Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

soonny

soonny

Ostatnie 10 wpisów
Debiut pozytywny hello1 hello1 hello1

Dziś kończymy możliwość zakupu.

Tą liczbę pobrań wyczytałem w memorandum, no nie wiem. angry3

Emisja na 1 mln akcj po 1,5 zł. Po emisji 7 mln akcji, z tego tylko 3 mln wchodzą do obrotu.

To jest chyba minimum dla nc.

Też to sprawdzałem, ta gra jest dopiero w produkcji i wypuścili wersje do testów, ale w swoim portfolio mają tytuły pobrane po milion razy - Dark Tower, Freddy Adventure itd.
To nie są nowicjusze którzy tylko marzą o super sprzedaży mam nadzieje że i z tą grą się im uda bo plany mają dość ambitne.

Popatrz też na wycenę, może i nie zarobili kroci ale przynajmniej są na plusie.

Właśnie ruszyła oferta kolejnego studia gier komputerowych i jak przeglądałem memorandum o dziwo ziemska wycena, mało tego studio ma doświadczenie i jest dochodowe coś nieprawdopodobnego !!!
hello1 hello1 hello1

Ja chyba się skuszę, jedyne co mnie niepokoi to wielkość oferty, sprzedają akcji za 1,5 miliona to jaka będzie redukcja? No i żadna instytucja się nie skusi.

Tak właściwie to nie pytałem który 🙁🙁🙁 bo dziś nic z tego

Ponoć w piątek, najdalej poniedziałek będą mieli kasę z ministerstwa to wtedy rozliczą resztę. Na ten moment brakuję im jakiegoś podpisu.

Mnie też niezmiernie interesuje ten debiut. Ciekawe co się wydarzy?

Jak coś to dajcie znać jak coś ustalicie bo ja też właśnie otwarłem kopertę z korespondencją od nich.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 28 czerwca 2018 10:35:52
Liczba wpisów: 176
[0,05% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,970 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d