Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

greqq

greqq

Ostatnie 10 wpisów
Reko Wood&Co to 304, na razie rekord.

krewa napisał(a):
Coś dla wzrokowców, ujęcie tygodniowe

kliknij, aby powiększyć

Krewa, zjazd na 236?

JaGelerth napisał(a):
C/ZO - 205... nie urosła tu jakaś banieczka? Nasdaq miał średnią 70 P/E tuż przed krachem.

JP Morgan wycenia CDR na 270, to znaczy że nadal jest tanio ;)

anty_teresa napisał(a):
greqq napisał(a):
Nie chcę straszyć, ale byłbym bardzo ostrożny przy kupowaniu akcji, popatrzcie gdzie jest sprzedaż FP i CoM na Steam, gry kompletnie się nie sprzedają, spółka jest bardzo przewartościowana mz oczywiście.

greqq napisał(a):

Piszę to osoba która na GPW jest od 15lat...
CDR ma fundamenty, 11bit ma tylko jedną marną grę którą robili przez 4 lata, i P8 które istnieje prawdopodobnie wirtualnie.
CoM ile jest w stanie zarobić w swoim życiu 10-15mln?
Czytając ten wątek, można się pomylić czy czytamy wątek CDR, czy 11bit, takiego optymizmu nigdzie nie ma

Jako osoba, która jest na SW już 10 lat powinieneś też wiedzieć, że jeśli ktoś chce wyrazić opinię na temat wyceny czy kierunku ruchu kursu, to wymagamy argumentacji. Bardzo proszę o uzupełnienie wpisu. W przeciwnym wypadku posty zostaną usunięte

Z całym szacunkiem, najważniejszy argument padł, sztandardowy produkt 11bit Frostpunk, nie sprzedaje się, obecnie 15 strona na Steam, możesz usunąć moje wpisy, ale bicie piany przez kolegów jakie to zyski ma i mieć będzie bit, to mz jakaś abstrakcja....

Piszę to osoba która na GPW jest od 15lat...
CDR ma fundamenty, 11bit ma tylko jedną marną grę którą robili przez 4 lata, i P8 które istnieje prawdopodobnie wirtualnie.
CoM ile jest w stanie zarobić w swoim życiu 10-15mln?

Czytając ten wątek, można się pomylić czy czytamy wątek CDR, czy 11bit, takiego optymizmu nigdzie nie ma

Nie chcę straszyć, ale byłbym bardzo ostrożny przy kupowaniu akcji, popatrzcie gdzie jest sprzedaż FP i CoM na Steam, gry kompletnie się nie sprzedają, spółka jest bardzo przewartościowana mz oczywiście.

Może już być spokojnie taka sprzedaż, to jest prawdopodobnie hit na skalę GTA V
1mln Steam,
1mln Gog,
1mln inne sklepy
Ja obstawiam sprzedaż do końca 2022r 60-80mln
Mz czas na 400zł za jedną akcjęWhistle

Nieźle nieźle
Zysk netto vs kons różnica 116,3% robi wrażenie

krewa napisał(a):
Dostałem od kustosza.
Obraz pt. "Perspektywy", olej na płótnie, końcówka drugiej dekady XXI wieku, a konkretnie piątek, autor nieznany.

kliknij, aby powiększyć

@krewa to kiedy te 400zł :)

Pzdr

aircanada15 napisał(a):
greqq napisał(a):
Doskonałe wyniki

No proszę Cię :D wyniki zdecydowanie neutralne, bez znaczenia dla wyceny.

Jak ktoś spodziewał się że będą zgodne z konsensusem, to nie są neutralne, tylko doskonałe.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 17 sierpnia 2019 17:59:17
Liczba wpisów: 68
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,321 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d