pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tadzikowie

tadzikowie

Ostatnie 10 wpisów
Witam,prosiłbym o omówienie raportu i sytuacji Patka .Pozdrawiam

Czy któryś z naszych Mędrców pokusiłby się o analizę wyników .Calatravy .Jakieś opinie o scaleniu akcji i ewentualnych scenariuszach po wznowieniu notowań.Czy możliwa jest tutaj powtórka z Biotonu?
Pray

Stawiam na skromne 10% przy cenie 18,50 .Wilk będzie syty i owca cała.Zastanawiałem się jeszcze nad stopniem redukcji ,mając na uwadze Newag to może być spora .

Ja na razie postoję z boku ,za szybko urosło ,teraz realizacja zysków,blisko 80 % w tydzień .
Tykać teraz to ryzyko,musi trochę się schłodzić .

Kod:
mod: wielka prośba o nie informowanie o swoich zamiarach inwestycyjnych na wątkach spółek. do tego są np. kroniki. tutaj mówimy o spółkach, nie o portfelach inwestorów

Miałem taką sytuację na Herkulesie ,niepełny pakiet zaokrąglony został w górę ,wszystko jednak zależy od uchwał spółki .

No coś tak wychodzi ,szkoda .Zobaczymy jak wystartuje

Ma ktoś już przydział ?

ten gwałtowny wzrost jest pod emisję z pp,cena nowej emisji to 0,55.Takie moje przypuszczenie

To chyba zależy od ilości chętnych

Mnie też to ciekawi jak i cena emisyjna .Zapis złożyłem .

Czy ktoś z mędrców pokusi się o ustalenie o co tutaj chodzi .W trzy dni ponad 20 % do tyłu .

To prawda że TEN rynek ma wszystko gdzieś ,ale weź pod uwagę że TEN rynek jest sztuczny ,to rynek ewidentnie sterowany .Moda na firmy przychodzi i odchodzi.Tej firmy nie należy porównywać do bankrutów,bo niema tutaj żadnych przesłanek do bankructwa.

Do bardziej obeznanych
Mam już na koncie nowe akcje(PNE)z zapisu podstawowego ale mam jeszcze nie rozliczony zapis dodatkowy ,jest jakiś termin na to.

Jest raport ,wreszcie

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Nie ma jeszcze raportu,żadnego infa o opóźnieniu publikacji .Czy to normalne?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 6 lutego 2020 18:09:21
Liczba wpisów: 17
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,455 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,43% +33 685,15 zł 53 685,15 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d