pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

geronimo

geronimo

Ostatnie 10 wpisów
MartinMix napisał(a):
https://comparic.pl/wig20-ze-zmianami-juz-5-marca-akcje-alior-bank-jsw-i-tauron-wypadna-z-indeksu-prognozuje-marcin-tuszkiewicz/
.

Przecież to narazie tylko czyjeś typy, jakby mieli patrzeć na obroty to JSW raczej poza zasięgiem.

Biedota kupuje przez Internet hello1 (bez obrazy) i ja też, chociaż buty muszę przyznać raczej nie, wolę przymierzyć.

W przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie na temat nowej strategii, może to coś pomoże kursowi. Ogólnie czas obiecywania się kończy a nadchodzi czas efektów. Jeżeli wierzyć w zaangażowanie Funduszy to nie powinno być dramatycznie, ale pozycje krótkie niezmienione trwają, na pocieszenie te duże nie wzrosły.

Oddala się od 100 zł i na dodatek zaraz prześlizgnie się przez 90 zł a to jest mój stop. Chyba się zaraz pożegnam z CCC. Z mojej strony była to bardzo nieudana inwestycja.

Pewnie jak się odwróci to będzie bardzo spektakularne, tylko kiedy?

Słabo to wygląda, ogólnie wszędzie słabo, no może poza CDR. Zresztą ja czekam już od dłuższego czasu kiedy pęknie CDR .

Napewno pomógłby wzrost cen 'węgla wysokoenergetycznego'. Narazie mamy rosnące hałdy węgla i zewsząd informacje o problemach w polskim górnictwie oraz niepewność i możliwość dziwnych 'pomysłów' ze strony rządu. Przynajmniej zniknęły duże krótkie pozycje z wykazu :).

@krewa
Bardzo dziękuję, oczywiście z rynkiem nie ma co się kopać (w teorii to wiem w praktyce bywa różnie, jeszcze się nie nauczyłem), ale na wykresie można zauważyć również, że właśnie dotarliśmy do dolnej granicy kanału wzrostowego dłuuugoterminowego, oprócz tego dość dużą dywergencję na RSI, wiele zależy od tego co się chce widzieć.

Natomiast nie sposób się z Tobą nie zgodzić - niestety :).

pozdrawiam.

Ja również uważam przecenę za zbyt głęboką, ale jak narazie to rynek wygrywa, a ja tracę wiarę i cierpliwość. Sam zastanawiam się, ile jeszcze będę się upierał, że rynek nie ma racji.

Nie pamiętam gdzie ale gdzieś przeczytałem takie zdanie "jak bym kupował wtedy gdy sprzedaję a sprzedawał gdy kupuję to byłbym bogaczem". :)

Nie wiem, nie wiem, nie wiem.

Ja w każdym razie tracę cierpliwość, wachnięcie -15% w ciągu 1 godziny przypomina mi raczej notowania bitcoin'a a nie kurs spółki z WIG20.

Nie podoba mi się (in minus dla spółki), że przekazuje te informacje w trakcie sesji. Wyszedłem na obiad +5% wracam -7%.

Dziękuję, wszystko jasne. salute

cheron napisał(a):
Marshall Wace LLP, AQR Capital Management, LLC, Connor i Clark & Lunn Investment Management Ltd. też się pewnie butów nie doczekali i otworzyli pozycje krótkie na 2,38% Dancing

Czy możecie mi wyjaśnić, co oznacza 'na 2,38%'?

Przy okazji, buty przyszły?

A może zaskoczyła ich duża sprzedaż i nie nadążają z obsługą Think .

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 21 lutego 2020 23:37:38
Liczba wpisów: 12
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,503 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d