pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Piotr J

Piotr J

Ostatnie 10 wpisów
Potwierdzam powyższą wypowiedź.
Ja również zainwestowałem i jestem zadowolony. Kupony wypłacane terminowo happy7 .
Jeśli macie to podeślijcie jakieś info dot. nowej emisji, ale znając już e-Kancelarię to zapewne będą się wyróżniać (in plus oczywiście).
To jest przecież branża (windykacja), która w obecnych (trudnych) czasach z roku na rok rośnie i powiększa swoje przychody.wav

Faktycznie spółka przesunęła wcześniejszą emisję na teraz. Całe szczęście, że udało mi się zapisać na 300 tys., bo już ponoć nie ma miejsc. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK, a Ci którzy inwestowali w budowlankę i deweloperkę niech się pukną w głowę. Przecież wszędzie są dzisiaj długi, mieszkania i domy się nie sprzedają. A firmy windykacyjne dzisiaj robią biznes.

poniżej info dot. aktualnej emisji:

Emisja Obligacji przez NSFIZ UNIFUND
Zarząd Spółki e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A.(dalej: "Emitent") informuje, że Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty UNIFUND (dalej: "NSFIZ UNIFUND"), którego jedynym inwestorem jest Emitent, rozpoczął emisję obligacji serii A o łącznej wartości nominalnej wynoszącej 10.000.000,00 złotych (dziesięć milionów złotych). Obligacje są w pełni zabezpieczone zastawem rejestrowym na certyfikatach serii B, wyemitowanych przez NSFIZ UNIFUND, które należą do Emitenta. Podmiotem reprezentującym i zarządzającym NSFIZ UNIFUND jest FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Pozyskane środki finansowe z emisji obligacji, NSFIZ UNIFUND zamierza przeznaczyć na zakup portfeli wierzytelności pochodzących z sektorów telekomunikacyjnego, bankowego i innych.

Do tej pory NSFIZ UNIFUND nabył 23 portfele wierzytelności o łącznej wartości nominalnej wynoszącej ok. 104,4 mln zł. Portfele te zostały zakupione ze środków własnych NSFIZ UNIFUND, które pozyskał poprzez emisję certyfikatów o łącznej wartości wynoszącej 16,8 mln zł. Całością portfela inwestycyjnego funduszu NSFIZ UNIFUND zarządza Emitent.

I co o tym myślicie? Zabezpieczenie jest. Warto?

Ja na WDM bym nie patrzył oni nie znają się na biznesie tylko na oszukiwaniu klientów i partnerów w biznesie. Oni są na minus dla e-kancelarii.
Ponad 60 proc. ma jeszcze prezes/założyciel więc ma kto to ciągnąć i widać że spółka zwiększa udziały w rynku windykatorów więc jest realizowana dobra strategia.
A odsetki wypłacali Tobie w terminie? Czy już wykupili jakieś twoje obligacje?
A czy widziałeś już warunki nowej emisji, zastanawiam sie czy w nią wchodzić czy nie?

Też widziałem informacje na ten temat.Dzisiaj otrzymałem ze Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych maila zachęcającego w tej sprawie. Znam Forum TFI. Są znani z wysokiej jakości usług (mec. Oleś i spółka).
Sam zastanawiam się nad ofertą tą i aktualną Ganta. Jak macie info na temat ekancelarii proszę o komentarze, czy płacili w terminie i czy nie ma problemów z wykupem. Inwestuję swoje oszczędności i chcę ograniczyć ryzyko.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 31 stycznia 2013 19:58:02
Liczba wpisów: 5
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,412 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +167,64% +33 527,73 zł 53 527,73 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło