pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

akkilles

akkilles

Ostatnie 10 wpisów
Mimo pesymistycznej AT spółka idzie do góry. Fundamentalnie jest tania, dodtakwo super wyniki dzisiaj. Ktos sie orientuje czemu ta spółka tak nisko jescze chodzi? Jesli dzisiaj przebije 5 zł to bedzie grubo

No tak, ale postanowienie jest nieprawomocne jeszcze. Więc jeszcze pobędzie w sądzie. Potem poszczególne sprawy bedą latami się ciągnać.

Podaje link dla frankowiczów:
https://www.reuters.com/quote/CHFPLN

Nieodpłatanie!

Cytat:
Urząd podał, że bank za podstawę do ustalania swoich kursów przyjął "kurs rynkowy wymiany walut dostępny w serwisie Reuters" - co w ocenie UOKiK jest nieprecyzyjnym sformułowaniem.

"Z wyjaśnień uzyskanych od GNB podczas postępowania wynika, że chodzi o profesjonalny, odpłatny serwis firmy Thomson Reuters. Tego jednak konsumenci nie wiedzą, poza tym nie mają do niego dostępu" - napisano w komunikacie.

"W efekcie kredytobiorcy nie są w stanie samodzielnie sprawdzić, czy bank prawidłowo ustala kursy walut i nalicza im raty. Pojawia się więc ryzyko, że GNB może je wyznaczać arbitralnie i w sposób nieprzewidywalny dla konsumentów" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym prezes UOKiK Marek NiechciałTaaa...nikt nic nie wie....wystraczy wpisac w google reuters i pierwsza strona która wyskakuje to Reuters. Jakis absurd...co urzedznicy tez mają kredyt we frankach?

Jest nowy raport:

www.gpw.pl/komunikat?geru_id=3...

Prosimy o update wsakaźników
hello1

A czy porostu banki nie mogą zmodyfikować tabel dodając informacje o stałej marzy na kurs NBP np +-2% do waluty X. Uratowali by tym pozostałą część do spłaty.

Nie było tu żadnej abuzywnosci. Frankowicze nie mieli by tu z czym iśc do sądu

Cytat:
Zarząd Getin Holding S.A. z siedzibą we Wrocławiu (dalej: Emitent) informuje, że w dniu 22 października 2019 roku Emitent podpisał z funduszem typu private equity (dalej: Fundusz) list intencyjny (dalej: List Intencyjny), w którym Fundusz wyraził zamiar dokonania potencjalnego zakupu od Emitenta do 100% akcji Spółki Akcyjnej Idea Bank z siedzibą we Lwowie, Ukraina oraz do 100% udziałów New Finance Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kijowie, Ukraina - spółek zależnych od Emitenta (dalej: Spółki). Zgodnie z Listem Intencyjnym Fundusz przystąpi do trwającego 6 tygodni badania due diligence Spółek, a po jego pozytywnym wyniku do uzgodnienia warunków rozważanej transakcji, w tym wielkości pakietu akcji i udziałów potencjalnej transakcji. Emitent ponadto informuje, że wyraził zgodę na przyznanie Funduszowi wyłączności na negocjacje dotyczące sprzedaży Spółek na okres do dnia 01 stycznia 2020 roku. Zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Strony Listu Intencyjnego termin zamknięcia rozważanej transakcji dotyczącej sprzedaży akcji i udziałów Spółek został ustalony na pierwszy kwartał 2020 r. List Intencyjny nie stanowi zobowiązania stron do zawarcia umów sprzedaży akcji i udziałów Spółek. Podstawa prawna: art. 17 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku - informacje poufne.


No Leszek bedzie ratował biznes w PL

Oferta Mirbudu za 414,7 mln zł najkorzystniejsza na obwodnicę Poręby i Zawiercia
https://stooq.pl/n/?f=1319438

Kolejny kontrakt sie szykuje

www.bankier.pl/wiadomosc/MIRBU...

Wartość Umowy: 1 378 952 702,84
kapitalizacja społki 76 mln

Bez komentarza Whistle

To jak mozna taką umowę uniewaznić kiedy sie chce za 1 rok , 2 , 5 lat az bedzie kogos stac?

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 4 listopada 2009
Ostatnia wizyta: 15 maja 2020 13:50:13
Liczba wpisów: 83
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,288 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,22% +26 443,67 zł 46 443,67 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d