pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

speedway1250862

speedway1250862

Ostatnie 10 wpisów
Z tym półmetkiem trochę przesadzili. Na tych zdjęciach widać dopiero początek prac a oni mówią że są w połowie ;] Jak dla mnie mydlenie oczu i tyle :)

Poniżej link do wywiadu z Panem Piechockim w tvncnbc
Ogólnie nic nowego nie powiedział ale zawsze watro pokazać się w mediach :P
www.tvncnbc.pl/firmy,21,wszyst...

... i następne pytanie czy znajdujemy się przy końcu krótko okresowego trendu wzrostowego i zacznie się kolejna fala długo okresowego trendu spadkowego ? Czy jednak aktualny trend wzrostowy potrwa dłużej ? Zapraszam do wypowiedzi na ten temat, oraz uzasadnić swoje zdanie. Pozdrawiam

hmmm troszeczkę się pogubiłem ;] Jak myślicie czy ta informacja będzie miała wpływ na kurs MNI biorąc pod uwagę, że bardzo ciężko jest go poruszyć ?
Pozdrawiam

Wygląda na to że USA zainteresowało się MNI :P
www.mni.pl/raportybiezace/rb-r...

Jak sądzicie za jaką cenę dostaną ?

Warszawa, 14 grudnia 2010 r.

LIST OTWARTY

Szanowni Państwo,

Mijający rok był dla funduszu MNI S.A. pod wieloma względami rekordowy! Strategia na rok 2010 zakładała skupienie się na zyskownych segmentach działalności, konsekwentnie przeprowadzanej restrukturyzacji spółek parterowych oraz właściwej alokacji aktywów.

Udało się nam wypracować najlepsze wyniki w historii. Osiągnięty wzrost to zarówno efekt pracy organicznej, jak i zrealizowanych przejęć. W tym roku także MNI S.A. oraz należące do niego spółki stały się aktywnym graczem rynku telekomunikacyjnego
w Polsce, pokonując na tym polu znacznie większych graczy rynkowych.

....

Źródło: forum.mitsa.pl/viewtopic.php?f...

Hmmmm co sądzicie o tej spółce mi się wydaję dosyć ciekawa. Mam zamiar kupić mały pakiecik zobaczymy co z tego wyniknie. Jaki kurs na zamknięciu pierwszego dnia obstawiacie ? Ja obstawiam niewielki wzrost 4 zł z paroma groszami blackeye

Witam proszę mi wytłumaczyć dlaczego spółka w raporcie za 3 kwartał ma tylko parę tysięcy zł na kącie ;] Dodam że to nie pierwszy taki raport. Rozumiem, że pewien procent z kaski może być inwestowany w jakieś fundusze, obligacje czy akcje, ale całość ;p ? Firma przecież może mieć jakieś nieprzewidziane wydatki.
Pozdrawiam

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 3 sierpnia 2011 22:25:15
Liczba wpisów: 6
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,462 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,16% +33 632,53 zł 53 632,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło