Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

slaszu

slaszu

Ostatnie 10 wpisów
Dodaje link do informacji o Sebastianie Stepniu
tutaj

Cytat:
Agony Unrated zostanie w całości stworzone i opublikowane przez Madmind Studio, bez współpracy z wydawcami.

Jak to rozumieć ?

Pracuje w IT 10 lat. Pracownicy od zawsze narzekają na pracodawców. Codziennie słyszę narzekania, dokładnie te same co w materiale tego "youtubera".
Oczywiście każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, wiec nie dziwi mnie fakt, że kilku niezadowolonych pracowników postanowiło "kablować" na byłego pracodawce :)
Dziwi mnie natomiast zachowanie kursu, przecież przy takich spadkach nie można mówić o tym, że "ulica" panikuje....
Podejrzewam, że może to być związane z potencjalnym przejściem spółki do wig20, tylko nie wiem jak te fakty powiązać.

Ale przecież Patrowicz siedzi już w tej spółce od 7 miesięcy, dlaczego wiec myślicie ze teraz dopiero ludzie zaczęli bać się jego udziału ??

Chciałem się tylko upewnić czy naprawdę nie muszę nic robic, a akcje GetBanku trafia na mój rachunek, czy może muszę się gdzieś na TO zapisać ??

Przejrzałem wszystkie opcje na rachunku maklerskim i nie znalazłem nigdzie zapisów na te nowe akcje wiec .... ??

A co powiecie na ten artykuł:

www.pb.pl/2533899,36822,ekolog...

Czy mi się zdaje czy właśnie zaczęła się "kampania marketingowa" zarządu ??
Przez pół roku nic, a teraz wywiady w gazetach, w telewizji i udzielanie informacji na forum.

Dla nas akcjonariuszy zaczął się chyba lepszy okres :) Pozdro

Obawiam się ze czeka nas domkniecie trójkąta w okolicach 0.70-0.68, potem wypadało by trochę się po konsolidować (2 - 3 miesiące).
Patrząc datami to wypada mi że ewentualne odbicie dopiero w 3Q (może początek pażdziernika angry3 )
No bo co może jeszcze ruszyć kurs, skoro umowy nie przynoszą rezultatów w postaci wzrost kursu.
Taki jest mój scenariusz. Może wy macie jeszcze inny ??

Wszyscy czekają na pkt 10-ty :)

Kolejna umowa z firmą rosyjską na ponad 1 mln zł.
Jak teraz to nie odbije to już chyba nigdy ..... binky

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 20 sierpnia 2019 22:24:05
Liczba wpisów: 42
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,361 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d