pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

del-29072020

del-29072020

Ostatnie 10 wpisów
Było jakieś info? Co to się dzieje z kursem!

+1

Biomed kombinuje z lekarstwem z osocza, amerykanie też to robią, wzrosty są jak najbardziej uzasadnione.

Jeszcze druga fala wirusa nie zaatakowała, a już są bite rekordy zachorowań w niektórych krajach, spółki związane z Covid jeszcze duuużo urosną

greqq napisał(a):
A które to transakcje w ciągu dnia wskazują na kogoś innego niż zwykłą ulicę ?

A jak wygląda wyjście dużych inwestorów ze spółki gdzie w obrocie jest stosunkowo mało akcji?

Nie wygląda mi to na wyjście drobnych inwestorów...

superbk napisał(a):
Równie absurdalne jest twierdzenie, że ci co brali od zarządu teraz wyrzucają wszystko na ulicę.

Widziałeś znak zapytania, w takim razie oświeć mnie kto wywala i ciągle brak odbicia, a spadło już z 1400 do 1130.

Sprzedaż cały czas idzie bardzo dobrze, jak po wyprzedaży i trochę martwym okresie wakacyjnym, co jednak nie przekłada się na kurs, czyżby ci co brali od zarządu realizują zyski?

Gastronomia na całym świecie jedzie na rękawiczkach, miliony McD KFC... potrzeba miliardów rękawiczek.

Wycena 179 mln to nadal mało jeśli zarobki związane z Covid znacząco wzrosną, być może niebawem znów mocno coś nas zaskoczy, niczym jak Mercator

Są jakieś infa odnośnie zarobku za Q2, rośnie jak szalone, może ktoś coś wie więcej niż my?

Czas na nowe szczyty, podaż przy 355 dała sobie spokój, wszystko było rozegrane książkowo technicznie.
Być może te transakcje pakietowe po 558,60 pokazały kierunek.

Zgadzam się
Ubierana pod mocny spadek, odkupienie i wejście na właściwe tory :)
Wariant z wejściem nowego potężnego kapitału, wydaje mi się bardziej prawdopodobny

Niby taka jest teoria, a praktyka, jeśli dzisiaj ubierana jest ulica, to to nic dobrego nie wróży, jeśli zaś wchodzi nowy akcjonariat o potężnej gotówce, to spekulacyjnie 500 możliwe w dwa dni.

Przy zarobkach 200mln kwartalnie, wycena powinna zmierzać na 500 za jedną akcję.

pandorinium napisał(a):
Według mnie 20-25 mln netto. Później będzie gorzej bo z tego co pamiętam to od III kwartału będzie też rozliczany program motywacyjny.

Jeśli to się potwierdzi to jedna akcja warta jest minimum 2kzł

Ktoś z Was liczył jaki może być zysk netto za Q2? Jeśli będzie w okolicach 15-20mln to wartość akcji jest mocno zaniżona mz.

greqq napisał(a):
Zawadzam się ze potencjał zacny, gdyby tylko nie ta gigantyczna strata, bo teoretycznie to jest to bankrut.

Potwierdziło się, bankrut. Inwestując długoterminowo w coś co ma tylko stratę, i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie zysk, jest krótko mówiąc niemądre.

Rif napisał(a):
greqq napisał(a):
Mnie bardziej interesuje po ile im pchnęli akcje, fajnie jakby cena oscylowała w okolicach 1200, gorzej jak po 600 się ugadali.

1200 bez dyskonta byś chciał brać? Nie żartuj.
Cena ustalona została na 950 złotych, czyli te 15-20% od kursu ostatnich dni. Świetnie im poszło. Widać komuś zależało. Gdyby trzy miesiące temu ktoś taką transakcję przewidział, to by się wszyscy pukali w czoło, że wariat. Jeszcze miesiąc temu nie było takiej ceny, a teraz w jakich pakietach przejęto. Spokojnie, rozgrywka się zacznie niebawem, nie wspominając o przejściu na główny.

Nie żartuje, to normalne jak coś jest tanie to po co sprzedawać jeszcze taniej, bardzo źle to rozegrali, spokojnie mogło po 1200 pchnąć

Mnie bardziej interesuje po ile im pchnęli akcje, fajnie jakby cena oscylowała w okolicach 1200, gorzej jak po 600 się ugadali.

Komu i po ile sprzedają akcje?
infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

Gdzie się ustawiacie na odkupienie CDR, 340-350?

Tutaj też coś od kilku dni wzmożone obroty.

Citi, sprzedaj CDR.

Zawadzam się ze potencjał zacny, gdyby tylko nie ta gigantyczna strata, bo teoretycznie to jest to bankrut.

Coś u cichło, a czy czasem nie szykuje nam się drugie CCC?

Czy tu chodzi o przewartościowanie czy o wzrosty, była okazją zarobić 100% w parę dni i tyle. Giełda to często spekulacja ;)

No no :Whistle

Jaki jest zasięg wybicia?

Ważne jest to że z Cyberpunka maja kasę i to się dopiero rozkręca, w tym roku może być kilka miliardów zysku

Grupa podała, że na koniec kwartału pozycja bilansowa "sprzedaż przyszłych okresów" - związana m.in. z zaliczkami na poczet tantiem oraz otrzymanymi lub należnymi tantiemami, głównie w związku z planowaną premierą gry "Cyberpunk 2077" - wyniosła 167,6 mln zł i była o 22 mln zł wyższa niż kwartał wcześniej. (PAP Biznes)

Do 480 niedaleko, dzisiaj była realizacja zysków, po tym jak doszło do 161,8 od dołka z marca, jak przebije to next 550
@krewa dobrze komponuje ;)

Nie jestem inwestorem długoterminowym na TEN, więc patrze na zysk i to jak jutro zareaguje rynek. Ciężko stwierdzić jak zareaguje, wyniki sprzedaży za kwiecień są rewelacyjne 43,7mln

Przychody dobre, ale zysk netto mógłby być o 10 baniek lepszy, jutro neutralnie z tendencją spadkową.

TTWO zalicza mocny spadek po nie udanym debiucie Mafia trilogy, podobno GTA VI jest we wczesnej fazie produkcyjnej, jak widać cały świat czeka na Cyberpunka.

Mam trochę tego papiera, więc pytam z ciekawości, czy spółka planuje wydać w najbliższym czasie jakieś gry, coś nie mogę się doszukać, czy na razie tylko rozwój starych ale jarych :)

TTWO jest wyceniane obecnie na 70mld pln, i tam zmierza CDR, obecna wycena to 38mld pln, czyli mamy jeszcze sporo przestrzeni do wzrostów.

435zł od VTB Capital

Oprocentowanie obligacji może być zmienne, nie jest powiedziane że kupują 10 letnie amerykańskie ze stałym oprocentowaniem, tylko a okres ich wykupu będzie nie dłuższy niż 3 lata lub w przypadku wybranych obligacji amerykańskich do 5 lat. rozumiem że to obligacje ze zmiennym oprocentowaniem na których można zarobić bardzo dużo.

Myślę że Redzi dobrze wiedzą co robią. Na horyzoncie mają miliardy i nie przejmują się 300 bańkami.
Zysk z zakupu obligacji będzie bo polskie są na +
CP2077 jest cały czas w top najlepiej sprzedających się gier, dzisiaj widziałem siódme miejsce na steam.

A czy czasem oni nie mają gotówki że sprzedaży preorderów CP2077?

CDR najzwyczajniej na świecie chce więcej zarobić kupując obligacje skarbowe, niż trzymać pieniądze na lokatach bankowych oprocentowanych na 1%
Wszyscy wielcy kupują obligacje.

CCC musi zrobić głęboką restrukturyzacje, inaczej zbankrutuje imho. W każdej galerii sklep, koszty ich zjedzą.
Kurs spekulacyjnie będzie bujał, spory kapitał jest zaangażowany.

Będzie atak na 57? Obroty były dzisiaj gigantyczne.

Cytat:
Ta formacja poszła się kochać w chwili wybicia prawego górnego ramienia. Zasięgi można mierzyć jedynie używając Fibonacciego, masz je w AT sprzed dwóch dni.

Thx, pomyślałem że to wybicie to właśnie zasługa diamentu, tylko mi coś nie pasowało to prawe ramie, miało zejść i się utworzyć, ale urwało bez utworzenia :)

krewa napisał(a):
CD PROJEKT diamentem polskiej giełdy?

kliknij, aby powiększyć

@krewa czy zasięg formacji diamentu to okolice 416?

Cytat:
Na Amazon.com pokazuje mi niedostępność jakiejkolwiek wersji.

49,94$
www.amazon.com/gp/cart/view.ht...

PC
Steam USA 59,99$

Wczoraj po 10 był komunika o otwarciu 100 sklepów, kurs cały czas był pod kreską, o 11 wyszedł na plus a wystrzelił po 16,30
Spadek przychodów będzie znaczący w tym roku, ale ja sam jestem dobrej myśli, i wydaje mi się że ludzie po otwarciu sklepów rzucą się na buty, w czymś trzeba chodzić.

Słyszę te śpiewki o przewartościowaniu od 100zł. Poczekajmy do wyników za 4Q i 1Q 2021r

Pogadamy o wycenie po premierze CDP2077... EOT

Cytat:
Wojtek juz pisal o CDR ze jest przewartościowana na obecna chwilę.
masz racje tez podobnie jak TY muslalem ze beda wzrosty, ale to byla raczej podbitka i dystrybucja, połaczone z dobrymi informacjami z zachodu, zobacz jak byla wyprzedaz i to jeszcze wszystko przez wynikami.
Wyniki pewnie niewiele pomogą, trzeba chyba sie przygotować do spadków. Pewnie bedziemy testowali poziomy ok 221.oby tylko nie nizej
@Krewa tez pisal ze to moze nie być koniec spadków.
Dopiero we wrześniu moze przed premiera cos sie zmieni, teraz powodli kurs mzoe pelzać do dolków i chyba trzeba sie zastanowic nad shortami.

Jeśli Wojtek to @BearHand to pisał też o podejściu pod 370 :) Ja na pewno nie będę czekał aż spadnie do 221, kółeczko mogą zrobić a i owszem, nie wykluczam, to co mieliśmy przez ostatni miesiąc, zejście do 205 było tylko okazją, zresztą okazji było bardzo dużo na całym rynku. Wracając do CDR, czy jest przewartościowany to czas pokaże, IMO nie jest patrząc na zagraniczną konkurencję...

@krewa thx, czyli pasuję się zamknąć dzisiaj powyżej 311, no ciekawe jak się dzień skończy, coś mi to objecie bessy nie psuje, niby dlaczego miałoby spadać, wszystkie przesłanki sprzyjają kursowi, drogi dolar, popyt na gry zwiększony, i najważniejsze CP2077 przed nami.

Cytat:
– Jeden z dwóch walorów wchodzących w skład indeksu WIG20, którego kurs akcji znajduje się powyżej długoterminowej średniej. Niemniej, negatywne sygnały pojawiły się i tutaj. Podczas próby szczytu wykres oszpeciła negatywna formacja objęcia bessy, wymagająca konfirmacji. Jeżeli na kolejnej sesji nie dojdzie do zanegowania tego rewersalowego układu, korekty spadkowej nie da się uniknąć i test SMA200 będzie kwestią czasu. Teoretycznie wsparcie znajduje się w strefie luki hossy, lecz porównując wolumen w dniu powstania luki a wolumen świecy objęcia, nie pokładałbym w tym wsparciu wielkich nadziei – uważa analityk StockWatch.pl.

@krewa a jeśli dzisiaj kurs nie zaneguje wczorajszej świecy (wygląda na to że nie ma siły, podaż przewyższa popyt), a jutro po dzisiejszych wynikach kurs wystrzeli na więcej niż +5%, to objęcie bessy zostanie zanegowane?

Brzydka świeca na dużym wolumenie, wracamy do spadków?

Czas pokaże, ale mz Ipopema to się wygłupia ze swoimi rekomendacjami...

nemooo napisał(a):
żart ipopemy 8.47

Żart który lada dzień może się ziścić.

Ależ rekomendacja! Od VTB Capital 385zł

Berenberg wydał rekomendacje dla CDR, trzymaj.

Zatrzymało się na wsparciu, koronawirus sieje panikę na rynkach, w związku z tym raczej jeszcze bym się wstrzymał z kupowaniem, chyba że mały pakiecik.

Czy hiperbola zaczyna się dopiero rozkręcać? :)

Niby wycena robi wrażenie, ale tylko na GPW, TTWO to 54mld PLN, 30mld CDR przy TTWO, już nie robi wrażenia.

A ja tak sobie patrzę na te kreski i wykresy, i wychodzi że 330zł jest jak najbardziej realne, kurs opuścił kanał, wybił w górę i zmierza w miejsce docelowe na dzień dzisiejszy to mz 330, ładne cyfry.

@krewa i inni od AT, dlaczego nie spada? Papier jest wykupiony, przy górnym ograniczeniu kanału, przy maksymach historycznych, wyceniany na 30 mld pln, WTF ?

Kurs bardzo czytelnie trzyma się kanału, ja widzę jeszcze jeden "problem" wycena.

Rakieta jeszcze leci, ale zaczyna brakować paliwa :)

Brakuje mi zdecydowanego odbicia od wsparcia, przy takiej przecenie i chyba 10 sesji spadkowej, powinno być zdecydowane odbicie od wsparcia przy dużych obrotach. Można coś skrobnąć, ale trzeba być czujnym mz.

18.80-19 dość silne wsparcie, i tam można coś skrobnąć pod korektę spadków, a gdzie jest dno to chyba nikt nie wie.

Wzrost jedna dwie sesje, i zjazd w okolice 19zł, to jeden ze scenariuszy.

Prawdopodobnie zaliczy okolice 19zł, siódma spadkowa sesja, pewnie niebawem odbije, ale nie ma paliwa do wzrostów, sentyment jest negatywny, cała branża górnicza leży.

21 trzeszczy, dzisiaj naruszone, jutro się okaże czy byki odpuściły...

Wczorajsze info imho jest fatalne i podważa wiarygodność spółki, taka pompa, cały świat poruszony, wszystko ustalone, a CDR przesuwa premierę o 5 miesięcy. Prawdopodobnie ludzie masowo zwracają gry, na Steam CP2077 zniknął z global bestseller
Wygląda na to że JPMorgan próbuje ratować sytuację i w prawdzie obniżył wczoraj reko do neutralnie, ale cene ustala na 294zł.

feelx2804 napisał(a):
Na poziomie 21.80zł pod koniec sesji ustawiły się bardzo duże zlecenia kupna. Widać było że cena się zatrzymała i miało miejsce akumulowanie akcji od godziny 16,39 do samego końca sesji. Spółka jest akumulowana od początku października i sytuacja wygląda na podobną do tej jaka miała miejsce na KGHM pod koniec 2008 roku. Przez ostanie trzy miesiące spółka ma historycznie najwyższe wolumeny. Kupiłem pod scenariusz długo terminowych wzrostów do momentu dystrybucji (jeśli wykres pokaże podobne słupki na górze).

Uwolniono część rezerw ulokowanych w funduszu 700mln zł z 1 860 mln zł, ceny węgla ARA i RB zaczynają leciutko odbijać (kolejno 1,38% i 5,71%).

Dzisiejsza sesja to prawdopodobnie wytrzęsienie słabszych rąk pod informacje z rezerwami.

Czy ktoś wie może czy pożary w Australii wpłyną na wydobycie w tym kraju?

Przyznam że długo obserwuję to forum a jest to mój pierwszy wpis, więc witam wszystkich wave

Witamy na forum.
Papier jest dla ludzi o mocnych nerwach, tutaj wszystko może się zdarzyć, jutro może być pod 30zł, jak i przy 18zł.
Owszem akcje są zbierane i była wyprowadzona piękna kontra która została zduszona owym nieszczęsnym info. Czy rynek znów się odbuduje, czy jednak zostało nadszarpnięte czyjeś zaufanie..., to się okaże.

Ładnie się zapowiadało dzisiaj, ale Stifel schłodził głowy, obniżając rekomendacje do trzymaj z kupuj, z ceną na której utkwił obecnie walor.

Pamiętacie jak większość analityków, nie mówiąc już o zwykłych graczach giełdowych, krzyczy od ceny 100zł ze to balon że przewartościowane, przy 200zł trąbią że to niemożliwe żeby dalej rosło, i zaraz będzie armagedon, Ciekawe co powiedzą przy 300zł :) ci wszyscy analitycy to są tyle warci co jedna akcja CDR i jak ktoś ma trochę pojęcia o giełdzie spółkach i przede wszystkim o AT to dzisiaj jest bogaty i pije szampana w swoim nowym domu z zainwestowanych kilka lat temu akcji w CDR Whistle

W nowym roku, nowy rekord, tym razem to ilość graczy, na steam przekroczyła magiczne 100tyś, brawo CD Projekt hello1

Dokąd dojdzie kurs CDR, zależy w 99% od tego ile spółka będzie zarabiać, i do póki nie zobaczymy zysków, ogromnych zysków, ciężko mówić jaka będzie cena za CDR i gdzie jest szczyt. Imo z obecnej ceny powinniśmy być wszyscy akcjonariusze mega zadowoleni...

Może sprzedać a sprzeda się, to zupełnie co innego :)

Co do AT, to do górnego ograniczenia kanału nie pozostało zbyt wiele, więc nie ma się co łudzić że od strzała do 300 dobije, mz oczywiście.

Chociaż ten obrazek mówi że 300 tuż tuż
stooq.pl/chart.html?id=8407&am...

Ma wyjść siedem sezonów Wiedźmina na Netflix, serial jest bardzo dobry, osobiście uważam że za dużo w nim chaosu, co jednak widzom w niczym nie przeszkadza bo jest to hit.
Sprzedaż Wiedźmina na Steam to skutki bdb przyjęcia serialu na świecie. Imho już teraz można powiedzieć że Wiedźmin 4 może sprzedawać się lepiej od GTA V, RDR 2, czy Cyberpunka 2077. Jest pod co grać, nie wykluczone że 500+ kiedyś na CDR zobaczymy Boo hoo!

Cyberpunk bardzo wysoko na steam, mimo zimowej wyprzedaży innych tytułów, 2077 notuje zaskakująco wysoką sprzedaż.
Dzisiaj pasowałoby przebić 270 i zamknąć się znacznie powyżej, tak w okolicach 280, czego sobie i wam życzę.

Dzisiejsza sesja w wykonaniu CDR to tragedia, przy stracie 5% w ostatnich dniach, i dzisiejszym wzroście Wig20 o 2,5%, odbicie 1% nie wróży niestety nic dobrego...

Oczywiście że moja i Ipopemy wycena jest do dopy.

Niestety wygląda na to że kursowi zachciało się testować dolne ograniczenie kanału. Zobaczymy jak się sesja zakończy, ale na obecną chwilę to wygląda to beznadziejnie.

Ipopema zakłada sprzedaż CP2077 w 12 mieś w ilości 28mln kopii, (chyba nikt tyle nie zakładał) i jednocześnie obniża rekomendacje do sprzedaj z ceną 212zł. Przecież to jest absurd.
Przy założeniu sprzedaży w 12mieś 28mln kopii, powinni podnieść cenę do 450-500zł za akcję.

Dzisiaj i wczoraj? Już dwa lata spada Think

Zapowiada się ekscytująca sesja na CDR

Imho, jeśli będą bdb to będzie to paliwo do + kilku % , jeśli będą słabiutkie, to raczej bez wpływu na kurs.
Spółka jest w mocnym trendzie wzrostowym i konsolidacji, dzisiejsze zachowanie na dogrywce było mz zapowiedzią ataku na górne ograniczenie kanału wzrostowego.

Jak ma wybić pod 300, to niech się konsoliduje :)

Nie zdradzę bo to nie zgodne z regulaminem, ale jest dobrze.

Nowa reko od Erste Whistle

Piękny widok store.steampowered.com/search/...
Niedługo pięć lat od premiery.

Po raz kolejny proponuję zejść na ziemię.
Nie ma żadnego P8, mają dopiero wizję, gra nie istnieje, jaki 2020r!
Trzeba się zastanowić czy im kasy w 2020r wystarczy na pensje?

Wreszcie jakaś sensowna rekomendacja, taka zdrowa i na czasie.

Nie róbcie pochopnych ruchów, szkoda kasy, to jest jazda bez trzymanki.

Po tym co się dzieje, czyli paniczna wyprzedaż, to ja z zakupem wstrzymałbym się do tych 10zł za akcję

krewa napisał(a):
Dla wzrokowców - takie tam, bez uzasadnienia

kliknij, aby powiększyć

kliknij, aby powiększyć

Czy to już czas na 300, czy jednak 230 zostanie zaliczone?

Zobaczy się
Ale w sumie to na co czekać, jest parcie to tylko się cieszyć
Ps.
JP Morgan podwyższył cenę na 294zł

Czy czasem nie wybiło powyżej kanału i oporu ?
Jest moc Cyberpunka :)

Raczej koniec wzrostów, wygląda to na spadająca gwiazdę
@krewa?
Zagrywka była książkowa, pod górny ogranicznik kanału i realizacja zysków

Ni wierzę własnym oczom, skąd taki wynik!

Super, dzięki bardzo za info.

Drodzy Państwo
Czy w wynikach za Q2, będzie uwzględniona sprzedaż preorder CP2077?

Reko Wood&Co to 304, na razie rekord.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 29 lipca 2020 10:36:52
Liczba wpisów: 191
[0,05% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,652 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +154,05% +30 809,05 zł 50 809,05 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d