pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

owner

owner

Ostatnie 10 wpisów
anty_teresa napisał(a):
Zdradzę sekret - jeśli kurs spółki nie spadnie dziś bądź jutro nie spadnie poniżej 13,70 to Twoja czerwona linia pójdzie w górę. Tak rysowane ORGR też już się potwierdziło, bo przecież wykres wyszedł ponad linię szyi.

Zawsze jest też druga strona medalu. Wedle V. Sprendeo można mówić jak zostanie złamana linia trendu i dodatkowo poważny opór ponad nią. Na razie do tego daleko... Ponadto wskaźnik AD wskazuje cały czas na dystrybucję waloru. ADX opada, więc nawet potencjalne przecięcie DI- od dołu przez DI+ będzie tylko korektą trendu spadkowego - słabego ale spadkowego. Przynajmniej na razie tak to wygląda - Korekta.


kliknij, aby powiększyć


jeśli już przytaczasz Sperandeo to źle narysowałeś linię trendu :P
EEX

może i w pewnym sensie mieli racje ale nijak sie ma to do rzeczywistości

no tak pogrzebałem w googlu i teraz widać że anlytyk nie miał kompletnie racji co do lotosu
EEX

a ta pani nie wyleciała pożniej z pracy? nie pamiętam, skoro nie mozna wycenić to po grzyba sie pisze 0????? ludzie sie tym sugerują!
EEX

rekomendacja była jak widać bardzo trafna, 2 lata pozniej lotos kosztował 45zł, kto posłuchał rekomendacji pewnie był bardzo szczęsliwy dlatego tymbardziej dziwie się ze tutaj padło coś podobnego, spółka bez astany i właściwie bez nowych odbiorców zarabia 10-15mln rocznie i jest warta 0...
EEX

"Bez uruchomienia nowej instalacji oraz znalezienia nowych odbiorców można powiedzieć, że wartość ekonomiczna spółki jest bliska zera."

bez instalacji i nowych odbiorców spółka jest warta zero, to zdanie jest na poziomie rekomendacji dla lotosu
EEX

" Posiadaczy powinien dodatkowo martwić fakt, iż płynnie nastąpiło przejście w dół poziomu 13-12,70 zł, ponieważ tam było zgrupowanie zniesień Fibo, stanowiące wsparcie."

thumbright

to że Ty tam widzisz jakis fibo to nie znaczy ze rynek tez widzi, mnie tam to zejscie nie martwi, poziom bez znaczenia, bardziej bym się obawiał zejscia poniżej ostatniego dołka
EEX

mackopl napisał(a):
Mam wrażenie, że ta spółka jest idealnym przykładem razem z Cormay na pryskające marzenia...
Jeszcze lepszym przykładem na trend jest twoim przyjacielem :)


trend przyjacielem, a na eko trend długoterminowy jest jaki?
EEX

a jak inaczej nazwać zapewnianie w grudniu 2014 że się podtrzymuje prognozy wiedząc że 1 z większych kontrachentów od kwietnia (pół roku wcześniej sic!!!) wstrzymał odbiór towaru, pomijam zapewnianie przez zarząd przez niemal cały 2014r że wszystko jest w porządku i sprzedaż idzie zgodnie z planem, ryzyka się materializują ale nikt nie brał pod uwagę że otwarcie zakładu przeciągnie sie o 2 lata a wsumie nie wiadomo czy nie dłużej bo cały czas nie działa, kurs urósł bo dyskontował otwarcie zakładu które nie nastąpiło i stąd niemal 2 letnia korekta, cała wycena eko opierała się na zakładzie w astanie który do tej pory nie działa ale nikt o tym nie widział 2 lata temu
EEX

mocno zredukowany ale jestem cały czas, może kiedyś tą astanę uruchomią tylko żeby do tego czasu zbyt duża konkurencja nie urosła bo już w słowa bokuna że są liderem i unikalna technologia to raczej nie prawda Liar zarząd oszuści i tyle. spółka bynajmniej nie jest spisana na straty ale dopóki nie uruchomią zakładu to szkoda na nią czasu
EEX

rafsty napisał(a):
Gambling napisał(a):
jak przewidujecie - czy eskalacja może wpłynąć na sytuację tak, że będzie problem z przejechaniem ciężarówką z Kazachstanu, czy raczej nawet przy umiarkowanie pesymistycznym scenariuszu (takim bez wojny ale z sankcjami na szeroko), takie aktywności nie będą wstrzymywane?


Jak znam styl działania rosyjskich służb państwowych, to obstawiałbym jednak, że jest ryzyko obstrukcji.


no pewnie, zamknął swoje granice a gaz i rope będzie odbierało chyba ufo
EEX

Informacje
Stopień: Kaznodzieja
Dołączył: 16 września 2008
Ostatnia wizyta: 21 grudnia 2018 20:47:38
Liczba wpisów: 2 859
[0,80% wszystkich postów / 0,65 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,444 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d