pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

janpol62

janpol62

Ostatnie 10 wpisów
Prędzej się dowiesz po kursie PLW niz po danych ze Steam. :) W pierwszych godzinach i dniach trzeba obserwować komentarze z całego świata. Po ich treści i ilości możesz sie zorientować jaki jest odbiór gry.

Jak Stockwatch liczy wskaźniki. dla 11Bit najwyższa w sektorze C/ZO jest 36,02 a dla 11BIT 178,24 to co to znaczy najwyższa?
Coś się zmieniło w regułach matematyki?

Mam pytanie: Jak Portal Stockwatch liczy wskaźniki C/ZO przy cenie 135 zł za akcję wskaźnik jest 36,02. NI jak mi to nie wychodzi anie z zysków kwartalnych ani za ostatnie 12 miesięcy. Wie ktoś coś?

Czy ja nie umie, czy nie można na wykresie spółki wyłączyć powiadomień i komunikatów spółki. Chodzi o te kolorowe kółeczka. One są ważne i potrzebne, ale czasem chciałoby cię obejrzeć wykres bez nich. Szczególnie jest to kłopotliwe jak chcę się zobaczyć wykres w długim okresie. Trochę się znam na informatyce i wiem że nie jest to wielka zmiana w kodzie programu.
Pytanie drugie. na wykresie AT można rysować linie ale tylko w wersji automatycznej, to już trochę grubsza sprawa ale czy nie można by dodać możliwości rysowania swoich linii na wykresie?
Pozdrawaim
Janpol

Mam pytanie do osób obserwujących ta spółkę. Czemu w zakładkach informatora spółki nie ma żadnych danych? NIe ma także oceny ratingowej. Czemu tak jest skoro sprawozdania są dostępne. Trudno podjąć jakąś decyzję inwestycyjną chociaż prognozy opisane wyżej są smakowite a wykres wskazuje na jakąś konsolidację.
Proszę o parę zdań na ten temat. Jakoś ta spółka do tej pory mi umknęła. A tu bardzo ciekawy alert !

To jest post z 2014 r. Po co wstawiać takie rzeczy?

Dzięki anty_teresa. Bo już zaczęli na mnie wieszać psy. Mój post był w formie przypuszczającej. Fakt pozostaje faktem ze autoryzacje powinny być załatwione. Mamy IV kwartał i zgodnie z informacją Zarządu powodem opóźnienia jest chęć wydania wersji pudełkowej jako uzupełnienie kompletnego wejścia gry na rynek. Mam nadzieję że się mylę co do problemów z grą, bo tez kibicuje mocnemu wejściu gry. Jednak coś jest niepokojącego w całej sprawie. Zaczęło się od odejścia głównych programistów tej gry i pierwszemu przesunięciu premiery o rok. Potem znowu o rok teraz o kwartał. Może to jest i pomysł by wydać grę w środku zimy. Pożyjemy zobaczymy. Myślę że jak zarząd znów przesunie premierę już całkiem straci wiarygodność a co by nie napisał to przypuszczenie ze jest problem z gra zamieni się w pewność.

Myślę że są jakieś sprawy, które powodują odsunięcie premiery gry. I to jest powodem, ze jest cisza. Być może coś jest nie tak z samą gra tak jak to było w przypadku CI Games. J Oni piszą o wersji pudełkowej a przecież podstawowej sprawy w postaci autoryzacji SONY dla FP nie ma w komunikacie. Chyba że przeoczyłem coś tym temacie to przepraszam i proszę o sprostowanie.

Od pewnego czasu przyglądam się Vistuli. Wygląda to dobrze. jest jednak jedno ale. Zadłużenie spółki na poziomie 138 mln zł. Mam pytanie. Z czego to zadłużenie wynika ono wynika i czy nie jest przypadkiem za duże tzn zbyt mocno obciąża wynik finansowy?

Być może kolega ma rację że gra jest niegotowa bo jest jakiś problem. Wydaje mi się że po targach miało być dostępne grywalne demo. A nie ma. Nie jestem pewny tej wiadomości może ktoś potwierdzi lub mnie sprostuje.
Tak czy siak Zarząd ma minus i to spory. W ich firmie widać nie ma czegoś takiego jak DeathLine. Nie można tak traktować Inwestorów. Przypominam że FP miał być wydany w roku 2016!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 23 listopada 2018 22:13:59
Liczba wpisów: 14
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,328 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d