pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

akkilles

akkilles

Ostatnie 10 wpisów
Jest nowy raport:

www.gpw.pl/komunikat?geru_id=3...

Prosimy o update wsakaźników
hello1

A czy porostu banki nie mogą zmodyfikować tabel dodając informacje o stałej marzy na kurs NBP np +-2% do waluty X. Uratowali by tym pozostałą część do spłaty.

Nie było tu żadnej abuzywnosci. Frankowicze nie mieli by tu z czym iśc do sądu

Cytat:
Zarząd Getin Holding S.A. z siedzibą we Wrocławiu (dalej: Emitent) informuje, że w dniu 22 października 2019 roku Emitent podpisał z funduszem typu private equity (dalej: Fundusz) list intencyjny (dalej: List Intencyjny), w którym Fundusz wyraził zamiar dokonania potencjalnego zakupu od Emitenta do 100% akcji Spółki Akcyjnej Idea Bank z siedzibą we Lwowie, Ukraina oraz do 100% udziałów New Finance Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kijowie, Ukraina - spółek zależnych od Emitenta (dalej: Spółki). Zgodnie z Listem Intencyjnym Fundusz przystąpi do trwającego 6 tygodni badania due diligence Spółek, a po jego pozytywnym wyniku do uzgodnienia warunków rozważanej transakcji, w tym wielkości pakietu akcji i udziałów potencjalnej transakcji. Emitent ponadto informuje, że wyraził zgodę na przyznanie Funduszowi wyłączności na negocjacje dotyczące sprzedaży Spółek na okres do dnia 01 stycznia 2020 roku. Zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Strony Listu Intencyjnego termin zamknięcia rozważanej transakcji dotyczącej sprzedaży akcji i udziałów Spółek został ustalony na pierwszy kwartał 2020 r. List Intencyjny nie stanowi zobowiązania stron do zawarcia umów sprzedaży akcji i udziałów Spółek. Podstawa prawna: art. 17 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku - informacje poufne.


No Leszek bedzie ratował biznes w PL

Oferta Mirbudu za 414,7 mln zł najkorzystniejsza na obwodnicę Poręby i Zawiercia
https://stooq.pl/n/?f=1319438

Kolejny kontrakt sie szykuje

www.bankier.pl/wiadomosc/MIRBU...

Wartość Umowy: 1 378 952 702,84
kapitalizacja społki 76 mln

Bez komentarza Whistle

To jak mozna taką umowę uniewaznić kiedy sie chce za 1 rok , 2 , 5 lat az bedzie kogos stac?

Dlatego uważam że wladza powinna rozwiązać w problem systemowo, jakies racjonalne przewalutowanie, niestety tak to jest jak sie nie podejmuje decyzji to ktoś podejmie ja za ciebie. To juz będzie ostatnia kadencja PIS. Ludzie dostana darmowy darmowy kredyt, co ze sprawiedliwością nie ma nic wspólnego. Potem niekontrolowany gospodarczy fall.

Papier na historycznym dnie, jest info o pracach dodatkowych z Tauronem, pojawia sie obrót i obrona, cos z tego moze byc

ida, gtn, gnb na oporach wiec przynajmniej chwilowo odwrót

Nie wierze że PIS nie ma planu alternatywnego na orzeczenie niekorzystne dla banków. Poświecą frankowiczów dla utrzymania sie u władzy.
W razie niekorzystnego wyroku szlag trafi ich programy socjalne, budzet bez deficytu itp. Co jak co ale w Polsce banki sponsorują po częsci 500+. Przed wyborami nie będą chcieli bankowego armagedonu. Pan Morawicki jako ex-bankier i posiadacz sporego pakietu akcji SPL nie da sobie zrobić kuku.

Zrobią jakąs ustawę co zamknie sądom np drogę do łączeniq liboru ze złotówką albo wprowadzą przymusowe przewalutowanie na swoich zasadach.

Poki co najblizsze tygodnie bedą nerwowe w sektorze.

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 4 listopada 2009
Ostatnia wizyta: 15 listopada 2019 15:36:47
Liczba wpisów: 79
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,728 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d