pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

GetOblig

GetOblig

Ostatnie 10 wpisów
Tak się zastanawiam. Rozumiem Skarb Państwa może być adresatem pozwu sam też rozważam taka opcję ale przypomina mi to trochę sytuację jakby mieć pretensje do policji że nas okradziono mimo że złodziej znany z nazwy oraz imion i nazwisk chodzi po wolności. Jasne najważniejsze odzyskać kasę ale zastanawiam się dlaczego Panstwo pozwala na taka kompromitację zamiast zmusić złodzieja do oddania lupu.

Na zlodzieju czapka gore. W tej sytuacji Ci którzy jeszcze nie wysłali powinni niezwłocznie wysłać. Jak widać nasze działania psuja im szyki a już myśleli że ucichlo i się zakopalo. Brawo dla aktywnych.

Popieram pomysł spotkania w BFG. Pytanie tylko czy to temat dla Stowarzyszenia czy indywidualnych obligatariuszy? Ze swojej strony deklaruje gotowość do zaangażowania się aktywnie.

Ot paradoks jest zlodziej/złodzieje, mniej więcej wiadomo gdzie kasa i niby jest szeryf ale to przecież kraj nad Wisłą gdzie instytucje państwowe utajniaja posiedzenie komisji sejmowej a prawi i sprawiedliwi posłowie to przeglosowuja aby pokrzywdzeni nie dowiedzieli się za dużo. Takie rzeczy nie dzieją się nawet na Białorusi. Do zamieszczonych powyżej listów ja dolozylbym jeszcze dwa. Jeden do NIK drugi do KNF z żądaniem ujawnienia pełnej treści raportu.

Kompletna ruina nie jest czego dowodzi postawa i wynagrodzenie dla tego... oraz pozostałych tam "pracujacych" . Od cudów moim zdaniem jest Bóg a tu trzeba niestety działać być może nawet tak jak w zacytowanym poście. Też liczyłem na niewielki i spokojny zysk ale jak widać zostaliśmy oszukani i jeśli nic nie będziemy robić to też nic nie odzyskany. Popatrzmy co tylko co robi sędzia w naszej sprawie. Odpowiedź minimum aby nie zarzucono mu że nic. Inni także się cieszą z naszej bierności. Jeśli nic nie będziemy robić to tak jak byśmy sami naladowali fanty zlodziejowi do worka, uprzejmie poprosili aby nas okradł i byli zdziwieni że to zrobił. Ludzie najpierw okradł nas abris, zarząd i rn potem na głosowaniu rw a my nadal potulnie czekamy a oni piją szampana. Namawiam na zgłaszanie się do prokuratury, składanie zawiadomień, uzyskiwanie statusu pokrzywdzonych. Informujcie nie tylko o zalosnym prezesie agencie ale także o abris, zarządzie, rn, działaniach znanego wam członka rw, roli instytucji państwowych w tej sprawie.

Zastanawiam się jak długo będzie trwał ten ponury żart? Kiedy ktoś odważy się pozwać tego... i znajdzie się prawnik gotów podjąć to wyzwanie a może i sad, który to rozstrzygnie albo postawi pytanie prejudycjalne tam gdzie należy je zadać? Niestety strategia drugiej strony czyli wzięcie nas na przeczekanie i zmeczenie wydaje się przynosić skutki gdy tymczasem oni bawią się za nasza kasę mając nas w .... Rozumialbym gdyby temat był zrobiony z finezja i klasa ale tu wszystko jest na grubo rozpoczynając od kalibru sprawy a my siedzimy i czekamy. Pytanie do zorientowanych czy w nowym sejmie działa nadal komisja ds gb?

Co było wiemy, jak było wiemy mniej ale sporo ważniejsze, moim zdaniem, to co robić dalej? Nie wygląda aby nasze troskliwe Państwo bez przymusu chciało nam pomóc dlatego wizja UE nie wydaje mi się nierealna. Pytanie do Stowarzyszenia co z komisją gb w nowym sejmie i czy analizujecie możliwe scenariusze działań w sprawie które mógłby zostać podjęte w nowym roku? Dla wszystkich poszkodowanych lepszego nowego roku.

To dopiero byłby dobry wybór. Właściwy człowiek we właściwym gronie. I jaki awans typowo amerykański.

Ciekawe jak długo będziemy znosili tego ....

Oby Marianowi nie zabrakło odwagi przynajmniej w naszym temacie. A swoją drogą panstwowa instytucja działająca za nasza czyli obywateli kasę i dopiero trzeba prezesowi nadepnac na but aby ujawniła raport ze swojej działalności i to w temacie takiego walka.

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 7 listopada 2018
Ostatnia wizyta: 25 stycznia 2020 20:05:01
Liczba wpisów: 66
[0,02% wszystkich postów / 0,15 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,357 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d