Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Hermes

Hermes

Ostatnie 10 wpisów
nie wiem czy dobrze rozumie . Czy zakup musi byc przez inwestora ktory bedzie prowadzil dzialalnosc w lokalu czy osobny idzialowiec ktory zaplaci za lokal spolce i w zamian za to dostanie 8% rocznie od kwoty inwestowanej a ktos inny bedzie wynajmowal lokal od torebki i regulowal najem .

drugim sposobem zarabiaja 3 strony na 1 sklepie .

Jesli najemca jest inwestorem i sprzedawca to furora bedzie rosla slabo .

Rowniez sledze te spolke i to od paru lat . Zgadza sie tutaj potrzeba troszke czasu do puty budynki nie zostana zrealzowane nie bedzie wizualnego porownania do cyfrowej prezentacji czy tez planow . Sprzedaz gotowego produktu pozwoli inwestorom wycenic akcje . Pierwsze zyski tez sa wazne aby zdobyc zaufanie w grubszym portfelu inwestorow a przy tym traffic sie tez poprawi .

Spolka podpisala umowe restrukturyzacyjna z wierzycielami . Krotki zapis na stronie firmowej po krotce przedstawia temat .

-odroczone kredyty na 3 lata
-gwarancje bankowe na nowe kontrakty .
-dodatek od ARP 150 mln przez 2 lata
-redukcję kosztów operacyjnych Spółki o łączną kwotę przynajmniej 300 mln zł do końca 2015 r.
-Spolka wyprzedaje podmioty nie zwiazane z glownym nurtem dzialalnosci na czy rowniez zarobi konkretne mln

Panstwu zalezy aby spolka przetrwala przynajmniej narazie potrzeba jest widoczna .

W tym wypadku na wyniki i stabilizacje spolki bedzie trzeba poczekac . Krok pomocowy i restrukturyzacyjny juz jest w dialaniu.

Co realnie mozna powiedziec o wypowiedziach prezesa Mariusza Calinskiego .??

www.tvncnbc.pl/centrum-wynikow...

Kod:
mod: usunięto informację o własnych transakcjach jako niezgodną z regulaminem

Pan prezes przedstawia wzrost przychodow co za tym idzie caly rok ma zostac zamkniety na zero plus co jeszcze sie w spolce nie wydazylo . Prawda jest maleje zadluzenie . Dane mowia o 5.8 mln . calos zadluzenia spolki to okolo 70 mln co i tak daje ponad 7 % spadku zadluzenia w stosunku rocznym .
Mowa rowniez o wiekszej liczbie klientow co z reszta zwyszka przychodow odzwierciedla.

Dodatkowo urochomienie gieldy gazu w polsce to tez krok anty monopolowy .

125% wzrost przychodow to bardzo duzo ale trzeba uwzglednic ze to firma mloda wiec tutaj jeszcze dlugo beda ciekawe wachania cenowo-procentowe .

Pomysl jaki ma spolka od samego poczatku mi sie podoba. Jest to branza z monopolista i to krajowym jeszcze wiec jak w krajach zachodu musze powstac nowe firmy w branzy co tez unia na nas wymusza rowniez w innych dziedzinach gospodarczych.

Zna ktos date przekazania raportu finasowego za 2012 lub 4 kwartal 2012 ??
Biorac pod uwage zysk obrotowy za 1 i 2 kwartal ( 28.044.000 ) mamy ponad 14 mln na kwartal a tym czasem za 3 kwartal wynik przekracza ledwie 9 mln w 2012 .

Cytat:
Bo co tu komentować ? Może tyle, że w finansowaniu inwestycji, spółka zamiast korzystać ze środków właśnych, będzie musiała w większym stopniu posiłkować się finansowaniem zewnętrznym. A ono niestety nie tanieje. Dla mnie, te 6gr to i tak było za dużo jak na obecne potrzeby PGNiG.
Nie mówiąc o tym, że od przynanej dywidendy odrazu pobiorą ci podatek i nawet nie masz możliwości jego kompensacji z ewentualnie poniesionymi stratami z tytułu zbycia papierów.

państwo potrzebuje pieniedzy aby łatac dziure .
Miało byc 6 groszy jest 12 groszy.

4.276.314.950 pakiet Państwa w PGNIG x 0.12 groszy = 513.175.794 zł

Dodam ze KGHM sie przymierza do 10 zł za 2010.
63 589 900 pakiet Państwa w KGHM (teoretycznie ) x 10 zł = 635.899.000

PGE bedzie ponad 1 mld zl dyw dla panstwa
( 1,295 miliarda pakiet x 1 zł w 2 ratach (szacunek)
PLUS

PZU , TAURON , PKN itd.

Nie mam chwilowo czasu na liczenie ale ( 3 do 4 MLD około) państwo przytuli z dywidend .
forsal.pl/artykuly/509510,loko...

Jako ze jestem nowym udziałowcem w tej spółce szukam nowych informacji ale zainteresowanie tutaj dosc słabe jest. Dywidendy i niska cena za akcje to powody dla ktorych tu jestem.
Swaja droga firma na long jest chyba dobra propozycja .

Latem rozpoczyna sie produkcja filmu - Miasto.
szacunkowy koszt 20 mln a w tym 6 mln dotacji od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.
mam mieszane uczucia do rentownosci z tego przedsiewziecia. Miejmy nadzieje ze film zaskoczy a nie przygnebi .

Tak byla przymiarka na rynek poza krajowy o ile mozna tak nazwac zaledwie kilka sklepow w Czechach i na Łotwie. to dopiero kuriozum. Nie wazne co miala ta proba na celu bo w moim przekonaniu napewno nie ekspansje marki a raczej dowiedzenia ze lepiej zostac u siebie.

Nie bedziemy dluzej drazyc tematu chodz uwazam ze bez innowacyjnosci i nowych rynkow zbytu vistula pozostanie ta sama krajowa marka doputy ktos jej nie kupi a kupi napewno.

Interesuje mnie fuzja z Juvenes .
Ma ktos ciekawa wiedze w tym temacie ??

www.pb.pl/Default2.aspx?Articl...

to tylko opis samej osoby .
Poszukaj w sieci wiecej.
pozatym ma doswiadczenie z innych firm gieldowych. 4fun , arteria , dr. kendy. Ta ostatnia to jego pomysł jest na new connect. W pozostalych nadal jest w radach lub akcjonarjuszem.

Dr.Kendy
2010 = + 83k pln
2009 = - 73k pln
2008 = - 667k pln

tutaj jest raport za 2010 na stronie firmowej.
www.drkendy.pl/uploads/Dr%20Ke...

Wracajac do EFH . Firma ma potencjal i rentowne inwestycje w planach . stale dochody i zdolnosc kredytowa wiec potrzeba jedynie czasu. przy ostroznej inwestycji w te spolke moim zdaniem warto na long .

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 26 stycznia 2013 19:34:42
Liczba wpisów: 16
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,338 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d