pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

klon

klon

Ostatnie 10 wpisów
Trzeba bedzie pomyslec o pozycji przy 10 pln Think

Wydajemi sie, ze cena jest atrakcyjna do wejscie Think Co o tym sadzicie ?

DI BRE podniósł rekomendację dla Kopeksu, obniżył dla Famuru

17.09. Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE Banku w raportach z 13 września podwyższyli do
"akumuluj" z "trzymaj" rekomendację dla Kopeksu i obniżyli do "redukuj" z "trzymaj"
rekomendację dla Famuru.

Cena docelowa akcji Kopeksu została podniesiona do 19,80 zł z 18,46 zł wcześniej, a cena
docelowa akcji Famuru wzrosła do 2,2 zł z 2,03 zł wcześniej. (PAP)

Luka zostala domknieta. Chyba mozna zaczac myslec o odbiciu Think king

v3nom napisał(a):
Chociaż muszę przyznać, że ładnie ktoś tam dzisiaj podbiera dzisiaj w arkuszu i jest szansa na mikro odbicie thumbright

Shhh blackeye

plynacyzrynkiem napisał(a):

RSI jest dobre na trend horyzontalny, a Wy zdaje sie polujecie na duze ruchy...

I wlasnie RSI wygenerowalo sygnal K king

Za 4 dni rozpoczyna sie program skupu akcji wlasnych. Trzeba miec nadzieje ze to bedzie poczatkiem stabilnego wzrostu king

krzysztofnet napisał(a):
chodzą słuchy, że do końca września Amica ma zostać przejęta. cena wezwania 60zł.
info z nieoficjalnego źródła, zobaczymy...

Cos troche tanio wyceniaja ta spoleczke Think

Coraz czesciej o spolce mowi sie king

I&B System chce zarobić pieniądze na Shreku

Cytat:
Giełdowa spółka przymierza się do inwestycji w kolejnego producenta napojów bezalkoholowych

autor: Anna Węglewska
źródło: GG Parkiet
Paweł Narkiewicz, prezes I&B Systemu
+zobacz więcejPrzekształcający się w butik inwestycyjny I&B System (wkrótce zmieni nazwę na Calatrava Capital) powiększył portfel o kolejną spółkę. Przed wakacjami nabył Imagis (produkuje mapy cyfrowe). Teraz kupił, za 2,6 mln zł, 25 proc. udziałów w firmie Magic Drinks zajmującej się produkcją napojów.

Spożywcza grupa?
Przedstawiciele giełdowej spółki deklarują, że w tym roku I&B System może uruchomić kolejny projekt w branży spożywczej. – Negocjujemy z firmą, która podobnie jak Magic Drinks zajmuje się produkcją napojów bezalkoholowych. Rozmowy są zaawansowane, ale nie mogę zdradzać ich szczegółów – mówi Paweł Narkiewicz, od kilkunastu dni kierujący I&B System (zastąpił na tym stanowisku Marcina Niewęgłowskiego).

Jego zdaniem umowa inwestycyjna może zostać podpisana jeszcze w tym roku. Nie wyklucza, że w dłuższym horyzoncie podmiot może się połączyć z Magic Drinks. – Chcemy zbudować silnego gracza na rynku napojów. To pomoże nam w przyszłości w pozyskaniu inwestora strategicznego dla takiego podmiotu lub wprowadzeniu go na giełdę – oświadcza.

Zielony ogr przyciąga klientów
Magic Drinks, w którym I&B System ma jedną czwartą udziałów (pozostałe należą do kilku osób fizycznych), zajmuje się produkcją i dystrybucją napojów dla dzieci na bazie popularnych licencji filmowych. Spółka ma wyłączność na produkcję tego typu artykułów ze Shrekiem czy kotem Garfieldem. Jesienią planuje poszerzyć ofertę m.in. o napoje z Hallo Kity. – To rentowny biznes – przyznaje Narkiewicz. Nie chce jednak zdradzić wyników Magic Drinks. Firma ma kilkanaście milionów złotych obrotów rocznie i zarabia na siebie – zapewnia.

Przyznaje, że Magic Drinks potrzebuje dokapitalizowania, żeby zwiększyć skalę biznesu. Spółka planuje m.in. wejście na rynki rosyjski i bułgarski. Narkiewicz szacuje potrzeby kapitałowe firmy na nie więcej niż 5 mln zł.

– Będziemy wspierać jej rozwój, chcemy zwiększać swoje zaangażowanie i docelowo stać się większościowym udziałowcem – deklaruje szef I&B System. Według Narkiewicza dzięki powiększeniu kapitału obrotowego Magic Drinks może w 2011 r. zwiększyć obroty do nawet 30 mln zł i zarobić na czysto do 5 mln zł.

PARKIET

Wedlug AT na poziomie 14 zl mamy opor, po przebiciu ktorego moze byc bardzo ciekawie king

Mysle ze wlasnie zaczyna sie wiekszy ruch king

PS. Na 13.38 nie powinno stac wiecej niz 11K jezeli nei dorzucili, sprawdzalem przed otwarciem

Najwidoczniej spolka zapomniana przez szanowne towarzystwo, a tym czasem walor jest zbierany i akumulowany.

Cytat:

Zarząd I&B System S.A. z siedzibą w Warszawie podaje do wiadomości, że Paweł Narkiewicz poinformował Emitenta, że w wyniku transakcji zawartych w dniu 21.06.2010 na rynku regulowanym GPW nabył 100.000 akcji I&B System S.A. z siedzibą w Warszawie za średnią cenę 0,38 zł.

Przed dokonaniem wyżej wskazanych transakcji Paweł Narkiewicz posiadał 17.621.975 akcji I&B System S.A., które stanowiły 12,33% udziału w kapitale i głosach na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Obecnie Paweł Narkiewicz posiada 17.721.975 akcji I&B System S.A., które stanowią 12,40% udziału w kapitale i głosach na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Cytat:
Zarząd I&B System S.A. z siedzibą w Warszawie podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 13.07.2010 r.
został powiadomiony przez Tomasza Wróbla o nabyciu przez niego 228.000 akcji Spółki I&B System z
siedzibą w Warszawie. Akcje zostały nabyte w dniach 8 i 9 lipca 2010 roku w wyniku transakcji zawartych
na rynku regulowanym GPW, za średnią cenę 0,35 złotych za każdą akcję.
Przed dokonaniem wyżej wskazanych transakcji Tomasz Wróbel nie posiadał akcji I&B System S.A.
Obecnie Tomasz Wróbel posiada 228.000 akcji, które stanowią 0,16 % udziału w kapitale i głosach na walnym
zgromadzeniu Spółki
.

enforces napisał(a):

sam walcze z sobą i nie wiem czy uśredniać czy co robić...

Najblizsze wsparcie widze na 3.7, kolejne na 3.5

Wiec, tam warto rozwazyc kupno.

Kto wie, moze dzis na zamknieciu tez bedzie promocja Think

AR 11-05-2010, ostatnia aktualizacja 11-05-2010 11:22

13,3 mln zł zysku netto wykazał Atlantis w sprawozdaniu za I kwartał

Po "siostrzanym" Fonie również Atlantis, spółka kontrolowana przez Mariusza Patrowicza, wykazała spektakularną poprawę wyników - dzięki inwestycjom w akcje. W I kwartale zysk netto wyniósł 13,3 mln zł wobec 57 tys. zł straty w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Atlantis wykazał z działalności finansowej 16,1 mln zł zysku, z czego 15,3 mln zł z aktualizacji wartości inwestycji, czyli akcji notowanego na NewConnect Atlantisu Energy (kontroluje 51 proc. kapitału). Można się spodziewać, że wyniki za II kwartał podbije inwestycja w papiery Ergu.

Płocka firma samodzielnie nie prowadzi jeszcze działalności operacyjnej. Przez Atlantis Energy będzie inwestować w budowę farm wiatrowych. Spółka córka jest w trakcie emisji 31,5 mln akcji se­rii C, sprzedawanych z zachowaniem prawa poboru po ce­nie rów­nej war­to­ści no­mi­nal­nej, czy­li 1 gr (kurs odniesienia na dzisiejszą sesję to 1,43 zł). Zapisy kończą się 18 maja.

mkozdon napisał(a):
Ja bym w mysleniu zyczeniowym poszedl jeszcze dalej i stwierdzil, ze dwa szczyty to proba wytrzepania ludzi z akcji. Po transakcjach w ostatnich kilkunastu sesjach widac, ze wieksi zawodnicy powoli wchodza do gry. Wiec moze mamy juz sternika, ale poki co z ukrycia chce on sobie "chwycic mocniej stery" obejmujac troche akcji przed wsparciem trendu wzrostowego?

Takie pobozne zyczenia mozna przeczytac na kazdym drugim watku blackeye

Gambling napisał(a):
A ja bym życzeniowo zaryzykował twierdzenie, że jednak chorągiewka, tylko mamy juz wybicie górą.. :)

Chociaz jak pojawiają się takie wzrosty i w którymś momencie leci baton 500k papierów jak dzisiaj, to mam obawy ze ten wzrost jest pod jedna transakcje

Chyba masz racje. Teraz powolne osuwanie sie Anxious

Na 2.78 stoi ukryte K wiec wkrotce powinnismy zaczac odrabiac straty king

Cytat:
Zarząd Spółki "Energopol-Południe" S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 24 marca 2010 roku otrzymał od Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie, działającego w imieniu zarządzanego przez siebie funduszu Sezam VIII Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych (dalej "Fundusz"), na podstawie przepisów art. 69 ust. 1 pkt 2) w zw. z art. 87 ust. 1 pkt 2 lit. a) oraz art. 69 ust. 2 pkt 1) lit. a) ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych
(Dz.U. Nr 184, poz. 1539) informację, że w wyniku nabycia przez Fundusz w dniu 24 lutego 2010 r. (rozliczenie transakcji w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych S.A.) akcji spółki "Energopol - Południe" S.A. z siedzibą w Sosnowcu, przy ul. Jedności 2, 41 - 208 Sosnowiec ("Spółka"), udział funduszu w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki zwiększył się o więcej niż 2 % ogólnej liczby głosów.
Zgodnie z otrzymaną informacją, przed nabyciem akcji Spółki, na dzień 23 lutego 2010 r. Fundusz posiadał 1.176.720 akcji Spółki, co stanowiło 10,60% udziału w kapitale zakładowym. Akcje uprawniały do 1.176.720 głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, co dawało 10,60% udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce.
Po nabyciu akcji Spółki, Fundusz posiada ogółem 1.402.240 akcji Spółki, co stanowi 12,63 % udziału w kapitale zakładowym Spółki. Akcje uprawniają do wykonywania 1.402.240 głosów z akcji na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Spółki, co daje 12,63 % udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce.

Coraz mniejszy FF, moze w koncu zacznie rosnac Pray

epaulo napisał(a):
Witam serdecznie.Prosiłbym o odpowiedz jakiegoś doświadczonego gracza na następujące pytanie. W jakiej kolejności realizowane są zlecenia kupna...pytanie wydaje sie banalne ale chyba nie na naszej bananowej GPW. ale do rzeczy.Złozyłem zlecenie kupna dzisiejszego debiutanta gdy po stronie kupna stało 7.1 mln a po stronie sprzedaży chyba 7 mln ale w każdym bądz razie mniej niż na kupnie.ale za chwilę w zlecenia sprzedaży dorzucili 1 mln akcji przez chwile była przewaga sprzedaży.ostatecznie zleceń przybywało otwarło sie wolumenem 11 mln ale moje zlecenie nie zostało zrealizowane....DLACZEGOangryfire angryfire angryfire

Witam,

z tego co zrozumialem, to zlozyles zlecenie po cenie 3gr. Pozostali inwestorzy zlozyli po cenie 4gr lub wyzej. Wiec, kiedy otworzylo sie, to najpierw zostaly zrealizowane zlecenia po cenie wyzszej w cenie 3gr, a do Twojego zlecenia nie doszla kolej. Proste jak drut wave

Witam,

czy ma ktos doswiadczenie w zalozeniu ww. spolki w raju?

Znalazlem w necie kilka kancelarii prawnych ktore 'pomagaja' ale moze ktos z Was ma to juz za soba blackeye

Interesuje mnie jak to przebiega w praktyce. Czy taka firma moze zalozyc konto w polskim DM?
Jaki jest realny podatek?

Interesuje mnie kazdy szczegol poniewaz od dluzszego czasu zastanawiam sie nad czyms takim Anxious

maxibox napisał(a):
Mnie już się cierpliwość kończy... Histeryczna Pani Giełda!

Uwazam, ze warto posiedziec tu dluzej w mysl zasady - cierpliwi zostana wynagrodzeni king

Cytat:
Zarząd Atlantis S.A informuje iż w dniu dzisiejszym powziął wiadomość o spłacie wierzytelności przez Atlantis Mielec sp z o o w upadłości w kwocie 2.000.000 /słownie dwa miliony złotych).Powyższa kwota zostanie wykorzystana na działalność bieżącą oraz realizację projektów energetycznych. Nadwyżki finansowe mogą zostać przeznaczone również w inwestycje na rynku kapitałowym.

Dzis troche wzrosly obroty - moze w koncu nastapi jakies wybicie. A jest pod co grac. Spolka na samej inwestycji w ATE zarobi kupe szmalu Dancing

Moim zdaniem ktos chce zebrac akcje z rynku tanim kosztem. W trakcje sesji mozna zauwazyc wieksze pakiety po stronie K ale od jutra miejmy nadzijeje ze ta poprzeczka bedzie podnosic sie king

Wlasnie dzis udalomi sie kupic polowe docelowego pakietu king

Czekam na druga polowe i mozna bedzie reklamowac spolke na forach blackeye

Marcin71 napisał(a):
Versace napisał(a):
Kolejne pozytywne informacje, jeśli termin realizacji zostanie utrzymany to zaksięgują tą kwotę jeszcze w tym roku. Pozostaje nam sobie życzyć aby z jak największą marżą. To nie Skarb Państwa płaci więc nie ma kogo żałować thumbright thumbright thumbright

Cytat:

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Pol-Aqua podpisało z siecią handlową Auchan Polska umowę na budowę Centrum Handlowego Auchan Gliwice. Wartość kontraktu opiewa na sumę 133 mln zł netto.
W ramach zlecenia firma budowlana wybuduje kompleks handlowy wraz z infrastrukturą oraz przebudowę zewnętrznego układu drogowego.

Termin realizacji przedmiotu zlecenia ustalony został na 15 września 2010 r. (zakończenie wszystkich robót na układzie wewnętrznym i zewnętrznym) oraz 5 października 2010 r. (uzyskanie pozwolenia na użytkowanie i eksploatację).
W zleceniu zastrzeżono, że nieprzekazanie do 31 stycznia 2010 r. przez Auchan Polska pisemnego zawiadomienia o możliwości rozpoczęcia robót budowlanych będzie równoznaczny z rezygnacją z realizacji robót.

Oby w końcu ruszyło!!! Eh?

I to we wlasciwa strone Pray

Znalazlem na forumie Parkietu:
Cytat:
analityk z IDMSA napisał tak :

Gant Development - kurs spółki od wielu
miesięcy porusza się we wzrostowym kanale. Problem w tym, że poprzedzony
on został nieco bardziej dynamicznym impulsem spadkowym i w tym
kontekście wymowa kanału w tym miejscu jest negatywna. Bykom w ramach
prowadzonego wzmocnienia nie udało się również zagrozić zeszłorocznym,
majowym szczytom, a zatem trzeba mieć świadomość tego, że zwyżka
zapoczątkowana na początku lipca ma jedynie korekcyjny charakter, a co
za tym idzie należałoby się tu spodziewać przynajmniej jeszcze jednej
fali osłabienia, w ramach której nie można wykluczyć zejścia w kierunku
13,50, gdzie znajduje się teoretyczny poziom docelowy. O
krótkoterminowych symptomach poprawy można by obecnie mówić w przypadku
udanego powrotu powyżej 22,60.

kaczmarzyk napisał(a):
odgrzeje kotleta :)
orientuje sie ktos jak to w koncu jest,
czy aby otrzymac dywidente trzeba miec akcje spolki
do zamkniecia sesji 29 czy 26 stycznia?

na koniec sesji 26king

2mek99 napisał(a):
Polecam wywiad z Mazgajem w dziesiejszej GW. Mamy opinię właściciela na tematy, które tu sobie od jakiegoś czasu dyskutujemy.

Moglbys wkleic albo strescic o co chodzi Anxious

Dzis dotarlismy do mocnego wsparcia (22.5zl) ktorego racze nie bedziemy przebijac bo niby po coblackeye

Chyba czas na wzrosty bo szkoda mrozic pieniadz Pray

andrzej72 napisał(a):
Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy to proszę wyjaśnić mi o co chodzi z tymi spadkami bo zaczynam tracić cierpliwość do tego papieru angry5

Zanizanie przed odpalem king

Mam taka nadzieje Pray , bo jeszcze dzis dopakowalem Think

Dzis stopem zostal uruchomiony baton ktory pelnil funkcje straszaka. Miejmy nazieje, ze to bylo jednodniowe zlecenie i od jutra zaczniemy odrabiac straty king

Moze to przez to leci

Cytat:
Unicredit obniżył cenę docelową dla Pol-Aquy o 26 proc., do 17,4 zł, podtrzymując rekomendację "sprzedaj".

www.parkiet.com/artykul/7,8706...

hevelius napisał(a):
A ja bym tam chciał, żeby zgarnęli te stopy... Muszę ten papier uśredniać... Jak na razie mam średnio po............ 18 PLN d'oh!

A obecna cena nie nadaje sie do usredniania?

Ladnie nam sie walorek zachowuje.

Mam nadzieje ze niedlugo ryszymy na nowe szczytyPray

Relatywnie mocne wsparcie jest na poziomie 4.5. Na tym poziomie mozna bedzie zastanowic sie nad kupnemblackeye

Czy ktos moglby wytlumaczyc o co chodzi z ta wycena gieldowa? Bo wedlug mnie spolka jest mocno niedowartosciowana, c/wk=0.3

Zakladam, ze kolejna fala wyniesie nas powyzej 5zl/akcjeblackeye

Witam,

juz jestem z powrotemblackeye

Jednak o tym 1zl zartowalem, musialem przeciaz tak pisac zeby tanio kupic Anxious

Trzeba pogodzic sie z tym ze bedzie taniej, niestetyAnxious

Wspzrcoie na poziomie 1 zl powinno wytrzymac. Rowniez wtedy dolacze sieblackeye

majama napisał(a):
Ja czesto stosuje uśrednianie w obie strony, jak uwierze w firme to każda cena jest dobra w pewnym założonym przedziale. Drugi powód to moja ogromna niechęć do strat, często usredniam mocno w dół aby zaraz na technicznym odbiciu zamknąc pozycje na zero albo minimalnym plusie, w czasie bessy przejechałem sie na tym nie raz, ale nic nie poradzę, mam jakies barriery psychologiczne czy też popromienne błedy w mózgu co mnie regularnie pchają do tej taktyki. reindeer withstupid

Mam podobnie Anxious

Wyglada na to, ze dzis opor moze zostac przebity.

Potem bedziemy testowac kolejny opor na poziomie 10, moze juz jutro blackeye

zdzichu napisał(a):
Spolka zdaje sie bardzo tania i perspektywiczna. Niestety jakis inwestor/inwestorzy ciagle sprzedaja akcje i nie pozwalaja na wzrost kursu, nawet kiedy sytuacja na szerokim rynku jest prowzrostowa.

Jako ze kurs spada, jest malo chetnych nak kupno bo inwestorzy licza ze bedzie taniej. Obroty sa jednak bardzo niskie. Oznacza to, ze wybicie moze byc mocne, nawet kilkadziesiat % w tydzien. Wtedy tez wroci zainteresowanie spolka.

Pytanie pierwsze: czy warto mieć spolke w portfelu? Pytanie drugie: jesli odpowiedz na pierwsze jest tak, czy kupic po cenie obecnej czy liczyc na dlaszy spadek by kupic nizej, ryzykując ze bedzie nagle wybicie i wskutek tego drozej?

Polowe warto kupic po obecniej cenie, a potem tylko usrednic w dol lub w gore.

Przy 4 zeta mozna bedzie zastanowic sie nad zakupem malego pakietaThink

Cos wydajemi sie, ze przed tymi Waszymi 2.8 spolka jeszcze 4 zeta zaliczyPray

A moze tak specjalnie zrobili, zeby wykazac zyski w nastepnym kwartaleThink

W jezyku forum to brzmi - "Zanizanie przed odpalem" blackeye

Damian napisał(a):
Teraz najwazniejsze by sie dogadali z amerykanami a sądzac z wypowiedzi prezesa powinno sie to udac.Ja już zakończyłem skupowanie, teraz chyba wyłącze notowanka na jakies 4 miesiące;) co do planu naprawczego to idzie w dobrym kierunku (patrz paport 1Q) jakies swiatełko jest.Lepiej póżno niż... :)
Pozdr

Podzielam zdanie.

Wlasnie dlatego i warto zainteresowac sie spolka na dluzej blackeye

c/wk=0.11

c/wk=0.26 blackeye

Wygglada na zmiane trenduShhh

8 zeta jeszcze w tym tygodniu moze bycDancing

Wlasnie juz widac po zachowaniu kursu ze zaczyna sie cos dobrego dziac Dancing

tadekmazur napisał(a):
Żona Nejmana to żona Nejmana, a Robert Nejman to legenda polskiego rynku kapitałowego.
Zarządzający funduszami Korona, BPH, Idea osiągnął najlepsze długoterminowe wyniki w Polsce wśród zarządzających.

Dzieki za wytlumaczenie.

Jeszcze powiec jak to przelozy sie na wycene gieldowa MCI - pozytywnie czy nie za bardzoThink

Nejmanowie i MCI tworzą fundusz

www.pb.pl/2/a/2009/05/20/Nejma...

Wkrotce bedzie info o zrolowaniu lub zamianie kredytu na akcje. A wtedy SKY IS LIMIT Dancing

iktorn napisał(a):
tiger napisał(a):
Kurs odbil sie od wsparcia 2.2 i z tego co widze zapowiada sie ciekawieShhh

2.2? :-o

Silne wsparcie widzę gdzieś na 1.11-1.15.. a póki co mamy dreptanie w miejscu i gasnące obroty... dobrze to wróży - mam tylko nadzieje, że zdążę wskoczyć do pociągu zanim się zacznie spekulacyjny wzrost.

//Duh, wygląda na to, że kolejny raz kiepska informacja spowodowała wzrost kursu Vistuli. Aż się boję szału zakupów jak okaże się, że nie dogadali się z Fortisem - pewnie do 2 zeta dojdzie blackeye

Oczywiscie mialem na mysli 1.2.

roba napisał(a):
witam. znacie jakąś spółkę IT która prowadzi podobną działalność, bo ogólnie dzisiaj spółki IT po wynikach jadą w dół i to ostro, nie wiem , ale mam przeczucie ze wyniki będą w piątke słabiutkie, co wy na to?

Trzeba kupowac i akumulowacblackeye

Na innych forach mowia o emisji, i zeby nie emitowac duzo akcji jest sugestia podwyzszyc cene emisyjnaShhh

A zeby bylo zainteresowanie papierkiem, kurs musi urosnacblackeye

Patrzac na obroty oraz wydarzenia zapowiada sie calkiem dobrzeDancing

Dzis wskoczylem przed zamknieciem. Zobaczymy czy da sie cos dla siebie wyciagnacblackeye

TomAl napisał(a):
Już od kilku sesji w ciągu dnia dochodzi do 5,18 a potem na koniec znów jest 5,00. Wygląda to jakby ktosik ten latawiec za ogon trzymał... Jak ktoś kupuje to chyba lepiej, można taniej wejśc :)

No ale ile tego mozna ciagle kupowac. W zeszlym tygodniu, myslac ze nastepuje moment wybicia, wszedlem po 5.15, dzis, tez dobralem podobny pakiet po 5.11, a tu znowu 5.00d'oh!

Juz chcialoby sie troche swiezej kaski w portfeluPray

Wyglada na to, ze wkrotce bedziemy miec wybicie gora #:d/

TheBlackHorse napisał(a):
W piątek w połowie dnia nadstawiłem koszyk na 1,03 dwa razy zahaczało ale niestety nic nie wpadło. W końcu wycofałem zlecenie, ciekaw jestem czy słusznie. Gdyby miało rosnąć to i tak zdąży się dokupićbinky .

Ja juz kilka razy popelnialem bledy mysliac podobnie. Zawsze bylem pewien ze zdaze odkupic ale niestety zadnego razu nie odkupilem, balem sie. Chodzi o IMMO kiedy rosloa z 1 na 4zeta, Odlewnie z 0.7 na 1.5zl i sporo innych spolek. Nauczony zyciem, teraz powoli zwiekszam zaangazowanie i wierze ze na tym nie stracePray

Wczoraj sprzedalemLiar

Dziś odebralem drożej Anxious

Najbliższe wspacie widze na poziomie 6.2 Think

Co myslicie o sytuacji w Krosnie?

Cytat:
Handlowcy z Krośnieńskich Hut Szkła walczą o nowe zamówienia. Właśnie otwierają się przed nimi rynki niemal całej Europy. Czy szansa ta zostanie wykorzystana, a zamiast planowanych zwolnień, huta zacznie zatrudniać nowych pracowników?

- Na tak wielki optymizm jest jeszcze trochę za wcześnie - mówi Wojciech Reszke, wiceprezes zarządu i dyrektor ds. ekonomiczno-finansowych KHS Krosno SA. - Faktem jednak jest to, że nasza firma stoi przed historyczną szansą na rozwój.

Szansę tę dał krośnieńskim hutom światowy kryzys gospodarczy. Kilka hut szkła w Europie, głównie w Czechach, nie wytrzymało załamania się finansów i ogłosiło upadłość. Na rynku szkła zrobiła się luka.

Tort do podziału

- Po hutach, które zaprzestały produkcji, został portfel zamówień ich dotychczasowych klientów - wyjaśnia Wojciech Reszke. - Nasz zakład sięga po ten tort. Jednak nie tylko od handlowców zależy, jak duży jego kawałek uda się przyciągnąć do Krosna.

By rozwinąć produkcję i sprostać możliwym do przejęcia zamówieniom, potrzebne są pieniądze. Czy w istniejącej sytuacji banki zdecydują się na udzielenie wystarczająco dużych kredytów? Wiele wskazuje dziś na to, że to właśnie banki będą rozdawać karty i decydować o tym, która huta ile będzie produkować.

- Jestem dobrej myśli - dodaje Wojciech Reszke. - Huta pokazała już wielokrotnie, że potrafi sobie radzić w każdej sytuacji. Osiemnaście lat temu to my, wraz z czterema innymi spółkami, stwarzaliśmy podwaliny rynku finansowego w Polsce. Dziś z tamtej piątki tylko KHS Krosno SA zostały na giełdzie. W obecnym kryzysie upadło wiele hut, my działamy i będziemy się rozwijać.
Krzysztof Rokosz

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 7 października 2010 07:04:45
Liczba wpisów: 82
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,840 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +157,97% +31 594,62 zł 51 594,62 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d