pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kamilk

kamilk

Ostatnie 10 wpisów
Przed przebiciem 1.25zł musi być dołek i teraz właśnie jedziemy na ostatni dołek przed rajdem przed premierą. Dwa infa, które wybiją kurs z dołka nawet łatwe do przewidzenia. Nie trzeba być nawet insiderem. Ciekawi mnie co jeszcze szykują bo info o lordzie + kredycie to da nam max 1.25zł. Nie jestem fanem kółek przed premierą bo są zdradliwe. Często wiadomo gdzie sprzedać gorzej gdzie odkupić. Chcę jutro dokupić, bo leszcze coś tam zrzucą tylko co widać po ilości trolli na bankierze np. wiele osób też będzie się pakować. Fajnie byłoby kupić po 0.8 i sobie 2 mieszki poczekać, ale małe szanse. Ktoś jeszcze z normalnej starej gwardii dokupuje jutro? Nie chcę stracić okazji.

Czy ktoś wie kiedy pda zamienione zostaną na akcje?

Jakieś pomysły na Boombit bo kurs 3 krotnie uderzył w 17.20-17.30. Czy to koniec spadków? Ma ktoś pomysły? Firma jest duża, obecna kapitalizacja względem działalności i finansów atrakcyjna, ale ciągle widać zrzuty. Zainwestowałem sporo w tą spółkę bo rynek mobilny to przyszłość, Boombit nie jest byle jaką firemką, która zniknie za chwilę. Ma podstawy, ma pieniądze, jest dobrze zarządzana, sporo spółek zależnych i ostatnia gra Idle Coffee wygląda świetnie (świetne oceny, dużo ściągnięć) do tego Mighty Heroes, które wyjdzie za chwilę wygląda obłędnie - nie zapominając o 6-9 innych grach, które zostaną wydane w tym roku. Do tego dywidenda, gpw i ppk.

Jak większość spółek po debiucie spada w okolice 8% poniżej IPO i odbija (np. Movie Games). Tutaj widać ludzie kupują powoli, ale wszystko jest zasypywane. Do tego sztuczne batony nie pomagają. Zainwestowałem przy 21zł bo cena długo się trzymała, dokupiłem przy 19zł, ale niewiele z braku kasy. Teraz jest 17.60zł - wiadomo, że w lipcu nowa gra + ppk + raport podniesie spółeczkę.

Co do AT jest dziwne - odwrócony młot oznacza - zmianę i wejście byków. Potem 2x młot, ale czerwony. Duże niezdecydowanie.

Proszę o radę kogoś bardziej ogarniętego niż ja, dzięki.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 30 sierpnia 2019 09:10:15
Liczba wpisów: 3
[0,00% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,404 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d