pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Hunter

Hunter

Ostatnie 10 wpisów
Witam

Kupię książkę Zenona Komara, Sztuka spekulacji po latach t. 1 i 2.

Jakby ktoś chciał się pozbyć z półki i kupić coś nowszego to proszę o wiadomość mail/pw.
Pozdrawiam
Hunter

Witam
Jestem kilkoma zainteresowany, jeśli aktualne.
Proszę o info na pw.
Pozdrawiam
Andrzej

Redukcja do 25 akcji ze 100 - ok, a przy liczbie 60, 50, 40 jak to wygląda - wiadomo?

Ja zapisałem się na 45, ile dostanę?

Hunter

Zgadzam się z Mieszko, nie ma co dramatyzować, jakby spadło dziś 20% przy dużym obrocie to można by się poważnie zastanowić czy .... dokupić ;)

Ale póki co poczekajmy jak się sytuacja rozwinie. Mnie tylko trochę zostało akcji na ten moment z poziomu bliżej 10 niż 20, tak więc nie patrzę tak jak akcjonariusze napchani powyżej np. 20 zł. Ale sprzedawanie z dużą stratą to chyba nie najlepszy pomysł.

WARSZAWA, 5 października (Reuters) - Czeski koncern energetyczny NWR wzywa do sprzedaży akcji Lubelskiego Węgla Bogdanka SA, poinformowała giełda we wtorkowym komunikacie.
Giełda zawiesiła notowania obu spółek do końca sesji.
Szczegółów wezwania nie podała.

Dzisiaj ładna sesja dla Alchemii była niewątpliwie, kurs zamknięcia 7,60 moim zdaniem atrakcyjny.
Jak Waszym zdaniem nowe przejęcie wpłynie na wzrost przychodów spółki? Nowe rynki zbytu, kontrakty już zawarte..

Myślę, że dzisiejsze wysokie otwarcie i realizacja zysków była oczywista, ale w dalszej perspektywie myślę, że poziom 8-9zł przy dobrym raporcie jest bardzo realny.

Jakie prognozy na Tauron macie na najbliższe tygodnie?

Przebije 5,70?

Ja zrealizowałem wczoraj pierwszy zysk od debiutu i czekam na rozwój sytuacji, ale na 90% odkupię.

Hunter

iktorn napisał(a):
Też mam ten sam dylemat na innej spółce... z drugiej strony urosło dopiero +5% a wybicie może sięgnąć hmm 8zł?.

ja chyba podwyższę zlecenie, ale bez przesady po 6,58 to ja nie będę nikogo uszczęśliwiał..

Hm...dałem zlecenie a tu mi rybki zaczęły odpływać...hm, ale myślę, że GPW troche spadnie jednak dziś i może zakupię korzystniej...ale ewidentnie się coś ruszyło teraz.

WIKUS napisał(a):
Hunter napisał(a):
WIKUS napisał(a):
Hunter napisał(a):
WIKUS napisał(a):
NWR (NWRSsp.PR, SPAD)
Poslední obchod Změna (%) Změna (CZK) Objem obchodů (CZK)
95,00R 8,57% 7,50 48 215 234

ok, ale na tą chwilę to: LSE +1,49%, PSE -0,04% i tylko u nas jest prawie 6%.

phx.corporate-ir.net/phoenix.z...

Ja czekam trochę niżej.. niż ok. 16

1.6.2009 11:37:29

NWR (NWRSbl.PR, KOBOS)
Poslední obchod Změna (%) Změna (CZK) Objem obchodů (CZK)
95,49R 9,13 7,99 8 009 710

ponad +9% ONLINE

możesz podać link?

www.patria.cz/akcie/NWRSbl.PR/...

no i teraz wszystko jasne. na stronie którą podałem wzrost % dla Czech nie zgadza się, ale pozostałe dwa są ok (nie wiem czemu).

Te 9% jest od zamknięcia 29.05 i tyle powinno być. Dzięki!

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 19 października 2019 15:41:37
Liczba wpisów: 83
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,368 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d