pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

malgoga

malgoga

Ostatnie 10 wpisów
Widzę że Panowie komentujecie coś o czym nie macie pojęcia , to że wartość rynkowa wzrosła nie jest przypadkowa , tutaj nastąpiło wiele zdarzeń mający pozytywny wpływ na przyszłość firmy ,Mianowicie potwierdzony badaniami pozytywny wpływ szczepień BCG na wzrost odporności na COVID , ogromne zainteresowanie lekiem ONCO BCG , i wreszcie badania nad powstaniem leku z osocza . Ta firma powstaje poniekąd na naszych oczach , czy wszystkie projekty zakończą się sukcesem to się okaże . Co do planowanej emisji i rezygnacji z niej obecnie , chyba zostało to już omówione dokładnie , skoro mają zapewnione inne finansowanie to chyba zgodzimy się że brak emisji jest zdecydowanie korzystnym zdarzeniem. A sprzedaż przez inwestora jest tego konsekwencją , i wszyscy wiemy że pożyczka będzie pochodziła ze środków po sprzedaży akcji .

Termin wykupu obligacji to 31.05.2017

Witam ,jeśli jest miejsce to ja poproszę

Witam, można prosić o analizę raportu kwartalnego Integer?

"Warto też pamiętać, że pomiędzy jednym i drugim badaniem mamografią może się rozwinąć nowotwór. A wiadomo przecież, że im szybciej wykryty tym większe p-stwo przeżycia. Dlatego pomiary co miesiąc mają sens. W takim odstępie czasu z taką częstotliwością nie da się robić mamografii, bo badanie to jest związane z promieniowaniem. Choć profilaktyka raka piersi się poprawiła, tak samo jak 5 letni wskaźnik przeżycia, to nadal mamy ok. 20 proc. przypadków w jakim zachodzi zgon. I o tę liczbę można walczyć."

Oczywiście masz rację ,ale ja nie kwestionuje sensu wszechstronnej profilaktyki , napisałam że ja bym nie skorzystała z tej
metody . Jestem dość dobrze zorientowana w tej tematyce , nie wdając się w szczegóły profilaktyka ma kluczowe znaczenie , ale w niektórych przypadkach z tych 20% nawet wczesne wykrycie zmian nie daje gwarancji wyleczenia .Dla mnie nadal badanie USG wykonywane przez doświadczonego onkologa 2 razy w roku po 100 zł daje zdecydowanie większą pewność wykrycia potencjalnego nowotworu . Chociaż możliwe że wiele kobiet może czuć sie bezpieczniej badając sie tym urządzeniem co miesiąc

Ktoś pytał jakie są odczucia kobiet , mogę odpowiedzieć tylko za siebie , otóż ja nie kupiłabym takiego urządzenia, zdecydowanie wolę wydać nawet wielokrotnie więcej na badanie USG lub mammografem które przeprowadzi i oceni profesjonalista. Wybierając gabinet nie sugeruję się ceną a doświadczeniem lekarza . Ponadto bałabym się że takie badanie może uśpić moją czujność , a osobiście nie wierzę w jego w miarodajne wyniki . Ale możemy założyć że kobiety kupią będą się badały w domu i tak samo jak dawniej u lekarzy . Ja nie widzę takiego sensu , ale jestem szczególnie sceptyczna do takich "nowinek" i mozżliwe że kiedyś zmienię zdanie

Witam czy można prosić o omówienie wyników grupy kapitałowej Integer ? Z góry dziękuje

Nie mogłam edytować więc muszę w nowym poście , wieczorem ukazała się nowa informacja wyjaśniajaca nieco sprawę ceny , ale nie do końca rozumiem te zależności , może ktoś biegły w tych sprawach się wypowie

Zarząd Softblue S.A. z siedzibą w Bydgoszczy informuje, że w dniu 10 czerwca 2016 roku otrzymał zawiadomienie na podstawie art. 160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi od Pana Tomasza Kierula – Prokurenta Spółki Softblue SA (dalej: Spółka). Zgodnie z zawiadomieniem Pan Tomasz Kierul poinformował, że w dniu 10 czerwca 2016 roku zbył 2.285.000 akcji Spółki w transakcji na rynku New Connect po cenie 1.06 PLN za jedną akcję. Tryb zawarcia transakcji: umowa cywilno-prawna, przeniesienie własności w ramach poręczenia długu.

Mam pytanie , spółka podała informację o sprzedaży znacznych pakietów akcji przez zarząd , sprzedaż nastąpiła w wyniku zawarcia umowy cywilno - prawnej , nie podano ceny co budzi mój niepokój i podejrzenie że cena jest niska i dlatego nie dokonano transakcji pakietowej . Czy mam rację w pakietach obowiązują jakieś widełki cenowe do ceny na parkiecie ?
Może jakieś omówienie ostatniego raportu przy okazji ? blackeye

Sporo nowych faktów
Zbliża się WZA , na nim projekty między innymi scalenia akcji 1/10 i planów uruchomienia od 1.08.2016 skupu akcji własnych
Maksymalna cena zakupu nie wyższa niż 10 zł (po scaleniu) chcą na to przeznaczyć 5mln zł
Co dalej z tymi akcjami ? nie jest jasno określone , właściwie mogą wszystko

nabyte przez Spółkę akcje własne Spółki będą mogły zostać przeznaczone do:
a. finansowania transakcji przejmowania innych podmiotów z rynku,
b. zaoferowania do nabycia przez pracowników lub osoby, które były zatrudnione w
Spółce, po uzyskaniu stosownej zgody Rady Nadzorczej Spółki,
c. innych celów według uznania Zarządu Spółki po uzyskaniu stosownej zgody Rady

Dziękuję

Spółka zapomniana , ale ja jestem zainteresowana i ponownie proszę o omówienie najnowszego raportu

Witam czy można prosić o omówienie raportu za IQ

Ciekawy filmik , jest akcent TWOM


Z nowego wpisu na głównej stronie 11 Bit wynika że zaangażowały sie nowe fundusze
Bardzo dobre wyniki finansowe wypracowywane przez 11 bit studios oraz zbliżająca się przeprowadzka Spółki na GPW zwiększają zainteresowanie jej akcjami wśród inwestorów instytucjonalnych. W zeszłotygodniowych transakcjach pakietowych krajowe instytucje finansowe nabyły łącznie 119 tys. akcji 11 bit studios stanowiących 5,37 proc. kapitału (i dających tyle samo głosów na WZA) po 61 zł za sztukę. Sprzedającymi byli Członkowie Zarządu Spółki.

– Bardzo cieszymy się, że do naszego akcjonariatu dołączyły kolejne fundusze. Jest to potwierdzenie, że inwestorzy instytucjonalni wierzą w naszą strategię, która powinna przełożyć się na wzrost wartości akcji – mówi Grzegorz Miechowski, Prezes 11 bit studios. Wyjaśnia, że zmniejszenie przez Członków Zarządu zaangażowania w papiery Spółki wynikało z chęci finansowania prywatnych potrzeb. – 11 bit studios stabilnie się rozwija. W najbliższych miesiącach czekają nas premiery gry „This War of Mine” w wersji na smartfony i konsole Xbox One i PS4. W przyszłym roku zadebiutuje gra o roboczym tytule „Industrial”. Perspektywy Spółki wyglądają bardzo obiecująco. Dlatego liczę na wzrost wartości posiadanych przeze mnie akcji 11 bit studios – stwierdza Prezes.

A więc wszyscy zakładamy , że zarząd kłamie w komunikacie pisząc o wspólnym nabywaniu ,i założył stowarzyszenie przez które będzie zbywał a nie nabywał akcje ?

Frey napisał(a):
Bo wcześniej było zbywanie - pakietówką 107 tyś akcji po 61 zł zmieniło właściciela.
Ciekawe jak na to wszystko zareaguje kurs.


Po 61 zł ? czy coś przeoczyłam , czy chodzi ci o pakiet z lutego po 68 zł? który trafił do instytucji finansowej

Ciekawa informacja z forum spółki dotycząca ROAD SHOW

Takie spotkania organizowane są dość regularnie, zazwyczaj po zakończeniu sezonu wynikowego, przez różne biura maklerskie. Uczestniczą w nich wybrane, zaproszone spółki (zazwyczaj kilka, kilkanaście) oraz inwestorzy (zarządzający, analitycy). Chodzi po prostu o zaprezentowanie się spółek wobec inwestorów finansowych, możliwość swobodnej rozmowy z zarządami w niewielkich grupach bądź one-2-one, itp. To organizator wybiera spółki, które chce zaprosić na podstawie sygnałów "z rynku". W tego typu road-show uczestniczą zatem nieliczne podmioty i już sam fakt otrzymania zaproszenia (11 bit studios nic nie płaci za to) pozwala czuć się wyróżnionym zwłaszcza jeśli chodzi o spółkę z NC.
Odnośnie możliwości emisji to posiadane zasoby gotówkowe, które całkowicie zaspokajają nasze potrzeby finansowe związane z produkcją kolejnych gier na długi czas, wykluczają możliwość emitowania nowych akcji. Dotyczy to również emisji kierowanej do inwestorów finansowych (funduszy). W naszej ocenie free-float, który sięga (przynajmniej teoretycznie) 60 proc. kapitału oraz relatywnie wysoka płynność akcji (mierzona wolumenem i wartością obrotów) pozwalają zainteresowanym inwestorom na swobodny handel bez konieczności „drukowania” kolejnych serii papierów (zwłaszcza, że na tle innych spółek „growych” nasza wycena wskaźnikowa jest niska). Na pewno nie będziemy emitować nowych akcji tylko po to, żeby „zrobić dobrze” funduszom. Przy obecnej wycenie rynkowej rozwadnianie kapitału jest całkowicie nieatrakcyjne z punktu widzenia obecnych udziałowców. A po drugie, najzwyczajniej w świecie, więcej gotówki nie jest nam potrzebne, żeby zrealizować inwestycje/projekty (nowe gry), które zaplanowaliśmy w dającej się przewidzieć przyszłości. I tak część inwestorów ma nam za złe, że chomikujemy gotówkę na kontach i prowadzimy skrajnie konserwatywną politykę finansową.

Mnie interesuje ten punkt , czy ktoś bardziej biegły może wyjaśnić czym to skutkuje ?

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Walnego Zgromadzenia nr
08/06/2014 z dnia 27 czerwca 2014 r.

Kolejny tym razem mały 10 tyś szt

Dzisiaj ktoś nabył w transakcji pakietowej 80 tyś akcji po cenie 68,00 zł , wiadomość jak dla mnie pozytywna

Nie ma i nie będzie takiego infa , to banda złodziei decyduje tu o kursie i tyle w temaci "ostatnich tak tanich akcji "

Prospekt może być zatwierdzony każdego dnia , patrz na komunikaty , pojawiaja sie około 15 na stronie KNF-u , dokładnie w tej zakładce
www.knf.gov.pl/o_nas/komunikat...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Dołączył: 26 stycznia 2011
Ostatnia wizyta: 26 marca 2021 07:33:46
Liczba wpisów: 26
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,471 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,30% +33 660,31 zł 53 660,31 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło