pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

and16

and16

Ostatnie 10 wpisów
Jednak 2 kwartał okazał się być wyraźnie lepszy od 1, z perspektywą, że dalej będzie też dobrze. Tym razem kurs zareagował zdecydowanie i jest szansa, że przeskoczymy 200 zł.

Też byłem bardzo zdziwiony, po drugiej emisji ich wartość będzie pewnie poniżej 3 zł. Chyba ludzi zmylił sztuczny zysk, który pokazali w rocznym sprawozdaniu.

W tym problem, że może tak a może inaczej, nikt nic nie wie. A przecież obowiązkiem zarządu jest informowanie o takich, sprawach niezwłocznie po uzyskaniu informacji. Interwencja w KNF też niczego nie daje, robią z giełdy .................

Wydaje się, że na walnym głosowały jednak tylko stare akcje. Zarząd zachowuje się skandalicznie, ciągle brak podstawowych informacji o emisji EE - dlaczego ciągle nie są notowane, dlaczego nie było notowania PP i nie ma notowań PDA? Teraz uchwalono kolejną nową emisję FF; wszystko to wygląda jak wciąganie drobnych w pułapkę z której nie można wyjść.

Już wiadomo, że zamiast straty będzie spory (jak na obecne warunki) zysk - ok 31 mln (operacyjny ok. 41). Kurs jednak nie zareagował.

Prawa nie były notowane bo zarząd nie złożył odpowiedniego wniosku! W świetle wczorajszego komunikatu o nowej giga-emisji wszystko robi się jaśniejsze. Kolejne rolowanie drobnych i "subtelna" manipulacja kursem.

Dziękuję!
Bardzo przydatny link.

Cześć!
W analizie technicznej można na wykresach używać całą gamę wskaźników, jednak nigdzie nie znajduję ich zbiorczego opisu. Nie chodzi mi o ich interpretację, a o matematyczne formuły z których są one wyliczane w tym programie. Czy istnieje taka zakładka lub czy można by ją dodać.
Podobnie czy istnieje gdzieś zebrany opis wszystkich używanych pojęć analizy fundamentalnej.

Dzięki za wnikliwą analizę; brak mi tylko odniesienia i oceny realności prognozy zarządu na najbliższe lata. Na razie realizują je z wyprzedzeniem. Pytam, bo kupiłem Unimot z myślą o inwestycji na 2-4 lata.

Też poprosiłem o nową analizę po III kw.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 20 listopada 2020 18:23:58
Liczba wpisów: 19
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,429 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,53% +25 106,02 zł 45 106,02 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d