pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

jwk

jwk

Ostatnie 10 wpisów
Opieram na WW3 i CHB. Przyznaję Ci rację, że nie było jeszcze premier per se, ale umówmy się, że widać po grach, nawet w Early Access, do czego dążą twórcy, w tym jaki poziom, nazwę to tak z braku innego słowa, "rzemieślniczy" będzie taka produkcja mieć. WW3 ma duże ambicje, ale niestety aktualnie po praktycznie każdym elemencie gry widać, że F51 nie sprostała tym ambicjom. Jeżeli uważasz, że po pełnym release gra będzie znacznie się różnić od stanu bieżącego, to cóż, jako akcjonariusz F51 nie pozostaje mi nic innego jak życzyć sobie i tobie, żebyś miał rację. Ja niestety uważam, że dużo się nie zmieni, tzn. dojdą nowe mapy, usuną większość bugów, przerobią najbardziej rażące placeholdery, jak np. system animacji i wypuszczą. Ostateczny produkt nie będzie się wiele różnił w jakośći od tego co jest teraz - takie jest moje zdanie.

Głównym problemem F51 i w konsekwencji też WW3 nie są żadne serwery, a bylejakość. Koncepcje gier są ambitne i ciekawe, myślę, że każdy z nas bez namysłu wyłożyłby pieniądze na kolejnego Stalkera (CHB) czy Battlefielda (WW3) - porównania celowo nad wyrost, spokojnie ;) Problemem jest natomiast to, że zamiast tych obietnic dostajemy gry przeciętne, szare. Nie tragiczne, ale też nie mające nic wspólnego z półką gier dobrych. Brak sukcesów, połączony z drogimi pomysłami powoduje w najlepszym razie stagnację, a w najgorszym regres, co widać zarówno na kursie, jak i w samej działalności operacyjnej...

... i właśnie dlatego według mnie partner do współpracy został wybrany (o ile był wybór) idealnie. WW3 nie przebije się przez tytuły AAA na zachodzie, gdzie jednak liczy się jakość, za to na wschodzie (bliskim i dalekim), gdzie ważniejsze jest dotarcie do klienta i obejście różnych barier systemowych, a jakość schodzi niejako na drugi plan, WW3 dzięki współpracy z my.corp (przypomnę, że to są właściciele np. Vkontake), ma gwarantowany rozgłos w Rosji, a myślę, że i w Chinach, poprzez pośrednie zaangażowanie w to wszystko Tencetu.

Reasumując tak jakby moje przemyślenia - dolarów z tego nie będzie, ale ruble i owszem.

Rozumiem, że część osób spółkę unika ze względu na liczne "dziwne" sytuacje, ale serio nikt nie pokusi się nawet o skomentowanie jednego z najciekawszych komunikatów w polskiej branży gamedev w ostatnim czasie?

Swoją drogą kontynuując temat porównań historycznych, to na obecnych poziomach WIG20 czyli w latach 1347-1352 była epidemia dżumy w Europie. Przypadek? Czy to już może znak dna? :)

Jak Cię to @adagio pocieszy, to jeżeli dojdzie do epidemii w USA, to nie będzie tam czego zbierać, o giełdzie nawet nie wspominając. Ich system ochrony zdrowia jest na to kompletnie niegotowa, dla przykładu ludzie teraz masowo krew zaczynaja oddawać, bo jest to darmowy sposób na test epidemiologiczny. Darmowy, w przeciwieństwie do darmowego testu finansowanego przez rząd, za który trzeba zapłacić od $1000 do $3000, w zależności od ubezpieczenia. Opłata za świadczenia dodatkowe, nie za sam test oczywiście.

Adagio napisał(a):
Jest jakies logiczne wyjasnienie, po co ludzie kupuja takie ilosci papieru toaletowego ?? Think
Rozumiem makaron, maka, jakies konserwy... Jak nie beda miec nic do jedzenia, to nie bedzie tez uzytku z papieru...Eh?

Logiczne raczej nie, ale z nielogicznych to można wymienić to, że koronawirus wywołuje biegunkę. Nie wiem czy śmiać się czy płakać, no ale. Poza tym pewnie się ludziom kojarzy z siedzeniem w bunkrze bez wychodzenia przez 14 dni, jak to sobie może niektórzy wyobrażają, że teraz będzie.

Kakarotto napisał(a):
Kwestie pustych półek w sklepach to jest jakaś abstrakcja - nigdzie u mnie w mieście nie widziałem tego problemu. Ewidentna nagonka.puke_l

Auchan Bonarka Kraków circa 13.00, 11.03.2020 - połowa półek pusta, ludzie stoją w kolejce do półki z papierem toaletowym. Także ten tego.

kmsc2 napisał(a):

W Chinach nikt nie poda prawdziwych danych. Do ich oficjalnych danych trzeba by było dodać dwa zera. W wygaszanie rozprzestrzeniania się wirusa w Chinach ciężko mi uwierzyć.
Nie życzyłbym Tobie takiego "przeziębienia"
2-3% populacji która umiera po zachorowaniu na ten wirus w porównaniu do tego co podaje ministerstwo zdrowia że grypa jest niewiele mniej groźna...Nie znam nikogo kto umrałby na grypę, a choruję przynajmniej raz do roku na grypę jak każdy mój znajomy. Po czterdziestym zachorowaniu musiałbym statystycznie nie żyć.

Przykro mi, ale jako osoba związana z szeroko pojętą ochroną zdrowia, muszę niestety tutaj włączyć tzw. bullshit alert. Grypa =/= Przeziębienie, na które "chorujesz co roku", potwierdzeń grypy jest bardzo mało (w stosunku do ogólnej liczby zachorowań tzw. sezonowych), przykładowe dane dotyczące liczby potwierdzonych laboratoryjnie przypadków grypy publikuje comiesięcznie PZH. Na grypę, a dokładniej na jej powikłania takie jak ostre zapalenie płuc umiera wiele osób rocznie. Średnia sezonowa z okresu od 2013 do 2017 roku, z oficjalnych danych (mocno zaniżonych) to 114,55 zgonów na 100 tys. osób w grupie 65+ lat (wedle modeli statystycznych umiera około 8 tys. osób rocznie).

Proszę zachować umiar w wypowiadaniu się na tematu na których się nie zna, bo można palnąć czasami niezłe kwiatki.

To co, Jankesi zamknięci na czerwono pomimo interwencji medycznej FED, a u nas pierwszy przypadek koronawirusa. Dno bessy w tym tygodniu?

Rozumiem ideę analizy technicznej, nie o to mi chodziło. Bardziej o to, czy jest ona jakkolwiek wiarygodna w obliczu dużych informacji, które mają w tym momencie prawie "hazardowy" charakter. Nikt (tak mi się zdaję) nie ma w tym momencie informacji dotyczących tego kiedy i czy w ogóle EMA zaakceptuje rytumksymab Mabionu, co jest kluczową informacją decydującą o kursie w perspektywie 2-3 miesięcy (i później) - ergo obecne zachowanie kursu nie niesie ze sobą żadnej informacji o zachowaniu kursu w tej perspektywie. Jedyne co można na jego podstawie przewidywać to zachowanie kursu do decyzji EMA.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 29 maja 2020 16:46:31
Liczba wpisów: 33
[0,01% wszystkich postów / 0,16 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,569 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +106,66% +21 331,66 zł 41 331,66 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d