Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

puber

puber

Ostatnie 10 wpisów
Długoterminowe? Z małym kapitałem? Ciężko, ale i takie instrumenty masz na XTB. Musisz mieć na to wszystko plan, wiedzieć, czego oczekujesz po swoich inwestycjach. Krótkoterminowe inwestycje mnie przynoszą bardzo dobre zyski – forex, giełda, surowce, ale też ryzyko jest trochę większe. Ale spokojnie – wszystko jest tak naprawdę kwestią doświadczenia.

Nawet o tym myślałem, ale prawda jest taka, że ogromna kasa, a zabezpiecznie? Niby prawa do nieruchomości, ale co z tego? Przecież w przypadku takiego upadku problemów będzie na bank tyle, że szok. Wolę XTB, niewielkie kwoty. Wiadomo, że nie zawsze każda inwestycja jest trafiona, ale w większości przypadków zdecydowanie tak. I tutaj nie muszę od razu wykorzystywać takiego kapitału.

W zasadzie wszystkie materiały i narzędzia masz w sieci. XTB ma szkolenia, webinary, codzienne analizy. Do tego chodzi konto demo na systemie i opiekun – to jest właśnie to wszystko, czego potrzebujesz na starcie. Nie da się pominąć etapu nauki i działania na demie, chyba że chcesz łatwo pozbyć się swoich pieniędzy ;-)

W XTB mają 25 par. Śledź też te mniej znane kryptowaluty - z nich również można wyciągnąć całkiem niezłe zyski. Najlepiej dzielić portfel na różne tematy - wtedy będziecie w stanie z tego najwięcej wyciągnąć, a przynajmniej takie jest moje zdanie.

Ale sposób inwestycji nie powinien być uzależniony od kapitału, tylko od waszych umiejętności, a zaczynać się powinno również od całkowitego zera, na koncie demo – tam było w naszym przypadku na XTB. Później dalej działałem na tym systemie, a pierwszy depozyt to 1000 zł. Kwota nie sprawi, że będziecie dobrze zarabiać. To zależy od waszego przygotowania i wykorzystywania możliwości, jakie daje system.

Dla zaawansowanych - https://livro.pl/zaawansowana-rachunkowosc-finansowa-malkowska-danuta-martyniuk-teresa-sku1006890802.html W dobrej cenie. A jeśli od podstaw to Aleszczyk Józef i dokładnie "Rachunkowość finansowa od podstaw". W obu przypadkach bardzo konkretne pozycje. Kwestia jedynie taka, czego potrzebujecie.

Na razie krypto jedynie na demie XTB. Jeśli ocenię z czasem, że to się opłaca, to wejdę na poważnie w krypto. Na razie większe znaczenie ma dla mnie forex. Po prostu - tutaj mam już swoją pozycję, nie mam problemów z obrotem walutami. Inna sprawa - narzędzia. Każdy rynek trzeba poznać. Plus systemów jest taki, że wszystkim można też obracać na sucho. U mnie krypto tak czy siak nie będą zajmowały więcej niż 20 proc. całego portfela.

Spokojnie. Cały czas pracuję na tym systemie i się w nim rozwijam.
Jak tak patrzę z czasem, co wcześniej umiałem i jak bardzo chciałem już wpłacać kasę i inwestować... nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać.
Na razie wyniki mam przeciętne, ale nastawiałem się tak, jak radziliście. Wszystko na spokojnie.

Jeszcze Waluteo. Zawsze spread poniżej grosza. Przelewy darmowe.
Nie ma dodatkowych kosztów, a sam system po prostu wygodny.

Dzięki za konkrety.
Na razie na demie idzie mi średnio, więc odpuszczam start z kasą.
Potrzebuję więcej czasu. Póki co zaliczam te wszystkie darmowe materiały od brokera.
Jest sens otworzyć dwa konta i na jednym testować MT4, a na drugim xstation?
Czy szkoda czasu?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 5 grudnia 2018 10:48:33
Liczba wpisów: 23
[0,01% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,328 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d