pixelg
GINOROSSI - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3 4 5 6 7 8

GINOROSSI [GRI]

AKTUALNY KURS: 0,548 zł (+1,48%) 08-07-2019 15:00
SlawekW
Wpisów: 878
Wysłane: 27 lipca 2009 21:25:35 przy kursie: 4,38 zł
koszyk napisał(a):
Nikt nie udzieli Ci wyjaśnień w takiej materii.

Przy 2,50 będzie uzupełnienie komunikatu. Angel

Hmm, nie wiem, powinni to wyjasnic natychmiast, moze mala presje by trzeba na nich wywrzec. To kluczowa informacja dla wymowy tego komunikatu.

Ja mam spore doswiadczenia z CEDC, dzwonilem do nich zawsze, gdy mialem jakies watpliwosci i zawsze byli niezwykle uprzejmi i upewniali sie, ze jestem zadowolony z udzielonych informacji. Wszystko, co nie stanowilo "inside information" dawali na talerzu i pytali, czy sie najadlem i czy smakowalo. Ba! Jak nie bylo akurat w biurze dyrektora od IR, to oddzwaniali.

Edit: Dzwonilem do USA, nie probowalem do firmy PR, ktora za to jest odpowiedzialna w Polsce, ale nie dla tego, ze uznalem, ze mi nie powiedza, tylko pomysalem ze u zrodla bedzie szybciej i pewniej.
Mnie tez dopadł kryzys.. jem spleśniały ser, pije stare wino i jeżdżę autem bez dachu....
Edytowany: 27 lipca 2009 21:28

koszyk
Wpisów: 1 099
Wysłane: 27 lipca 2009 21:36:12 przy kursie: 4,38 zł
Dzięki za podpowiedź, naprawdę. Nigdy nie ćwiczyłem takiej scieżki.

Spróbuje maila może skrobnąć, aczkolwiek niepotwierdzona informacja, ma wartość zerową.

Jak odpiszą, to zapodam. Angel

Pozdrawiam.

Joker
Joker PREMIUM
Wpisów: 1 622
Wysłane: 27 lipca 2009 21:41:00 przy kursie: 4,38 zł
Może zawitam po raz kolejny na Owocowej, akcji nie mam, sentyment do spółki pozostał
Do siedziby mam kilka km

koszyk
Wysłane: 27 lipca 2009 21:46:19 przy kursie: 4,38 zł
Joker napisał(a):
Może zawitam po raz kolejny na Owocowej, akcji nie mam, sentyment do spółki pozostał
Do siedziby mam kilka km

To pozdrów ich serdecznie...love4
Zapytaj co słychać, jak buty się sprzedaja... Aha! czy warranty są za darmo, czy nie...Angel
Z góry Ci dziękuję.

SlawekW
Wysłane: 27 lipca 2009 21:53:43 przy kursie: 4,38 zł
W Wawce sa na Okopowej :)

Przy okazji, goraco zachecam wszystkich do kontaktowania sie ze spolkami i zadawania rzeczowych pytan.

Jesli nie bedziemy tego robic, to wlasnie beda takie komunikaty. Metoda Kurskiego: Ciemny lud wszystko kupi.

I rodzinna anegdota:

Moj ojciec w czasach najglebszej komuny wchodzil do ziejacych pustka sklepow miesnych i pytal: czy jest szynka? a poledwica wolowa jest?

A potem tlumaczyl: zeby mi nikt nigdy nie powiedzial, ze nie zamawiaja, BO NIKT NIE PYTA!!
Mnie tez dopadł kryzys.. jem spleśniały ser, pije stare wino i jeżdżę autem bez dachu....
Edytowany: 27 lipca 2009 21:54

Joker
Joker PREMIUM
Wpisów: 1 622
Wysłane: 27 lipca 2009 22:00:32 przy kursie: 4,38 zł
koszyk napisał(a):
Joker napisał(a):
Do siedziby mam kilka km

To pozdrów ich serdecznie...love4
Zapytaj co słychać, jak buty się sprzedaja... Aha! czy warranty są za darmo, czy nie...Angel
Z góry Ci dziękuję.
Ja o NWZA piszę
Wcześniej zapewne tam się nie pojawię

koszyk
Wysłane: 27 lipca 2009 22:06:13 przy kursie: 4,38 zł
Do NWZA, ukaże się jeszcze 5 komunikatów i wszystko będzie jasne.

To obszczymurski numer krótkodystansowy.Angel

inwestorgpw
Wpisów: 217
Wysłane: 27 lipca 2009 22:15:27 przy kursie: 4,38 zł
Czy BBI Capital zainwestuje w GR
Rubicon parters ma znalesc odbiorcow na 18 mln akcji z NE GR
7 mln akcji ma objac 5nfi
reszte obejmie bbi capital???
wlascicielem rubicon partners sa ludzie z bbi
5nfi poszlo ostatnio +20% bbi capital tez..

BBI Capital obejmie reszte akcji??

Becket
Wpisów: 52
Wysłane: 28 lipca 2009 06:37:31 przy kursie: 4,38 zł
wczoraj sie ukazał taki komunikat...

27.7.Warszawa(PAP) - Rubicon Partners Dom Maklerski oraz podmioty przez niego wskazane zamierzają objąć do 18.216.600 akcji serii G nowej emisji Gino Rossi - podała spółka w komunikacie.

Obecnie kapitał akcyjny Gino Rossi dzieli się na 13.620.286 akcji. Objęcie całej emisji przez Rubicon da według wyliczeń PAP 57,2 proc. udział w podwyższonym kapitale spółki.

"Zgodnie z umową, spółka zobowiązała się do zwołania do dnia 25 sierpnia 2009 r. Walnego Zgromadzenia, w którego porządku obrad będzie przewidziane m.in. podjęcie uchwały w sprawie emisji do 18.216.600 akcji z wyłączeniem prawa poboru, podjęcie uchwały w sprawie emisji warrantów subskrypcyjnych oraz zmiany w składzie Rady Nadzorczej" - napisano.

"Po podjęciu uchwał przez Walne Zgromadzenie i zarejestrowaniu przez sąd rejestrowy warunkowego podwyższenia kapitału, spółka zobowiązała się zaoferować Rubiconowi i podmiotom przez niego wskazanym (dalej: Inwestorzy), w wykonaniu uprawnień z warrantów subskrypcyjnych, akcje Spółki po cenie emisyjnej 1,50 zł, natomiast Inwestorzy są zobowiązani do objęcia i opłacenia gotówką tych akcji" - dodano.

Na poniedziałkowym zamknięciu papiery Gino Rossi wyceniono na 4,38 zł, po spadku o 5,8 proc.

Zgodnie z umową Rubicon wskazał dwóch kandydatów do rady nadzorczej spółki oraz wyznaczy jednego członka zarządu ds. finansowych.

"Umowa przewiduje ponadto, że inwestorzy, po uchwaleniu przez Walne Zgromadzenie uchwał o emisji kapitału warunkowego, na wezwanie spółki, udzielą jej finansowania zaliczkowego w wysokości do 8 mln zł. Kwota ta będzie następnie zaliczona na poczet opłacenia akcji nowej emisji obejmowanych przez inwestorów" - napisano.

Wcześniej przedstawiciele Gino Rossi informowali o zamiarach pozyskania inwestora, nie wykluczając oddania kontroli nad spółką. (PAP)

całość
stooq.pl/n/?f=263060&searc...

wg mnie powinno teraz pójść znów do góry :-)

koszyk
Wysłane: 28 lipca 2009 07:12:50 przy kursie: 4,38 zł
Czyli warranty za darmo...

Zarząd V Narodowego Funduszu Inwestycyjnego Victoria S.A. (dalej "Fundusz" lub "Emitent") informuje, że w dniu 27 lipca 2009 r. zawarł z Rubicon Partners Dom Maklerski SA (dalej: Rubicon) warunkowe porozumienie, na mocy którego Fundusz będzie uprawniony do nabycia od Rubiconu do 7.000.000 warrantów subskrypcyjnych, uprawniających do objęcia nie więcej niż 7.000.000 akcji nowej emisji spółki Gino Rossi S.A., jakie będą przysługiwały Rubiconowi w wyniku realizacji umowy inwestycyjnej, podpisanej pomiędzy Rubicon a Gino Rossi S.A., o której spółka Gino Rossi poinformowała raportem bieżącym nr 71/2009 (z 27 lipca 2009 r.) w dniu dzisiejszym. Warunkiem wejścia w życie porozumienia jest uchwalenie przez Walne Zgromadzenie Gino Rossi S.A. uchwały o emisji warrantów subskrypcyjnych oraz o warunkowym podniesieniu kapitału zakładowego.

Fundusz nabędzie warranty od Rubiconu za łączną cenę 1 zł. Cena emisyjna akcji Gino Rossi S.A. obejmowanych w wykonaniu warrantów będzie wynosiła 1,5 zł za jedną akcję, tzn., że łączna inwestycja Funduszu w akcje nowej emisji Gino Rossi S.A. wyniesie maksymalnie 10,5 mln zł.

Kryterium pozwalającym uznać podpisane porozumienie za umowę znaczącą jest potencjalna wartość inwestycji realizowanej w wyniku wykonania porozumienia w stosunku do kapitałów własnych Funduszu

Alexey
Wpisów: 489
Wysłane: 28 lipca 2009 11:11:28 przy kursie: 3,50 zł
Jarbas stary spekulancie, jak Ci sie podoba ten spadajacy topor? Think
ja podstawilem kosztyk po 3,60 i troche wpadlo. ale malo, boje sie ;)
In the name of all that which does not suck!

koszyk
Wysłane: 28 lipca 2009 11:27:24 przy kursie: 3,50 zł
Jak nie bedzie taniej, to bedzie cud...

SlawekW
Wysłane: 28 lipca 2009 12:37:45 przy kursie: 3,50 zł
Becket napisał(a):
wczoraj sie ukazał taki komunikat...

[...]

wg mnie powinno teraz pójść znów do góry :-)

I wczoraj go tutaj dosc obszernie juz omawialismy...

koszyk
Wysłane: 28 lipca 2009 12:47:07 przy kursie: 3,50 zł
Po tych operacjach WK 1 akcji będzie wynosiła ca. 2,5 złotego.
Średnia dla branży C/WK wynosi niecałe dwa.
Czyli jak na razie przedział cenowy dla Gino, mozna by oszacować na 2,5 - 5 zł.
Trochę duże te widełki. Połowę sprzedałem na open, się zobaczy dalej.

kubetson
Wpisów: 30
Wysłane: 28 lipca 2009 15:40:44 przy kursie: 3,50 zł
Ja przed chwilą złapałem trochę sztuk. Ostatnie moje transakcje to o kant dupe potłuc, mam silną potrzebe się odbicia i poprawienia sobie humoru. Więc zaryzykujem

SlawekW
Wysłane: 28 lipca 2009 19:34:05 przy kursie: 3,50 zł
Mam przymusowa przerwe w pracy, to jeszcze cos tu napisze, bo sie zaangazowalem w watek.

Jestem mianowicie ciekaw, co sadzicie o produktach oferowanych przez GR?

Moje osobiste zdanie jest takie, ze oferuja przedziwne produkty. Mialem niedawno okazje z blliska sie temu przyjrzec, bo poprosil mnie kumpel, zebym mu sie pomogl ubrac na slub. Poniewaz ma mega nietypowe rozmiary wszystkiego, to skonczylo sie to piecioma rajdami po wszelkich sklepach z ciuchami i akcesoriami.

Zeby zawezic to do obuwia: wiekszosc butow meskich oferowanych przez GR nadaje sie raczej do cyrku, niz na ulice/do biura/gdziekolwiek. Te wszystkie pantofelki w cetki wezowe z klamerka z tygryskiem w locie... brrrr.

Jesli juz znalazly sie jakies na pierwszy rzut oka porzadnie wygladajace polbuty dla normalnego faceta, to w dotyku byly dosc podejrzane i kosztowaly 400+ PLN. To ja wole zdecydowanie kupic za 600-700 PLN Lloydsy, ktore po 5 latach nadal wygladaja jak nowe, albo nawet Church's za 1200, bo i tak wyjdzie taniej na dluga mete. I jest dodatkowy bonus: pamietacie te scene ze Sneakers?

-There are people wanting to see you...
-Shoes?
-Expensive...
-Let them in!

Oczywiscie jest to wylacznie moja osobista percepcja tej marki i moze wlasnie takie buty, jak oni oferuja sprzedaja sie genialnie. Ponadto nie mam pojecia, jak stoja z damskimi, a na tym jak mi sie wydaje, glownie robi sie kase w tej branzy. Facet jak ma 3 pary porzadnych butow, jest zwykle happy, kobieta bez 30 par nie ma w czym wyjsc.

Zaznaczam raz jeszcze, ze to wylacznie moja bardzo subiektywna opinia (prowadzilismy podobna dyskusje na Graalu), ale ja nie wierze w ten model biznesu.
Edytowany: 28 lipca 2009 19:35

TheBlackHorse
Wpisów: 1 410
Wysłane: 28 lipca 2009 21:12:17 przy kursie: 3,50 zł
Sławku co do butów GR. Hmm... Jeśli chcesz nosić modne buty nie ubierzesz GR, bo one są po prostu nie na czasie. Chyba, że masz styl jak niejaki Paolo Cozza. Klamerki, czuby, skóra z węża (dobre) i różne inne bajery bardziej nadają się na odpust niż do codziennego użytku. Od wielu lat związany jestem dość mocno z modą i powiem Ci szczerze, że rozmowa o GR wywołuje zawsze uśmiechy na twarzach. Tego po prostu się nie nosi, ale oczywiście o gustach się nie dyskutuje... Każdy zakłada co mu się podoba. Wiele osób uważa w dalszym ciągu, że GR to marka włoska Sick . Buty te kierowane są raczej do większości społeczeństwa. Niestety, nie oszukujmy się, większość ludzi nie ma pojęcia o modzie. Chociażby te pozapinane wszystkie guziki w marynarkach niczym w skafandrach... angry7
Zgadzam się z Tobą, co do jakości obuwia marki Lloyd. Naprawdę świetne wykonanie. Ręczne szyte buty w większości przypadków tworzone z kilkudziesięciu do kilkuset kawałków skóry. Oferują obuwie klasyczne i coraz więcej produktów "na topie".
Jeśli kogoś nie stać na Lloyd'y zawsze może skusić się na produkty marki ZARA aczkolwiek ostrzegam, trwałość bardzo słaba. Po jednym sezonie praktycznie do wyrzucenia. Co przemawia za tą firmą? Ano to, że zrzynają z największych światowych marek na potęgę, zmieniając jedynie szczegóły, ale to gwarantuje im, że zawsze oferowane produkty są na czasie.
Czy facet z trzema parami butów może czuć się happy? Możliwe... Sam mam około 30 tylko dlatego, że lubię mieć buty na każdą okazję blackeye .

Sorki WD king za ten wpis...
You can't judge a fish by lookin' in the pond
You can't judge right from looking at the wrong
You can't judge one by looking at the other
You can't judge a book by looking at the cover
Oh can't you see, oh you misjudge me
I look like a farmer, but I'm a lover!

koszyk
Wysłane: 28 lipca 2009 21:31:33 przy kursie: 3,50 zł
Za emisję po 1,50 prędzej ciżmy z łyka lipowego załoze, niz wzuję ich wieśniackie papcie! Angel

kyle
Wpisów: 48
Wysłane: 29 lipca 2009 22:07:09 przy kursie: 3,00 zł
a teraz pytanie: czy kurs spadnie do wartości emisyjnej nowych akcji?? jest nerwowo, więc może będzie spektakularny 50% spadek...

owner
Wpisów: 2 859
Wysłane: 29 lipca 2009 22:12:04 przy kursie: 3,00 zł
TheBlackHorse napisał(a):
Czy facet z trzema parami butów może czuć się happy? Możliwe... Sam mam około 30 tylko dlatego, że lubię mieć buty na każdą okazję blackeye

kurde ja mam 3 pary Eh? ale to może dlatego że jestem minimalistą i nie licze tych trepów zimowych i kapci Angel sory za oftop

edit: a nie, teraz policzyłem to z 6 par mam jednak
EEX
Edytowany: 29 lipca 2009 22:19

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3 4 5 6 7 8