Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

puber

puber

Ostatnie 10 wpisów
Dla zaawansowanych - livro.pl/zaawansowana-rachunko... W dobrej cenie. A jeśli od podstaw to Aleszczyk Józef i dokładnie "Rachunkowość finansowa od podstaw". W obu przypadkach bardzo konkretne pozycje. Kwestia jedynie taka, czego potrzebujecie.

Spokojnie. Cały czas pracuję na tym systemie i się w nim rozwijam.
Jak tak patrzę z czasem, co wcześniej umiałem i jak bardzo chciałem już wpłacać kasę i inwestować... nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać.
Na razie wyniki mam przeciętne, ale nastawiałem się tak, jak radziliście. Wszystko na spokojnie.

Jeszcze Waluteo. Zawsze spread poniżej grosza. Przelewy darmowe.
Nie ma dodatkowych kosztów, a sam system po prostu wygodny.

Dzięki za konkrety.
Na razie na demie idzie mi średnio, więc odpuszczam start z kasą.
Potrzebuję więcej czasu. Póki co zaliczam te wszystkie darmowe materiały od brokera.
Jest sens otworzyć dwa konta i na jednym testować MT4, a na drugim xstation?
Czy szkoda czasu?

Ruszyła emisja publiczna e-Xim IT. Jakieś info o tej spółce?
Przynajmniej z opisów wygląda to całkiem ciekawie.
Klienci znaczący. Wchodzicie w temat?

Dopiero testuje demo tego systemu. Szczerze mówiąc, to xstation podoba mi się zdecydowanie bardziej niż mt4. jak dla mnie większe możliwości analiz + wygląd bardziej dopasowany pod aktualne czasy, ale jestem tylko amatorem. Po jakim czasie na konkretnym systemie zaczynaliście obracanie normalnymi pieniędzmi?
Zakładając, że jakieś doświadczenie się już ma?

A cokolwiek merytorycznego w temacie? I na poziomie osoby pytającej? W sensie na poziomie jej wiedzy?

imka - tego nie wiedziałem, dzięki. Faktycznie sprawdziłem w dwóch miejscach i opcje zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Masakra. Czyli jeśli system wybiera laik, który nie ma o tym pojęcia, to dopiero przy poważniejszych zmianach rynkowych zauważy, że stop loss mu nie zadziałał. Zagranie mocno nie fair - coś takiego powinno być dokładnie podkreślone przy opisie systemu.

Akurat ja nie jestem osobą, która wierzy w to, co piszą inni, raczej wszystko sprawdzam na własną rękę i dopiero na tej podstawie to oceniam. Dużo czytam, ale gdzieś za kilka dni założę konto demo na 1-2 systemach, które będą miały teoretycznie najlepszą ofertę i spróbujemy. Jeśli będzie mi szło, to wtedy pomyślę nad inwestowaniem małych kwot. Co do easyMarkets to sprawdziłem i faktycznie w kilku miejscach ludzie piszą o funkcjach systemu, ale jeszcze dokładnie tego nie weryfikowałem.

Na wirtualnych pieniądzach na pewno spróbuję. Bazę wiedzy i webinary na pewno wykorzystam, ale czy podejmę próbę inwestowania normalnych pieniędzy to już dopiero wyjdzie w praniu.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 18 września 2019 08:05:25
Liczba wpisów: 17
[0,01% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,348 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d