Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

toimek

toimek

Ostatnie 10 wpisów
Niestety nic więcej nie wiem :( powiedzmy, że intuicja mi tak podpowiada. Przy niewielkim ff nawet nieśmiały insider może ruszyć kursem :)

Tu nie ma co szukać dziury w całym, tylko cieszyć się że rośnie :)

A tak serio, to po odcięciu dywidendy (rekordowej przypominam) kurs stał praktycznie w miejscu, a przecież w spółce źle się nie dzieje, wręcz odwrotnie. Inwestorzy przypomnieli sobie o giełdowym detaliście. Możliwe jest, że rośnie pod ciekawe info, które pojawi się na dniach.. Grunt to obserwować i pozwalać rosnąć :)

Szkoda :( moglo byc cos interesujacego do obseracji i nauki...

Ja tez nie sadze zeby pierwsZa sesja byla spadkowa. Jak dobrze pojdzie to zdaza sie zalapac na rajd sw. Mikolaja + potencjalna animacja. Choc zgadzam sie ze w srednim terminie nie bedzie rewelacji, na co sam po cichu licze, bo nie zapisalem sie, a chetnie te akcje nabede troche taniej. Teraz czekamy na info czy bedzie redukcja w co osobiscie watpie..

Czyli plotki sie sprawdzily. Instytucjonalni mocno obnizyli cene, co nie jest zle, bo daje wieksze szanse na udany debiut.

Witam,

tak mnie wczoraj naszło wieczorem.. Czy są jakieś plany, być może nawet już prowadzone są prace, nad stworzeniem wersji mobilnej Stockwatch na iOS i Androida?

Grono użytkowników smartfonów z tymi systemami bardzo mocno się rozrasta i założę się, że wielu użytkowników Stockwatch'a ma tego typu zabawki. Fajnie byłoby mieć możliwość przeglądanie portalu w postaci zgrabnej, przejrzystej aplikacji.

Chociażby samo forum można by dostosować do aplikacji typu Tapatalk [klik]. Korzystam z niej do innego polskiego forum i trzeba przyznać że na iOS sprawdza się to wyśmienicie..

takie food for thoughts :)

Jak mnie pamięć nie myli 14 grudnia ma być debiut.

Nick46 & wapkil dzięki za merytoryczny głos w dyskusji.

Faktem jest, że póki co nie podważam fundamentów spółki, więc wapkil ma racje, że nick46 trochę mija się z moimi pytaniami. Niemniej zawsze dobrze poznać konstruktywną krytykę, która może nieco ostudzić mój zapał co do tej spółki.

Na chwile obecną bardzo zastanawia mnie różnica cen akcji zwykłych i niemych. Te drugie z racji swojej charakterystyki bardzo mi pasują, ale może po debiucie będzie taniej...

lock-up nie jest przypadkowy. Z tego co kojarzę w prospekcje jest informacja, że w ciągu 12 miesięcy właściciele będą szukać klienta na wszystkie akcje.. czyli kto wie, czy nie szykują już teraz gruntu pod wezwanie.. :)

Jeśli dobrze rozumuję... gdy ostateczna cena będzie znacząco niższa, np 60zł, wtedy cena preferencyjna będzie odpowiednio obniżona, np. do 57zł, to automatycznie zmniejszy wartość wszystkich zapisów w puli preferencyjnej, a miało być 30 mln zł. Więc:
1. zgodzą się na "niepełną" pule preferowaną,
2. obliczyli to na nieobniżanie ceny,
3. otworzą jeszcze opcje zapisu w puli preferowanej.

Niestety o cenie dowiemy się po zakończeniu zapisów, więc opcja 3 raczej odpada. Pocieszam się, że w Aliorze pracują na prawdę kumaci ludzie, więc na pewno coś wymyślą ;)

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 4 marca 2013 12:59:57
Liczba wpisów: 108
[0,03% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,181 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d