pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

z0z0

z0z0

Ostatnie 10 wpisów
"Braster jako jedyna firma na świecie posiada sprawdzoną technologię produkcji matryc ciekłokrystalicznych, w oparciu o którą opracowała prototyp urządzenia Brater Tester – innowacyjnego medycznego testera termograficznego służącego do wczesnego wykrywania patologii piersi, w szczególności raka piersi. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2015 r"

Bratser DOSŁOWNIE jako jedyny posiada tą technologia tylko Braster i nikt więcej, dosłownie tylko oni, bo nikt tego nie chce i nie potrzebuje ;) od Japonii przez Indie Rosje Europe i Bliski wshcod, wszedzie maja dystrybutorow ale nigdzie to urzadzenie sie nie sprzedaje, NIGDZIE.
Braster żyje z emisji akcji (kasa ise juz skonczyla) i emisji obligacji ktore wlasnie zaczynająich doganiać,,,,, koniec jest bliski.

Prairie, dalsze przepychanie sie:
https://www.asx.com.au/asxpdf/20190409/pdf/4445d832wqt4b4.pdf
"..."polski sąd cywilny przyznano Prairie nakaz uniemożliwienie MG udzielania koncesji poszukiwawczych, poszukiwawczych lub wydobywczych oraz zawierania umów użytkowania z jakąkolwiek inną stroną do czasu pełnego postępowania sądowego..."

efektem tego jest:

https://jastrzebieonline.pl/news,13223,akcje-jsw-spadaja-ale-ma-byc-lepiej-.html
"Na razie wyklucza się emisję akcji JSW. Planuje się podpisać wstępne porozumienie w sprawie przejęcia kontroli nad Prairie Mining. "

PRAIRIE nie moze z nikim podpisac umow do zakonczenia pełnego postępowania sądowego, czyli nie ma co liczyc na szybkie rozstrzygniecie, a juz sie wydawalo ze moze w tym miesiacu bedzie widac ostateczne rozwiazanie sytuacji.

i tak jak mowilem Technicznie to tu za duzo sie nie zdziala :)

info i sru w jedna lub drugą, aczkolwiek ten zjazd na 90 gr to chyba przesada ;)

AT tutaj chyba duzo nie powie, sytuacja spolki zalezy od tego ja kdogadaja sie z JSW i rządem. Jedno info i moze by mocny UP.
Nie wydaje mi sie zeby rzad poszedl na wojne bo przegra z pewnoscia, musza sie z nimi dogadac, obstawiam ze JSW ich przejmie. Jakeis wstepne info ma byc na dniach od JSW w sprawie rozmow.

na Brasterze formacja TrzechBiałychŻołnierzy ?
Jeśli tak to możemy mieć odwócenie trendu, może ktoś mądry niech się pochyli ?

Chiny widzę mocno podziałały na wyobraźnię, podbitka mocno spekulacyjna, bo sama umowa na sprzedaż w Chinach to jeszcze NIC,

Kolego jak juz chcesz komentowac ilosc stacji AVIA w polsce to pisz poprawnie ;)
Maja ich zdecydowanie wiecej nic 5-7 bo w tej chwili jest ich już ponad 30 sztuk. a w europie pod znakiem AVIA jest ponad 3 tysiace stacji, więcej niż ma ORLEN.
www.unimot.pl/dla-biznesu/fran...
Tylko tyle chcialem poprawić.
Chociaz jeszcze spytam, skąd informacja ze fundusze wychodzą z Unimotu ? I jakie to fundusze wychodzą?

Polska to ciężki rynek dla takich innowacji, przekonał się o tym dosyć boleśnie Braster. Ich urządzenie do samodzielnego domowego badania piersi wydawało się być rewolucyjne i ciekawe, jednak produkt w Polsce zupełnie się nie przyjął.

Trwa teraz ekspansja zagraniczna (na ta chwile nie ma zadnych informacji o efektach tej ekspansji)....... i dramat akcjonariuszy.

Wróbelki ćwierkają że URSUS rozmawia o wejściu na rynek amerykański z ciągnikami. Podobno opracowują/opracowali na USA mocniejszy ciągnik.

Myślicie że to dobry kierunek ? ogarną ?

Informacje
Stopień: Ostrożny
Dołączył: 23 listopada 2017
Ostatnia wizyta: 8 maja 2019 09:45:10
Liczba wpisów: 8
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,342 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d