Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Mlody87

Mlody87

Ostatnie 10 wpisów
Czy wysyłacie Państwo swoim klientom PITy?

A nie lepiej zabezpieczyć portfel opcjami na spadki? Ryzykujesz tylko premie i nie wnosisz depozytu.

Cytat:
gdybys mnie posłuchał zarobiłbyś pare %

salute

Witam

mam pytanie odnośnie handlu na rynkach zagranicznych w tym rynków w USA. Słyszałem coś o tym, że giełdy (np. w USA) płacą dodatkowo inwestorom za 'dodawanie płynności' czyli za ustawianie ceny z limitem a nie wybieranie z rynku po aktualnej cenie.
Wiecie może coś na ten temat? Które giełdy tak robią? To się dzieje na konkretnych akcjach czy całych rynkach?
Każdy inwestor z tego korzysta czy trzeba spełnić odpowiednie warunki?:)

Dzięki za pomoc!!

Witam

mam pytanie odnośnie handlu na rynkach zagranicznych w tym rynków w USA. Słyszałem coś o tym, że giełdy (np. w USA) płacą dodatkowo inwestorom za 'dodawanie płynności' czyli za ustawianie ceny z limitem a nie wybieranie z rynku po aktualnej cenie.
Wiecie może coś na ten temat? Które giełdy tak robią? To się dzieje na konkretnych akcjach czy całych rynkach?
Każdy inwestor z tego korzysta czy trzeba spełnić odpowiednie warunki?:)

Dzięki za pomoc!!

Witam!
Natrafilem ostatnio na problem pobierajac dane za pomoca DDE z oprogramowania Statica. Jedyne co moge pobrac to wartosc 'kurs'. Kiedy probuje uzyskac dane dotyczace wolumenu na poziomach ceny czy ilosc zlecen (przez np 'kupi', 'sprzeda', 'ikupi') to dostaje puste wartosci. Trafil ktos kiedys na taki problem?
pozdrawiam!

thx, a wiesz czy można znaleźć gdzieś więcej informacji na temat takich wynagrodzen? W sensie jak to wygląda? Od wolumenu?
Czy to rzecz scisle tajna? ;)

DziękI:)
Mnie głównie interesuje to od strony animatora rynku. Wiecie może co oni z tego mają zawierając takie transakcje?

Witam!
Jestem nowy na forum więc witam wszystkich forumowiczów:) Nie wiem czy to dobry wątek. Gdyby co to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Ostatnio zainteresowałem się tematem animatorów rynku. Na stronie GPW znalazłem informacje, że jest ich całkiem sporo i to są nie tylko biura maklerskie.

Moglibyście mi przybliżyć ten temat? Głównie chodzi mi o to czym one tak na prawdę się zajmują?

Najważniejsze pytanie to co one z tego mają? Giełda płaci im za każdą dokonaną transakcję albo jakiś wykonany limit? Jakie firmy mogą w ogóle się starać o to aby zostać animatorem rynku? Gdzieś można znaleźć przykład układu między giełdą a taką firmą czy to jest raczej tajemnica?

Dzięki za odpowiedzi :)
pozdrawiam!

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 22 sierpnia 2014 17:46:03
Liczba wpisów: 9
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,490 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d