pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

soonny

soonny

Ostatnie 10 wpisów
Spółka ciekawa, czas na debiut chyba nie koniecznie.

Branża gier komputerowych mimo pandemii trzyma się dobrze. W najbliższy wtorek na NewConnect zadebiutuje kolejne studio ze stajni PlayWay’a SIMFABRIC S.A..
Spółka z super ciekawą strategią biznesową (produkcja gier, wydawanie, porty na konsole, prace badawcze).
Taka dywersyfikacja minimalizuje ryzyko biznesowe, co w przyszłości na pewno zaowocuje super zyskami dla akcjonariuszy.
Wycena na 20 mln to chyba okazja, ciekawi mnie kiedy otworzą się notowania bo chyba nie we wtorek.

Debiut pozytywny hello1 hello1 hello1

Dziś kończymy możliwość zakupu.

Tą liczbę pobrań wyczytałem w memorandum, no nie wiem. angry3

Emisja na 1 mln akcj po 1,5 zł. Po emisji 7 mln akcji, z tego tylko 3 mln wchodzą do obrotu.

To jest chyba minimum dla nc.

Też to sprawdzałem, ta gra jest dopiero w produkcji i wypuścili wersje do testów, ale w swoim portfolio mają tytuły pobrane po milion razy - Dark Tower, Freddy Adventure itd.
To nie są nowicjusze którzy tylko marzą o super sprzedaży mam nadzieje że i z tą grą się im uda bo plany mają dość ambitne.

Popatrz też na wycenę, może i nie zarobili kroci ale przynajmniej są na plusie.

Właśnie ruszyła oferta kolejnego studia gier komputerowych i jak przeglądałem memorandum o dziwo ziemska wycena, mało tego studio ma doświadczenie i jest dochodowe coś nieprawdopodobnego !!!
hello1 hello1 hello1

Ja chyba się skuszę, jedyne co mnie niepokoi to wielkość oferty, sprzedają akcji za 1,5 miliona to jaka będzie redukcja? No i żadna instytucja się nie skusi.

Tak właściwie to nie pytałem który 🙁🙁🙁 bo dziś nic z tego

Ponoć w piątek, najdalej poniedziałek będą mieli kasę z ministerstwa to wtedy rozliczą resztę. Na ten moment brakuję im jakiegoś podpisu.

Mnie też niezmiernie interesuje ten debiut. Ciekawe co się wydarzy?

Jak coś to dajcie znać jak coś ustalicie bo ja też właśnie otwarłem kopertę z korespondencją od nich.

Prawdopodobnie w piątek zadebiutuje na NC. Spółka growa, myśle że ciekawa ...

Czy są już jakieś decyzje związane z debiutem?

To dobra informacja, jeden finansowy to napewno Trigon ciekawe kogo jeszcze skusili ?

Redukcja dla małych ponad 60%

Do moderatora, możnaby przenieść spółkę do nc oferta dotyczyła tego rynku a nie gpw.

Dziś ruszyła kampania na KS związana z ukazanie się wersji planszowej w przyszłym roku, co się tam dzieje !!!

www.kickstarter.com/projects/a...

Bo taki jest nominał 50 groszy

To się nazywa redukcja zapisów. Twoj zapis został zredukowany o jakieś 46%, także dostaniesz 85 akcji, resztę środków zwrócą ci na konto, to jest różnicy od ceny zakupów, płaciłeś bodajże po 63 zł za akcję a zostanie ona rozliczona za 47 zł oraz różnice z redukcji o te 46%. Aha a do tego jeszcze dojdzie jakaś prowizja ale to już zależności od biura różne kwoty .

Ja się zapisałem.

Panowie dajcie znać jak ktoś dostanie kasę na konto, wtedy należy obwieścić wielki sukces bo to chyba pierwsza firma gdzie cokolwiek odzyskacie po plajcie !!!

Czy ktoś się orientuje czy ostatnia oferta prywatna się już zakończyła, ewentualnie kto pełni rolę oferującego ??

Mnie też przypomina się tak sytuacja jak wszyscy płakali o wycenę LiveChat'a i co ...
Jeżeli spółka robi dobre, wysokomarżowe, ultranowoczesne produkty, umie je sprzedać, ciągle się rozwija, a jeszcze jedno ale istotne dotrzymuje słowa !!! to czemu nie.

P.S. Tanio nie jest ale jak zaryzykowałem, mam ich obligacje, a i akcje też kupuje.
Wrócę tu za rok i zobaczę czy się nie myliłem.

A możesz podać szczegóły albo dać linka do nich.

Wszystko ok tylko kiedy padnie wreszcie propozycja dla obligatariusz kiedy spółka nas spłaci !!!

Redukcja około 80%

16.IV.2015 debiutuje kolejna spółka na NC.

Profil działalności związany jest z telemedycyną.

Czy uda się jej podzielić losy Medicalgorithmics?

Powodzenia !!!

Kolejna spółka ze stajni zdrowej żywności wkracza na NC.
Jutro debiut.
Dochodowa, z pieniędzy z emisji chce zbudować nowe centrum logistyczno-magazynowe.

Branża coraz modniejsza, z dużym tempem wzrostu.

Kiedy będzie znana sygnatura sprawy aby można było wysyłać zgłoszenia wierzytelności, chodzi mi o te obligi które były notowane na giełdzie ??

Ja pewnie tak bo sam i tak nic nie zdziałam.

Właśnie dostałem pismo od Pana Rafała Jędrusiak że my obligatariusza mamy się zrzucić na koszty egzekucji 12,60 od każdej obligacji (dotyczy serii W).
Chętnym podeśle całość na priv.

LEX0616 już w obrocie, ciekawe czy podzieli losy serii A hello1 hello1 hello1

Witam, czy ktoś może mi wytłumaczyć, sposób przydziału akcji oraz cenę ostateczną. Zwykle jest tak że detal zapisuję się po cenie max. a instytucję zbijają cenę, a finalnie wszyscy płacą tyle samo a tu ??? Rozmawiałem z gościem z Aliora ( w DFcapital odzywa się tylko pełna automatyczna sekretarka) że jeżeli złoże zapis po cenie wyższej nisz ostateczna to tyle zapłacę za akcję.

Mam pytanko czy ktoś inny orientował się w tym temacie ?

Teraz to już czekam. Mam cichą nadzieje że się dogadają z tym funduszem i drobnicę spłacą.

Niestety ale tak

Coś kiepsko to widzę, cena ciągle spada, trzeba się szykować na windykację !!! no chyba że się dogadają z tym funduszem to może na drobnice uzbierają.

To nie takie proste, zobaczysz te obligacje jakiś tydzień przed debiutem na giełdzie.

Emisja zakończona :-(

To nie to też mam tam rachunek i u mnie cisza

Tak z innej beczki, czy ktoś otrzymał już odsetki od serii czerwcowej ???

Jestem odmiennego zdania, myśle iż z wykupem nie będzie żadnego problemu ( ale to tylko moje skromne zdanie)

Wszysto ok, tylko gdzie jest napisane w ofercie że będą one wprowadzone na catalyst a co jak się rozmyślą, i jest jeszcze kwestia wcześniejszego wykupu.

Jest jescze jedno ale, w dokumentach brak informacji o wprowadzeniu na catalyst a i oprocentowanie jak na firmę z nc dość niskie, wkrótce mam być emisja innej małej firmy z nc o lepszym oprocentowaniu i zabezpiecząna w części na nieruchomości.

Tu moja ankietka nie cieszy się popularnością ale na parkiecie ludzie są bardziej ochoczy.

Tam opinii jest dużo zarówno pozytywnych - debiut na plus, jak i negatywnych - debiut na minusie.

Nastroje na giełdzie lepsze, oczekuje PLUSÓW !!!!

Debiut Aliora

Swego czasu było bardzo modne obstawianie debiutów, może i tym razem.

Proszę o propozycje ceny po jakiej Alior wystartuje.

Osobiście uważam iż start na 0 bedzie sukcesem.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na wasze opinie.

Chyba prezes chce zapłacić podatek giełdowy :-)

ale po co ??

A ja myślę że oferta zakończy się sukcesem, cena jaką zaproponują instytucje ostudzi zapał - będzie niższa niż w ofercie, ale finalnie drobni zarobią zdecydowanie więcej niż w poprzednich tegorocznych IPO.

u mnie odsetki już są.

Jest tylko jedno ale obu tych gier nie sposób porównać, poparz na cenę i czas potrzebny do stworzenia tytułu.

No i się doczekałem w poniedziałek debiut, ciekawe czy udany ??

Witam, doszły mnie informacje o kolejnej emisji obligacji, można prosić o analize aktualnej systuacji spółki po II kw.

nowe info ze spółki:

1.Lepsze, wyniki za II kw są Ok;

2.Gorsze, w moim mniemaniu, do obrotu trafią akcje serii A;

Czy powodem tego jest jak zwykle to samo, chęć szybkiego zarobku czy ... ???

Jeszcze jakiś kwartał i się przekonamy.

ok, czyli jeżeli posiadam obligacje to muszę się zgłosić do kancelarii.
Czy wie ktoś czy można to załatwić listownie, czy trzeba wypełniać jakiś wniosek ??
i jeszcze jedno czy wystarczy wydruk z kompa że się posiada te obligacje czy trzeba zamawiąć świadectwo depozytowe ??

Mam prośbe czy ktoś ma kontakt do tej pani mecenas, a może znajdzie się ktoś chętny do kontaktu z nią i wypisaniu wszystkich szczegółów na formu co by im się telefon nie urywał hello1 hello1

poczytaj komunikaty ebi tam jest wszystko

Zupełnie tego nierozumiem ale z informacji do których dotarłem to obligatoriuszom proponowany jest parytet wymiany na akcje anti po cenie 4 pln za akcję.

To jakiś kosmos !!!

o ile mnie pamięć nie myli to ta sama firma zajmowała się firmą fojud s.a. czyli ogólnie kiepsko !!!

Zgodnie z informacjąz EBI spółka dokonała zamiany akcji imiennych na akcje na okazicila.

Czyżby szykowała się jakaś większa sprzedaż akcji ??

Może ktoś inny ma jakąś inną teorię ??

Moment, moment, a ile tych akcji poszło za 14 gr ??

Jest jeszcze jedno w ofercie wzieło udział o ile się nie myle to 13 osób. Akcji wzieli za 436 tyś to wychodzi że każdy miał około 300 000 akcji to ilu mogło sprzedać po te 14 gr !!!

Myślisz że jak ktoś kupił w ofercie prywatnej to raz dwa wywali w dniu debiutu ?

W obrocie są tylko akcje serii B także look up'y są zbędne ponieważ akcje właścicielskie nie są poprostu w obrocie.

Inwestorzy którz brali udział w ofercie prywatnej chyba szybko się ulotnili bo chyba nie po to kupowali żeby teraz sprzedać za połowe ceny.

Nie rozumiem co się dzieje z tą spółką.

Jest dochodowa,
Działa na perspektywicznym rynku,

Nie była specjalnie atakowana przes spekułe

Inwestorzy którzy brali udział w ofercie prywatnej uciekają czy co ???

a co wy na to ??

Tylko że to nie jest kapitał tylko odsetki.

Czy ktoś dostał jakieś nowe info od fojud bo na stronie jest info iż fojud przekaże info tylko dla zainteresowanych ?

Dzięki za info,
a swoją drogą widzę że jeżeli pojawia się oferta ciekawa to o niej na forum cicho...

hello1 hello1 hello1

Przeglądając oferty trafiłem właśnie na coś ciekawego.

Wkrótce do obiegu na NC trafią akcje kancelarii Medius.

Czy ktoś wie coś więcej, kto jest AD a może jest ktoś kto brał udział w ofercie prywatnej?

Z moich informacji wiem iż około 8 inwestorów prywatnych się wycofało, ale oferta chyba trwa nadal.

Czy się powiedzie to niewiem ?

Czy pojawili się jacyś inni inwestorzy tego też niewiem ?
Myśle że tak, ponieważ nareszcie przelali mi moją kasę.

No nie nazwał bym ich perełką bo chyba rozstali się COE w atmosferze ...

Jak dla mnie to ta firma to nieporozumienie.

Na zwrot kasy czekałem przeszło miesiąc bo to, tamto, itd.
Na szczęście wreszcie przyszedł przelew.
Niech to będzie nauczka dla innych że łatwo wpłacić trudno wypłacić

3some 3some 3some

Anti znowu nie dotrzymuje umowy i przesuwa termin spłaty obligacji !!!

Czas myśleć o windykacji !!!

Poszukuje firmy windykacyjnej która zajmie się tym w moim imieniu !!!

w/g moich informacji na kapitał to wystarczy, może być problem z odsetkami (Informacje od secus).

szukam kontaktu do osób które brały udział w ofercie prywatnej tej firmy !!!

sprawa wygląda tak: ponieważ anti ne spłaciła całości to musi wiedzieć ile komu przelać kasy. Wypada się zgłosić do anti i podpisać ugodę wtedy cię wciągną na listę i będziesz miał większe szanse na kasę !!!!hello1 hello1 hello1

ciekawe czy w tym miesiącu uda im się spłacić kolejną transzę ??

Na ten komunikat to bym specjalnie nie liczył.
Co do obrotu to faktycznie jest imponujący !!!

tak czy siak zapis powinien się skończyć dziś o 17.00

coś chyba oferta nie poszła bo zapis się przedłuża !!!

kwota wejścia prawdopodobnie 10 tyś PLN, co do oprocentowania wibor3m + marża 5%, niby nie dużo ale zabezpieczone hipoteką.

Właśnie trwa oferta na 3 letnie obligacje zabezpieczone hipoteką.

Więcej szczegółów na:

www.sii.org.pl/dla,spolek/ze,s...

Mnie osobiście oferta przypadła do gustu.

Moim skromnym zdaniem na żale i trwogi to już za późno, trzeba działać:
Po pierwsze, to jeszcze nie likwidacja firmy;
Po drugie, skoro obligacje były w jakiś tam sposób zabaspieczone to jeszcze długo możemy blokować ewentualnego syndyka;
Po trzecie, secus miała w naszy imieniu sprawować kontrolę nad tym i za to brał pieniądze, musimy znaleść kancelarię która podejmie się reprezentowania nas przeciwko secusowi w sprawie odszkodowania za nie wywiązanie się z obowiązku.

Osobiście myślę że dużą część kasy odzyskamy ale nie będzie to dziś, jutro, czy za tydzień to kwestia paru dobrych miesięcy !!!

Czy ktoś już czytał memorandum ??

jakieś uwagi, krytyki, jaka wycena ??

W tytule jest wykup obligacji fojud I część, nie ma podziału na kapitał, odsetki czy też odsetki karne.
Jest jeszcze jedno wszystkie obligacje nadal wiszą na moim rachunku.

Z redaktorskiego obowiązku, pieniądze dotarły na moje konto.

Czy komuś już zaksięgowali jakiś wykup obligacji a jak tak to w jakiej proporcji, i czy bardzo naciskał na firmę ???

No mi mamy wodospad, jedno co mnie zastanawia to kto sprzedaje za tę kasę:
1 Jeżeli to posiadacz akcji c to łamie umowę;
2 Jeżeli to posiadacz akcji d to co to za sierota która czekała aż do teraz;

Mineły kolejne 2 tygodnie i cisza ...
Czy ktoś dostał jakieś nowe informacje ??

Na kiedy przewidujecie wprowadzenie akcji serii C ??

Raport z walnego jest tu:
www.newconnect.pl/?page=1045&a...

niestety poza tym iż nowych akcji ma być do 500 tyś. to nic nowego nie ma,

cena wraz z uzasadnieniem ma być w załącznikach ale ich już nie znalazłem.

Uwaga, uwaga !!!

W dniu wczorajszym zostało rozliczone te 10% obligacji na moim rachunku !!!

Promyk nadzieji hello1 hello1 hello1

Wiem że czasu są trudne, ale firma ma się świetnie

wiem to ja i fundusze

niestety nie podziela tego nikt inny a szkoda

Pomóżcie zrozumieć czemu tak jest !!!

U mnie też bez zmian !!

Nierozumiem dlaczego na to wszystko pozwala KDPW !!!

Osobiście uważam iż z nowymi inwestorami już dawno trwają rozmowy, pokuszę się nawet o stwierdzenie iż jakiś fundusz zapukał do drzwi a że potrzebuje akcji nie za parę złotych a za grubą kasę to przeprowadzą dla nich emisję.

Czy ktoś dostał już dokumenty ofertowe ??

Czy ktoś zna szczegóły porozumienia z inwestorami ??

W PB jest artykuł ale niestety nie mam dostępu do niego, jeżeli ktoś ma dostęp to proszę o jakieś informację !!!

Czy możesz przytoczyć jakieś konkrety na temat tego postępowania !!

Odświerze wątek bo wktótce mija nowy termin wykupu obligacji, czy tymrazem się uda ??

Witam, wkrótce mija nowy termin wykupu, czy tym razem się uda ??

No to jutro debiut, szkoda tylko że w ostatnim czasie prezes sprzedał akcje po 0,04 PLN a nas ubrał po 0,10 PLN.

Ale i tak myślę że będzie dobrze, w końcu obligacje zostały dobrze odebrane przez rynek.

akcje już mamy to teraz kiedy debiut ??

Debiut obligacji 15.VII.11

Widze że biorących udział w konkursie można podzielić na:
1 Skrajnych pesymistów - debiut jsw w granicach 136 PLN
2 Realistów 140 - 155 PLN
3 Marzycieli 160 PLN i więcej

hello1 hello1 hello1 hello1 hello1

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 23 grudnia 2020 10:59:47
Liczba wpisów: 179
[0,05% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,234 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +170,58% +34 116,32 zł 54 116,32 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło