pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

gordongekko

gordongekko

Ostatnie 10 wpisów
Panowie,

co tam z melvinem, co dziś musiało się dziać na posiedzeniach zarządów innych funduszy po sesji.

O 9.00 myślę bedzie ciekawie i przez pierwsze 15 minut sesji.

Słabe coś to odreagowanie dziś, jak na tak dużą kasę powinni już dawno przebić 300, coś się szykuje

Ja obstawiam wejscie kolejnego fundu w S, ale jak pisze czekam na aktualizację rejestru, czy mam rację

Nie wiem jak już na PS5 wygląda gra po nowym paczu 1.1, ale na XBOX series X gra się potrafi zawieszać nadal, przed chwilą, czego nie było wcześniej, zawias po próbie wczytania stanu gry... no i w mojej ocenie jest spadek grafiki, mechaniki gry w mojej ocenie nadal kulawa. Słabo tak, że kasa do zwrotu.

Potwierdzam zwrot środków od Sony z PSN za cyberpunka.

269 zł zwrócili mi na kartę kredytową.

Zwroty można robić widać na bieżąco.

Czekam i robię jeszcze na XBOX Series S za kopię fizyczną. Przy czym tutaj chyba gra zostaje u mnie a kase zwracają. Jak będzie zwrot dam znać.

Parę dni temu złożyłem wniosek w PSN o zwrot środków. Dziś mi grę zablokowali, póki co nie mam jeszcze zwrotu na kartę kredytową, jak zwrócą dam znać.

W grę pograłem z 25 h na ps5, ale co chwilę mi zawieszało grę. Logi na bieżąco wysyłałem do PSN.

Na Amazonie istona przecena

www.amazon.com/Cyberpunk-2077-...

Dla przychodów nie jest to dobra wiadomość

Coś za szybko ta przecena, ledwo miesiąc i już takie cięcia ?

Ja jestem abonentem:

nie mam jednak prawa kopiować treści, ale nagłówek owszem:

Cyberpunk: to musiało się tak skończyć
KZ, BLOOMBERG opublikowano: dzisiaj, 16-01-2021, 11:50
Demo z 2018 r. było fejkiem i stratą czasu, terminy prac nierealne, dlatego premiera musiała się skończyć katastrofą, wynika z wypowiedzi byłych i obecnych pracowników CD Projektu

Spółka ma w mojej ocenie poważane problemy.

Jest na MSR, a wg 37 przesłanki są w mojej ocenie spełnione do zawiązania rezerwy.

Jeszcze to wczorajsze czy przedwczorajsze naganie... po co ono to robią.

Ciężko to wszystko wygląda, co z tego, że będą łatki na stare konsole.

W mojej ocenie już istotnie pokaźnego tortu utraconych przychodów nie będą w stanie odzyskać z konsol, co mnie martwi.

Rynek konsol jest najważniejszy w tego typu produkcjach, sam rynek PC tego nie wchłonie co utracono na konsolach.

Teraz grają sentymenty i technika wykresu. Warto obserwować stronę PSN, bo jak powróci gra, to mogą ładnie w dzień wystrzelić.

Obecnie poziom 250 stał się oporem, który kupujący próbują sforsować.

Sa na MSR, a 37 stanowi, co do zawiązywania rezerw:

Rezerwy
14 Rezerwę tworzy się wówczas, gdy:
a) na jednostce ciąży obecny obowiązek (prawny lub zwyczajowo oczekiwany) wynikający ze zdarzeń
przeszłych;
b) nie jest prawdopodobne, aby konieczne było wydatkowanie środków zawierających w sobie korzyści
ekonomiczne w celu wypełnienia obowiązku; oraz
c) można dokonać wiarygodnego szacunku kwoty tego obowiązku.
Jeśli warunki te nie są spełnione, nie tworzy się rezerwy

Ujemna baza to znak istotnej zmiany sentymentu. Widać to już po kursie, który tonie.

Ujemna baza na FCDR, do południa była jeszcze dodatnia

Z tego co pamiętam, to miał być jakiś indywidulany patch pod xbox X i PS5, który dostosowuje grę konkretnie pod te konsole. Miało to być w styczniu bodajże.

Ta gra miała zarabiać na konsolach i póki co zarabia słabo, stąd bieżąca wycena, dopracują zrobimy nowe Hi, nie dopracują oleją to będą dalsze zjazdy.

Pozwy, które ostatnio są wytaczane przeciw spółce już w cenach więc to tylko kosmetyczne zabiegi grających na krótko.

Popyt słabnie

Ja obawiam się podobnej sytuacji na Xbox.

Ogólnie graficznie lepiej gra wygląda na XBOX X na PS5 widoczne problemy. Mam dwie konsole i tu i tu są poważne glicze, ale poważniejsze na PS.

Moderator:
Usunięto informację o własnych transakcjach - ***wątki spółek nie są na to miejscem***

Ale to co się dzieje z tym cyberem to czegoś takiego chyba nie było nigdy.

Tutaj będą w mojej ocenie dramatyczne sceny :) żale i płacz

Do Ubisoftu to niestety jeszcze tej spółce daleko.

Dlaczego obstawiam spadki na CDR? W mediach pojawiła się informacja, że CDP pobił kapitalizacją inną spółkę z branży Ubisoft.

www.spidersweb.pl/2020/05/cd-p...

Jednak jakoś wewnętrznie coś mi tu nie pasuje w układance. Przykładowo zestawiam portfolio gier obu spółek

Ubisoft portfolio:

www.google.com/search?client=o...

Cd Projekt Portfolio

www.google.com/search?client=o...

I znowu prasa zaczęła się zajmować CDP, a więc kontrariańsko od jutro S

Przepraszam, ale tak się nie robi wykresów :)

Jak oceniacie szansę splitu tutaj ? takie mnie naszły przemyślenia dziś, co z tym kursem się dzieje ostatnimi czasy.

zapodaj.net/a3deffdb44b07.jpg....
krewa napisał(a):
gordongekko napisał(a):
W mojej ocenie droga na 340-365 otwarta przez sesję poniedziałkową.

Mógłbyś uzasadnić dlaczego akurat ta strefa cenowa?

Historyczne szczyty, w automatach zawsze są dane historyczne, nadto rynek gra ceną

W mojej ocenie droga na 340-365 otwarta przez sesję poniedziałkową.

dużo krótkich się otwierało w poniedziałek, co dobrze wróży, bo będą dociskać kolanem z całej siły.

Życzę CDP wielkiego sukcesu, takiego, który pozwoli na wchłonięcie konkurencji z USA.

Ja mam na myśli pierwszą ligę światową

Witam,

ja osobiście obstawiam kontynuację wzrostów, myślę, że ten ruch wybije nowy maks

dzisiaj jedyne co się pojawiało przez większość sesji, to zbijanie batonem i akumulacja w paru miejscach (kupno ukryte i baton, który znikał magicznie po zakupie 16 akcji.

patrząc na rynek gamingowy to CDR jest na ten moment jedyną spółką na giełdach z tego sektora, która praktycznie wróciła na sczyty, a cała reszta wręcz ratuje się przed kolejnymi dołkami, więc na tej podstawie obstawiam ruch na nowe szczyty tutaj.

Gram na kontraktach.

Gdybym był właścicielem takiego podmiotu i dodatkowo miał pakiet kontrolny to to co teraz się robi na kursie byłoby dobre, idę na fix, odbuduję Radę Nadzorczą własnymi delegatami, spokój cisza, zyski zostawiam w swoim koszyczku. Drobnym planktonem nikt się nie przejmuje.
Moderator:
usunięto treść niezgodną z regulaminem

1 września pisałem tutaj o możliwych spadkach, post mój został usunięty, proszę o wyjaśnienie Kto usunął mój post z podaniem podstawy prawnej, czy naruszył jakiś punkt regulaminu.

Przepraszam bardzo, ale jestem użytkownikiem forum od 2010 roku, z niczym takim się nigdy nie spotkałem na innych forach, nikogo nie uraziłem, nie trolowałem, czy coś w tym stylu.

Zachowujmy się poważnie, miałem nawet zakupić abonament, ale teraz zmianiam zdanie, bo chyba to forum, albo tylko wątek tej konkretnej spółki to prywatny folwark.

Moderator:
szkoda, że w ciągu tych 8 lat nie znalazłeś chwili na zapoznanie się z regulaminem forum. Jednak lepiej późno niż wcale - zapraszam do lektury
www.stockwatch.pl/forum/wpis-n...

Jednak zwróć uwagę, że pozostałe spółki nie mają "ogona" czyli kontraktów i tam jest zawsze większa fluktuacja wahań, na CDR kontrakty przyczyniają się do zmniejszenia wahań, no i mamy też spółkę z portfelii większych funduszy, czyli bardziej zachowuje się koszykowo.

Przetrzepali towarzystwo na pozostałych spółkach, utrzymując tutaj kurs dość wysoko, fajnie wygląda zestawienie na mniejszych interwałach, gdy tam leciało to tu zaczynał się wzrost wolumenu, ale nie ceny, wolumen nie był proporcjonalnie większy w związku z odbiciem kursu pod koniec sesji, jako zebranie akcji (ten wystrzał), ale już na niższym wolumenie, czyli w mojej ocenie krótka piłka, zwabienie much tylko, że lep już się zapełnił dość pokaźnie.

Mamy też wrzesień, czyli rozliczenie FCDRU18, ogromny spread od rolowania poprzedniej serii, czyli armagedonu w mojej ocenie tutaj nie będzie, no chyba, że znajdzie się większy grubas, a to nigdy nie wiadmo.

Tutaj rynek wycenia w mojej ocenie coś bardziej poważnego i dotyczy to pewnie smrodu z GETBACKIEM.

kapitał własny ujemny, szkoda gadać jedyne co to sprzedaż majątku na wolnym rynku z tego co widzę o układzie to tutaj chyba nawet niema co marzyć

Jako, że korzystam już od prawie dwóch lat z platformy Sidoma 8.0 to go mogę gorąco polecić ofertę ING Securities, fajny interfejs, wykresy dzienne czy roczne, dobry system do day tradingu, niskie prowizje, fajny kontakt ogólnie OK!

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 10 maja 2021 23:13:00
Liczba wpisów: 48
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 3

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,711 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,16% +33 632,53 zł 53 632,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło