieci tam owszem są Volumeny ale małe marże. Dobre jest to że koszty sie zmniejszają, źe poprawiają się wskaźniki, ale nie rozumiem po co im sektor napojowy.....? traca na nim. HM....

Witam,

czy mogę prosić Kolegów i koleżanki i wyjaśnienie dlaczego i analizę raportu. Dzięki.

Witam,

Czy Ktoś z kolegów/koleżanek ma informacje na temat potencjalnych spółek do przyszłej akwizycji Eane S.A. i czy wśród nich jest Bogdanka ?

Quo Vadis AGORA.......?

Patrzę i patrzę i nie mogę uwierzyć..., że taka spółka jak AGORA ma wskaźnik P/E na poziomie 7 a wskaźnik P/BV 0,44. HM..... brzmi zachęcająco :-) nie tylko na tle branży.

Czytając większość wypowiedzi widzę pesymizm. Dlaczego? Więcej wiary :-))

Owszem, zgodzę się że spółka za wolno reaguje na zmieniający się rynek reklamy zarówno w Polsce jak i w Europie (Ukraina). Tutaj powinne być większe i śmielsze działania! Ale powoli, nie od razu Kraków zbudowano.
W samej Spółce szczególny brak widoczny jest w segmencie jaką jest TV (może zacząć od TV Kablowej (Aster już chyba został przespany ale są inne (TV internetowa).

Kiedyś była mowa o przejęciu Polsatu przez Agorę :-)) Dawne czasy .......... były pieniądze, których teraz brak.
Może też czas na wejście w segment telefonii komórkowej, jak Ojciec Rydzyk ma telefonię komórkową to dlaczego nie Agora (to perspektywiczne narzędzie reklamowe biorąc pod uwagę całość rynku reklamy i uzupełnianie się wzajemne mediów (kompleksowa kampania PRASA/RADIO/OUTDOOR/media elektroniczne - niestety brak TV).

Ale też jest światełko w tunelu .... Zbliżające się ME 2012 (Polska, Ukraina) powinne skokowo dać spółce dość duży zastrzyk wzrostu przychodów z reklamy i rozruszać cały rynek Reklamy w Polsce w 2012 roku. Pytanie czy spółka to wykorzysta i czy nie da wyprzedzić innym z branży? A będzie się działo.

Patrząc na Akcjonariat (pokaźny pakiet w rękach zarządzających z BZWBK) nie mogę uwierzyć, że zmniejszają zaangażowanie w akcjach Agory na rynku zamiast spróbować to sprzedać pakietowo inwestorowi zagranicznemu i tym samym zgarnąć premię (niekoniecznie z branży medialnej) o którym swego czasu mówiono......

I tak już na koniec.Jaka może być dywidenda za 2011 rok? czy ewentualnie skup akcji ?

Kod:
mod: post życzeniowy, brak merytorycznej treści, dywagacje pozbawione podstaw, całość czytelnie nastawiona na zainteresowanie innych spółką - do skasowania w całości. proszę zapoznać się z zasadami panującymi na forum

Informacje
Stopień: Ostrożny
Dołączył: 20 stycznia 2012
Ostatnia wizyta: 20 maja 2013 16:06:16
Liczba wpisów: 4
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,352 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +129,70% +25 939,75 zł 45 939,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d