pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Becket

Becket

Ostatnie 10 wpisów
cześć,
na internecie sie pojawił artykuł:
gf24.pl/wydarzenia/kraj/item/4...
w KGHM jest faktycznie tak źle ? ostatnie wzrosty to bańka mydlana ?

tak czytam to i nie wierze w to co się dzieje:/ mam pakiet tego kupiony po 2zł... i teraz kompletnie nie wiem co mam zrobic.
Uśrednić w dół, sprzedać, czy trzymać i czekać...pieniędzy narazie nie potrzebuje, ale i zamrażać na niewiadomo jak długi okres też mi się nie uśmiecha
a Wy co myślicie?

Kod:
mod: informowanie o stanie portfela i własnych transakcjach narusza regulamin serwisu.
ponadto forum nie jest miejscem na zasięganie ani udzielanie porad inwestycyjnych.

pacher napisał(a):
dzis skonczymy na 5.50hello1 hello1

po czym to wnosisz ?

no wyniki z tego co widziałem gorsze co do kwartału r/r... ale wizje na przyszłośc to ta spółka ma- nowa emisja z pp, chęć wejśia na rynek główny, nowe kontrakty...
zobaczymy :)

Niedawno zacząłem śledzić poczynania tej spółki i rzeczywiście jej działalność jest bardzo nowatorska i perspektywiczna.... niestety przegapiłem dobry moment wejścia w nią i teraz nie wiem- czy kupić po obecnie cenie, czy poczekac na korektę [o ile takowa nastąpi...]

prosze inny io opinie :]

Cytat:
"New World Resources (NWR) informuje, że jego spółka zależna OKD podpisała porozumienie ze związkami zawodowymi. Nowa umowa obowiązuje do końca 2012 roku" - czytamy w komunikacie.

www.wnp.pl/wiadomosci/spolka-z...

myśle, że porozumienie i mrozy w Europie wymusza wzrost cen węgla i akcji nwr...

coś nie bardzo z tym krótkoterminowym trendem rosnącym :/
obroty znikome... wolumen to samo :/

jakos wpisy na tej spółce zamarły, a trzeba tu troche to ozywić, bo ładnie społka sie wybiła przez ostatnie 10 dni :-)
gra ktoś na niej ?
moge kogoś poprosić by zrobił ładne at dla niej :-)

straszna nędza z obrotami :/

odnośnie idm...
cos ostatnio kurs chyba przeszedł w trend boczny...
byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś kto sie zna dużo lepiej niż ja zerknął na te spółkę i wypowiedział sie na jej temat :)

provi napisał(a):
stooq.com/q/a/?s=lcc&i=120...

tutaj sporo można wkrótce zarobić... bo zasięg trójkąta to ok. 1,9 zł...

kurs wybił się górą i to bardzo znacząco i to przy bardzo sporych obrotach... powinien teraz zwyżkować-
dobrze czytam ?

skąd taki dzisiejszy zjazd ? ;/ wie ktoś czym jest spowodowany ?

miałbym prośbę, ...
czy byłby ktoś tak dobry i zrobił analize techniczna i fundamentalną do tej spółki ?
co tak patrząc na wykres to od maja wg mnie jest tu trend boczny, co mnie troche frustruje, bo kasa zamrożona, a kurs sie konsoliduje i nie wiem jak sie tu ten trend rozwinie
dzieki i pozdrawiam ;-)

bardzo dzięki ;-)) przyda mi sie jakoś do podjęcia decyzji co teraz zrobić :)
sprzedać, czy zostawić
jak zostawić, czy np w przypadku korekty nie dokupić więcej

Widziałem, że Ty kupiłes przy niższym kursie i pewnie dużo więcej masz tego niż ja - ja mam tylko 25szt i to mnie martwi puke_l taki piekny pociąg, a ja mam tylko 25wagonów Think ale lipa :/

dziś jest 15.08- za niecałe 2tyg bedzie publikowany raport- chyba sie wstrzymam ze sprzedaza i ogłoszeniem wyników z raportu. Być może pozytywne oczekiwania w stosunku do tych wyników bedą silniejsze od AT, która jest wyraźnie negatywna king

dopisuje sie jako Beket ;-)

żartry żartami, ale rozmarzyłem sie o takich zyskach ... hehe :) podejrzewam jak kazdy ... wav

jak tak będzie szybko szło (przyjmując 10%dziennie) to zajmie mu to jakieś 90dni... kurcze 3msc king to by było pieknie king

byłbym zainteresowany, ponieważ zbieram dwójki :)
napisałem wiadomość na prv :)

no ja też się nad tym zastanawiałem już :-) pewnie dałoby jakoś rade, tylko pytanie właśnie co i ile kosztuje
jakby ktoś kto gra się wypowiedział byłby mile widziane konkrety king

nocnygracz napisał(a):
Maciek1981 napisał(a):

i poleci jeszcze w granice 1.90 lub nawet 1.70 :)

Poczekamy, zobaczymy.

zawsze bedzie można uśrednić w dół... hehehe king

może sie ktoś pokusić o wyjasnienie co sie stało z ideemem na koniec sesji ? poleciał 5,5% ... dużo :/

hm...
ja też jestem za uśrednianiem w doł... przekonałem sie ostatnio na pkobp... idealnie sie wstrzeliłem w dołek po 24zł... dzięki temu jak tylko skończyło sie zamieszanie w pko i kurs zaczął rosnąć odrobiłem straty i zrealizowałem zyski king ... gdyby nie uśrednienie to musiałbym czekac dużo dłużej i mniejsze zyski bym miał

jestem za, ale nie wszędzie i nie zawsze...- jak przedmówcy powiedzieli- zalezy od papieru przede wszystkim

Vox napisał(a):
wyleczyłem się z łapania dołków. w dłuższym terminie to i tak bez znaczenia.
a łapanie nigdy mi nie wychodziło.

co nie zmienia faktu, że dylemat dokupienia pozostaje angry3

hm... no to nie wiem, co teraz zrobić- czy wejść jeszcze w nwr, czy sobie podarować i poczekać właśnie na korekte... ostatnio bardzo sporo rosło także nawet byłaby wskazana i uzdrawiająca :D

Vox napisał(a):
w sumie myślę że trochę wtopiłem. zamiast dywersyfikować
portfel na 10 spółek, trzeba było 100% w NWR wpakować angry3
dzisiaj dobrałem kolejny pakiecik, ale ciągle mi mało blah5
sprzedam jakiegoś gniota, i tu przerzucę.

Vox, myślisz, że nwr jeszcze bedzie rosło ? W ciągu miesiąca urosło koło 50%... dużo i krótkim okresie czasu... myśle, że jakaś korekta powinna sie w najbliższym czasie pojawić ?

wczoraj sie ukazał taki komunikat...

27.7.Warszawa(PAP) - Rubicon Partners Dom Maklerski oraz podmioty przez niego wskazane zamierzają objąć do 18.216.600 akcji serii G nowej emisji Gino Rossi - podała spółka w komunikacie.

Obecnie kapitał akcyjny Gino Rossi dzieli się na 13.620.286 akcji. Objęcie całej emisji przez Rubicon da według wyliczeń PAP 57,2 proc. udział w podwyższonym kapitale spółki.

"Zgodnie z umową, spółka zobowiązała się do zwołania do dnia 25 sierpnia 2009 r. Walnego Zgromadzenia, w którego porządku obrad będzie przewidziane m.in. podjęcie uchwały w sprawie emisji do 18.216.600 akcji z wyłączeniem prawa poboru, podjęcie uchwały w sprawie emisji warrantów subskrypcyjnych oraz zmiany w składzie Rady Nadzorczej" - napisano.

"Po podjęciu uchwał przez Walne Zgromadzenie i zarejestrowaniu przez sąd rejestrowy warunkowego podwyższenia kapitału, spółka zobowiązała się zaoferować Rubiconowi i podmiotom przez niego wskazanym (dalej: Inwestorzy), w wykonaniu uprawnień z warrantów subskrypcyjnych, akcje Spółki po cenie emisyjnej 1,50 zł, natomiast Inwestorzy są zobowiązani do objęcia i opłacenia gotówką tych akcji" - dodano.

Na poniedziałkowym zamknięciu papiery Gino Rossi wyceniono na 4,38 zł, po spadku o 5,8 proc.

Zgodnie z umową Rubicon wskazał dwóch kandydatów do rady nadzorczej spółki oraz wyznaczy jednego członka zarządu ds. finansowych.

"Umowa przewiduje ponadto, że inwestorzy, po uchwaleniu przez Walne Zgromadzenie uchwał o emisji kapitału warunkowego, na wezwanie spółki, udzielą jej finansowania zaliczkowego w wysokości do 8 mln zł. Kwota ta będzie następnie zaliczona na poczet opłacenia akcji nowej emisji obejmowanych przez inwestorów" - napisano.

Wcześniej przedstawiciele Gino Rossi informowali o zamiarach pozyskania inwestora, nie wykluczając oddania kontroli nad spółką. (PAP)

całość
stooq.pl/n/?f=263060&searc...

wg mnie powinno teraz pójść znów do góry :-)

Witam !

Posiada ktoś z obecnych na forum wykaz spółek, które maja w planach IPO na GPW do końca 2009 roku ?

pozdrawiam

ja ostatnio zauważyłem przy sprzedazy pkobp bardzo powazny błąd u siebie- napewno sie powieli- mowa o niekosnekwencji oraz słabym charakterze blah5
przykładem u mnie właśnie jest ostatnie zamieszanie wokół pkobp... przez cały okres gdzie mowa była o dywidendzie (SP zamieszał) potem zawirowanie wokół prezesury... trwało to chyba jakiś ponad 1msc- przez ten okres trzymałem akcje, bo oscylowały wokół poziomu kupna... uspokoiło się, dwa dni wzrostu jeszcze potrzymałem i wysiadłem na poziomie 27.50, a pociąg już beze mnie podązył dalej na północ dochodząc do 32zł...
co tu dużo mówić spanikowałem lekkin wahaniem w ciągu dnia, a że był ustawiony sl za wysoko to sie sprzedało...
giełda uczy silnego charakteru i konsekwencji w działaniu i podjętych strategiiking

no i już po wszystkim- ustalono 1zł...

mam jednocześnie pytanie- może mi ktoś wytłumaczyć co sie stało na dogrywce i tuż przed ? czemu tak gwałtownie i bardzo poleciał ?

jutro wszystko bedzie wiadaomo- 30. czerwiec to data wza. Zobacyzmy co tam dokładnie bedzie ustalone.. Silenced

I ja coś dodam odnośnie OFE... tak sie składa, że jestem przedstawicielem jednego z funduszy na rynku... a jako, że w swojej ofercie mam mnóstwo innych (lepszych) produktów tego nie oferuje... dlaczego ? otóż dlatego, że jest ma bardzo słabe wyniki puke_l prawda jest taka, że przed jakieś 2-3 msc temu, jak skład portfela był złożony głównie z obligacji, które tak na dobrą sprawe nie obsunęły się w dobie kryzysu udało sie nam zająć nawet pierwsze miejsce w rankingu stóp zwrotu z np 1-2-3msc. Teraz jak rynek akcji już pomału odrabia straty inwestowanie w obligacje przestaje mieć racje bytu- oczywiście zgodnie z proporcjami podanymi przez naszego ustawodawce salute

Prawda jest taka, że ludzie w moim wieku (tj koło 24lat) jak sobie sami nie wypracują i nie odłążą na emeryture to jej mieć nie będą king

Jeden z wykładowców, notabene, inwestor giełdowy, forexowy itp itd powiedział mi kiedyś na zajęciach bardzo 'smutne' zdanie, ale jakże realne zarazem...
"W Polsce jest jak w USA jeśli chodzi o system emerytalny... Jest to piękny system dlatego, że ... go nie ma".king

Ja sie tu podpisuje i jak bede chciał jako tako zyć na emeryturze nie moge liczyć na ZUSy, Srusy, OFE, i inne jakieś państwowe badziwia- jak sobie sam nie odłoże i nie zadbam o swój interes to zdechne w wieku 60lat (jak dożyje thumbright ) z głodu jak ruda mysz...

pozdrawiam

siwy napisał(a):
Z tego mieszania może powstać całkiem niezła miesznka wybuchowa.

"Uważamy, że celem emisji aż 650 mln akcji w PKO BP mogłoby być nie tylko dokapitalizowanie PKO BP. Część środków może zostać przeznaczona na wzmocnienie bazy kapitałowej banku (ok. 5 mld zł), jednak pozostałe środki musiałaby zostać przeznaczone na akwizycje. Naszym zdaniem, jednym z możliwych scenariuszy jest akwizycja udziałów w PZU"

ano zaczyna sie... strasznie dużo artykułów pojawiło sie o możliwych przejęciach przez PKO...

investkid napisał(a):
mysle ze tegoroczna wyplata dywid jest ostatnia tej wielkosci w przeciagu nastepych 6 lat.

jestem bardzo ciekaw skąd masz takie informacje ? w ogóle czytając Twoje wpisy wszystkie zdania przez Ciebie traktuje jak obietnice przed wyborcze...
podeprzyj je jakimiś dododami, a jestem przekonany, że nie tylko ja zmienie opinie o Twoich postach...

szooler napisał(a):
Becket napisał(a):

po czym wnioskujesz, że mam talent ? binky po tym jak zbudowałem portefl w którym znajduą się obecnie akcje 2 spółek ?

Odniosłem się do Twojego wpisu na wątku Indywidualne kroniki giełdowe,bodaj.Dobra passa samych zyskownych transakcji,to zdarza się nieczęsto,i nielicznym.Tym bardziej bez doświadczenia.salute

a ja sie właśnie tego obawiam... wiesz, że na początku będą same zyski, uwierze w swoje siły, możliwości, kapitał ipt, wejde w następną spółke i ... popłynę... wiesz do czego zmierzam ? Doświadczenia nie mam, ale chce je zdobyc tak szybko jak się da- narazie wziąłem sie za studiowanie Murphy'ego i jego rynków, ale wiem, że to za mało...

jaki mógłbym być następny mój krok jesli chodzi o zdobywanie wiedzy ?

szooler napisał(a):

Tu obok na innym wątku podałeś Twój portfel i transakcje.Na piątkę.Niczego nie zmieniaj,drobne zmiany,kosmetyka zwana doświadczeniem.Jeszcze nie zaraziłeś się giełdową gorączką,która większości opróżnia kieszenie.Masz talent do tej gry.Jak Janko Muzykant.Boo hoo!

po czym wnioskujesz, że mam talent ? binky po tym jak zbudowałem portefl w którym znajduą się obecnie akcje 2 spółek ? No pochlebiasz mi, ale obawiam sie, że jest to złudne... narazie jest wychodzenie z dołka i nie ma raczej (moim zdaniem) możliwości utraty kasy (oczywiście robić trzeba wszystko z głową)... tak myśle angel4

zresztą jakby nie patrzec to i tak dalej chce sie rozwijac, poznawac, uczyć itp itd, bo wiem, że to zapewni mi możliwości, a jak do tego dołoże doświadczenie, które mam nadzieje, jak najszybciej nadrobić, w stosunku do pozostałych forumowiczów to wtedy będę naprawde zadowolony z siebie i swojej postawyDancing
tymczasem jestem na samym poczatku drogi...

Podobnie jak adamos też myśle o LCC. Wszystkie projekty, które spółka ma podane na stronie są narazie w fazach przygotowań. Najbardziej wyczekiwanym jest chyba ten SkyTower. Okres koło 2-3lat, czyli takie fajny dłuższy termin na tę spółkę king tak myśle, że jego realizacja a później oddanie do użytku sprawi, że ceny pójdą w górę...
co o tym myślicie ? Takie realizacje będą mieć wpływa na wycene spółki i ich akcji ?

tak z innej beczki- znajomy wpłacił już zaliczke na jeden apartament w Sky... jak mi powiedział jaki metraż i ile zł/m2 to sie przeraziłem. Metraż to prawie jak dom, a cena to chyba ładnych kilka tyś złblah5

Witam !

no chciałbym się właczyć do dyskusji, ale mam zerową wiedze na temat Elliotta, więc poprosiłbym o jakies podstawy: ksiązki, artykuły, jakieś inne fora lub cokolwiek innego by móc dobrze zacząć love4

dziekuje i pozdrawiam

a jak sie dokształćem to bedziemy dewagowac w więcej od=sób

pzdr !

no, ale dalej nie wiem jak kto zaczynał - straszny off top zrobiliście :)
co robiliscie pierwsze, czy ksiązki, czy od razu szkolenie, czy najpierw at, potem af, czy na odwrót, czy może zaczynaliście od ogólnie ekonomii... ? Whistle

licze na odpowiedzi king

Miałbym prośbe do WD :)

Przeglądając i czytając forum doszedłem do wniosku, że masz ogromna widze na tematy giełdowe- i nie tylko king
z mojej strony gratulacje, ale chciałbym, byś napisał skąd masz tę widze :D
głupie pytanie, ale... czy masz jakieś wykształcenie specjalnie pod giełde, czy może jesteś po kursach, pewnie też wiele książek o tym przeczytałeś, dołożyłeś wieloletnie doświadczenie ...
bardzo by mi pomogło (a i pewnie nie mi, bo i innym też) jak zaczynałeś :) tak po krótce :)
czytam forum, ale masy spraw jeszcze nie rozumiem, bo nie mam dobrych podstaw. Nie wiem, szczerze powiem, od czego zacząc, by sie też nie zrazić do tego.

Oczywiście będzie super, jak też inni sie wypowiedzą jak to sie działo, jak zaczynali, od czego itp itdhello1

pozdrawiam

addi napisał(a):
owner napisał(a):
addi napisał(a):
Napewno będzie to NWR...

też mi się tak wydaje, że nwr ale skąd u Ciebie ta pewność?

Mam ileś tam systemów (automatycznych) i kilka z nich wskazuje na nwr. Mam też poważne wskazania na ... PKOBP i myślę, że będzie to drugi pewniak.

jestem tego samego zdania- od poniedziałku stawiam na PKObp. Powinno sie już uspokoić przez te zawirowania, zbyt długo dołował i odbił sie od wsparcia- ale zobaczymy blackeye byle sie sprawdziło, co napisałem thumbright

ja też nabyłem pakiet za 24zł i pewnie na tym papierze zagram długoterminowo... king

"Wypłata dywidendy i jednocześnie planowana rekordowa emisja akcji jest działaniem nieracjonalnym i jako takie zostało negatywnie odebrane przez rynek" - powiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej prezes Skrzypek.hm... ten skrzypek to mądry gość- tak samo jak ja- sądząc po kursie akcji też mógłbym to stwierdzić Angel

"Resort skarbu zdecyduje o wypłacie dywidendy z zysku PKO BP, jeżeli zostanie z powodzeniem przeprowadzona emisja nowych akcji banku - poinformowała wiceminister skarbu Joanna Schmid."

tu jest cały artykuł
www.pb.pl/a/2009/06/08/Schmid_...

Bedzie ciekawie... mam akcje PKO i teraz zastanawiam sie, czy nei dokupić i jednocześnie uśrednić w dól ...
jak myślicie dobry pomysł ?
zastanawiam sie też nad tym, czy kupić za całość kapitału, który mam, czy też zostawić troche i poczekać na PP

jak mówicie ? nie bardzo wiem co zrobić Think

hm... temat tego wątku był odnośnie jankesów i inwestowania na ichniejszym rynku :) a zrobiliście z tego starszny off binky hehehe
nie mam tego za złe, ale do sedna sprawy chciałbym wrócić salute
Watch jak tam prace i przygotowania ? przejrzałem teraz dopiero ten wątek i starsznie dawno był tu wpis- zmieniło się coś od tego czasu ? hello1
Osobiście też byłym zainteresowany 'jak sie to robi w usa', o ile nie zjadłby by mnie opłaty i prowizje blackeye
Może już udało sie wam coś tam zorganizować, otworzyć itp it

jeśli chodzi o nasze lokalne podwórko to ja tak myśle, że i tak idą wakacje, a w wakacje zawsze ropa idzie do góry- w ubiegłym roku z tego co pamiętam dochodziła już do 5zł/l- kilku groszy chyba brakowało.
To tez powinno wpłynąc na wzrost cen akcji PKNu i Lotosu

Bardzo jestem ciekaw, czy teraz lipiec-sierpień 95Pb dojdzie do piątki na tanksztelach blah5

adamos napisał(a):
Ceny akcji wielu spolek wydaja sie nadal atrakcyjne i tez ciagle mnie kusi czy nie dokupic cos nowego d'oh!
Buduje portfel na "longa"(a w zasadzie to juz koncze budowac) i ograniczylem sie do 7 pozycji,nie wiem czy to nie za malo? Jak slysze,ze niektorzy maja po kilkanascie spolek to zastanawiam sie czy bardziej tego nie rozbic..? Jaka jest wedlug was optymalna ilosc?

na chwilę obecną ja osobiście mam dwie spółki- miałem przez dłuższy czas 3, ale stwierdziłem, że pora zrealizowac zyski po 20% zwyżki :)

mysle, że dla każdego optymalna ilość będzie inna- w zależności od czasu ile możemy poświęcić, ile uwagi itp. od tego, jak bardzo chcemy dywersyfikować, ile mamy kasy itp itd. Powiedziałbym, że sprawa optymalności jest tutaj bardzo względna i indywidualna. Osobiście nie chciałbym powiedzmy 10spółek i w każdej zainwestowane po np 1000zł, bo może sie to wydać nieopłacalne np przy kupnie kghm, gdzie akcja obecnie plasuje sie w granicach 75-80zł

Takie jest moje zdanie, ale z przyjemnością wysłucham opinni innych :-)

czytam ten wątek i zauważyłem, że zdania są bardzo podzielone, ale to dobrze, bo jest dyskusja dzieki temu love4

znalazłem jeden artykuł, który, wg mnie, jest bardzo ciekawy i który przemawia, że jednak bassa pomału sie kończy hello1
www.parkiet.com/artykul/7,8184...

pozdrawiam i przyjemnego czytania :)

moje wszystkie transakcje wyglądały następująco Angel

chciałbym i bym był bardzo wdzieczny jeśli ktoś by spojrzał na nie chłodnym okiem i przeanalizował biorąc pod uwage historie, analize portfela, okres, stope zwrotu i wszystko co będzie możliwe hello1

1. PKOBP
a) kupno po 23.50zł (27.03) i kupno po 21.76zł (31.03) = uśrednienie kursu do ceny 22,47zł
b) sprzedaż po 28zł 05.05

c) kupno po 27.00zł (15.05)
b) nadal trzymam

2. LCCorp
a) kupno po 1.08zł (15.04)
b) sprzedaż 1,30zł (07.05)

c) kupno po 1.38 (27.05)
d nadal trzymam

3. IQP Partners (Newconnect)
a) kupno po 0.50zł (16.05)
b) sprzedaz po 0.61zł (25.05)

4. PKN
a) kupno po 26.65zł (15.05)
b) sprzedaz po 32.00zł (03.06)

Wszelkie wpisy, oceny, krytyka, pochwała itp itd będą bardzo mile widziane. Wypisujecie wszystkie swoje przemyślenia. Bedę naprawdę wdzieczny king

Pozdrawiam

owner napisał(a):
Decyzja zapadła i nie ma co rozmyślać bo się zamęczysz Angel

no ja własnie wiem, że zapadła, czasu nie cofne i takie tam... tylko jak sobie z tym dobrze poradzić ? grac zupełnie inna spółka później, czy może dalej na tej samej ?
Dopiero zaczynam i od samego początku chciałbym sie własnie 'tego radzenia' uczyć, bo nie ukrywam, że jest to dla mnie i ważne i trudne...

Witam !

Jak zauwżyliście dopiero zaczynam zarówno granie na giełdzie jak i udzielanie się na forum :)

Szukałem tematu który chce tu zacząc, ale nie znalazłem więc pozwole sobie napisać pierwszy post :)

Jak Wy sobie radzicie z kupnem/sprzedaża z psychologicznego punktu widzenia ? tzn, np 'czemu tak wczesnie sprzedałem, czemu nie poczekałem jeszcze jeden dzień?" albo 'trzeba było sprzedac kilka minut temu- na maxymalnym kursie"
Nie wiem potem czy np po sprzedazy spółki dalej ją obserwować, bo nie ukrywam, że czasem mnie krew zalewa jak patrze, że dzień po wyjścia z niej idzie np jeszcze 3-4% do góry... (dopiero zaczynam więc nie wyczuwam dobrego momentu do wyjścia- jeszcze nie wyczuwam:) )
tez tak macie, że mimo że danej spółki już nie macie dalej ją obserwujcie ? czy może szukacie całkowicie nowej ?

Pozdrawiam :)

morfeusz napisał(a):

Ja mam rachunek w DM PEKAO SA i jeżeli chodzi o zabezpieczenia no to za darmo przychodzą mi smsy z kodem autoryzacyjnym, usługa jest darmowa. Jedyny dodatkowy koszt jaki ponosze to 40 zł roczne prowadzenie rachunku. Nawet nie płacę za notowania bo obroty mnie zwalniają. Infolinia jest darmowa i działa od 7 do 22. Nie którzy konsultanci są na prawdę zorientowani w rynku i warto popytać ich o analizy itd. Dodatkowo kasa która zostaje mi na rachunku idzie na lokatę overnight. 0 problemów 0 stresu i nawet jest opcja negocjacji prowizji. Ja jestem zadowolony. System notowań nie jest idealny. Ale mi wystarcza. Co chwilę mają jakieś usprawienia także wygląda to coraz lepiej.

też mam rach w pekao... ile musi byc obrotów by było zwolnienie za notowania ?
osobiście bardzo zastanawiam sie nad pozostaniem w pekao, gdzie obecnie opłata wzrosła do 60zł na rok za prowadzenie angry3 (po II połowie roku opłata z tego co sie orientuje wynosi chyba 30zł) albo zmiana na boś
nie wiem co lepsze i co korzystniejsze biorąc pod uwage wszelkiego rodzaju opłaty, dostęp do analiz, pomocy- to dla mnie jest najważniejsze
interfejs dla mnie jest sprawą drugoplanową, bo tu sie zarabia, a rewia mody szyku i francji king

Witam !

No ja na tym forum tez jestem bardzo 'młodym osobnikiem' :) ale mam nadzieje, że to sie zmieni i oby jak najszybciej :)

Przygode z giełdą zacząłem w połowie marca tego roku- czyli praktycznie dośw nie mam żadnego... młody stażem, dośw, wiedzą i wszystkim innym :)
pierwsze akcje jakie kupiłem to było pkobp- zarobiłem na nich łądnie bo jakoś 20%.
Jestem jednak w pełni świadomy, że tereaz jest o tyle prosto, że wszystko poleciało w dół i pomału idzie do góry także nie trzeba wielkiej wiedzy, by zarobić.

Czytam forum i jestem przerażony ile rzeczy nie wiem, ile nie rozumiem... może z czasem mi sie wiedza poprawi :)

Licze na pomoc :)

pozdrawiam

Ja mam w pekao s.a. i z tego co zauważyłem to Dm tego banku nie daje w ogóle kredytu pod tę emisję. Zastaw tylko pod gotówkę na rachunku.

prowizja 'promocyjna' 0,29

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 27 kwietnia 2021 19:26:41
Liczba wpisów: 52
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,168 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +167,49% +33 498,69 zł 53 498,69 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło