pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Joker

Joker

Ostatnie 10 wpisów
Nie mogłem się doszukać Spółki na forum, więc założyłem wątek- mam nadzieję że nie dubluje.

Widać duże ożywienie na rynku obligacji w ostatnim miesiącu. PCC Exol, Ghelamco skończyły się ogromnymi redukcjami. Niestety też pojawia się co raz więcej śmieci, więc trzeba zachować czujność.

Na główne stronie SW artykuł o nowej emisji: www.stockwatch.pl/wiadomosci/r...

Jak na tak duży podmiot to płacą wyjątkowo wysoko. Wydaję się, że Spółka zdrowa pod kątem finansowym. Ale zawsze ostrożnie podchodzę do tak dynamicznie rozwijających się podmiotów.

Ktoś sięgał po ich obligacje? A może nabywał mieszkanie?

Tez dostajecie jakies dziwne propozycje od firmy A.... dotyczace zamiany obligacji GetBack na ich dlug?
Smierdzi to strasznie. Ktos cos wie?

jenes napisał(a):
------

Bez urazy, ale to nie okręcenie chodzi, ale różnice doświadczeń w obyciu z rynkiem kapitałowym.
Mnie interesuje rynek obligacji i zarówno Biomed Lublin jak i Wittchen są przykładem Spółek publicznych, które w ramach postępowania układowego wykonały swoje zobowiązania w tym zakresie.
Tutaj nie ma co dyskutować.

Teoretyzować to potrafisz.
Biomed obligacje w ramach układu wykupił wszystkie i nikt na nich nie stracił ani złotówki. Nawet oprocentowanie nie uległo obniżeniu.
A czy z formalnego punktu widzenia układ jeszcze jest w realizacji, czy nie to jakie to ma znaczenia dla obligatariuszy Biomedu? ŻADNE. Biomed jest pozytywnym przykładem powodzenia układu zawartego z wierzycielami i koniec!

Ps. Już nie chcę mi się opisywać szczegółowo sytuacji w BML bo to bez sensu na tym wątku. Nie mniej Spółka przy współudziale akcjonariuszy większościowych, banków i domu maklerskiego (chyba Michael Strom) wykonała bardzo dobrą robotę i wychodzi na prostą.

Podobnie Wittchen swego czasu i wiele innych Spółek mniej medialnych i poza giełdowych.

Inaczej czytasz, jak wiesz, że na pewno wiele rzeczy tam znajdziesz. Łatwiej sie wtedy wymadrzac.

Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Nie zarobisz czekając na PKO po 10 zł albo wieszcząc nadciągającą besse.
Wiem, że ciężko się pogodzić z tym, że nie wykorzystało się potencjału rynku ale takie są uroki giełdy.
Piszesz o rzeczach o których pisze się od kilkudziesięciu lat w USA i... co z tego, że tak jest? Nic.

Ipopema może być gwiazdą jak zacznie wracać pozytywny sentyment do rynku finansowego.
Przejęli ogromną bazę kontaktów po Trigon TFI. A nie jest to byle jaka baza, bo dotyczy FIZów w większości niepublicznych, a więc stoją za nimi klienci, którzy byli skłoni zainwestować co najmniej 40k EUR w jeden produkt.

Ale póki co mają z tym wszystkim dużo problemów. Wiele funduszy zapewne jest w katastrofalnej sytuacji. Można się domyślać, że nawet w wieku funduszach nie ma odpowiedniej gotówki aby wypłacić mf;

Jak to mądrze rozegrają to i akcjonariusze ponadprzeciętnie na tym skorzystają.

Trochę dzisiejsza sesja wygląda na pułapkę zastawioną na tych co w końcu zmiękli i wskoczyli do odjeżdżającego pociągu ale pociąg jakby jednak chciał zawrócić.Think

januszw napisał(a):
januszw napisał(a):
Brak dywidendy ,zysk jezeli bedzie to symboliczny ,z zakupem akcji mozna sie zastanawic ponizej 10zł.
Ta ocena jak najbardziej aktualna.
Janusz cena 10 zł jest nadal realne? Prośba o aktualizacje analizy. Think

Ktoś mi odpowie co w tych 'cudownych' raportach finansowych kryje się pod pozycją: Aktualizacja wartości aktywów finansowych ?

Informacje
Stopień: Złotousty
Ostatnia wizyta: 4 lipca 2020 06:20:48
Liczba wpisów: 1 622
[0,46% wszystkich postów / 0,39 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,595 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +127,74% +25 547,27 zł 45 547,27 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d