pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Cwirek82

Cwirek82

Ostatnie 10 wpisów
ZPUE - już 2019 rok pokazał zarówno wzrost przychodów jak i zysku liczę iż w 2020 będzie dalszą kontynuacja trendu.

Witam, prosze o zakup na 2020 ZPUE

Witam,
Czy ktoś pozostał z akcjami po wycofaniu z NC. Jeśli tak to prośba o priv

Ja też się zgłaszam - Mecartor Medical

Prosze o zakup Vidis. Rusza program "Aktywna Tablica", ktory to powinien zdecydowanie polepszyc wyniki spolki.

Zglaszam sie. Spolke podam w 2018 roku.

Witam,
Prosze o sprzedaz ifirma i zakup Pro-log

Bardzo prosze o sprzedaz FKD i zakup PWR Media

A jaka jest kapitalizacja tej spolki z NC?

Prosze o zakup Fabryki Konstrukcji Drewnianych (FKD)

W takim razie ja sie zglaszam.

Proszę o zakup MED

MED
Co do wizyt to faktycznie ten kwartał jest nieco słabszy, ale i tak zapowiada się nieźle w porównaniu do pierwszej części roku. Wyniki powinny być więc co najmniej zadowalające.

Pylon
Kombinacja z emisją faktycznie była niespodziewana i zaskakująca. Dobrze, że chociaż nie była pozbawiona praw poboru. Ciekawy jestem wyników za czwarty kwartał, powinny być już pierwsze efekty współpracy z Euro RTV AGD.

A może Ty obserwujesz jakieś ciekawe spółki? Chętnie popatrzę i poczytam.

MED pokazał bardzo duże przychody w raporcie bieżącym za listopad. Jeśli przychody przełożą się na zysk to Raport za IV kwartał powinien być naprawdę dobry. A co myślisz o Aqua Poznan (mi sie wydaje że spółka wstaje z kolan i ma szane wrócić do wyników z przed lat)?

Witam,

Bardzo fajna kronika, gratuluję osiąganych wyników. Czy analizowałeś może takie spółki jak: Pylon, Aqua Poznan, MED, dase, eonet i verbicam? Ciekawi mnie co o nich myślisz. Pozdrawiam i życze dalszych sukcesów.

Która spółka zaskoczyła raportem na "+"

Wg solidne wyniki prezentowały:

- Galvo,
- MED,
- DASE.

A wg Was?

Poniżej link do raportu

newconnect.pl/pliki/62278-rapo...

A czy któras z tych spółek wypłaci min. 10% wartości?

Jak myślicie, które spółki wypłacą w tym roku wysoką stopę zwrotu w postaci dywidendy?

Moje typy:

- CCS,
- Danks.

Czekam na wasze typy.

obs napisał(a):
Agroliga podała informację (link1) dotyczącą zbiorów słonecznika. Z 2500 ha zebrali ponad 10000 ton co daje wydajność ponad 4,1 t/ha. Oznacza to, że z całego areału 3008 ha powinni zebrać 12330 ton słonecznika. Jednocześnie mówią o wzrości oleistości (?) o 4% w porównaniu do zeszłego roku.

Tak wiec na razie wiemy, że zbiory słonecznika powinny wynieść 12330 t (w zeszłym roku 11804 t), zbiory pszenicy 7983 t (5708 t w 2012 r.) (link2), jęczmienia 1956 t (1905 t w 2012 r.) i rzepaku 1050 t (brak zasiewów w 2012 r.). Jest jeszcze uprawa kukurydzy (630 ha) i gryki (450 ha). No i stado 800 krów, które miały dawać 6300 litrów mleka rocznie każda.

I jest jeszcze produkcja oleju słonecznikowego (link3). W I połowie produkcja wyniosła 15,5 tys. ton, podczas gdy w całym 2012 r. 17,6 tys. ton.

Trzeba niestety też pamiętać o tym, że ceny produktów rolnych są o około 20% niższe (raport Kernel).

Ja oczekuję wyników podobnych do zeszłorocznych. Zgodnie z prognozą wynik netto 2013 r. ma wynieść 3,6 mln EUR vs. 3,1 mln EUR w 2012r. Prognozę opublikowali w czerwcu, kiedy cena pszenicy była na poziomie podobnym do bieżącego, więc jest szansa, że się nie pomylili w wyliczeniach.

Zysk 3,6 mln EUR = 15 mln PLN
Obecna kapitalizacja = 47 mln PLN
czyli P/E=3

Czy możesz podać link do cen pszenicy i słonecznika? Z góry dziękuje. Pozdrawiam

A czy posiadasz tą spółkę w swym portfelu wirtualnym?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 9 grudnia 2020 22:48:16
Liczba wpisów: 21
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,513 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +165,97% +33 194,87 zł 53 194,87 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło