Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

puber

puber

Ostatnie 10 wpisów
Niczego wielkiego nie wymyślę. Inwestuje się w to, na czym ma się pojęcie. To nie jest jakaś tam zabawa, tylko poważny temat. Nie działajcie w czymś, bo to jest modne – macie się na tym po prostu znać. Jeśli tylko postawicie na zdrowy rozsądek, to będą i efekty. Macie konto demo na XTB, a tam opcję inwestowania we wszystkie popularne tematy i nie tylko. Są też szkolenia i tak właśnie nabywa się odpowiednie kwalifikacje. Działajcie.

Załóż sobie konto na XTB, podziałaj na demie, rozmawiaj z opiekunem, korzystaj ze szkoleń. Lepszej nauki nie znajdziesz. Czytanie książek jak dla mnie nie przygotowuje do inwestowania, tylko do zaliczenia egzaminu na studiach. To sucha teoria - najcenniejsze są zawsze wnioski, jakie płyną z normalnego inwestowania - wirtualnej kasy.

Ale masz jakieś pojęcie o rynku? W XTB masz demo. Daj sobie czas. Dają 25 par związanych z krypto – nie tylko bitcoina. Podziałaj, zobacz jakie masz wyniki. Jeśli się w tym odnajdziesz, to możesz wpłacić niewielki depozyt i wtedy spróbować inwestować realną kasę, ale najlepiej zachować zdrowy rozsądek. Bez wrzucania 90 proc. oszczędności…

JUż było. Wszystko jest podane na tacy przez XTB - wystarczy tylko chcieć to wykorzystać. Macie narzędzia, które mają wpływ na bezpieczeństwo środków, ale nikt za was nie pozna rynku, jego mechanizmów i rozwiązań. Nikt nie odpowie również za to, że olewacie rynek i analitykę, a przecież zwracanie na to uwagi, to takie absolutne podstawy.

Długoterminowe? Z małym kapitałem? Ciężko, ale i takie instrumenty masz na XTB. Musisz mieć na to wszystko plan, wiedzieć, czego oczekujesz po swoich inwestycjach. Krótkoterminowe inwestycje mnie przynoszą bardzo dobre zyski – forex, giełda, surowce, ale też ryzyko jest trochę większe. Ale spokojnie – wszystko jest tak naprawdę kwestią doświadczenia.

Nawet o tym myślałem, ale prawda jest taka, że ogromna kasa, a zabezpiecznie? Niby prawa do nieruchomości, ale co z tego? Przecież w przypadku takiego upadku problemów będzie na bank tyle, że szok. Wolę XTB, niewielkie kwoty. Wiadomo, że nie zawsze każda inwestycja jest trafiona, ale w większości przypadków zdecydowanie tak. I tutaj nie muszę od razu wykorzystywać takiego kapitału.

W zasadzie wszystkie materiały i narzędzia masz w sieci. XTB ma szkolenia, webinary, codzienne analizy. Do tego chodzi konto demo na systemie i opiekun – to jest właśnie to wszystko, czego potrzebujesz na starcie. Nie da się pominąć etapu nauki i działania na demie, chyba że chcesz łatwo pozbyć się swoich pieniędzy ;-)

W XTB mają 25 par. Śledź też te mniej znane kryptowaluty - z nich również można wyciągnąć całkiem niezłe zyski. Najlepiej dzielić portfel na różne tematy - wtedy będziecie w stanie z tego najwięcej wyciągnąć, a przynajmniej takie jest moje zdanie.

Ale sposób inwestycji nie powinien być uzależniony od kapitału, tylko od waszych umiejętności, a zaczynać się powinno również od całkowitego zera, na koncie demo – tam było w naszym przypadku na XTB. Później dalej działałem na tym systemie, a pierwszy depozyt to 1000 zł. Kwota nie sprawi, że będziecie dobrze zarabiać. To zależy od waszego przygotowania i wykorzystywania możliwości, jakie daje system.

Dla zaawansowanych - https://livro.pl/zaawansowana-rachunkowosc-finansowa-malkowska-danuta-martyniuk-teresa-sku1006890802.html W dobrej cenie. A jeśli od podstaw to Aleszczyk Józef i dokładnie "Rachunkowość finansowa od podstaw". W obu przypadkach bardzo konkretne pozycje. Kwestia jedynie taka, czego potrzebujecie.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 19 kwietnia 2019 10:39:13
Liczba wpisów: 27
[0,01% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,212 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c

Zapraszamy na czaty

AD.bx ad3d