BIOPLANET - Spółki od A do Z - NewConnect - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

BIOPLANET [BIP]

AKTUALNY KURS: 7,90 zł (+0,00%) 17-09-2019 09:15
soonny
Wpisów: 176
Wysłane: 31 marca 2015 14:32:15
Kolejna spółka ze stajni zdrowej żywności wkracza na NC.
Jutro debiut.
Dochodowa, z pieniędzy z emisji chce zbudować nowe centrum logistyczno-magazynowe.

Branża coraz modniejsza, z dużym tempem wzrostu.
Edytowany: 1 kwietnia 2015 17:24

ChiefMike
Wpisów: 575
Wysłane: 21 maja 2015 21:55:42 przy kursie: 8,40 zł
Spółka faktycznie ciekawa nie wiem dlaczego wcześniej nie słyszałem o tym Debiucie.Pray

Będę obserwował ale jak dla mnie Spółeczka świetna, zdrowa rozwijają się, chciałem wejść w branże (duże marże, no i żywność - każdy kupić musi) branża będzie się rozwijać - ludzie zaczynają zwracać uwagę na to co jedzą, bo chorują.

Kulashaker
Wpisów: 2
Wysłane: 1 czerwca 2015 13:23:57 przy kursie: 8,49 zł
Szczerze mówiąc też zainwestowałem w tę spółkę z podobnych pobudek. Ja kupowałem jak jeszcze było po 7.98, choć to i tak za późno, trzeba było wcześniej. No ale w długim okresie myślę, że jest potencjał na ładny wzrost. Mimo wszystko jednak spodziewałem się większego boomu, jakoś odnoszę wrażenie, że choć tyle się mówi o zdrowej żywności, to ludzie wcale tak chętnie zwyczajów żywieniowych nie zmieniają. Pytanie jakie jest pole do zmian zwłaszcza, że taka żywność zwykle jest droga. No ale długoterminowo myślę, że to może być dobry strzał.

ChiefMike
Wpisów: 575
Wysłane: 1 czerwca 2015 13:55:02 przy kursie: 8,49 zł
Żywność BIO - jeśli policzysz, wizyty u lekarza, leki, nie wychodzą tak drogo a nawet jest taniej.

Dodatkowo na ile wyceniasz, zdrowie i życie ? - no właśnie.

Kwestia edukacji, i chęci. - nie jest łatwo zmienić nawyki ale można.

Rozbudował bym małe EKO gospodarstwo działające 20+ lat - przy większej skali to żyła złota ale nie mam na to funduszy.

Może zbudujemy Stockwatchowe gospodarstwo ? - miało powstać kiedyś ASBIROWE (Uczelni), ale się nie udało... Jedyne co wykładowca Jan Fijor podłapał pomysł i założył z wspólnikami swoje gospodarstwo widać dobry pomysł to podłapali ... (a royality Mi nie płacą).

Może dzięki Crowdfunding udało by się zebrać kapitał na uruchomienie spółki i gospodarstwa ? - myślałem o tym.

Inwestycja na uczciwych warunkach kasa idzie w ziemie, sprzęt, zwierzęta (daniele,pszczoły, kury, gęsi), nasiona - Cena Akcji 100, Sprzedaż za 100 zł, gwarancja odkupu akcji po cenie nominalnej 100 zł.

Koszty obsługa księgowa i prawna Spółki, paliwo, pensje pracowników sezonowych 2-4, zarządu - minimalne wynagrodzenia - które i tak 'pójdą w gospodarstwo'.

Większość kasy 90%+ na zakup fizycznego majątku Spółki.

Lepsze cenny produktów dla wspólników - zbyt w najbliższym otoczeniu i budowanie marki,budowa społeczności.

I majątku przybywa. :)thumbright

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość