Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mar_on

mar_on

Ostatnie 10 wpisów
Moze nas tu czekac jeszcze pare miesiecy kiszenia. Ale czego nie robi sie dla +% Dancing

Jak na moj gust caly czas jest sypanie (ale nie w panicznym stylu). Dzisiaj ostatnia szansa na otrzymanie dywidendy a akcje calkiem twardo sie trzymaja na tym poziomie. Oby sie sypacz w koncu wypstrykal i uwolnil potencjal kursu tej spolki. Choc jest jeszcze inny scenariusz. Jezeli na rynku beda panowaly pesymistyczne nastroje to i tutaj nie zapowiada sie inaczej....

Dziekuje Wam za odzew. Chyba nie bede kombinowal i w sumie poprzestane na histori danej spolki z 3 miesiecy. Do pilnowania portfela i tak mi to wystarczy a analizy techniczne i tak sie lepiej w innych programach prowadzi. Nie ma co tworzyc czegos co juz w sumie gdzie indziej jest gotowe. A sam excel ma mi sluzyc do wyliczenia rzeczywistej stopy zwrotu z inwestycji i pozwoli trzymac sie zalozonych celow -marginesow strat i zyskow.

Czy ktos z was ma strone godna polecenia do pobierania danych archiwalnych cen akcji? Chce zrobic exela w ktorym bede mogl dokladnie prowadzic swoj portfel.

widzialem takowa mozliwosc na stooq.com ale niestety na jednej stronie nie wyswietla sie pelna lista tylko np z roku. Zaimportowac chcialbym cala historie ale potrzebuje strony gdzie nie szatkuje mi tego po 60 pozycji...

Za wszelka porade bede bardzo wdzieczny!

@Tomasz Nawrocki dzieki za obszerna analize fundamentalna spolki. W sumie wiele Twoich wnioskow pokrywa sie z moimi. Spolke bede obserwowal bo potencjal jest, natomiast kupno poczeka na inny czas. Obecna cene rynkowa takze uwazam za zgodna z obecnym stanem rynkowym.

Po forach wszyscy koncentruja sie na produkcji wlasnej plyty i wielkimi wplywami z tego powodu. Kazdy z inwestorow ktory dluzej inwestwoal wie ze koncentrowanie sie wylcznie na potencjale moze sie potencjalnie zle skonczyc. Nie wydaje mi sie w chwili obecnej aby kurs mogl jeszcze jakos gleboko zanurkowac (przy zalozeniu ze wszyscy nie zaczna sie osowac). Na chwile obecna nie widac kolejnych trupow w szafie.

PS.
Wchodzenie na rynki zagraniczne (Indie) to nie jest cos prostego. Mamy wiele innych firm ktore po fakcie utopienia gory pieniedzy na dalsza ekspansje stwierdzaja ze byl to trudny rynek do wejscia, ze trzebaby dawac lapowki i ze generalnie wymaga to wpapowania sporej ilosci kasy bez zadnych gwarancji. Przyklad? URSUS Dancing Jszcze jeden? Integer king

Pomysl jest wazny ale realizacja jeszcze wazniejsza. Wielu firmom sie udalo i bylo dla nich kolejnm milestone. Czy spolka jest gotowa na tego typu ekspansje przy racjonalnym wydaniu na to pieniedzy?

A za ankiete ktora umiesciles juz sie zabieram:)

No jezeli drobnica skupuje to po by otrzymac prawa do dywidendy..... Moze tu byc jeszcze weselej jezeli chodzi o nowe minima...

Dzisiaj takze widac trzymanie kursu i sprzedaz pakietow z ukrytego (~6,5 zl). Zastanawiajacy jest ten fakt.... Czy jest cos o czym nie wiem co spowodowalo taka przecene tej spolki?

Chcialem sie Was zapytac czy dobrze rozumuje. Forte ma 650.32 mln kredytu (Pkt 24. OPROCENTOWANE KREDYTY BANKOWE) z czego w 2019 ma do splaty okolo 214 mln zl. Czy ja tu cos zle rozumuje? Jezeli tak to prosze o krotkie sprostowanie.

W moim odczuciu tez pozbylbym sie akcji bo w tej branzy mozna szybko zyskac jak i szybko stracic. Nie mowie ze to bankrut. Jak to powiada klasyka: " Lepiej stracic okazje niz pieniadze". Spolka ma produkty dzieki ktorym sie uwiarygodnila ale jak do tej pory ciezko idzie im ten biznes. Brak racjonalnego wizjonera w zarzadzie

Czy ktos cos wie? Jest Panika ale nie widze jakis nowych znanych faktow...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 13 grudnia 2018 13:59:28
Liczba wpisów: 25
[0,01% wszystkich postów / 0,28 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,193 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d