pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

niemogącysłuchać

niemogącysłuchać

Ostatnie 10 wpisów
jacy tu wszyscy merytoryczni dlatego nie mogę słuchać.jeden pisze że 100 kopi się sprzedało i gra się nie zwróci drugi że w kwietniu powinni wydać jak jeszcze mało ludzi umarło ehh wiecznie niezadowoleni.teraz możecie mnie skasować ku chwale waszego nadmuchanego egowave

czy gra już zniknęła ze sklepu po sprzedaży 100 sztuk? Pytam bo może coś przeoczyłem Think

Dla zainteresowanych grą całkiem fajny filmik

Wydawca Realpolitiks 2 czyli 1C Entertainment chyba powoli rusza z reklamą
RP2 salute

Odpowiadam na pytanie "gdzie jest wolumen?"
05.02.2020 wartość obrotu 476 737 pln ,wolumen obrotu 89 459 szt
Proszę wave

Boże oczy mi pękły.Można jakoś ustawić starą kolorystykę strony.Sory że piszę o tym tutaj ale może ktoś to przeczyta

tak ,9 dolarów zarobilisalute

jeszcze jedno pytanko.czy poza pisaniem analiz technicznych na tej stronie pracujecie Państwo dla jakichś funduszy emerytalnych lub inwestycyjnych ?

czy nie uważacie Państwo że analiza techniczna na spółce z new connect o niewielkich dziennych obrotach na akcjach może kreować takowe spadki ?Mało doświadczeni gracze sugerując się taką analizą powodowani strachem przed poziomami zaznaczonymi na wykresie mogą pozbywać się akcji których niewiele potrzeba żeby kurs doszedł do takiego poziomu.Dziwne jest to że akurat na tej spółce analiza techniczna pojawia się tylko wtedy gdy cena spada.Może jestem paranoikiem ale wydaje mi się to dziwne.wave przypominam że nikt tutaj nie przewidział wzrostu z poziomu ok 9 na 27 w tamtym roku a może po prostu taką analizą nie warto się dzielić

a jak już spadnie do poziomu 6.60 to jakie wzrosty Pan przewiduje z tego poziomu ,bo chyba się da coś takiego w drugą stronę przewidzieć ?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 1 czerwca 2020 19:13:14
Liczba wpisów: 29
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,303 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d