pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

GetOblig

GetOblig

Ostatnie 10 wpisów
Wynik głosowania sejmowego pokazuje, że doraźnie warto zagłosować na każdego tylko nie PAD i w przypadku wygranej liczyć tam na wsparcie a realnie szykować się do pozwania SP. Kurcze dlaczego nasze Państwo gotowe jest wejść w takie "zwarcie" z obywatelami zamiast dobrać się do.... winnym tego ....?

Obserwując forum regularnie odnoszę wrażenie, że od kilkunastu dni a może nawet dłużej stało się ono miejscem bezsensownych dyskusji przerywanych, jedynie chwilami, merytorycznymi wpisami. Moim zdaniem dywagacje o realizacji układów o wpisach czy ich braku oraz o tym jak przebiegało głosowanie do niczego nas nie prowadzą. Przecież wiemy jak było w Sądzie, jak Sąd procedował i proceduje tą sprawę i jak zachowywali się poszczególni uczestnicy tej "tragedii". Mamy pewien stan faktyczny, który - w mojej ocenie - powinien być dla nas tematem do merytorycznych dyskusji ale nie o tym co było tylko o tym co można zrobić w przyszłości. Nadal uważam, że układ był potrzebny aby pokazać zakres strat i dać szansę na występowanie przeciwko tym, którzy bezpośrednio lub pośrednio są za to odpowiedzialni.Dlaczego nie ma dyskusji jak to robić? Dlaczego nie mówimy o tym jak wystąpić do prokuratury z zawiadomieniem i uzyskać statut poszkodowanego w sprawie (przecież prokuratura, według deklaracji w senacie, zabezpieczyła tyle pieniędzy, że będzie możliwość odzyskania przez poszkodowanych zainwestowanych środków)? Dlaczego nie podtrzymaliśmy tematu powiadomienia o sytuacji instytucji unijnych? Nadal uważam, że zarówno obligatariusze indywidualnie jaki i przez stowarzyszenia powinni występować do posłów o prowadzenie sprawy w parlamencie. Wreszcie moim zdaniem wciąż należy wnioskować o odwołanie z RN tego....... "naszego przedstawiciela" i jeśli ktoś ma pomysł jak warto było go pozwać o działanie na niekorzyść obligatariuszy chociażby za okres bytności w RW. Jedynie działania wspólne i na dużą skalę mogą przynieść skutek. Mam wrażenie, że to forum powstało po to aby pomóc rozwiązać problem a nie prowadzić jałowe debaty. Niestety od samego mieszania herbata nie stanie się słodsza. Jeśli mają Państwo odmienne zdanie zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Jeśli to prawda to za chwilę będziemy mieli lawinę.
obligacje.pl/pl/a/obligatarius...
I być może się powtórzę nie rozumiem dlaczego Państwo nie chce wziąć mocno za za d.... Spółki, Abrisu i tych co za nimi stali?

Nie zgadzam się z powyższym. Układ jest między wierzycielem a dłużnikiem a pozew dotyczy niewłaściwego działania instytucji panstwa. Wreszcie układ był potrzebny aby do pozwu określić poziom strat. Przynajmniej ja uważam że układ nie zamyka ale otwiera drogę do wystąpienia z pożarami przeciwko skarbowi państwa, byłemu zarządowi i rn .

Swoją drogą ciekawe jak czuje się ten... barczynski jeśli ogląda takie materiały? I mniej retoryczne pytanie jaki przewidujecie ciąg dalszy?

Skoro mamy układ czas liczyć straty i ruszać do walki o reszte. Dziś słyszałem jak pad mówił że teraz do Sądu idziemy po sprawiedliwość czyli powinno być to stosunkowo łatwe. A na poważnie pytanie czy nastawienie się na pozwy indywidualne czy zbiorowe? I pytanie do naszych w RW czy teraz RW przestanie istnieć?

Tak się zastanawiam. Rozumiem Skarb Państwa może być adresatem pozwu sam też rozważam taka opcję ale przypomina mi to trochę sytuację jakby mieć pretensje do policji że nas okradziono mimo że złodziej znany z nazwy oraz imion i nazwisk chodzi po wolności. Jasne najważniejsze odzyskać kasę ale zastanawiam się dlaczego Panstwo pozwala na taka kompromitację zamiast zmusić złodzieja do oddania lupu.

Na zlodzieju czapka gore. W tej sytuacji Ci którzy jeszcze nie wysłali powinni niezwłocznie wysłać. Jak widać nasze działania psuja im szyki a już myśleli że ucichlo i się zakopalo. Brawo dla aktywnych.

Popieram pomysł spotkania w BFG. Pytanie tylko czy to temat dla Stowarzyszenia czy indywidualnych obligatariuszy? Ze swojej strony deklaruje gotowość do zaangażowania się aktywnie.

Ot paradoks jest zlodziej/złodzieje, mniej więcej wiadomo gdzie kasa i niby jest szeryf ale to przecież kraj nad Wisłą gdzie instytucje państwowe utajniaja posiedzenie komisji sejmowej a prawi i sprawiedliwi posłowie to przeglosowuja aby pokrzywdzeni nie dowiedzieli się za dużo. Takie rzeczy nie dzieją się nawet na Białorusi. Do zamieszczonych powyżej listów ja dolozylbym jeszcze dwa. Jeden do NIK drugi do KNF z żądaniem ujawnienia pełnej treści raportu.

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 7 listopada 2018
Ostatnia wizyta: 2 czerwca 2020 14:14:22
Liczba wpisów: 72
[0,02% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,443 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +150,39% +30 077,07 zł 50 077,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d