pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

slaszu

slaszu

Ostatnie 10 wpisów
aircanada15
Cytat:
wystarczy spojrzeć w ranking popularności spółek na bankierze, by upewnić się, że F51 to ukochana spółka polskiej drobnicy

Ten ranking nic nie mówi, nie wiadomo czy ta popularność jest z ostatnich 10 minut, czy z ostatnich 2 miesięcy. Teraz Farm jest na 14-stym miejscu w tym rankingu, bo rośnie od kilu dni, proste.

Ps: obroty wcale nie są małe, bo po kilka milionów dziennie (od przynajmniej tygodnia)

@bankroll
Masz rację, im mniej ludzi się tym interesuje, tym lepiej thumbright

Nie ma też żadnego gameplaya ze switcha (poza kilkoma z 2019 roku) :/
Obstawiam ze ten port bedzie niezłą wtopą :(

Najnowszy komunikat firmy:
Cytat:
Uruchomiony etap projektu polega na onboardingu przedsiębiorców sprzedających i kupujących w serwisie allegro.pl zainteresowanych otrzymaniem natychmiastowej zapłaty za sprzedany towar lub nabyciem tego towaru z odroczonym terminem płatności.

Onboarding przedsiebiorców, czyli poprostu informują przedsiebiorców, żę bedzie taka opcja dostępna kiedyś na allegro ?

Czy na allegro wogóle jest potrzebny faktoring ? Przecież jak kupujący nie zapłaci, to sprzedający tego nie wysyła. Gdzie tu miejsce na tego typu usługą ?

portfel

tu masz link, posortuj po wartosci rosnąco i zobaczysz co chcesz.

Po wynikach Moviegames i Forever, których kapitalizacja to ok 300 mln, rynek postanowił doszacować Artefixa, który wyniki ma zbliżone a kapitalizacje ok 3 razy niższą Whistle

nie mam słów d'oh!
Dodam tylko, że przeważnie inwestycje znanych sportowców kończą się niepowodzeniem.

bankructwa znanych sportowców

Info ze sprzedali 1 mln sztuk, pokrywa sie mniej wiecej czasowo z danymi serwisy steamspy, na któym wartość "Owners" przeskoczyła na zakres 500 000 - 1 000 000 jakies dwa dni temu

https://steamspy.com/app/815370

A gry gatunku HOPA, po premierach na konsole wygenerowały dodatkowy 1.5 miliona przychodu. Zmiana strategi sprzedażowej przynosi jednak efekty ... czy to tylko epidemia ?

Dzisiejsze wzrosty sa raczej napedzane bliskim debiutem story mode do coop, niz watpliwa premiera na ns.

Sadzac po tym wywiadzie, oraz po tym, ze creepey jar nie porusza tematu, premiera na ns jest odlegla.

Ps. A kto portuje gre na ps4 i xbox ? Wiadomo cos o tym ?

Wiram. Prosze o sprzedaz ec2 i zakup Artifex Mundi. Firma pokazala poprawe wynikow za 1Q, kurs ruszyl w gore, obroty wzrosly.

Pieknie sie dzisiaj kurs obronil.

No własnie o switchu przecież nic nie wiadomo nowego.
Skąd znowu pewność że będzie przed innymi konsolami ?

Leszekmr napisał(a):
https://m.bankier.pl/wiadomosc/CREEPY-JAR-S-A-Zawarcie-umowy-na-przeportowanie-i-wydanie-gry-Green-Hell-na-konsole-Nintendo-Switch-7647772.html

Dzieki wielkie.. to rzeczywiscie bylo dawno temu, ponad rok.
Od tego czasu nic konkretnego nie bylo na ten temat ?

Osobiscie, uwazam ze ze nintendo switch to najwazniejsza konsola jesli chodzi o przyszle zyski.

A gdzie jest jakies info o wydaniu gry na nintendo switch ?
Nikt o tym nie mowi z zarzadu ... przynajmniej w ostatnim czasie.
Informacje o NS pochodza jedynie z forum 😕
Wiec zapytam, gdzie jest jakiekolwiek info o nintendo switch ? Moze byc z przed kilku miesiecy.

Z gory dzieki.

krewa napisał(a):
pandorinium napisał(a):

Plus odstępy po te dwa metry między klientami. To wychodzi, że ulicami będą stały kolejki do sklepu

Nie dostrzegam problemu. Raz w tygodniu jeżdżę do sklepu, już od dwóch tygodni wygląda to tak samo - kolejka do wejścia przez cały parking, ochroniarz zaprasza do wejścia, w hali ilość wózków odpowiada dopuszczalnej liczbie klientów, ochroniarz nie musi więc liczyć. Jak zwalnia się wózek - zaprasza kolejną osobę z kolejki. Wózki są dezynfekowane, prze wejściu dostajesz rękawiczki jednorazowe.

Co to za sklep / sieć handlowa ?
Czy Ty napewno mieszkasz w Polsce ? 😉

Pozdrawiam.

slaszu napisał(a):
Witam, proszę o sprzedaż PLAYWAY i zakup EC2 z newconnect.

Uzasadnienie:
Mala firma z branzy IT, ktora pracuje przy obsludze programu państwowego "e-recepta".
Wyniki za 4-ty kwartal 2019 bardzo pozytywne.

Witam, proszę o sprzedaż PLAYWAY i zakup EC2 z newconnect.

Playway, spółka w konsolidacji przez większą część 2019 roku, uważam że powinna juz wcześniej zacząć rosnąć. W tym roku flagowy hit House Flipper ma trafić na Androida i iOS, no i obiecywana długo premiera Bum Symulator.

Jak jest miejsce jeszcze to tez sie zglaszam. Wybieram Playway.

Mam nadzieje ze tym samym przyspieszą wydanie gwinta na androida.
PS: sensortower dla sklepu apple sensortower.com/ios/publisher/...

Hej, ciekawy artykuł

twitter.com/rafalhirsch/status...

Pozdrawiam

Dodaje link do informacji o Sebastianie Stepniu
tutaj

Cytat:
Agony Unrated zostanie w całości stworzone i opublikowane przez Madmind Studio, bez współpracy z wydawcami.

Jak to rozumieć ?

Pracuje w IT 10 lat. Pracownicy od zawsze narzekają na pracodawców. Codziennie słyszę narzekania, dokładnie te same co w materiale tego "youtubera".
Oczywiście każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, wiec nie dziwi mnie fakt, że kilku niezadowolonych pracowników postanowiło "kablować" na byłego pracodawce :)
Dziwi mnie natomiast zachowanie kursu, przecież przy takich spadkach nie można mówić o tym, że "ulica" panikuje....
Podejrzewam, że może to być związane z potencjalnym przejściem spółki do wig20, tylko nie wiem jak te fakty powiązać.

Ale przecież Patrowicz siedzi już w tej spółce od 7 miesięcy, dlaczego wiec myślicie ze teraz dopiero ludzie zaczęli bać się jego udziału ??

Chciałem się tylko upewnić czy naprawdę nie muszę nic robic, a akcje GetBanku trafia na mój rachunek, czy może muszę się gdzieś na TO zapisać ??

Przejrzałem wszystkie opcje na rachunku maklerskim i nie znalazłem nigdzie zapisów na te nowe akcje wiec .... ??

A co powiecie na ten artykuł:

www.pb.pl/2533899,36822,ekolog...

Czy mi się zdaje czy właśnie zaczęła się "kampania marketingowa" zarządu ??
Przez pół roku nic, a teraz wywiady w gazetach, w telewizji i udzielanie informacji na forum.

Dla nas akcjonariuszy zaczął się chyba lepszy okres :) Pozdro

Obawiam się ze czeka nas domkniecie trójkąta w okolicach 0.70-0.68, potem wypadało by trochę się po konsolidować (2 - 3 miesiące).
Patrząc datami to wypada mi że ewentualne odbicie dopiero w 3Q (może początek pażdziernika angry3 )
No bo co może jeszcze ruszyć kurs, skoro umowy nie przynoszą rezultatów w postaci wzrost kursu.
Taki jest mój scenariusz. Może wy macie jeszcze inny ??

Wszyscy czekają na pkt 10-ty :)

Kolejna umowa z firmą rosyjską na ponad 1 mln zł.
Jak teraz to nie odbije to już chyba nigdy ..... binky

Orientujecie się czy to prawda że zysk z tych 3 milionów to ok 5 % ?
Takie informacje znalazłem na forum prakietu,... a ponieważ tam rożne rzeczy piszą wiec chciałem się upewnić.

Witam

Chciałem zapytać czemu kupiłeś RUBICON, i jakie sią Twoje oczekiwania/przewidywania ?

Sam dzisiaj również go kupiłem, nie ukrywam ze po części po Twojej "rekomendacji" :)
a po części z powodu dzisiejszego info (ktoś z firmy kupił papier za ok 100 tyś podczas korekty 18 mają).

Kolejne zrealizowane zamówienia na 3 mln zł !!

Raport ogłoszony. W zależnosci od interpretacji wyników, raport jest dobry albo zły....

Cytat:
Aż 1,12 mld zł przychodów, najwięcej w historii, wypracowała Grupa Ciech w I kwartale 2011 roku. Zysk operacyjny wyniósł 42 mln zł, a zysk netto 4 mln zł.

chemia.wnp.pl/dobry-poczatek-r...

może ktoś pokusi sie o jakąś analize wyników.

W skonsolidowanym dość ciekawy zysy, blisko 100 tyś. Jednak przy przychodach 7 mln, to jednak warto się zapytać gdzie reszta ?? :)

Mimo to patrząc na wykres spółki w ostatnich tygodniach (zaliczone dno kompletne), myślę że czeka nasz spokojny kurs w górę.

Jestem ciekaw innych opinie ??

Może być tak, że wydali wersje na PC i Mac, teraz poczekają aą te platformy się "wyczerpią".
Wtedy wydadzą wersje na iOS i znowu będa na topie.
W ten sposób na jednym produkcje "pojada" przez dwa lata.
Trzeba pamiętać, ze nie pracują oni (chyba) obecnie nad nowymi tytułami, wiec z czegoś muszą zapewnić firmie ciągłość przychodów.

Raport kwartalny www.newconnect.pl/?page=1045&a...

W dużym skrócie można napisać wzrost zysku 10-cio krotny było 10 000 jest 100 000.

Ale inne wiersze w raporcie dają do myślenia.

Już dawno po premierze portalu. Kurs zaliczył poważne odbicie w dół i ciągle spada.
Co do samego portalu to chyba nie warto dyskutować, bo wygląda marnie, ale co do jego popularności to można na samemu sprawdzić jego popularność.

Polecam narzędzie alexa, oto link bezpośrednio dla pprice www.alexa.com/siteinfo/powerpr...

Przy porównaniu na przykład z marketeo.pl, wygląda że oba serwisy mają podobna oglądalność. Przy czym pp wychodzi nieco lepiej jeżeli chodzi o stosunek Pageviews/User

Mimo ze zarząd nie podaje danych o oglądalności i zamówieniach to patrząc na statystki na alexa.com mozna zaryzykowac stwierdzenie ze portal jest dość często odwiedzany.

Wpisując nazwy niektórych produktów w google, pprice również często jest na pierwszej stronie (może to przez to że jest mała konkurencja podobnych sklepów, np: fryzjerskich).

Ogólnie to chyba już czas zeby akcje pprice przestały spadać, ale jakoś nie widac nikogo chętnego do kupowania....

Ale raport 3 pliki po 14 MB !
Chwalą się że testy w USA poszły pozytywnie i że czekają na podpisanie umów w stanach.
Dodatkowo w tym roku sprzedali już maszyny za tyle za ile w całym poprzednim roku.

Może w końcu kurs odbije.

Cześć, tak z ciekawości możesz zerknąć jeszcze na gastel żurawie.
Wygląda jak by spółka osiągnęła dno i zaczęła się odbijać, a dodatkowo niedawno było info ze w 1Q maja wzrost przychodów 40%.
Pozdro.

A co wy na to pb.pl
Cytat:
Zarząd City Interactive podjął decyzję o przesunięciu premiery wydania gry "Sniper Ghost Warrior 2" o kilka miesięcy w stosunku do planowanej premiery, która miała mieć miejsce w III kwartale 2011 roku.

puke_l

Witam

Z IQP i Photonem (bo te dwie też mam w koszyku) może być ten zgrzyt, że przy przechodzeniu na parkiet główny zaczną tracić. Jak to ostatnio pisał PARKIET, większość firm przy takim przejściu traciła na wartości, zamiast zyskiwać.
Fachowcy doradzają przy przejściu z newconnect aby spółki zrobiły kolejną emisję akcji, co jak wiadomo nie działa dobrze na inwestorów.
Gdzieś na formu parkietu znalazłem nawet informacje że teraz Photon pod tą rzekomą dodatkową emisje bedzie spadał az do okolic 3 zł.

Zobaczymy co będzie w okolicach października.
Pozdrawiam.

Witaj Andy, zastanawiam się czy mógłbyś powiedzieć/pokazać jak wygląda teraz Twój portfel ??
Co tam ciekawego trzymasz ?? :)

Witam andy, możne ty wiesz, czy czekamy na jakieś "grubsze" informacje ?
Są jakieś poważniejsze/większe projekty o których nad którymi spółka "pracuje" ?

Witam

W tym tygodniu pojawiły sie informacje że IQP zakłada/przejmuje jakieś spólki:

gpwinforstrefa.pl

Dobre informacje :) ?

Obroty sie zwiekszyly ale wszystko dzieje sie w okolicach 2 - 2.20 zł.

Może ktoś się wypowie w sprawie tych informacji.

Jak myślicie, spadki mogą być jednodniowe czy raczej będzie to trend dłuższy ??

Ja jakoś sceptycznie do tego podchodzę. pamiętam jak DGA ogłosiła że Blaster przeszedł pomyślnie testy, wtedy przez 3 dni kurs urósł o 100 %, a tutaj po 2 tygodniach od ogłoszenia wyników kurs stoi w miejscu.
Dzisiaj wygląda mi to na oddawanie akcji na szczycie, niż na rajd na północ.

Pierwsze wrażenie - nic specjalnego :/
Zysk na lekki plus.

Wie ktoś kiedy bedą ogłaszane wyniki za ostatni kwartał 2010 ??

Dziwne że mechanizmy stockwatch nie wychwyciły tego artykułu:
www.parkiet.com/artykul/102119...

Czyżby w poniedziałek miał być dalszy ciąg wzrostów :)

Pewnie się okaże jak poprzednio, że prezes sprzedał na szczycie bo, jak się również wtedy tłumaczył : "tez ma prawo do zysków" :)

Witam
Czy pokusisz się o analizę ostatnich wydarzeń na PHOTONIE ??

Witam

Wszędzie trąbią że ceny żywności są najwyższe w historii, że zboża będą drożeć, itd...
Czy nie powinno się to przekładać na wyniki spółek spożywczych ? a co za tym idzie czy spółka nie powinna zyskiwać na wartości ?

Ciekawy tok rozumowania. To by po częsci tłumaczyło wczorajszy wzrost.

Czego się spodziewacie po najbliższych wynikach ??
Na spektakularne zyski chyba jeszcze za wcześnie.

Dziś pojawiła się możliwość zapisu na nowe akcje.
Mam tylko pytanie czemu mając 50 praw poboru mogę się zapisać maksymalnie na 41 akcji ??
Nie jest to ani podział 1:1 ani 2:1 :/

Coś mi tu nie gra. Nigdzie w sieci nie ma filmiku z tej gry.
Wydaje mi się że firma więcej inwestuje w marketing niż w samą gra.
Właściwie to wszystko czego się można dowiedzieć o tej grze to 4-5 screenów ze strony producenta.
Dziwne ...

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 23 stycznia 2021 09:22:58
Liczba wpisów: 78
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 3

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,437 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +158,21% +31 642,98 zł 51 642,98 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d