pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

jwk

jwk

Ostatnie 10 wpisów
Nie chcę bronić Prezesa, bo ruch tragiczny wizerunkowo i "tak zwyczajnie po ludzku", ale czy nie jest może tak, że dalej posiada on ponad 30% udziałów, co jak na gamedev jest raczej odchyleniem w górę? Jasne, że w akcjonariacie nie ma funduszy z >5% udziałem, więc pewnie jest też tak po trochu, że duży pakiet akcji ma nie tylko z chęci, ale i z braku możliwości jego odsprzedaży, ale dalej, czy teza o tym, że zarabia on na sprzedaży akcji zamiast tworzeniu gier, nie jest trochę na wyrost?

Szanse na dopuszczenie do obrotu podczas pierwszej oceny dla nowych leków onkologicznych wynoszą 79% (prawdopodobieństwo na obecnym etapie oceny, źródło). Dla leków biopodobnych są one najprawdopodobniej znacznie wyższe, a i w komunikacji ze spółką EMA nie wyrażała wcześniej żadnych znaczących zastrzeżeń. Pisanie o "ruletce" jest w mojej opinii nie na miejscu.

Tak, to już ostatni z ostatnich etapów rejestracji. Do 10 grudnia powinna być decyzja EMA i pozostaną już tylko negocjacje z poszczególnymi krajami co do warunków refundacji :) Jak się zaczną pojawiać zyski z rytuksymabu w Mabionie, to będzie to wielkie święto nie tylko dla spółki, ale i całej branży biotech w Polsce.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Dołączył: 9 listopada 2019
Ostatnia wizyta: 18 listopada 2019 15:12:31
Liczba wpisów: 4
[0,00% wszystkich postów / 0,40 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,476 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d